A začínáme nerfovat...

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
Lumpus
Wraith
Příspěvky:150
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lumpus#2123
Bydliště:Tupesy/Brno
Re: A začínáme nerfovat...

Příspěvek od Lumpus » 24.05.2012, 01:35 hod.

šak ten armor přece neruší ne? Nebo mi někdo podrobně rozeberte tu změnu, možná se v tom tolik neorientuju, dík

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: A začínáme nerfovat...

Příspěvek od Alfajk » 24.05.2012, 01:56 hod.

predtim neslo dostat ranu za vic jak 35% maximalnich hp,at si mel max 10000 nebo 50...ted i kdyz mas tech 50 000 tak ve vetsine pripadu dostanes IK

myslel jsem ze tyhle uberhotfixy blizz provadi jen u wowka,ocividne se ale nepoucil...

Uživatelský avatar
Winty
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WintyBadass#2859

Re: A začínáme nerfovat...

Příspěvek od Winty » 24.05.2012, 06:59 hod.

Tak ten smoke screen s runou na delší trvání nenerfnuli na 2s, ale na 1.5s. Docela síla. Kdyby byl vault trochu použitelnej tak dobrá, ale když vždycky, když ho použiju, tak mě hodí dopředu a hned zase zpátky do mobek -> IK :D

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: A začínáme nerfovat...

Příspěvek od casperdeluxe » 24.05.2012, 07:28 hod.

Může tu pls někdo shrnout ve zkratce všechny změny co se provedli? dik.

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: A začínáme nerfovat...

Příspěvek od Trhanec » 24.05.2012, 08:36 hod.

Hej vy máte dost někteří... Nejdřív brečíte, že hra je i na inferno lehká a teď zas fnukáte, že umíráte a nedáváte to :D Tak co sakra chcete? Chcete týdnu hraní dávat inferno nebo co? Však to má být těžký, tak co se vám nelíbí.

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky:329
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: A začínáme nerfovat...

Příspěvek od Aragorn » 24.05.2012, 09:24 hod.

Tohle je klasika no. Lidi se "namlsaji" nejakymi super skilly a vsude kolem siri, jak to davaji atd. a pak kdyz to vyvojari zrusi/nerfnou, tak to je zase obracena pisnicka. Je ale imho pravda, ze Blizz mel mraky casu a lidi na to, aby nemusel takhle po tydnu delat hned zmeny. Takhle to je totiz na hracich, aby si "tipnuli", co je OP a radsi to nepouzivat a co ne. Taky je ale imho pravda, ze dost lidi si temi silnymi buildy pred nerfy nahrabalo equip a goldy, tak muzou byt radi aspon za to.

Takze kdyz to shrnu, tak od Blizzu se mi nelibi stealth fixy (pisou, ze to zmeni ten pristup, tak uvidime) a to, ze odflaknuli testovani (uprimne fakt neverim, ze tyhle veci nesly najit) a lidi si tak musi davat bacha, co pouzivaji a spis byt pripraveni, ze se jim build bude nejakou dobu po vydani hry menit. Od hracu mi zas prijde divny to protireceni, ze nejdriv je neco easy a pak zase ze jeden nerf je uplne znici a Inferno jim najednou nejde a taky to, ze si neuvedomuji, ze diky casu s tim pre-nerfed buildem se podivali na obtiznosti a nafarmili si tam, kde ostatni buildy bud ani nebyly nebo porad umiraji.
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: A začínáme nerfovat...

Příspěvek od DURiN » 24.05.2012, 09:37 hod.

Tak hlavně blizzard pořád aby to bylo o defensních abilitách a ted to nerfuje. Bože kdyby aspoň mohl člověk uhnout tomu a ne že tě to trefí i když jsi metr od toho.

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: A začínáme nerfovat...

Příspěvek od marian_r » 24.05.2012, 11:16 hod.

Aragorn píše:Tohle je klasika no. Lidi se "namlsaji" nejakymi super skilly a vsude kolem siri, jak to davaji atd. a pak kdyz to vyvojari zrusi/nerfnou, tak to je zase obracena pisnicka. ...
Nie je to LEN o tom. Hráči s vysokými levelmi si urobili fungujúci build a itemy ktoré sa im nehodili, predali. Teraz môže nakupovať za desiatky miliónov?

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: A začínáme nerfovat...

