Nadcházející patch 105

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982
Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od kojot » 16.09.2012, 17:18 hod.

HELLERcz: Tak vzhledem k tomu, že budou zase všechny moby nerfovat, bych to zas tak nehrotil. Podle toho, co píšou to vypadá, že ti, co používali zmíněné defensivní skilly to budou mít stejně těžký jako doteď a ti, co je nepoužívali, to budou mít lehčí.
Obrázek

Uživatelský avatar
delosombres
Wraith
Příspěvky:163

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od delosombres » 16.09.2012, 20:02 hod.

Ubers a players x. Tomu říkám inovace. Bravo Blizz. Co bude další? Charmy, jewely a runewords předpokládám. Možná, že přibude i jeden gem. V datadisku bych to viděl na teleport v brnění...
He who fights with monsters might take care lest he thereby become a monster. And if you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you. -Friedrich Nietzsche-

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od kojot » 16.09.2012, 21:04 hod.

Mě přijde srandovní, že třetina lidí se pořád dožaduje aby blizz do D3 přidal víc věcí z D2 a další třetina zase nadává, jak je blizz neoriginální, protože používá některé herní principy a mechanismy z D2...
Obrázek

Uživatelský avatar
delosombres
Wraith
Příspěvky:163

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od delosombres » 16.09.2012, 21:51 hod.

Blizzard je neoriginální už hoooodně let, lidi si celkem zvykli, takže na to už se ani moc nenadává (to spíš většinou ti, co hry od Blizzu nehrajou). Spíš mě dostává JAK DLOUHO jim trvá, než se rozhoupou a udělají ZASE to samé. No řekni, čekal by si v době D2, že za 12 let budeš hrát zbrusu "nové" Diablo 3, kde jsou 4 druhy gemů a legendary itemy, který jsou k prdu? :) Neber mě špatně, já nepovažuju Diablo 3 za špatnou hru, ale tohle je na mě prostě moc. Podle mě je blbost dělat to samé v lepší grafice, ale ještě větší blbost je udělat polovinu toho samého v lepší grafice...

Jinak ty patche samozřejmě vítám, většina změn a úprav mě těší a je imho k lepšímu, ale tohle mělo být už v základní hře a ne, že budeme čekat dalších 5 let na 50 patchů + datadisk, aby jsme byli tam, kde před 12 lety...
He who fights with monsters might take care lest he thereby become a monster. And if you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you. -Friedrich Nietzsche-

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od Abbottaker1 » 17.09.2012, 00:01 hod.

Haha, monkum snizit o 5% resolve, snizit seize t initiative o 50% a v budoucnu rozbit vsem gear tim, ze budou fusovat do One w Everything.
No, tak super, jsem zvedavy, co se bude dit dale :lol:

Jasne, mobove budou mit snizenou dmg, ale í tak, jsem zvedavy jake pasivky si dotycni vyberou namisto klasiky: Resolve, OwE a StI.
Ja treba z te "neuveritelne variablini nabidky" pasivek, kterou blizz dodal pro monky porad nevidim nic jineho, co by me zaujalo :ble:

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od Drakkari » 17.09.2012, 02:27 hod.

Ten patch bude zase lahůdka, to si zase pořádně zahraju jak to mám rád 36h v kuse :)

RadiantStar
Quill Rat
Příspěvky:26

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od RadiantStar » 17.09.2012, 06:00 hod.

uz si konecne zapamatajte, ze PvP patch bude az 1.1, tak tu furt nevypisujte pri kazdom patcchi ze tam nie je pvp. dufam ze uz chapete! Az patch 1.1 bude PvP ani 1.0.5 ani 1.0.6 ani 1.0.7 ani 1.0.8 ani 1.0.9 proste az 1.1 !!!!!!!!!!!!!

RadiantStar
Quill Rat
Příspěvky:26

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od RadiantStar » 17.09.2012, 06:17 hod.

inak dufam, ze v datadisku bude opat mephisto a baal, kedze su to diablovi bratia a zrejme tato trojica ma aj najvacsi respekt v pekle.

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od Reve » 17.09.2012, 08:50 hod.

Quetak píše:V0kurka: Tak to je smutný ten post z bnetu. Než nazbírám 1k 63 itemů je věčnost a aby nejlepší byl nějaká 760dps zbraň? To je joke, kterej neni vtipnej. Cejtim se přesně stejně, drop ze kterýho bych měl radost sem nevyděl ani nepamatuju. Jo vlastně gradfather v ceně 500k a manticore 1m. Pak sou lidi co jim dropujou itemy za desítky milionů každej druhej den :( Chci ať mě blizz taky vybere jako item dropera, tohle nemůže být o štěstí, 800h smůly je moc. Dám tomu ještě max 200h a jestli nic nedropne tak začnu logovat jen na nový patche a začnu hrát nový XCOM-enemy unknown, na to se těšim.
no offence, ale nevYdel je docela husty :D....

Uživatelský avatar
Thulle
Gorebelly
Příspěvky:301
BattleTag:Thulle#2682
Bydliště:War Thunder

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od Thulle » 17.09.2012, 09:19 hod.

