Paragon system

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148
Re: Paragon system

Příspěvek od Projax » 21.08.2012, 13:47 hod.

nevim jestli se to tu někde psalo ale předně

nějaký "základní výpočty" řikají zabít cca 1,5mil moster na lvl 100

Fakta:
lvl61-63 mobu budou mít zvednutou odměnu zkušeností o 60% (tzn hodně)
Červený kámen v hlavně (tzn +% získaných zkušeností) se bude vztahovat na Paragon levelení.
Valor = 15% xp za stack

Východisko - můj čistej odhad na lvl 100 paragon = 2-3 měsíce nadprůměrného hraní (tzn průměrně 6-10hodin denně)

edit: Paragon level má každá postava svůj = vyberte si co chcete hrát - pak již bude pozdě na reroll

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Paragon system

Příspěvek od v0kurka » 21.08.2012, 13:50 hod.

projaxi, přesně to mi trošku vadí. nevadilo by mi, aby trval level 100 déle za cenu sdílení pro všechny moje lvl 60 postavy v daném modu (sc/hc). takhle to skutečně demotivuje hrát více postav...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Paragon system

Příspěvek od Kuki10 » 21.08.2012, 13:52 hod.

Projax píše:nevim jestli se to tu někde psalo ale předně

nějaký "základní výpočty" řikají zabít cca 1,5mil moster na lvl 100

Fakta:
lvl61-63 mobu budou mít zvednutou odměnu zkušeností o 60% (tzn hodně)
Červený kámen v hlavně (tzn +% získaných zkušeností) se bude vztahovat na Paragon levelení.
Valor = 15% xp za stack

Východisko - můj čistej odhad na lvl 100 paragon = 2-3 měsíce nadprůměrného hraní (tzn průměrně 6-10hodin denně)

edit: Paragon level má každá postava svůj = vyberte si co chcete hrát - pak již bude pozdě na reroll
A co teprv normalne pracuju clovek,co ma rodin a obcas chce i nekam jit:D
Jsem zvedavej jakou bude mit paragon system umrtnost.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Paragon system

Příspěvek od Projax » 21.08.2012, 13:53 hod.

ano v jistém smyslu to demotivuje, na druhou stranu je to právě takový první krok k tomu, aby ta hra měla podobný systém hry jako diablo 2. V diablu 2 trvalo sakra dlouho něco dostat na 99. Jediné co mě trošku zaráží a mrzí je to, že za každý paragon lvl dostanu ty bonus staty. Tím pádem mě to nutí focusovat tu jednu postavu, jelikož až vyjde pvp patch tak každý stat bude znát, to stejné se týká farmení a případně progress nějakého dalšího komentu.

Ale můj názor je takový, že z dlouhodobého hlediska je to super krok.


EDIT: ano pro "smrtelníka" ( berte s nadsázkou ) to bude půl roku a víc, na druhou stranu do lvl 50 by to mělo jít poměrně v pohodě a to bych řekl, že je takový trošku zlomový moment. 150% pasivního mf je tak akorát aby se zbytek dotáhl z gearu.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Paragon system

Příspěvek od Kuki10 » 21.08.2012, 14:20 hod.

Projax píše:ano v jistém smyslu to demotivuje, na druhou stranu je to právě takový první krok k tomu, aby ta hra měla podobný systém hry jako diablo 2. V diablu 2 trvalo sakra dlouho něco dostat na 99. Jediné co mě trošku zaráží a mrzí je to, že za každý paragon lvl dostanu ty bonus staty. Tím pádem mě to nutí focusovat tu jednu postavu, jelikož až vyjde pvp patch tak každý stat bude znát, to stejné se týká farmení a případně progress nějakého dalšího komentu.

Ale můj názor je takový, že z dlouhodobého hlediska je to super krok.


EDIT: ano pro "smrtelníka" ( berte s nadsázkou ) to bude půl roku a víc, na druhou stranu do lvl 50 by to mělo jít poměrně v pohodě a to bych řekl, že je takový trošku zlomový moment. 150% pasivního mf je tak akorát aby se zbytek dotáhl z gearu.
No pvp bych do toho moc netahal kdovi jak to bude...

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: Paragon system

Příspěvek od Abbottaker1 » 21.08.2012, 15:10 hod.

Jiste, pokud se vezme bonus na expy z NV a rubin do helmy + zvyseni expu z mobu, tak by se dalo dostat na nejaky pekny PL celkem rychle, a pak uz je na kazdem, at si rozvazi, jestli mu stoji za to jet v kuse pul roku jednu hru, jednou postavou do haleluja, aby si navysil ten PL na 70,80,90,100.

