Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule
Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Attia » 03.06.2012, 07:38 hod.

jen tak mě napadlo. Jak dohrály Inferno ti první z prvních kteří na infernu byly? když nebyl nikdo kdo by před nima nadropoval věci z inferna z vyšších aktů který by si oni mohly koupit v aukci a pokořit celé inferno? Nebo aukci dotuje Blizzard?

Když to bez aukce nejde, jak teda lidi sehnaly ty lepší itemy ještě v době kdy v aukci nic nebylo protože na infernu ještě nikdo nebyl? Kde ty itemy sehnaly aby pokořily inferno když to bez aukce nejde?

Velká část lidi tady brečí že to bez aukce nejde. Jak do dokázaly ti první?

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od DURiN » 03.06.2012, 08:14 hod.

Tak 4dny byli monkove nesmrtelni a nerf Class. Wizard, monk, hunter měli neuvěřitelný progress.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od kojot » 03.06.2012, 08:52 hod.

Attia: Na ty, kteří to dohráli mezi prvníma farmily celé týmy lidí. A když 100 lidí 24/7 farmí třeba jenom první akt inferno, tak ty itemy prostě napadají...
Obrázek

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Attia » 03.06.2012, 09:09 hod.

jasný, já to beru z pohledu nezasvecenýho protože D3 jsem hrál jen chvíli na betě. takže mě spíš jen zajímalo jak to dohrály oni. Z vlastní zkušenosti nechci netvrdit že to na 100% lze nebo nelze, jen že si myslím že aukce neni nutnou součástí tý hry a jde to dohrát i bez ní. ale nikomu to nenutim. je to stejný jako když si v D2 někdo neumi představit že by hrál bez MH nebo bez veci od lidi na realmu.
Taky vidis na realmu behat 2 tydny manika na 16 lvl kterej porad zaklada hry "pls free items" apod, protoze je bud tak linej ze nehcce sam hrat dal, nebo to proste bez progressu jinych lidi neumi.

Nechci házet všechny co tu psali do jednoho pytle, ale podle některých postů mi přijde že pár lidí co tu reagovali že bez aukce to NEJDE patří do skupinky PLSáků typu "Naexpi mě PLS", "Gold PLS", "Ruch PLS" apod. a hlavně pro tyhle je aukce dělaná. Nakoupí si všechno a pak hážou ramena že dojely infero za 40hodin.

Nehcic shazovat užitečnost nebo funkčnost aukce, jen nechápu proč se tu někteří lidi naváži do někoho kdo tu aukci prostě nechce. Ať si založí téma "Farmíme na aukci" a tam se můžou předhánět v tom kdo kolik za co utratil.

Uživatelský avatar
neferty
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Bydliště:L.A.
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od neferty » 03.06.2012, 09:14 hod.

+1
nevím, co sem napsat

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od kojot » 03.06.2012, 09:16 hod.

Jo to taky nechápu. Já osobně si myslím, že to bez aukce určitě dohrát jde, ale bude to chtít hodně času. A chápu, že to takhle některý lidi baví víc a přeju jim, aby se jim to podařilo. Já mám D3 spíš jako oddychovku od SC2, který je občas dost stresující, takže AH využívám a nevidím na tom nic špatnýho. Na RMAH bych nenakupoval, protože to už do té hry vrážíš zdroje z "vnějšku", ale Goldy jsou součást hry a taky si je musíš vyfarmit :) . Každopádně přeju všem noAH hodně štěstí a hodně zábavy :) .
Obrázek

Uživatelský avatar
Saskardin
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Saskardin#2839
Bydliště:Bratislava

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Saskardin » 03.06.2012, 10:47 hod.

AH vobec nepoužívam, mám len to, čo si nájdem. Najvyšší char je na Hell, takže to zas taký problém nie je.

Uživatelský avatar
Saskardin
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Saskardin#2839
Bydliště:Bratislava

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Saskardin » 03.06.2012, 10:58 hod.

