Otázky a Odpovědi

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Silblade
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Silblade#2187
Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Silblade » 20.05.2012, 15:56 hod.

Ještě jsem to nezkoumal, ale nejde náhodou si knihy pro artisany koupit v aukci? Což je lepší než čekat na další obtížnosti...
Obrázek

lakai
Fallen Shaman
Příspěvky:91

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od lakai » 20.05.2012, 16:57 hod.

Ahoj, chtěl bych se zeptat na jednu otázku, nejspíš už se tady na ní někde odpovídalo, ale fakt nevím kde. Magic find ovlivňuje pouze nacházení modrých a rare věcí nebo i legendary nebo setů? Protože pokud by to na legendary itemy nemělo vliv, pak nemá smysl MF vůbec řešit, jelikož i s pouhými 15% mi padá jedno réro za druhým. Dík za odpověď.

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 20.05.2012, 16:57 hod.

má to vliv i na legendary... jak říkáš, jinak by to bylo naprd ;)
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

lakai
Fallen Shaman
Příspěvky:91

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od lakai » 20.05.2012, 17:02 hod.

Aha, tak dík, protože někde jsem četl (teď nevím kde), že to má údajně vliv jen na věci po rare

PSK
Wraith
Příspěvky:128

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od PSK » 20.05.2012, 17:03 hod.

lakai píše:Ahoj, chtěl bych se zeptat na jednu otázku, nejspíš už se tady na ní někde odpovídalo, ale fakt nevím kde. Magic find ovlivňuje pouze nacházení modrých a rare věcí nebo i legendary nebo setů? Protože pokud by to na legendary itemy nemělo vliv, pak nemá smysl MF vůbec řešit, jelikož i s pouhými 15% mi padá jedno réro za druhým. Dík za odpověď.
vztahuje se to i na uniq itemy, ale pokud jsi na normalu a pripada ti ze pada strasne moc rare, tak je to tim, ze ti padaj z first killu, kde je rare drop garantovany. Jakmile budes na nm tak jich az tak moc nebude...

Uživatelský avatar
dejavu
Gorebelly
Příspěvky:200
Bydliště:Morava

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od dejavu » 20.05.2012, 17:04 hod.

Tak na legendary to podle me nema "zadny" vliv, tam je to fakt o stesti. Tam je sance asi takova, jako ze ti dropne v DII Jah. Kolikrat jsem hral sosu kolem 500MF a Death's Fathom mi padl na sose asi s 75% MF (shako). Cim vetsi mas MF v DIII tim ti padne vic modrych/rare itemu = vic materialu na crafteni = vetsi sance na vysneny predmet. Naopak v DII vic MF = vetsi sance na drop Elite kvality itemu.

PSK
Wraith
Příspěvky:128

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od PSK » 20.05.2012, 17:25 hod.

@dejavu s tím že to ovlivňuje i legendary v D3 si 100% jistý nejsem, ale přijde mi to logické, jelikož systém MF a dropu funguje podle mě následovně. Potvora má nějaký loot table a v něm je uvedené: (čistě pro názornost tohoto příkladu) že když v náhodném číslu od 0-100 padne 0-1 tak padne legendary, když padne 1-5 tak to bude rare, když padne 5-20 tak to bude magic, 20-30 potion a 30-100 bílá věc. Hráč má MF 100% a potvoře se tedy posune loot table tak, že legendary padne při hodu 0-2, rare při 5-10, magic při 10-40, 40-50 je potka a 50-100 je bílá.
Problém je v tom, že potvory mají nastavená ty procenta pro legendary tak nízko, že to výsledek skoro neovlivní - jelikož 2x nic je pořád nic...
Ale spíš mě zarazilo tvoje tvrzení, že MF v D2 ovlivňuje šanci na drop elite kvality předmětu, to jsem přiznám se do teď nikdy neslyšel - jsi si tím jistý?

Uživatelský avatar
dejavu
Gorebelly
Příspěvky:200
Bydliště:Morava

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od dejavu » 20.05.2012, 17:33 hod.

jsem... mel si proste vetsi sanci ze ti padne Arach (spiderweb sash) nez nizsi kvalita String of Ears (demonhide sash) to same shako. A taky to samozrejme ovlivnovalo ze misto rare shako mas vetsi sanci na drop unique shaka atd. Ale nikdo to nehralo roli na pocet itemu, ale pouze na jejich kvalitu mineno tim Shako:War hat a taky jeho kvalita Rare:Unique. Nikdy na poctu itemu v lootu, tak jak tomu je v DIII (aspon se mi to zatim tak zda). S MF kolem 50% mi padne vzdy vic modrych/rare itemu na pack.

To s tema legendary je presne jak rikas. Ta sance je treba 0,00001 (Blizzard sam prohlasil, ze se na ne nemame soustredit, ze ta sance je velmi mala) a kdyz mas 100MF tam mas sanci 2 vetsi. Na to nemusis byt velky matematik. Naopak se s MF daleko vic vyplati craftit.

Uživatelský avatar
ZH6
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZH6#2747

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od ZH6 » 20.05.2012, 21:56 hod.

