PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837
Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od mdmT » 29.01.2014, 13:24 hod.

... jen a jen můj názor, nechci rozpoutat nějakej hate:-) ... každopádně : s tím co napsal Darkness taky souhlasím a jednou malou vyjímkou - hrál jsi někdy stunt monka, nebo jsi hrál někdy s nějakým? ... Pokud jo, tak nechápu jak můžes stunt monka srovnávat s CM wizzem, jendak něco jako perma stunt monk neexistuje, druhak ten build je na hraní poměrně náročnej, teda pokud chceš, aby to hraní za něco stálo ... tzn. nemá to nic společnýho s mačkáním 3 tlačítek ... hraju stunt monka pro partu poměrně často tak vím o čem mluvím ... jakejkoliv sajrajt pod nohy , vortex, knock cokoliv dává pěkně zabrat a úmrtnost těchto monků není zrovna malá ... tzn. omlouvám se, ale tady jsi absolutně mimo a troufnu si říct, že styl hry většiny wizzardů je mnohem jednoduší než stunt monk ...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od hulkxxxl » 29.01.2014, 13:53 hod.

vždycky se najde něco co bude jakože op...
cm wiz má taky svoje pravidla a rizika na hc ani nemluvě, nahrál jsem se s cm hodně a mačkat doněmoty 3 tlačítka taky není žádnej med
co se týký stunu je to prostě jen využítí vlastnosti gearu (šance na stun) + ats.. díky tomu chodíme mp10 a každej má svoji roli v partě mdmt stahuje a stunuje, já jako brb dávám wc s insp, + pokřik na snížení dmg a ats, wd á zase svoje atd... podobně mi funguje třeba build se kterým jsem chodil na ubery když jsem stunoval pomocí frenzy, gs a leapu ... je to nefér???? jen jsem využil skily k něčemu,
pokud teda někdo má support monka a baví ho tato role tak je to v pohodě
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Darkness » 29.01.2014, 14:45 hod.

@mdmT: s pripominkou souhlasim

monka jsem moc nehral a perma stun vubec, vim jen zhruba jak funguje. (a parkrat jsem nejake potkal)



Dokazu si predstavit, ze je narocnejsi nez CM (a je to jen proto, ze CM ma mnohonasobne efektivnejsi LOH diky skilum, ktere ma k dispozici), ale vysledek je pro mne stejny, ve chvili kdy se nic nehybe hra pro mne ztraci smysl, nebavi me

A taky prave z duvodu co pisete, doporucuju hlavne na HC se naucit hrat na vyssi obtiznost bez techhle zjednoduseni a zamerit se vic na defense, protoze v ROS bude pravdepodobne znamenat pro slabe chary kazda chybicka na elitkach rip i na nizke obtiznosti.

nejsem proti, stun, blind, freeze, atp. ale s cooldownem, moznost hrat tyhle skily s nulovym cooldownem je chyba designu hry
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od mdmT » 29.01.2014, 15:05 hod.

... tomu rozumím a i věřím že pro Tebe ta hra ztrácí smysl ... já jen reagoval na to mačkání 3 knoflíků, protože tak jednoduchý to vážně není ... a nejsem si jistej jestli by s Tebou melle chary uplně souhlasili, protože pro ně zase není úplně odvaz nahánět každýho jednotlivýho moba ... ale je to každýho věc a věřím, že někoho to bavit nemusí, on je zase ten monk extrémně závislej na partě a sólo se nedá hrát, což taky spoustu lidí nebaví ...
EDIT : já bohužel nemůžu zkouknout to video, ale on opravdu něco jako perma stunt monk není - blind má cd a fistou zdaleka nestuntneš všechno, navíc i stuntnutý potvory vesele házejí frozen, plague, arcane a spol ... to už je u monka větší OP samotný imlosion na kterým je to postavený, protože tím je přehazuješ jak a kam chceš, vyhodíš je i z útoku ( např. točáky nebo ty velký v oasis ) ... ale jinak souhlas samozřejmě stunt fista je velká pomoc a posune partu o 2 Mp výše, ale to stejný jsou pasivky od barbara, ty tě taky posunou o +/- 2 mp výše a tak by se dalo pokračovat ...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od hulkxxxl » 29.01.2014, 15:17 hod.