Ja to beru tak, ze do urciteho PL se mi to vyplati, pak uz je kazdy dalsi mezni uzitek z pridaneho PL pro mne kontraproduktivni, protoze 2-3h denne(kdyz se zadari) je stejne malo na to, abych mel MF 300+, a tim padem nejak krute farmil, a neco nasel. Nekdy ani nemam plny NV...proste hraju jak me to bavi, a bavi me to hodne, az se divim vzhledem k tomu, kolik toho nahraju, le nemuzu tomu obetovat tolik casu, abych z toho mel takovy uzitek jako lidi co hrajou cely den, 7 dni v kuse. Ale obecne to vitam, dost me stvalo, ze nebyl zadny leveling, jen odmeny v goldech za Q po dosazeni lvl 60, ale pro me spise motivacni faktor ve smyslu, ano nekde se porad posouvam, kdyz hraju za postavu, ktera louskla inferno...

Kdyby byl ten paragon level 100 na karieru, a ne na kazdy char, to je neco jineho, ale tak si radsi odehraju novou postavu, naucim nove skilly, ted na DH, nez dokola jet monka a honit expy PL na Siegovi v ACT3. Zatim to vypada, ze postavy, co ted mam dotahnu na nejaky paragon lvl, nez abych se zvedl od kompu a zjistil, ze je r. 2013 ;)

Btw, neprijde vam nefer, ze se takhle boostuje obtiznost inferno? Byly takove finty i v D2 na hellu, ja myslim, ze ne (nebo si nepamatuju)...
Nikdo prece nerika, ze musi kazdy dohrat hru 3x, aby mel sanci na nejake NV a PL a blablabla, co ti lidi, co konci na nightmare, hell, to by me stvalo.
U strilecky, taky nedostanete na nejtezsi obtiznost jine zbrane, bonusy ... jen je proste tuzsi, ale to uz jsem hodne OT :)

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Paragon system

Příspěvek od v0kurka » 21.08.2012, 15:13 hod.

ono se to inferno neboostuje, spíše nerfuje. ale získává větší význam, jak ostatní obtížnosti. na sc s pěti postavama dojdeš na lvl 60 do 100 hodin. pokud to uděláš, asi neskončíš a budeš chtít hrát dál... kde pak ten čas strávíš? no na infernu ;D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Paragon system

Příspěvek od Kuki10 » 21.08.2012, 15:20 hod.

Abbottaker1 píše:Jiste, pokud se vezme bonus na expy z NV a rubin do helmy + zvyseni expu z mobu, tak by se dalo dostat na nejaky pekny PL celkem rychle, a pak uz je na kazdem, at si rozvazi, jestli mu stoji za to jet v kuse pul roku jednu hru, jednou postavou do haleluja, aby si navysil ten PL na 70,80,90,100.

Ja to beru tak, ze do urciteho PL se mi to vyplati, pak uz je kazdy dalsi mezni uzitek z pridaneho PL pro mne kontraproduktivni, protoze 2-3h denne(kdyz se zadari) je stejne malo na to, abych mel MF 300+, a tim padem nejak krute farmil, a neco nasel. Nekdy ani nemam plny NV...proste hraju jak me to bavi, a bavi me to hodne, az se divim vzhledem k tomu, kolik toho nahraju, le nemuzu tomu obetovat tolik casu, abych z toho mel takovy uzitek jako lidi co hrajou cely den, 7 dni v kuse. Ale obecne to vitam, dost me stvalo, ze nebyl zadny leveling, jen odmeny v goldech za Q po dosazeni lvl 60, ale pro me spise motivacni faktor ve smyslu, ano nekde se porad posouvam, kdyz hraju za postavu, ktera louskla inferno...

Kdyby byl ten paragon level 100 na karieru, a ne na kazdy char, to je neco jineho, ale tak si radsi odehraju novou postavu, naucim nove skilly, ted na DH, nez dokola jet monka a honit expy PL na Siegovi v ACT3. Zatim to vypada, ze postavy, co ted mam dotahnu na nejaky paragon lvl, nez abych se zvedl od kompu a zjistil, ze je r. 2013 ;)

Btw, neprijde vam nefer, ze se takhle boostuje obtiznost inferno? Byly takove finty i v D2 na hellu, ja myslim, ze ne (nebo si nepamatuju)...
Nikdo prece nerika, ze musi kazdy dohrat hru 3x, aby mel sanci na nejake NV a PL a blablabla, co ti lidi, co konci na nightmare, hell, to by me stvalo.
U strilecky, taky nedostanete na nejtezsi obtiznost jine zbrane, bonusy ... jen je proste tuzsi, ale to uz jsem hodne OT :)
Proc by to delali na vsechny postavy dohromady,kdyz takhle se nechutne zvedne playtime pro hrace,kteri chcou mit vsechno na 100.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: Paragon system

Příspěvek od Abbottaker1 » 21.08.2012, 15:31 hod.