Mmariner píše:Docela jsem se pobavil, po přečtení toho celého.. a všem vám teda držím palce.. já mám barbara co dal butchera na inferno solo(jak jinak, ve dvou a více to je nehratelné).. a marně skládám a aukcí gear na act2. Bez aukce?? To nemužete nikdy složit, když vám ten gear padá právě tam.. act1 jsou lvly itemu 52/59.. hodně málo kdy 60. No witch doctor a wizard ale šanci asi maj... tam to není o gearu... Gl, jen si tak tipnu za jak dlouho pujdete nakupovat;D
Ty máš problém, že sa strašne ženieš dopredu. Ja napríklad hrám s so všetkými piatimi classmi a dobré predmety, ktoré mi padnú si medzi nimi predávam. Nepotrebujem byť 2 týždne po vydaní na Inferne a AH považujem za vec, ktorá túto hru zabíja. Diablo je hra o predmetoch a radosti z ich nachádzania - aká radosť je z goldfarmingu a nákupu na AH?

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od DURiN » 03.06.2012, 11:18 hod.

Attia: Já mám spíše obracený názor že lidí co si nehrají na ušlechtilé cíle hrát bez Aukce. Budou nabouchaní a nakonec budou prosit je o Itemy a protáhnutí protože to bez Aukce budou mít itemy na nic protože skoro nic nepadá.

Však uvidíš sám při hraní.

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Drakkari » 03.06.2012, 12:00 hod.

DURiN píše:Attia: Já mám spíše obracený názor že lidí co si nehrají na ušlechtilé cíle hrát bez Aukce. Budou nabouchaní a nakonec budou prosit je o Itemy a protáhnutí protože to bez Aukce budou mít itemy na nic protože skoro nic nepadá.

Však uvidíš sám při hraní.
lol taková blbost :D

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Attia » 03.06.2012, 12:18 hod.

nevidím důvod proč by měli někoho prosit o průtahy nebo itemy. Pokud by na tom byly tak extrémě špatně a nemohly se hnou z místa já nevím kolik měsíců tak navštíví jejich tak neoblíbenou aukci pokud budou chtít. Pokud ne, tak prostě ne.
Já neříkám že by aukce ve hře být neměla nebo že to je ZLO. Jen zastávám ten názor že pokud někdo chce hrát bez AH, tak v tom nevidím problém a nelíbí se mi lidi kteří tu dokola, ač nežádáni, spamují že to NEJDE. Pokud jim to nejde at si nakupují co hrdlo ráčí ale ať tady nikomu necpou jejich názor který jsou v tomhle topiku naprosto OT.

Mě se líbí debata lidí bez AH proto, i když D3 nehraju, že na nich vidíš tu radost z toho že najdou něco díky čemu se hnou o kus dál. Tohle hra využívající aukci postrádá. Radost z něčeho co ti umožní se o kus dál pohnout. Prostě si nakoupíš itemy a dojedeš inferno. Blahopřeju jsi dobrej. Tak si to užívej. Ale v jiným topiku.

werty1
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:werty1#2932

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od werty1 » 03.06.2012, 15:14 hod.

Hrat bez aukce = zvyseni obtiznosti hry. Stejne tak jako HC, behani bez vybavy nebo bez zbrane ci nepouzivani run. Nebo treba pouzivani skillu s efektem, co se nam libi, ackoli neni tak silny. Vsechno vice nebo mene zvysuje obtiznost. Pokud ma clovek pocit, ze je ta hra pro nej snadna, nebo ma treba rad vyzvy, tak je to neco pro nej. Mne plne dostacuje stavajici obtiznost, ale az dohraju inferno, tak treba taky zkusim nejakou takovou obmenu.

Jo a hadat se o tom, jestli clovek "PLS equip" patri do jedne nebo druhe skupiny je blbost :)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od ZOMB » 14.06.2012, 21:12 hod.

