Patch 1.0.4.

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442
Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od lulinak » 26.08.2012, 08:21 hod.

s patchem jsem hral asi jen 2 hodiny Act2 a dojmy:

- elitky jsou trochu lehci, pro me jako Wizarda jsem jen a jen rad,
- za ty dve hodiny hrani asi 30 procent prvniho paragonu, coz si myslim naopak ze pribyva pomalu
- nemyslim si ze diky takto pomalemu pribyvani se u toho hraci udrzi, naopak po tech dvou hodinach jsem to vypnul, cekat cca 5 hodin na blbej jeden level, na to nemam moc cas, kdyz se nic jineho ve hre uz davno nedeje....
- porazil jsem Ghoma, coz pred pathem bylo pro me nemozne

Cili zaver - lidi co prestali hrat D3 jej kvuli paragonu dlouhodobe rat znova nezacnou, o tom jsem presvedcen, proste to zkusej, zjistej ze jen na cca 10 level by u hry museli stravit asi 50 hodin a vypnou to, tot muj skromny nazor, hromadny upadek D3 bude pokracovat i po patchi...

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od v0kurka » 26.08.2012, 09:06 hod.

30% prvního levelu za dvě hodiny? :D cos proboha dělal. to jsi byl hodinu a půl afk, ne? první level jsem dostal za necelé dvě hodiny. a to nenosím v helmě tučnej červenej kámen. zatím to vypadá, že s každým dalším levelem narostou potřebné expy asi o 20%.

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Baglik » 26.08.2012, 09:33 hod.

lulinak píše:s patchem jsem hral asi jen 2 hodiny Act2 a dojmy:

- elitky jsou trochu lehci, pro me jako Wizarda jsem jen a jen rad,
- za ty dve hodiny hrani asi 30 procent prvniho paragonu, coz si myslim naopak ze pribyva pomalu
- nemyslim si ze diky takto pomalemu pribyvani se u toho hraci udrzi, naopak po tech dvou hodinach jsem to vypnul, cekat cca 5 hodin na blbej jeden level, na to nemam moc cas, kdyz se nic jineho ve hre uz davno nedeje....
- porazil jsem Ghoma, coz pred pathem bylo pro me nemozne

Cili zaver - lidi co prestali hrat D3 jej kvuli paragonu dlouhodobe rat znova nezacnou, o tom jsem presvedcen, proste to zkusej, zjistej ze jen na cca 10 level by u hry museli stravit asi 50 hodin a vypnou to, tot muj skromny nazor, hromadny upadek D3 bude pokracovat i po patchi...
To že PL roste pomalu, blizz sám prohlásil že udělat lvl 100 bude pro většinu záležitost týdnů spíše měsíců délka by měla být srovnatelná uděláním 99 lvl u D2 možnosti jak urychlit expení je několik (výbava s expi, hromadné zabíjení mobů). Dost hráčů po vydání brečelo, že max lvl je jen 60 tak toto je nová výzva. 99 lvl u D2 si taky asi neudělal za týden. Mě se nový patch líbí, i když mám taky výhrady (další zlehčení inferna), ale určitě bylo D3 posunuto zase o kousek dál a doufám že to bude takhle pokračovat.
Ten patch není jen o PL, byli posíleny skilly které se málo používaly takže se otevírá možnost zkoušet nové buidy které byli dřív na infernu nepoužitelné např já oprášil mého WD a konečně ho můžu hrát s pety i na infernu což předtím nešlo. přibyly nové legendárky, zbraně atd.

Uživatelský avatar
Smelina
Wraith
Příspěvky:115
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Smelina#2454
Kontaktovat uživatele:

Patch 1.0.4.

Příspěvek od Smelina » 26.08.2012, 12:06 hod.

Jestli ti jeden paragon trva 5 hodin tak děláš něco spatne. 1. PL jsem udělal vycistenim 1. aktu asi za hodinu a pul a to nejsem zadnej rychlik a nemám jediny kus s exp bonusem.