Kuki10 píše:
Abbottaker1 píše:Jiste, pokud se vezme bonus na expy z NV a rubin do helmy + zvyseni expu z mobu, tak by se dalo dostat na nejaky pekny PL celkem rychle, a pak uz je na kazdem, at si rozvazi, jestli mu stoji za to jet v kuse pul roku jednu hru, jednou postavou do haleluja, aby si navysil ten PL na 70,80,90,100.

Ja to beru tak, ze do urciteho PL se mi to vyplati, pak uz je kazdy dalsi mezni uzitek z pridaneho PL pro mne kontraproduktivni, protoze 2-3h denne(kdyz se zadari) je stejne malo na to, abych mel MF 300+, a tim padem nejak krute farmil, a neco nasel. Nekdy ani nemam plny NV...proste hraju jak me to bavi, a bavi me to hodne, az se divim vzhledem k tomu, kolik toho nahraju, le nemuzu tomu obetovat tolik casu, abych z toho mel takovy uzitek jako lidi co hrajou cely den, 7 dni v kuse. Ale obecne to vitam, dost me stvalo, ze nebyl zadny leveling, jen odmeny v goldech za Q po dosazeni lvl 60, ale pro me spise motivacni faktor ve smyslu, ano nekde se porad posouvam, kdyz hraju za postavu, ktera louskla inferno...

Kdyby byl ten paragon level 100 na karieru, a ne na kazdy char, to je neco jineho, ale tak si radsi odehraju novou postavu, naucim nove skilly, ted na DH, nez dokola jet monka a honit expy PL na Siegovi v ACT3. Zatim to vypada, ze postavy, co ted mam dotahnu na nejaky paragon lvl, nez abych se zvedl od kompu a zjistil, ze je r. 2013 ;)

Btw, neprijde vam nefer, ze se takhle boostuje obtiznost inferno? Byly takove finty i v D2 na hellu, ja myslim, ze ne (nebo si nepamatuju)...
Nikdo prece nerika, ze musi kazdy dohrat hru 3x, aby mel sanci na nejake NV a PL a blablabla, co ti lidi, co konci na nightmare, hell, to by me stvalo.
U strilecky, taky nedostanete na nejtezsi obtiznost jine zbrane, bonusy ... jen je proste tuzsi, ale to uz jsem hodne OT :)
Proc by to delali na vsechny postavy dohromady,kdyz takhle se nechutne zvedne playtime pro hrace,kteri chcou mit vsechno na 100.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Je mi to jasne, ale az se o tomhle patchi dozvi moje slecna, tak letim kupovat preventivne kytku!!! Kdo chce taky vzit jednu? :D :D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Paragon system

Příspěvek od Kuki10 » 21.08.2012, 15:38 hod.

Abbottaker1 píše:
Kuki10 píše:
Abbottaker1 píše:Jiste, pokud se vezme bonus na expy z NV a rubin do helmy + zvyseni expu z mobu, tak by se dalo dostat na nejaky pekny PL celkem rychle, a pak uz je na kazdem, at si rozvazi, jestli mu stoji za to jet v kuse pul roku jednu hru, jednou postavou do haleluja, aby si navysil ten PL na 70,80,90,100.

Ja to beru tak, ze do urciteho PL se mi to vyplati, pak uz je kazdy dalsi mezni uzitek z pridaneho PL pro mne kontraproduktivni, protoze 2-3h denne(kdyz se zadari) je stejne malo na to, abych mel MF 300+, a tim padem nejak krute farmil, a neco nasel. Nekdy ani nemam plny NV...proste hraju jak me to bavi, a bavi me to hodne, az se divim vzhledem k tomu, kolik toho nahraju, le nemuzu tomu obetovat tolik casu, abych z toho mel takovy uzitek jako lidi co hrajou cely den, 7 dni v kuse. Ale obecne to vitam, dost me stvalo, ze nebyl zadny leveling, jen odmeny v goldech za Q po dosazeni lvl 60, ale pro me spise motivacni faktor ve smyslu, ano nekde se porad posouvam, kdyz hraju za postavu, ktera louskla inferno...

