Reaper of Souls: BETA

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259
Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Gold Eagle » 27.11.2013, 17:54 hod.

Alfajk píše:nemuzou se ridit podle dat,ktery nasbirali ted behem ty family bety,protoze z vetsi casti to rozdali prave noliferum,ktery farmej 20 hodin denne...teda alespon doufam,ze se tim nehodlaj ridit
No vidím drastické snížení XP a goldů za bounties. Pojedeš nejvyšší bounties a dostaneš jen pár tisiíc goldů. Hodně stěstí a časuuu! :D

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Gold Eagle » 27.11.2013, 17:58 hod.

Javurek píše:
Ragnarok píše:Mozna jsem jedinej co si to mysli, ale vypnuti AH a temer znemoznit obchod je fail jak prase.
Nejsi jedinej :D Systém obchodu z Diabla 2 s jistejma modifikacema by byl nejlepší řešení. Jinak to bude zase fail jak píšeš.

Nějak u mě začíná převažovat, že u Blizzard jsou nějaký skrytý naivní psycholgie neznalí komunisti, kteří chtěj jako všem zjednat 100% ní spravedlnost a základní pozici dle praxí vyvráceného fail učení Z. Nejedlého, což je už geneticky blbost. A tak aby toho jako dosáhli, tak zakážou všechno. Prostě místo nerovnoměrného rozdělování bohatství nakonec začnou rovnoměrně rozdělovat chudobu. :shock: :D

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od firdecek » 27.11.2013, 18:39 hod.

Nevím, co tu všichni řešíte - důvod, proč jít na bounties není si vydělat goldy a získat XP, ale nasbírat LOOT...je to asi stejné, jako by dneska v D3V farmil siegebreakera jen kvůli goldům, které za jeho zabití v questu získáte (cca 5000 goldů, asi?). Prostě jasně ukázali, že bounties slouží jako věc na získávání rift klíčů a případně po nasbírání 5-ti bounties dostanete horadric balíček s itemama. Pokud chcete goldy a xp, tak samotné bounties nestačí (protože by to asi rychle přestalo bavit) a podle mě na XP jsou tu rifty, kde je mrtě nepřátel a elitek. Se změnou bounties nemám problém. Navíc to nejspíš x-krát nerfnou, jakmile se počet beta testerů rozšíří...

Hodně zde funguje psychologie: prostě člověk si zvykne na jednu odměnu a když mu ji najednou 5x sníží, tak je naštvaný už jen z principu...je potřeba se na to dívat koncepčně :)

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Drakkari » 27.11.2013, 19:28 hod.

mě se nezdálo normální dostat za bounty quest, který splnit trvá asi 2 minuty, půl baru expů, někomu jo? přijde mi, že ti co nejvíc řvou tak jsou jen exploiteři a ti co chtějí hrát za pomocí výhod při nejmenší námaze, třeba ten blbec Kripparian, začal hrát Diablo 2 včera s kecama jak je to hra pro intouše a d3 pro retardy, no a za 4 hodiny tam běhá s nějakým vyloženě op broken buildem, nemusí vůbec klikat na mobky, všechno padá samo.. tohle je retardovaný, protože ti jen vyhledávají takovéto chyby a pak se chlubí jak to inteligentně vymysleli a sestavili, přitom je pulka buildů v D2 broken mechanika zralá na fix.
tak, konečně mám 500 už se tu na to mužu vykašlat :D

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Gold Eagle » 27.11.2013, 19:32 hod.

Odměna nebyla snížena "jen" 5x. Navíc ROS je koncipováno na loot s jakž takž dobrým základním statem + následný případný mohutný enchanting (bo gear budeš moct tradovat max 2 hodiny po nalezení a goldy budou na account) a nu a ten ecnhant, který by měl nahradit AH tě přijde, aby za něco stál, i na 5 mil. goldů co jsem viděl + materiál. To jsem na to zvědavej. Kufr plněj legendárek na enchant a nutnost gold farmy, a po týdnu konečně 1 ušmudlaný enchant. Pokud to nechají takto dál. :D

killerek
Wraith
Příspěvky:154

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od killerek » 27.11.2013, 19:33 hod.

Me to prijde, ze tu nekteri ani poradnou nedočtou informace a uz delaji zavery. Navíc je to brzka beta, kdy ty mechaniky teprve testuji.

WulFgaR77: Ten bug s diamantama prave v tom patch notes uvadeji jako opraveny. Tak nechapu tvůj komentar.

Javurek: Bounty te poslou po celem aktu. Navíc slibili, ze na craft novych i predelanych legendarek lvl 70 bude třeba specialni ingredience a na prikladu Cain setu uvadeji, ze specialni ingredience pro Cain bude padat jen z Magdy.

Uživatelský avatar
Patho
Gorebelly
Příspěvky:309
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Patho#2188

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Patho » 27.11.2013, 19:37 hod.

kongorova girlfriend prave hra za crusadera :lol:

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Guru » 27.11.2013, 19:59 hod.

