Patch 2.0.6

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Gandy
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Gandy#2260
Re: Patch 2.0.6

Příspěvek od Gandy » 11.06.2014, 10:00 hod.

Na jednu stranu chápu snahu zjednodušit craft itemů. Přece jen farma leg. materiálu z pohledu člověka, který si může dovolit pro ten materiál zajít na T3, je úplně o něčem jiném, než z pohledu někoho, kdo doexpil první lvl 70 a nemůže si dovolit ani T1. Nicméně si nemyslím, že to měli rušit, to mě docela zklamalo.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Patch 2.0.6

Příspěvek od Cartman » 11.06.2014, 10:21 hod.

Asi smazali zálohu a teď musí D3 celé nakodovat znovu, že to stále nejde, nebo sem jediný? :D Ikdyž ukazuje na webu že je server online.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.0.6

Příspěvek od Mlok » 11.06.2014, 10:32 hod.

Cca 2 minuty zpět se objevilo na EU fóru, že servery jsou nahozené. Vyzkoušet nemám jak, tak jen píšu co jsem četl. Případně můžete někdo potvrdit, že už to běží/neběží.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Patch 2.0.6

Příspěvek od Cartman » 11.06.2014, 10:33 hod.

jj stojí se fronty, už by to mělo jít, ale zatím se mi nepodařilo dostat do hry, pořád mi hází profil online, offline:D
Naposledy upravil(a) Cartman dne 11.06.2014, 10:35 hod., celkem upraveno 1 x.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.0.6

Příspěvek od Mlok » 11.06.2014, 10:34 hod.


Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Patch 2.0.6

Příspěvek od skyrim1988 » 11.06.2014, 10:38 hod.

Tak a jde se do hry :D

grimlong
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DEJVOS#2122

Re: Patch 2.0.6

Příspěvek od grimlong » 11.06.2014, 10:40 hod.

Dalsi patch, ktery nici hru. To neustale zjednodusovani me vazne stve, ale blizz se v tom evidentne vyziva. Kdyz neustale zapinani novych her zatezovalo servery, tak stacilo, aby z fialovejch monster padaly craft matrose nahodne, ale to tam asi nikoho nenapadlo. Misto toho craft material zrusili uplne. S tim, ze zrusili potrebu mit na craft bily veci jsem souhlasil, protoze to akorat zasiralo spoustu mista v bedne a spousta lidi to prodavala na jinych forech. Ale opravdu nechapu to dalsi zjednodusovani pro tupe male Americke deti a nekolik dalsich, kteri chteji vsechno hned a zadarmo.
Zvyseni dropu setovek - proc proboha ? Sice potrebuju nektery set veci jako sul, ale ta hra je o hledani veci a kdyz budu vsechno hned, tak pochybuju, ze me ta hra bude nejak extremne bavit. Nastesti je tam 6 postav a obcas se mi podari chcipnout :-D
Jinak abych nebyl uplne negativni, tak se mi libi boost monka , ktery to opravdu potreboval a i tech par kosmetickych vylepseni :-)

space7
Wraith
Příspěvky:140
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nathaniela#1621

Re: Patch 2.0.6

Příspěvek od space7 » 11.06.2014, 11:08 hod.

Doba se změnila , herní svět se změnil , prostě vše se posunuje jiným směrem. Bohužel pokud chce Blizzard i nadále prosperovat a to on určitě chce, musí se podřídit dnešním trendům a požadavkům od majoritní části hráčů. Blizzard už dávno není ta malá parta nadšenců, kterým ke štěstí postačí chvála fandů a pár set tisíc dolarů do dalšího vývoje. Nemyslím si, že budou hnát D3 směrem pro několik desítek tisíc hardcore nadšenců, spíše naopak, bohužel.
Prostě se s tím smiřte. Tohle je hra, která musí oslovit miliony hráčů a taky si ty miliony hráčů nějak udržet. Samozřejmě, že se blizzard bude snažit nějak motivovat i ty náročnější hráče. Řekl bych že ladder a seasons budou krok správným směrem. Ostatně nechme se překvapit.
Jedna věc mi ale opravdu vadí a to ten drop FPS v riftech.

