Pomoc HELLERovi - DONE - díky všem

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od Ryliah » 15.02.2015, 14:03 hod.

DrSma píše:A nemyslíš, že to bylo dost zbytečný? Stejně většina co pomholi měli podobnou myšlenku jako Dava a rozhodnutí nezměněj. Akorát je z toho zbytečnej flame. Samozřejmě jsem tě nechal vyjádřit (nebylo to sprosté) ale měl by sis uvědomit, že i v osobním životě vždy neříkáš vše, co si myslíš. O to víc je pak trapný, když nakonec uznáš, že stejně nevíš co a jak. :roll: OK, stalo se. Jedeme dál..
To bolo myslené ironicky, jasné že viem o čo ide(ak niekto dostane ban za third party apps tak je jasné o čo ide, či už nejaký bot alebo hack)..A podľa mna je trápne zakladať zbierky niekomu kto o account prišiel vlastným zavinením (neriešim teraz dovod). Pomoct sa dalo aj súkromne a nie to riešit globálne ked má tolko známych ..Ale je vaša vec, fórum.. ;) Ako ja ho osobne nepoznám, preto som písal to čo vidím ja z mojho pohľadu a moj názor na požičiavanie accountov(čo je mimo iného tiež banovatelné) alebo botovanie..
S4 Monk 1100+

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od fuxicek » 15.02.2015, 14:26 hod.

asi tak

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od Gold Eagle » 15.02.2015, 19:28 hod.

Fylozofický slovní cvičení aktuálně na 150% k prdu. Už to tady do týdne lokněte a šlus. Vykonáno, ukončeno.
Akorát mi to zbytečně vysí nahoře v topicu.
Kvůli 100vce z cizí kapsy se tady někerý rozplesknou. Asi by jste taky vyváděli, jako nejmenování slabší jedinci na Mageu před cca 8 lety, když jsme se tam ve fóru skládali jednomu na grafiku a tam padali větší cifry od lidí, za mě tam šlo šest tisíc Kč a to jste měli vidět ten jekot některých, na kerý jsme se neskládali. A voni to po egoisticku vzali jako zločin na sobě, podvědomě. :green:

Hellerovi jsem neposlal nic, abych zde vyjasnil svou pozici. Důvod pro to mám, ještě před cca 5 lety bych ho neměl. Ale do toho nikomu ničevo (netýká se to Hellerového nakládání s účtem).

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od Fru-fru » 15.02.2015, 19:52 hod.

Čau hellere,

tuhle událost jsem totálně propásl. Mrzí mě co se stalo a jsem rád, že Ti místní pomohli. Bohužel jsem to propásl, ale to už je jedno. Hlavně, že to dopadlo takhle a je vidět, že lidi co pomohli, tak pomoci chtěli... Na zbytek kašlat...
A že někdo tvrdí, že zná Tvůj život, ví jak ho žiješ, (je ochoten tvrdit, že parazituješ) ... To mě ani nemohlo naštvat, to mi přišlo fakt vtipný :-) ... Normálně příspěvek roku. Ale nic, nepíšu to abych vířil flame, jen když jsem to zjistil, tak jsme si chtěl načíst co tu o tom je a tohle mě fakt dostalo... Nic, gz podobným k znamenitému úsudku a přečtení Tebe a Tvého života...

Jen bych to ještě připodobnil k situaci, kdy se jednomu členovi fora "podařil" kousek, kdy byl obrán v trade okně o (v té době) poměrně velkou částku...Mnoho se nás složilo (mnozí si to budou pamatovat) a dodnes jsem rád, že jsme mohli pomoci kámošovi, co něco pod*elal... To se stává, nejsme dokonalí... I tehdy se našli krásní hateři a flameři kterým to nešlo přes srdce... Dodnes nechápu, že jim to za to stálo, že prostě nemohli skousnout, že někdo chce někomu z přátelství/kolegiality/soucitu pomoci. Fakt mi to nejde do hlavy :-)
Ale v pohodě, nenechte se mnou vyrušit a dál nás horlivě chraňte abychom nedejbože naletěli našim kamarádům, kteří se v ocitli nějaké situaci ze které jim my můžeme s minimem v vynaloženého úsilí a prostředků pomoci... Hned se nám pak spí klidněji.