Mám bez buffů 2h 110k DPS barbara, bohužel má jen 600 all ress a 6k armor. Tím pádem inferno nehratelné.
Tenhle patch s nerfem war cry impunity mi ho totálně zabije. Takže budu muset hrát jen ranged build.
Obrázek

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od spiderer » 17.09.2012, 09:31 hod.

Thulle - proc by bylo nehratelne???

RadiantStar
Quill Rat
Příspěvky:26

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od RadiantStar » 17.09.2012, 09:34 hod.

Thulle píše:Mám bez buffů 2h 110k DPS barbara, bohužel má jen 600 all ress a 6k armor. Tím pádem inferno nehratelné.
Tenhle patch s nerfem war cry impunity mi ho totálně zabije. Takže budu muset hrát jen ranged build.
to uz je o skille hraca.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od Quetak » 17.09.2012, 09:36 hod.

Reve píše: no offence, ale nevYdel je docela husty :D....
takovejch hustejch věcí sem tu viděl... :-|

Papagaj
Gorebelly
Příspěvky:378
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papagaj#2656
Bydliště:Zilina

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od Papagaj » 17.09.2012, 09:53 hod.

delosombres ty si sa musel napit metylalkoholu a si oslepol, inak si tvoje posty nedokazem vysvetlit.
Pises tu, ze legendarky su k prdu a pod. Fakt sa daj uz vysetrit ;)

Uživatelský avatar
Thulle
Gorebelly
Příspěvky:301
BattleTag:Thulle#2682
Bydliště:War Thunder

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od Thulle » 17.09.2012, 10:00 hod.

RadiantStar píše:
Thulle píše:Mám bez buffů 2h 110k DPS barbara, bohužel má jen 600 all ress a 6k armor. Tím pádem inferno nehratelné.
Tenhle patch s nerfem war cry impunity mi ho totálně zabije. Takže budu muset hrát jen ranged build.
to uz je o skille hraca.
Mluvím tu o act 3+

Můžeš mi prosím říct, co je skillem hráče, když nemůžu kitovat (protože jsem melee) a dostanu 10 ran za 5k během 3 sekund? Půjčím ti barbara a můžeš to jít zkusit, elitky s offense rollem se vůbec nedají ani s tímhle DPS.

A netahej sem do diabla názvosloví jako "skill" - v diablu nikdy o skill nešlo. Tohle patří do call of duty.
Obrázek

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od Reve » 17.09.2012, 10:00 hod.

Quetak píše:
Reve píše: no offence, ale nevYdel je docela husty :D....
takovejch hustejch věcí sem tu viděl... :-|
¨
jojo vsak vpoho..kazdej nekdy napise neco takovyho :D..jen tak rypu aby rec nestala : ))

RadiantStar
Quill Rat
Příspěvky:26

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od RadiantStar » 17.09.2012, 10:10 hod.

Thulle píše:
RadiantStar píše:
Thulle píše:Mám bez buffů 2h 110k DPS barbara, bohužel má jen 600 all ress a 6k armor. Tím pádem inferno nehratelné.
Tenhle patch s nerfem war cry impunity mi ho totálně zabije. Takže budu muset hrát jen ranged build.
to uz je o skille hraca.
Mluvím tu o act 3+

Můžeš mi prosím říct, co je skillem hráče, když nemůžu kitovat (protože jsem melee) a dostanu 10 ran za 5k během 3 sekund? Půjčím ti barbara a můžeš to jít zkusit, elitky s offense rollem se vůbec nedají ani s tímhle DPS.

A netahej sem do diabla názvosloví jako "skill" - v diablu nikdy o skill nešlo. Tohle patří do call of duty.
call of duty? :) konzolovy koridor s ukazovanim co mas stlacit :D fajn, uz aspon viem, ze nie si skiller.

poviem ti len tolkoto: nevies si poriadne skombinovat skilly a preto mas problem.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od HELLERcz » 17.09.2012, 10:15 hod.

Nechte těch dohadů :)

A raději mi řekněte, kdy ten patch (asi) vyjde ? Díky
Obrázek

Papagaj
Gorebelly
Příspěvky:378
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papagaj#2656
Bydliště:Zilina

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od Papagaj » 17.09.2012, 10:26 hod.

ve stredu

Uživatelský avatar
Thulle
Gorebelly
Příspěvky:301
BattleTag:Thulle#2682
Bydliště:War Thunder

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od Thulle » 17.09.2012, 10:33 hod.

RadiantStar píše: poviem ti len tolkoto: nevies si poriadne skombinovat skilly a preto mas problem.
Mám nahráno přes 20 tisíc hodin a na uspořádání skillů fakt nepotřebuješ skill, akorát číst.

Pokud potřebuješ skill na vyplnění 6 políček a pak je proklikávat, tak tě docela lituju. A CoD nehraju.
Konkrétně D3 je extrémní public HnS, ke kterýmu můžeš strčit 6 letý dítě a bude vědět co dělat.
Naposledy upravil(a) Thulle dne 17.09.2012, 10:39 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“