Jo a prosím, netrolte tady, že se teď na to všichni vyse*ete, protože to nemá smysl hrát a že blizzardu odejdou hráči apod. Tohle je naprosto scestné. Statistiky kolik hráčů odešlo a kolik naopak přišlo po jednotlivých patchích má jen Blizz. Takže si nechte silácké řeči jako že už to nebudete hrát atd. Stejně hrát budete, tím sem si jistý :)

Osobně jsem hráč, který vyrostl na hardcore hrách jako byl třeba Ishar, Might & Magic , Wizardry, Baldur's Gate nebo Dungeon master a další a tohle všechno nerfování a zjednodušování mi taky vadí. Na druhou stranu mi už není 15 let a nemůžu u toho prostě sedět 80 hodin týdně, abych mohl pak na fórech egomasturbovat jaký mám super gear a paragon atd. Tohle jsem si užil už dávno v jiné hře, musím ale říct že je to moc příjemné :)



Takže nebrečte, netrolte a neplivejte na blizzard. Buďte rádi že máte o zábavu postaráno za rozumnou cenu (viz měsíční poplatky).
Doufám že sem teda nikoho neurazil, ale tohle je můj názor.
Mějte se a hodně štěstí ve hře.
Obrázek
Nekonečnost je omezena pouze velikostí Tvé fantazie. (by Nathaniela)
Profil je klikem přes obázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Patch 2.0.6

Příspěvek od KryOn » 11.06.2014, 11:17 hod.

Místo aby byl alespoň pokaždý na mapě jeden z augildů, aby na mapě byly rovnou ukázaný jaký esence v daný hře můžeš dropnout (prostě např. u magdy nakreslenej motýlek, u ghostů na mapě nakreslený železo, zavařeniny u malty...), tak oni to radši zrušej a všichni budeme mít všechno (to by se pak farmilo víc míst v jedné hře, kdyby člověk hned viděl kolik toho tam zrovna ve hře je je a nemusel se učit názvy dropujících červů). Hellfire ring tipuju za chvíli taky bude ke koupení ne? Ne že bych o něj měl teda po tom minulým zájem :o). Nebo aby měl jistotu, že když projde většinu bounty, dostane ty nejdůležištější jako bonus ke keškám (protože ty fialky tam prostě jsou)... No ale jednodušší je to vypnout, to je jasný. No aspoň budu už mít na všech postavách všechno, tak jako ostatní :o). Teda spíš :o( nebo )o(
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Patch 2.0.6

Příspěvek od Reve » 11.06.2014, 11:43 hod.

hellfire ring nemusi byt ke koupeni...pac je ted stejne k nicemu a nikdo ho nosit nebude skrz SOJ a Royal..takze ten muzou zase rovnou smazat..to se jim taky vydarilo :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Patch 2.0.6

Příspěvek od Kuki10 » 11.06.2014, 11:45 hod.

Měli hellfire zrušit a místo něho byt royal a to ještě kdyby se ten afix na lege nenaroloval pokazdy.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.0.6

Příspěvek od Seton » 11.06.2014, 11:45 hod.

to jo no, takovy plahočení za něčím, co nestojí ani za půlku uber bossa :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Patch 2.0.6

Příspěvek od KryOn » 11.06.2014, 12:12 hod.

Jo, ten HF ring to jsem psal jako srandu, ten je prostě k ničemu, měl mít affix jako royal a bylo by to super, to už říkám od začátku - byla by to end game meta - tuplem na HC. To by ale pak spousty lidí chtělo zlehčení a padat by pak musel všude (i když vanila HF vydržel a nosil se), takže zase pes kterej si honí ocas nebo had co se kousl do pr*ele...

No ale to s tou mapou, ve které by to bylo dokresleno by se mi to fakt líbilo, prostě rovnou na ní by byly vidět suroviny a člověk by pak farmil celou hru a pak by dodělal i kešky (bounty), co by zbejvaly. Každá mapa v aktu aby měla tak 2 - 3 suroviny a to by se to najednou lítalo všechno. To by ale muselo být vidět kde co je hned, ne že hledam ghosta, vrečetovu maminku, toumkeepra, tsssaka, rackagnouta a další super duper nazvy. Prostě hezky česky obrázek pro děti a jupí, běžim si pro ten boží prd, kterej stejně nepotřebuju, jen abych měl plnou truhlu a blizz by pak měl aspoň farmení všech aktů a my spoustu nesmyslů v truhle, co vypadají zajímavě. Ne, prostě to vypneme, cajk... Je mi to fakt líto, to farmení surovin se mi líbilo, jen kdyby některé byly víc často na mapách a nemuselo se pořád restartovat a hledat (mluvim o augildu, ten je bezpodmínečnej a náročnej na počet kraftů hlavně kvůli wristům a jejich elementům)...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: Patch 2.0.6

Příspěvek od Still-Alive » 11.06.2014, 12:33 hod.