Příspěvek od Alfajk » 24.05.2012, 11:18 hod.

to je snad normalni,ze se lidem nelibi neco,co meli a ted jim to berou,ne ? to je jako kdybys mel ferrari a oni ti ho vzali - sorry,jezdi moc rychle,tady mas trabanta...libilo by se ti to ?

mely na to 11 let,aby zjistili,jestli je to op nebo neni,a oni po tejdnu udelaj takovejdle zasah do hry - hlavne ze machrovali,jak budou stovky pouzitelnych buildu,ani prd,nektery chary ted nemaj pouzitelnej zadnej a kdyz uz neco maj,tak jedine full defenzivni,protoze ofensivni chcipne jeste driv nez zacne

Uživatelský avatar
fanky
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:fanky#2166

Re: A začínáme nerfovat...

Příspěvek od fanky » 24.05.2012, 11:24 hod.

Jsem názorný příklad Wizárda s používaným Energy Armorem, mám itemy bez vitality, především vše na dmg a vše ostatní co sem našel, sem prodal. Mám teď zhruna 200k goldů a myslím si, že na nový itemy na úrovni co mám teď prostě nemám peníze, co teď mám dělat? Tomu čemu sem věnoval x hodin a x práce je k niveč? Díky toto miluji :D
* Seasone 5 *
* Paragon: 700 *

* Seasone 4 *
* Paragon: 1011 *

------------------
- fanky párty -

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: A začínáme nerfovat...

Příspěvek od marian_r » 24.05.2012, 11:28 hod.

casperdeluxe píše:Může tu pls někdo shrnout ve zkratce všechny změny co se provedli? dik.
čítaj oficiálne fórum

http://eu.battle.net/d3/en/blog/4662223 ... _2012#blog

Uživatelský avatar
Madus
Wraith
Příspěvky:169

Re: A začínáme nerfovat...

Příspěvek od Madus » 24.05.2012, 11:42 hod.

Bolo viac nez jasne ze godmode u wizarda nerfnu...

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: A začínáme nerfovat...

Příspěvek od DURiN » 24.05.2012, 13:24 hod.

Doufám že něco udělají s výbavou. Protože Wizard má pořád nějaky kladiva a obouručný meče a vyjde to pořád lepe než jeho hulky a ty knihy a lebky a podobně. Celkově jak se divám všechno vyjde lepší než speciální zbraně pro danou třídu.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: A začínáme nerfovat...

Příspěvek od Alfajk » 24.05.2012, 13:32 hod.

ne,to se mejlis,one hand + offhand vyjde lip,equipni si nejakej offhand 100-150 dmg a uvidis ten boost

Uživatelský avatar
Winty
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WintyBadass#2859

Re: A začínáme nerfovat...

Příspěvek od Winty » 24.05.2012, 13:35 hod.

Záleží na tom s čím se ti lépe hraje. Já mám radši pomalé a silné zbraně. Kámoš zase slabé, ale rychlé.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: A začínáme nerfovat...

Příspěvek od Alfajk » 24.05.2012, 13:36 hod.

rec je o wizardovi,tam aspd neresis :wave:

Uživatelský avatar
Winty
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WintyBadass#2859

Re: A začínáme nerfovat...

Příspěvek od Winty » 24.05.2012, 13:38 hod.

Jestli aspd je Attack speed, tak ten řešíš. Řešíš ho u každé classy.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: A začínáme nerfovat...

Příspěvek od Alfajk » 24.05.2012, 13:41 hod.

resis no,ale rozhodne ne jako primarni stat,navic wizard nemuze 2x ona hand - rec byla o Source - offhand

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: A začínáme nerfovat...

Příspěvek od Trhanec » 24.05.2012, 17:05 hod.

Já třeba attack speed řešim a to tak, že ho potřebuju co nejnižší paradoxně :) Jelikož jedu disintegrate, takže čím pomalejc castim, tim dýl jsem schopnej pálit disintegrate.

Uživatelský avatar
Madus
Wraith
Příspěvky:169

Re: A začínáme nerfovat...

Příspěvek od Madus » 24.05.2012, 17:20 hod.

No vzhladom nato ze IAS ovplyvnuje aj rychlost kedy mozes vykuzlit teleport po poslednom dmg spelle tak to bude neskor riesit kazdy wizard ;)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“