Moc tomu nedala ... RIPla,tim mu zrusila shrinky a sla do kelu :D

Athene je nejvetsi borec ... treti den zewli v meste a dmg vytah ze 700K na 1,5Mio :lol:
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
Patho
Gorebelly
Příspěvky:309
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Patho#2188

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Patho » 27.11.2013, 20:02 hod.

ale joj, dobre jej to islo... teraz tam šaškujú :lol: :lol:

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Gold Eagle » 27.11.2013, 22:04 hod.

Ano mechaniky se testují dle moliferů. Což znamená, že se 100%ně budou měnit až bude, pokud bude, open beta před vydáním nebo se 100%ně budou měnit po vydání. Průměrnej hráč totiž není nolifer hráč.

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Drakkari » 27.11.2013, 22:27 hod.

eště bude closed beta před koncem roku, o dost větší testovací vzorek

Uživatelský avatar
Tal_Rasha
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TalRasha#2799

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Tal_Rasha » 27.11.2013, 23:55 hod.

Zrušenie AH vítam ale Nepáči sa mi že skoro kompletne zrušili obchod ... mali nechať aspoň klasický trade cez trade okno. Scammerov by bolo určite quantum ale o to zaujímavejšie by bolo obchodovanie na overených fórach ako je toto. Resp. aspoň posunúť tú hranicu z 2 hodín na 24h alebo 1day 12h :-)

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Frozen » 28.11.2013, 07:44 hod.

Mno a teď si to vezměte z pohledu blizzardu. Když budete chtít něco testovat s feedbackem, necháte to testovat lidma co to budou hrát 2 hodiny denně? nebo 4? .... to sotva, pokud chcete dělat nějaké závěry. Casual player vezme hru takovou jaká je a jde si zahrát, kdežto nolifer je hnidopich, který zkoumá každou prkotinu. Nejlepší jsou na to právě nolifeři, protože ve hře tráví třeba celý den a oni si tím zajistí ohromné množství dat, které právě potřebují. Mno a nastavení zkušeností a goldů a atp. nastaví průměrnou hrací dobou zjištěnou již ze základní verze, tak aby ve hře byl určitý postup, ne rychlý a a ne zas žádný. Teda aspoň doufám, že to tak je :-)
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Gold Eagle » 28.11.2013, 10:55 hod.

Dle toho jak vypadají změny v betě a jak v normál hře díky patchům, tak doufáš marně. :)

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od pns » 28.11.2013, 11:06 hod.

ja bych drop a rychlost hry udelal jako v d1 ;)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 28.11.2013, 11:31 hod.

To by teda vypadalo :-|

Sent from Note II
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od mdmT » 28.11.2013, 12:48 hod.

Nemůžu si pomoct, ale přijde mi, že někteří tu nepochopili princip beta testování, obzvlášť v této fázi. Navíc u hry, kdy jdou ty mechanismy ladit takřka denně ... Právě to, že některý věci nastavují od zdi ke zdi je přesně to co by v tuto chvíli dělat měli, aby bylo jasný to udělají extrémy ... Nějaký jemný ladění bych očekával ke konci open bety ... V tuto chvíli se bavit o tom, kolik XP nebo goldů za co bude podle nastavení bety je absolutní nesmysl ...

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Casus » 28.11.2013, 12:54 hod.

Jemny ladeni jsem u Blizzardu nikdy nevidel :lol: To ze se to muze zmenit a zmeni jeste hodnekrat je fakt, ale podle me tohle jde uplne jednoduse resit nejakym matematickym modelem a nemusis vubec hybat hrou.

Vemu priklad treba z Wow. Tam se raid co raid meni (vanilla tim jeste tak netrpela, takze rekneme BC, Wotlk, Cata, pandu uz jsem vynechal) poradi top dps class. Jednou je classa op, jednou je uplne useless. Pritom by si stacilo udelat prumerny combatlogy, vzit vsech napr. 10 bossfightu a classam pridavat a ubirat po jednotkach procent tak, aby byly co nejvic vyrovnany. Ale ne, blizzard veme jeden spell, ze 160% koef. udela 250% a pak se divi, ze ta classa je OP v pvp... Proste fail. 8-)

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od mdmT » 28.11.2013, 13:03 hod.

... wow nemůžu hodnotit nikdy jsem jej nehrál, ale jinak - chci věřit tomu, že až to vydají, tak to bude aspoň z poloviny tak dobrý, jak se na to těším, takže asi tak :-) ...

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Dava_C » 28.11.2013, 13:12 hod.

Já znám Blizz víceméně jen od vydání D3, ale u nich je to vždy hop nebo trop, buď a nebo, nic mezi. Už při ohlášení překopání skillů, mechanik a affixů na legendárkách, jsem věděl, že toto nikdy nevyladí. Nepovedlo se jim to udělat ani ve vanille. Místo toho, aby vylepšovali nebo boostovali skilly a runy, které se nepoužívají, tak vždy raději srazili na kolena skill potažmo build, který frčel, to je vrchol ignorance. Od Blizzu ani od RoS nečekám vůbec nic, takže nemůžu být zklamaný.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Odpovědět

Zpět na „Obecně“