Filosofický slovní cvičení za mě ukončeno, díky GEagle ;)

Těším se, až se potkáme ve hře Hellere..
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od fuxicek » 15.02.2015, 20:12 hod.

tyvl vy jste ale sladoucci, az ruzovoucci, ja zase flamuju strasne rad, pac ty kydy co tady clovek cte, to by se jedem asi po........

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od Ryliah » 15.02.2015, 20:38 hod.

Nj, niekto sa potrebuje prezentovať ako hrdina aspon na internete, už ked inde to nedokáže...Ja si to skladanie pre hráča ktorý bol okradnutý v trade okne pamatám. Tam som proti tomu nepovedal ani slovo, ano tiež to bola jeho chyba, nepozornosť, ale zámerne to zavinila druhá osoba(scam). Čo sa nedá porovnávať s tým ak niekto botuje, alebo sharuje account s niekým druhým (to je jasne proti pravidlám). Jeho život neriešim, ale nevedieť si zarobiť 50€ na niečo čo mám tak velmi rád ako to prezentuje je tiež na zamyslenie...
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od Fru-fru » 15.02.2015, 20:48 hod.

Sladký růžovouš se hlasí do služby :D
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

ikski
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:ikski#2800

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od ikski » 15.02.2015, 21:07 hod.

Sponzorovat botera ,uze s prominutim jen idio* a klidne mi za to dejte ban.

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od Lemurman » 15.02.2015, 22:01 hod.

takhle, s HELLERem mám něco nahráno a je to v pohodě člověk, kterej je v tom (aspoň podle mě) nevinně. Říkej si co chceš, já věřím, že to neudělal
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od Fru-fru » 15.02.2015, 22:04 hod.

Plně souhlasím s tím, ež sponzorovat botera může jen "idiot"... Proto bych neměl problém poslat Hellerovi příspěvek... :D
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od Ryliah » 15.02.2015, 22:11 hod.

Teraz keď ste všetci štastný jak blchy že ste vyzbierali peniaze pre previnilca nemožte celý tento topic locknúť a vymazať ? Aspoň sa predíe spamu (nielen z pohľadu haterov tejto zbierky) . Alebo to tu bude ešte visieť rok a pol ako nejaká "Hall of Fame" sponzorov botovania ?
S4 Monk 1100+

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od motherfucker » 15.02.2015, 22:24 hod.

Gold Eagle píše:Fylozofický slovní cvičení aktuálně na 150% k prdu. Už to tady do týdne lokněte a šlus. Vykonáno, ukončeno.
Akorát mi to zbytečně vysí nahoře v topicu.
Kvůli 100vce z cizí kapsy se tady někerý rozplesknou. Asi by jste taky vyváděli, jako nejmenování slabší jedinci na Mageu před cca 8 lety, když jsme se tam ve fóru skládali jednomu na grafiku a tam padali větší cifry od lidí, za mě tam šlo šest tisíc Kč a to jste měli vidět ten jekot některých, na kerý jsme se neskládali. A voni to po egoisticku vzali jako zločin na sobě, podvědomě. :green:

Hellerovi jsem neposlal nic, abych zde vyjasnil svou pozici. Důvod pro to mám, ještě před cca 5 lety bych ho neměl. Ale do toho nikomu ničevo (netýká se to Hellerového nakládání s účtem).
Tady preci nejde o nejakou blbou stokorunu ale o princip pokud ti to mysli tak na to prijdes....
Naposledy upravil(a) motherfucker dne 15.02.2015, 22:30 hod., celkem upraveno 1 x.

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od motherfucker » 15.02.2015, 22:28 hod.