i v tom videu je pěkně vidět že to není žádná sranda dostává nakládačku i na mp5 a chyba se trestá smrtí :)
nikdy se nedostaneme do stavu že nám nic nebude dělat dmg to bychom mohli chodit všichni s max dmg výbavou... osobně ale nejsem příznivcem utíkání před monstrama hlavně ne s barbem ... prostě stoupnu si do bitevní vřavy a sekám a k tomu mi pomáhej monk :D
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Darkness » 29.01.2014, 16:00 hod.

My jsme se takhle treba na mp10 challenge domlouvali s Armadou, kdo zacne stunovat/mrazit prvni diabla a klony na hell nebo kinga na inferno, ve chvili kdy chysta nektery svuj utok. To uz je zabava, stridat se, ale kdyz to muzu delat s CM poslepu nebo makrem, tak to zabava pro mne neni.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od mdmT » 29.01.2014, 16:22 hod.

... souhlas, beru všechno, ale takto fakt stunt monk nefunguje a nepřežil by na vysokých MP ani 20s ... a jsme OT :-) ...

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Darkness » 29.01.2014, 17:24 hod.

jasne, proto si ho uzivejte dokud muzete, protoze v ROS neprezije prvni tezsi elitku

jak jsem videl s monkem hrat supersheep, prislo mi ze vydrzi skoro tolik co barbar a dava to smysl, protoze oba maji redukci 30% oproti range charum a oba nejake pasivky na boost armor nebo ar
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od mdmT » 29.01.2014, 18:55 hod.

... zlob se na mě nebo ne, ale to už jsou vážně hloupý argumenty ... styl hry bude muset v RoS změnit každej char a to zásadním způsobem ... a moje ambice není rozhodně být tak úžasný hráč, jako jsi dozajita ty ( věř mi nebo ne, myšleno bez ironie ) ... mou abmicí je si skvěle zahrát ve skvělé partě a to se mi daří i teď a bude se mi to dařit i v RoSu ... a jo možná na nižší úrovni než ti nejlepší tady, ale kvůli tomu se vážně méněcenej cítit nebudu ... takže díky za radu budu si užívat teď a v RoSu s tím budu pokračovat ... Tobě přeji to stejné ...

Uživatelský avatar
BestVeroniqueEU
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Veronique#1131
Bydliště:Brno

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od BestVeroniqueEU » 06.02.2014, 12:23 hod.

Ráda bych se taky podělila o své dojmy. Omlouvám se, když to nebude tak podrobné, jak u některých z vás.

Plusy
- Health potion - Konečně se obnoví více života a už tolik neumírám. Uznejte, když se vám na nejvyšším levelu obnovilo pár tisíc životů, bylo to hodně málo a tohle je o dost lepší.
- Taková žlutá koule, která sem tam padne z monster a přidává vám nějaké bonusy, to se mi hodně líbí.
- Nové eventy -> přidávající na akčnosti hry. Myslím zrovna ty, kde musíte porazit několik vln do nějakého času apod.
- Nové achievementy

Minusy
- Loot 2.0. Nemyslím si, že by to byl úplně propadák, ale když hraji za nějakou classu a pořád mi padají věci na jiné classy, tak je to prostě otrava. Zase je pravda, že mi legendárka padne už i na normálce, ale to je tak všechno. Více mě otravují ty předměty na jiné classy. Nějak jsem tak trochu čekala, že mi budou padat jen věci na konkrétní postavu, za kterou hraji. Nemějte mi to za zlé
- Nekonečný paragon - Nelíbí se mi to v tom nekonečném progresu, když už máte několikátý paragon a už se ten level vleče a než uděláte paragon nový, může to trvat třeba i měsíc. Uznávám, že je to faktor s kterým se musí počítat, ale jakou máte pak motivaci, když se to vleče a vleče a vleče? Vylepšujete se a všechno, ale prostě tomu něco chybí už. Nevím, jak to vysvětlit, ale určitě mě pochopíte. Chtělo by prostě přidat to něco...