Zabít Blizz za tohle... Fakt mě tímhle hodně nasrali..
Upírám zrak k Zaklínači :wave:

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Patch 2.0.6

Příspěvek od babacho » 11.06.2014, 13:06 hod.

Tak jsem tomu dal neco pres hodku a pada to jak protrzeny a to jak v bounties tak riftu. Mimo jine vyr rikavky(uz treti co mi padly a opet roll na pikacu a dalsi vec do tohoto setu ne a ne padnout) potom firebird chestka - vyborna s dextr pro miho wize jak delana a pak dalsi pitominy jednorucky s dmg pod 2k akorat jedna ma 2,4k ale diky tomu ze ma 9% dmg navic. Jestli si tady nekdo stezoval ze to zase bude jenom nudna farma, behani o nicem tak to mel pravdu, protoze na craft je stale potreba hodne zluteho smeti.


Sent from my iPhone using Tapatalk

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Patch 2.0.6

Příspěvek od lulinak » 11.06.2014, 13:43 hod.

tywoe to je zase brekotu tady, hlavne od lidi kteri maji paragon 500 a vejs a sedi u toho 5 hodin denne...
Mainstream tehle hry hraje odhadem 2 hodiny tydne, a tedy temto lidem je hra postupne prizpusobovana, pochopte to konecne, anebo prestante brecet a zacnete hrat jinou hru, je jich spoustu.
A vubec, budme radi, ze Blizz jeste zajimame, bezny je, ze zakaznik vyrobce zajima jen do doby, nezu odstane penize za produkt, pak konec.

Ano nelibi se mi to zjednodusovani taky, nicmene si stale myslim, ze to je nastaveny dobe, tj. sehnat gear na T4 solo jde vcelku rozumne za par desitek hodin hrania, na vyssi T to je bud o echt stesti co padlo, anebo uz jen o hrani s dobre optimalizovanou partou.

Ja jsem u T4 solo, vys se nehrnu, coz tak nejak odpovida dobe co u toho sedim a co je hlavni - mam pocit, ze je to tak spravne.

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Patch 2.0.6

Příspěvek od lulinak » 11.06.2014, 13:44 hod.

jinak z jinyho soudku, dostanu se k tomu jen malo, ale co mam vypozorovany:

patek vecer - pada to jako protrzeny
sobota a nedele - zadnej zazrak
pondeli vecer - pada to jako protrzeny

takto to mam nekolik tydnu, tezko rict...

KrtekKazatel
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: Patch 2.0.6

Příspěvek od KrtekKazatel » 11.06.2014, 14:16 hod.

ja bych to stim padanim zase tak nehrotil me to pada tak nejak prumerne stejne :D obcas treba 3hry nic a pak najednou nasup :D ale padaj veci ktere clovek vubec nepotrebuje :D

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Patch 2.0.6

Příspěvek od Reve » 11.06.2014, 14:16 hod.

lulinak: to me zase prijde, zety placas kraviny...ja nechapu co tady kdo porad mele o tom jak bezny hrac hraje dve hodiny...ano, treba bezny hrac hraje dve hodiny...je snad nejak omezen? nemuze videt vsechny casti hry? Nema sanci na drop top predmetu? Nemyslim si...takze tady zadny omezeni nevidim...az bude 6ty akt kde se nedostanes protoze mas slabej gear tak potom muzes mlet o tom jak se chce i bezny hrac zahrat....do te doby je to nesmyslnej argument

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.0.6

Příspěvek od Gold Eagle » 11.06.2014, 15:13 hod.

Craft material prodáte a pak bude po dalším patchi potřeba na nějaký nový OP legendárky.
Půjdeme do sázky? :D

Nedivím se už ničemu. Nyní si sice můžu nacraftovat co mám naučeno, ale došli mi svítící houna. Takže očekávám, že v dalším patchi je možná odstraní taky. :D To snad nejni možný.

Koukám, že flašky s mlíkem jsou už potřebný jen na setovky.
Naposledy upravil(a) Gold Eagle dne 11.06.2014, 15:26 hod., celkem upraveno 2 x.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“