Fru-fru píše:Čau hellere,

tuhle událost jsem totálně propásl. Mrzí mě co se stalo a jsem rád, že Ti místní pomohli. Bohužel jsem to propásl, ale to už je jedno. Hlavně, že to dopadlo takhle a je vidět, že lidi co pomohli, tak pomoci chtěli... Na zbytek kašlat...
A že někdo tvrdí, že zná Tvůj život, ví jak ho žiješ, (je ochoten tvrdit, že parazituješ) ... To mě ani nemohlo naštvat, to mi přišlo fakt vtipný :-) ... Normálně příspěvek roku. Ale nic, nepíšu to abych vířil flame, jen když jsem to zjistil, tak jsme si chtěl načíst co tu o tom je a tohle mě fakt dostalo... Nic, gz podobným k znamenitému úsudku a přečtení Tebe a Tvého života...

Jen bych to ještě připodobnil k situaci, kdy se jednomu členovi fora "podařil" kousek, kdy byl obrán v trade okně o (v té době) poměrně velkou částku...Mnoho se nás složilo (mnozí si to budou pamatovat) a dodnes jsem rád, že jsme mohli pomoci kámošovi, co něco pod*elal... To se stává, nejsme dokonalí... I tehdy se našli krásní hateři a flameři kterým to nešlo přes srdce... Dodnes nechápu, že jim to za to stálo, že prostě nemohli skousnout, že někdo chce někomu z přátelství/kolegiality/soucitu pomoci. Fakt mi to nejde do hlavy :-)
Ale v pohodě, nenechte se mnou vyrušit a dál nás horlivě chraňte abychom nedejbože naletěli našim kamarádům, kteří se v ocitli nějaké situaci ze které jim my můžeme s minimem v vynaloženého úsilí a prostředků pomoci... Hned se nám pak spí klidněji.

Filosofický slovní cvičení za mě ukončeno, díky GEagle ;)

Těším se, až se potkáme ve hře Hellere..
Tak nejak nevim ktery prispevek je vtipnejsi....ale jo tvuj vyhral...

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od Ryliah » 15.02.2015, 22:36 hod.

Presne tak. Niektorým to tu vobec nedochádza. Tu vobec nejde o 100 korun, ved celá ta čiastka na zbierku je smiešne malá. Kebyže viem že ten elovek za to nemože a mal ozaj len smolu a je na tom tak zle že tých 50€ nemá ako zarobiť, tak to Diablo kúpim aj sám, ved to je deň v práci . Nejde vobec o peniaze ale o ten princíp, bohužiaľ nie každému bol nadelený rozum aby to pochopil ako vidím..
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od DrSma » 15.02.2015, 23:04 hod.

Tohle není diskuse, ale naprosto nepodložený špinění jeden druhýho. Byla chyba diskusi otevřít, protože už stejně Topic v té době účel splnil. Jediní kdo se tu vypotřebovali jsou ti, kterých se to týká nejmíň.
Každej si myslete co chcete. Konec, zamykám.


Ti, kteří budou ještě posílat příspěvek HELLERovi, napište mi to, prosím, do PM, že je odesláno a já to do Vašich článků doplním a doplním i seznam v čl.1 kvůli přehledu. Díky, DrSma

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Pomoc HELLERovi - DONE - díky všem

Příspěvek od HELLERcz » 20.02.2015, 16:52 hod.

Ahoj ve spolek,

jak jsem posledně psal, tak plním a zasílám zde foto s koupeným D3V a ROS, který nyní mohu opět hrát.

Obrázek

Vše proběhlo v pořádku, jedno menší leknutí nastalo po rozbalení, když jsem uviděl ROS v italštině, ale vše šlape naštěstí ve finále eng :)

Poděkování jsem už psal v minulém postu, takže nebudu zde znovu opakovat, jen ve stručnosti děkuji všem zúčastněným, co mi pomohli :wave: vážím si toho a hřeje mě to na srdci.



A šmitec. Dobrá věc se podařila.
Téma opět zamykám, pokud budete chtít HELLERovi něco odpovědět, využijte PM. Tady máme hotovo, DrSma :wave:
PS: čl. 1. finálně aktualizován
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Obecně“