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Fru-fru » 26.08.2012, 20:42 hod.

Taky 1lvl paragon v 2actu za cca 2,5 hoďky...To odbarvení HC v character listu mě taky docela vadí...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Tyckin » 27.08.2012, 14:12 hod.

Ono hodnotit růst paragonu podle času je nesmysl, někdo to kosí rychle, někdo pomalu, a taky akt2 není akt3 atd.
Já měl první paragon zhruba za jednu Azmodan farmu (Heart of sin) a ta mi zabrala kolem 1,5h.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Nekronaut » 27.08.2012, 14:20 hod.

A vyplatí se vzhledem k poměru xp/čas zabíjet jen elitky a nebo je lepší kosit úplně všechno?

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Quetak » 27.08.2012, 14:31 hod.

Podle mě se hlavně nejvíc vyplatí farmit XP sám kvůli massacre a one shot bonusum. Monstra maj míň hp takže se jich jednou ranou zabijí mnohem víc a nikdo vám je nevyžírá takže je maximum massacre bonus co jde z daný skupiny vytěžit. (+na followera nacpat ještě nějaký bonus xp). Ale možná se mi to jen zdá, že když jdu sám jdou xp rychlejc :)

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Nekronaut » 27.08.2012, 14:36 hod.

A já už si konečně říkal, že začalo být výhodnější farmit s někým :D

btw s jakým charem expíš paragony quetaku?

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Quetak » 27.08.2012, 14:54 hod.

Já neřikám že to tak je, jen sem měl ten pocit když sem farmil o vikendu Vault of assasin v partě a pak sám, že těch expů sem měl víc když sem šel sám. Zatim se věnuju DH protože tam mám MF+GF výbavu,ale sem teprv lvl9 - chci to dotáhnout tak na 30 abych mohl vyměnit pár itemů a DH byl životaschopnější, teď je to pořád papírák jak se patří. Pak se vrhnu na wize.

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od st.ranger » 27.08.2012, 15:57 hod.

Také mám dojem, že Paragon se vyplatí spíše na solo, je to zkrátka rychlejší. Navíc s gemem v helmě a plným buffem na NV to pak lítá neskutečně rychle. Co jsem koukal na ty další úrovně, nahrát miliardu XP bude hodně dlouhá záležitost. Tohle opravdu hře chybělo, škoda, že to nebylo od začátku.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od v0kurka » 27.08.2012, 16:57 hod.

jak může být s nárůstem dmg v řádu desítek, stovky a někdy i více % lepší farmit sám, když monstrům rostou hpčka podstatně méně a jejich ofenzivní potenciál se nezvedá??
Nekronaut píše:A vyplatí se vzhledem k poměru xp/čas zabíjet jen elitky a nebo je lepší kosit úplně všechno?
rozhodně čistit všechno. repsektive vše na zvolené cestě, nemusíš zabíhat úplně do každýho stínu. i když tam může bejt goblin :D

k těm spreečkům.. nemyslím si, že ty tisícové bonusy jsou nějak zásadní. ve výsledku to bude znamenat rozdíl pár minut. navíc i v partě se to už od vydání počítá nějako podivně, takže často dostanou ten bonus snad všechny postavy. když je tam 20 monster, já dám 10 jednou ranou, monk se mnou jich dá 15 jednou ranou a každej máme masakr 20 monster v řadě... nepřijdou vám ta čísla divná? navíc se mi občas stane, že mi to napíše třeba 15 monster v řadě, ale nedostanu expy. prostě to má ten vzhled, jako to mělo před patchem.

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 27.08.2012, 17:58 hod.

xp někdy nedostaneš proto, že si zabil monstraod iluzionisty a ty se nepočítají.

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od v0kurka » 27.08.2012, 18:26 hod.

ne, tohle pozoruju především na normálních monstrech. a na těch samých, jakých mi to jindy připočítá... proto jsem si toho všiml. až se mi to stane příště, snad to stihnu vyscreenovat.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“