Ahoj,
tak se svým Demon Hunterem jsem na levelu 45, nightmare, začátek 3. aktu
staty: 1200 DPS, 14K life
používám dvě 1-hand xbow (co jsem si nacraftil - Illustrious Cranequin x2)
build: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... gbe!aZZZbY
ta hatred generation granátama je úplně úžasná... ze základu 3 + 3 (runa) + 2 (passive skill granadier) = 8 hatred za jeden hod
je pro mě úplně ideální a farmení je jedna báseň, nemohu nic jiného než doporučit...
a jak jste na tom vy?
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Piglampa
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Piglampa#2909

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Piglampa » 14.06.2012, 21:19 hod.

4.akt inferno last quest za monka,normal,nm,hell a polovina inferna solo
35k hp,400resist,17kdps unbuff

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Tyckin » 15.06.2012, 06:17 hod.

Nemůžu si pomoct, ale Blizz prostě hru udělal s tím, že aukce je "povinná" součást hry :(
Ne že by to nebylo možné dohrát i bez AH, ale to je fakt jen pro lidi, co maj stovky hodin na farmení a čekání, až konečně jednou vypadne něco silnějšího a pro jejich postavu, převážně totiž padá samý šrot k nepoužití (slabé a pro jinou postavu), většinou i neprodejný v AH :OXO
Momentálně v týmu na hell 3.akt a mám na sobě asi 2 věci, co jsou fakt ze hry. A to jsem přitom za ty ostatní nedával v AH horentní sumy, ale běžně kolem 5-10 tis., a tohle je myslím špatně. Ono když vám ani z Beliala na hell nevypadne jediná zlatá věc, něco je fakt blbě vybalancované...

Uživatelský avatar
Fight
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Amth#2679

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Fight » 15.06.2012, 10:39 hod.

Ok, přidávám se. :)
Obrázek

Houp
Wraith
Příspěvky:169

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Houp » 15.06.2012, 11:20 hod.

Nechápu, proč by to bez AH nešlo, a proč by to mělo trvat stovky hodin? Jak to asi udělali ti, kteří dohráli inferno poprvé? Kteří tam byli první? Ty asi moc nemohli kupovat vybavení od ostatních. Někdo se musel dostat do actu 2 bez vybavení z actu 2. (to není otázka vejce nebo slepice) A tihle lidi to zvládli poměrně rychle, takže je blbost psát, že je to nemožné, když už jsou tací, co to "nemožné" zvládli.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Alfajk » 15.06.2012, 11:32 hod.

Houp píše:Nechápu, proč by to bez AH nešlo, a proč by to mělo trvat stovky hodin? Jak to asi udělali ti, kteří dohráli inferno poprvé? Kteří tam byli první? Ty asi moc nemohli kupovat vybavení od ostatních. Někdo se musel dostat do actu 2 bez vybavení z actu 2. (to není otázka vejce nebo slepice) A tihle lidi to zvládli poměrně rychle, takže je blbost psát, že je to nemožné, když už jsou tací, co to "nemožné" zvládli.
jo zvladli to rychle,vetsina to byla asiati a ta druha poloviny lidi,ktery equip dostavali od ostatnich (viz athene a spol)

vegrud
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vegrud#2208

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od vegrud » 15.06.2012, 13:14 hod.

Tak zatim sem s WIz 4act Nightmare solo bez aukce jeto SM :D ale aspon jeto vizva na AH sem par veci max prodal.

Uživatelský avatar
smurfiik
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od smurfiik » 15.06.2012, 13:36 hod.

Určitě Blizz neudělal Inferno nehratelné bez AH, je to jen otázka vyladění hry.
Počkejte na pár patchů a uvidíte, že si Inferno bez AH zahrajou dokonce i melee chars, ikdyž to bude chvíli trvat, ale o tom to přeci je :)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“