Chtěl bych se zeptat na blacksmith plans? Jak často vám padají a na jaký urovni? Padaj už i na nightmare? Dík

Uživatelský avatar
Mikesak1983
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mikesak1983

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Mikesak1983 » 20.05.2012, 22:52 hod.

rád ybch se zeptal ještě na klenotníka. Od kolikáte úrovně může vkládat do předmětu klenoty? Mám jeden rave předmět, kde je Empty slot a nikde to nejde vložit.

Uživatelský avatar
mafian89
Gorebelly
Příspěvky:337
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mafian89#2328

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od mafian89 » 20.05.2012, 23:16 hod.

Mikesak1983: na vkládání nepotřebuješ klenotníka, stačí ti gem a ten tam vložíš.
Obrázek

Reitak
Gorebelly
Příspěvky:254
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reitak#2702
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Reitak » 21.05.2012, 08:42 hod.

ZH6 píše:Chtěl bych se zeptat na blacksmith plans? Jak často vám padají a na jaký urovni? Padaj už i na nightmare? Dík
na NM padaju skoro castejsie ako itemy, niekedy mi z monstra padnu aj 3 naraz.

Uživatelský avatar
V-tec
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vtec#2519

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od V-tec » 21.05.2012, 09:33 hod.

Sice blbej dotaz, ale od toho tahle sekce snad je :) :
Aktivuje se nephalem valor automaticky od 60. lvlu (jedno jakou obtížnost půjdu) nebo až čistě na infernu ?
Díky za odpověď :)

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Kubis » 21.05.2012, 09:34 hod.

Jenom na Infernu...

Uživatelský avatar
Hasso
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Michal#2462

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Hasso » 21.05.2012, 10:36 hod.

Zdarec. Zatím sem se doplazil na 32. level za Wizarda. Asi nic lepšího než komplet rare (žlutou) výbavu neseženu na normal. Zajímá mě jak se tam počítá dmg. Wiz má zakladní kouzla, který nežerou energii. Co ovlivňuje dmg těchto kouzel. Samozřejmě mám wanku v prackách a na socket a ted dam do ní red +dmg nebo neco jiného? Zvýší vubes red šutr ve wand celkove muj kouzelnej dmg? nebo jen dmg te zbrane což je k ničemu, protože s ní vůbec nemlátím. Tam je tolik vecí zase relativních, že člověk fakt neví. Otřesný. Jinak hra gut. Nevím jestli porovnat s WoW, který me bavilo jen v prvním dílu. Dataky se odehravaj v abstraktním svetě - nuda chybí přiroda. To mi v Diablu nevadí.
This is not here...

Uživatelský avatar
ZH6
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZH6#2747

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od ZH6 » 21.05.2012, 10:39 hod.

Reitak píše:
ZH6 píše:Chtěl bych se zeptat na blacksmith plans? Jak často vám padají a na jaký urovni? Padaj už i na nightmare? Dík
na NM padaju skoro castejsie ako itemy, niekedy mi z monstra padnu aj 3 naraz.
Já sem se blbě zeptal. Myslel jsem plány přímo na výrobu legendárních a setových věcí. Dík

vladik81
Quill Rat
Příspěvky:11

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od vladik81 » 21.05.2012, 12:39 hod.

Pro ty co se ptaly na Jewelera - neumí přidávat sockety i kdyz to umět měl a v popisu na battelnetu to ještě mají (i tady na stránkách to je). Jestli jsem to dobře pochopil (angličtinu mám chabou), tak je malá šance, že časem přidají tuto možnost, když to nepoškodí hratelnost atd. bla bla.

Officialní text: http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5149145075#8

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od DURiN » 21.05.2012, 19:26 hod.

zdravím jak to děláte na Hell ? Já jsem skončil v 1.Aktu jako wizzard HP16tis DMG6-7tis
většinou obludy sejmu hned na 1-2 rany ale potom nastoupí ty modrý potvory a ty zlatý a já jim dělám DMG tak za 500-1000 oni mají šílený odolnost. Taky jsem narazil na kostlivce co měli neustalí štít a imunitu takže 0 dmg ty mě zabili tak 20x.

Přemýšlím že změním Hrdinu protože za toho wizarda je to nějak extrémně těžký hlavně mám na sobě plno štítů 2-3 rany a jsem tuhej.

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 21.05.2012, 21:37 hod.

za wizza je to "prý" nejlehčí... já jsem teď taky na hell v I. aktu za wizza, mám mnohem horší staty než ty a normálně dál pokračuju, prostě zkus nějakou jinou taktiku :)
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od pns » 22.05.2012, 07:17 hod.

DURiN píše:zdravím jak to děláte na Hell ? Já jsem skončil v 1.Aktu jako wizzard HP16tis DMG6-7tis
většinou obludy sejmu hned na 1-2 rany ale potom nastoupí ty modrý potvory a ty zlatý a já jim dělám DMG tak za 500-1000 oni mají šílený odolnost. Taky jsem narazil na kostlivce co měli neustalí štít a imunitu takže 0 dmg ty mě zabili tak 20x.

Přemýšlím že změním Hrdinu protože za toho wizarda je to nějak extrémně těžký hlavně mám na sobě plno štítů 2-3 rany a jsem tuhej.
musis se naucit kitova 4-5 mobu najednou to je cele, tohle je porad jen pve, pvp je to horsi :)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“