Kdyby byl ten paragon level 100 na karieru, a ne na kazdy char, to je neco jineho, ale tak si radsi odehraju novou postavu, naucim nove skilly, ted na DH, nez dokola jet monka a honit expy PL na Siegovi v ACT3. Zatim to vypada, ze postavy, co ted mam dotahnu na nejaky paragon lvl, nez abych se zvedl od kompu a zjistil, ze je r. 2013 ;)

Btw, neprijde vam nefer, ze se takhle boostuje obtiznost inferno? Byly takove finty i v D2 na hellu, ja myslim, ze ne (nebo si nepamatuju)...
Nikdo prece nerika, ze musi kazdy dohrat hru 3x, aby mel sanci na nejake NV a PL a blablabla, co ti lidi, co konci na nightmare, hell, to by me stvalo.
U strilecky, taky nedostanete na nejtezsi obtiznost jine zbrane, bonusy ... jen je proste tuzsi, ale to uz jsem hodne OT :)
Proc by to delali na vsechny postavy dohromady,kdyz takhle se nechutne zvedne playtime pro hrace,kteri chcou mit vsechno na 100.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Je mi to jasne, ale az se o tomhle patchi dozvi moje slecna, tak letim kupovat preventivne kytku!!! Kdo chce taky vzit jednu? :D :D
Ja ji ani nerekl ze bude za chvilu novej Medal,3 dlc k Battlefieldu,oznameni Battlefield 4 a ted jeste toto,to me ani kytka nezachrani:)
Ne sranda,uz nejakou dobu mam na prvnim miste jiny veci,a verim,ze vetsina z nas:)
Ale parit se proste musi,:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: Paragon system

Příspěvek od Abbottaker1 » 21.08.2012, 15:40 hod.

Ámen a do helmy kámen - flawless star ruby :D

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Paragon system

Příspěvek od Nekronaut » 21.08.2012, 16:04 hod.

Já to vidím aspoň na týdenní dovolenou + tu kytku...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Paragon system

Příspěvek od Kuki10 » 21.08.2012, 16:05 hod.

Nekronaut píše:Já to vidím aspoň na týdenní dovolenou + tu kytku...
Kytka bude malo.:D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Paragon system

Příspěvek od ZOMB » 21.08.2012, 16:07 hod.

Kuki10 píše: Kytka bude malo.:D
...no tak ještě bonbonieru...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Paragon system

Příspěvek od Kuki10 » 21.08.2012, 16:09 hod.

ZOMB píše:
Kuki10 píše: Kytka bude malo.:D
...no tak ještě bonbonieru...
xDDD

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Paragon system

Příspěvek od st.ranger » 21.08.2012, 16:11 hod.

Docela by mě zajímalo, jak to bude s rozsahem úrovní Paragon a přecházení na nové. Jelikož i na Inferno se za monstra získávají zkušenosti, nemůže to být stejné jako když se levelí postava, protože to by bylo příliš rychlé. Žádné informace k tomu nejsou?
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Paragon system

Příspěvek od v0kurka » 21.08.2012, 16:12 hod.

st.ranger píše:Docela by mě zajímalo, jak to bude s rozsahem úrovní Paragon a přecházení na nové. Jelikož i na Inferno se za monstra získávají zkušenosti, nemůže to být stejné jako když se levelí postava, protože to by bylo příliš rychlé. Žádné informace k tomu nejsou?
jsou, dokonce aj tabulky. čím vyšší level, tím více je třeba expů.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Paragon system

Příspěvek od ZOMB » 21.08.2012, 16:16 hod.

to bylo ale neoficiální ne? Nebylo to od blizzardu...
protože jestli to bude podobně jako v D2, tak nejen, že na další level budeš potřebovat více exp, ale zároveň exp které dostaneš za zabití monstra se postupně snižují... až třeba na nějakých 10% oproti normálu...
ale nevím to jistě ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Paragon system

Příspěvek od st.ranger » 21.08.2012, 16:20 hod.

v0kurka píše:
st.ranger píše:Docela by mě zajímalo, jak to bude s rozsahem úrovní Paragon a přecházení na nové. Jelikož i na Inferno se za monstra získávají zkušenosti, nemůže to být stejné jako když se levelí postava, protože to by bylo příliš rychlé. Žádné informace k tomu nejsou?
jsou, dokonce aj tabulky. čím vyšší level, tím více je třeba expů.
Ani mě to nepřekvapuje. A tabulky kolik XP potřebuješ už jsou zveřejněny?

Je jasné, že to bude na další chtít více XP, je to zkrátka jako další levelování, jen na něco jiného. 60 levelů bylo na skilly a staty, těchto 100 bude na staty, MF a GF.
Naposledy upravil(a) st.ranger dne 21.08.2012, 16:21 hod., celkem upraveno 1 x.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Paragon system

Příspěvek od Kuki10 » 21.08.2012, 16:20 hod.

ZOMB píše:to bylo ale neoficiální ne? Nebylo to od blizzardu...
protože jestli to bude podobně jako v D2, tak nejen, že na další level budeš potřebovat více exp, ale zároveň exp které dostaneš za zabití monstra se postupně snižují... až třeba na nějakých 10% oproti normálu...
ale nevím to jistě ;)
Njn diablo neni hra na tyden nastesti.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Odpovědět

Zpět na „Obecně“