To je můj názor
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 06.02.2014, 12:28 hod.

Tak expy budou v datadisku trošku jinde než tedka v bere/ptr toho se neboj.
Loot 2.0 ma stejně pořádně smysl az v datadisku jak jsem vypozoroval.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od pavlas » 06.02.2014, 12:31 hod.

V datadisku, v datadisku... :) Všude to slovo... :) Blizzard prostě nutí nás hráče koupit rozšíření... :D Ale vážně, podle PTRka bych se moc neřídil, nebojím se říct, že je to tam schválně všechno takové omezené, prostě pravé Diablo III bude (snad) datadisk a na Vanillu pozvolna budeme zapomínat...

Uživatelský avatar
BestVeroniqueEU
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Veronique#1131
Bydliště:Brno

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od BestVeroniqueEU » 06.02.2014, 12:34 hod.

Já v to doufám. Snad jsem ten svůj názor nevyložila úplně špatně, ale když je fakt větší polovina předmětů v inventáři na jinou classu, prostě to naštve. Hlavně ty expy. Uznej, bude tě bavit expit třeba ten měsíc jeden paragon? Mě rozhodně ne, prostě bez nějakého oživení nebo něčeho takového se dostaví ten pocit, že už to nechceš hrát a z toho mám strach... Radši bych byla, kdyby ten max level byl :(
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 06.02.2014, 12:37 hod.

Neboj expy polezou rychle.
A itemy na jinou klasu maj smysl.
Kdyby kazdej item padal jen na mou, jak bych vybavil zbytek postav?
Zatím me to přijde celkem vyvážené a zbytek vyřešil mystic.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
BestVeroniqueEU
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Veronique#1131
Bydliště:Brno

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od BestVeroniqueEU » 06.02.2014, 12:43 hod.

Tak ty máš aspon toho mystica, já teda ne :D Nejsem v betě reaper of souls, i když jsem za blizzard utratila tolik peněz :( Jo a nenapsal jsi pane moderátore, jestli spolu zkusíme ten HC nebo jsem to aspon neviděla...
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 06.02.2014, 12:46 hod.

Neboj bude open beta asi a pak si uzijes az to bude live.:)
Jasný přidej si me, expeni nějak poladime a pak te budeme muset trošku zaucit.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
BestVeroniqueEU
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Veronique#1131
Bydliště:Brno

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od BestVeroniqueEU » 06.02.2014, 12:49 hod.

Ty mě chceš učit jo? :D To vypadám jako lama? :D :D Tak to jsem nečekala, že udělám takový dojem a to hraji diablo už od doby, co vyšlo :(
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 06.02.2014, 12:51 hod.

Já ale nenapsal v čem zaucit.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
BestVeroniqueEU
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Veronique#1131
Bydliště:Brno

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od BestVeroniqueEU » 06.02.2014, 12:55 hod.

V čem mě chceš zaučit? Pokud je to tajný napiš mi to v SZ :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Tal_Rasha
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TalRasha#2799

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Tal_Rasha » 06.02.2014, 13:05 hod.

Veronique: máš char 20 para 100kdps, a char 15 para 100k dps :-) . To by nemalo byť až tak pomalé zatiaľ. Pomalé to je asi preto že hráš obtiažnosti na ktorých ti idú pomaly expi. Ale V RoS budeš mať ten funkťný Loot 2.0 a tam ti bude padať lepší equip, pôjdeš na vyššiu obdtiažnoť s vyššími expami. Taktiež sa dá očakávať že experience bonusy budú aspoň také ako vo vanille a vyššie. Čiže pokiaľ nebudeš niekde na 100 para, tak to určite nebude pomalé.

Ako tak pozerám na tvoje postavy, pomohlo by použiť aj pár Demonic Essencií niekedy a poladiť trošku výbavu.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“