No legendary club

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět

Hlasování: Kolik herních hodin bez legendárky

Méně než 1
25
10%
2 - 5
63
24%
6 - 15
35
14%
16 - 30
21
8%
31 - 60
34
13%
61 - 100
25
10%
101 a víc
56
22%
 
Celkem hlasů: 259

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332
Re: No legendary club

Příspěvek od Nekronaut » 27.09.2012, 06:17 hod.

Programos: jestli nás tvůj post má více motivovat, tak na mně zapůsobil přesně naopak :D

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: No legendary club

Příspěvek od Tyckin » 27.09.2012, 13:00 hod.

D3 je hra fakt záhadná, za cca 400h hraní mám asi 30 legendárek, ale setovku jsem na infernu nenašel ještě asi ani jednu (už si prostě nevzpomínám :lol: ), a to už jsem tam zaručeně 250h už strávil. Jestli mi na infernu nějaká padla, tak hódně dávno v aktu1, když jsme ještě jeli progress.
Od té doby padaj jen legendárky, MF mám už hodně dlouho pěkně vysoko. Skoro mám pocit, že u mého účtu Blizzard na setovky nastavil DISABLED :D

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: No legendary club

Příspěvek od Baglik » 27.09.2012, 14:44 hod.

Tyckin píše:D3 je hra fakt záhadná, za cca 400h hraní mám asi 30 legendárek, ale setovku jsem na infernu nenašel ještě asi ani jednu (už si prostě nevzpomínám :lol: ), a to už jsem tam zaručeně 250h už strávil. Jestli mi na infernu nějaká padla, tak hódně dávno v aktu1, když jsme ještě jeli progress.
Od té doby padaj jen legendárky, MF mám už hodně dlouho pěkně vysoko. Skoro mám pocit, že u mého účtu Blizzard na setovky nastavil DISABLED :D
Drop legendarek a setovek je hlavně o štěstí já měl do minulé soboty na kontě 1 setovku a to mám nahráno už možná 2x tolik hodin co ty, od soboty do dneška mě padli další 3 z toho 2 z 1 setu a dokonce přímo pro moji postavu, takže trpělivost jednou se to zlomí. :)

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: No legendary club

Příspěvek od Peckoslav » 27.09.2012, 14:57 hod.

Programos píše:Pánove, byl jsem peknou dobu bez legendarky, stejně jako vy, stejně tak moji kamarádi se kterými hraju. Dnes ráno, po tom co mi kamoš napsal co všechno každej den dropuje jsem se rozhodl že s Diablem končím, protože nemám motivaci. Dnešní rozlučkový den mě do Diabla vrátil.

Dnes, během jednoho runu od SB k Azmo III. act včetně depths padlo a prodává se na AH okolo:

Tal rasha chest - 50M
Madstone - 3,5M
Andariel Visage, socket - 20M
Chatodo offhand - 20M
Windforce - 25M
Three Hundered Spear - 20M
Top rare ring - 80M

EDIT, Druhý run:
Frostburn
Strongarm Bracers



Neberte to jako provokaci, berte to jako tak, že šance tu opravdu je. A pokud to nepadne dnes, padne to třeba zítra, nebo pozítří... za týden. Spěchat nemá cenu, ale jednou to příjde!
tady je na místě nějaký silně explicitní vulgární výraz, který pravidla fóra nedovolují zveřejňovat :D
Mám jistotu, že tohle se mi nestane, i kdyby MF neměl cap a já měl 1.000.000% MF ...
někdo je lucker a někdo zkrátka ne..
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: No legendary club

Příspěvek od Tyckin » 29.09.2012, 18:04 hod.

Baglik píše:
Tyckin píše:D3 je hra fakt záhadná, za cca 400h hraní mám asi 30 legendárek, ale setovku jsem na infernu nenašel ještě asi ani jednu (už si prostě nevzpomínám :lol: ), a to už jsem tam zaručeně 250h už strávil. Jestli mi na infernu nějaká padla, tak hódně dávno v aktu1, když jsme ještě jeli progress.
Od té doby padaj jen legendárky, MF mám už hodně dlouho pěkně vysoko. Skoro mám pocit, že u mého účtu Blizzard na setovky nastavil DISABLED :D
Drop legendarek a setovek je hlavně o štěstí já měl do minulé soboty na kontě 1 setovku a to mám nahráno už možná 2x tolik hodin co ty, od soboty do dneška mě padli další 3 z toho 2 z 1 setu a dokonce přímo pro moji postavu, takže trpělivost jednou se to zlomí. :)
Jo jo, dneska to konečně prasklo až mě z toho málem kleplo :green: , Immortal King rukavičky :love: S oběma critama s MF jsou tam jen dvoje - 40M bid a druhé za 1,5 miliardy buyout, pak nastavte cenu podle ostatních :lol:

Obrázek

pleskomet
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No legendary club

Příspěvek od pleskomet » 01.10.2012, 15:11 hod.

pleskomet píše:Tak mám takovou pochybnost že drop legendary itemů je rollovanej podle IP adresy :D nebo jak už fakt nevím . Asi po 100 hodinach farmingu doma o prazdninach ty 2 měsíce nic a ted přijdu do školy farmím 2 hodiny a v 1 actu v té Tower watch nebo jak se to jmenuje 2 runy po sobě 2 legendarky ve stejnym místě sice 52 a 56 level crapy.. ale aspon mě potěšilo že vím že něco padá. :{
Tak tohle už fakt není možný za další skoro měsíc hraní ani jedna legend. doma(cca.80h played moc jsem nehrál). Dnes zapnu ve škole D3 na hodinu a hned ve vaultu legend. sice zase crap ale dal bych ruku do ohně že je drop podle IP adresy ja už fakt nevím co si o tomhle myslet.Za ceou dobu co hraju D3 od května. 4 legend. vsechno crapy a z toho mě 3 padly během asi 5 hodin za měsíc co jsem zapl D3 ve škole..

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: No legendary club

Příspěvek od Tyckin » 01.10.2012, 16:40 hod.

Jak říkám, možné je úplně všechno - já mám bilanci za posledních 250-300h asi 25 legendárek a teprve teď :!: mi padla první setovka, kámoši maj někteří i stejnej poměr setovek a legendárek. MF mám max., ovšem někomu to padá i bez toho a ještě ve větším množství, je to víc o náhodě než o statistice :wave:

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: No legendary club

Příspěvek od dawemorraless » 01.10.2012, 18:13 hod.

S těma legendárkama je to divný není to dlouho co si tu někdo stěžoval že dropl 7x ivory tower mě padl taktéž jako 3 legendárka...4 legendárka mi padla ve čtvrtek a byl to jakýsi amulet lvl 62 od 64 resist to all + od strenght atd cca po 80číhnu na Ah i Rmah a na Ah 3 stránky max resist 19 to all na Rmah 5 stránek taktéž max resist 19 to all a střílel to kdosi za 100 éček....tak si říkám super mám super legendarku o 45 víc než zbytek jupíííí...no nic 3 dny sem nehrál a pa číhnu a málem mě kleplo najednou na Rmah 25 stránek toho samýho amuletu a eče lepčího to samý na Ah tak si říkám náhoda??????? během 3 dní to napadalo všem???? :shock:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Petkoo5
Fallen Shaman
Příspěvky:57
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Damien#2978

Re: No legendary club

Příspěvek od Petkoo5 » 01.10.2012, 18:31 hod.

Mne dnes prvá legendárka od patchi 1.04, na monkovi mám na equipe MF 0%, mal som len 5NV a 2PL. Asi preto to bol taký s*it :) Tá legendárka by bola slabá aj pred patchom, nie ešte po :D S wizzardom mám PL8 a MF okolo 230% a legendárka žiadna...

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: No legendary club

Příspěvek od Baglik » 01.10.2012, 23:50 hod.

Tak já teď mám sérii už asi 10 dnů kdy mě každý den padne legendárka či setovka, hlavně setovky mě překvapily, během těch 10 dnů mi jich padlo 5 a 2 byli dokonce ze setu pro moji postavu, zbylé 2 jsem dokoupil v aukci takže už mám všechny 3 bonusy. :) Před tím do té doby jsem měl na kontě jen 1 setovku.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/bagl ... ro/1410370

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: No legendary club

Příspěvek od spiderer » 02.10.2012, 02:11 hod.

Tak se hlasim do klubu, uz asi 10 hodin hrani nic..

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: No legendary club

Příspěvek od tomisco » 02.10.2012, 06:38 hod.

Tak já to musím zaklepat, posledních 5 dnů to pravidelně padá. Jenže 7 z 11 legendárek k ničemu (salvage, nebo prodej vendorovi, ať to nezabírá místo v inventáři), Stormshield tak za půl miliónu, jednoruční meč za milión a Vile Ward a Inna's Temperance kvůli nijak extra rollu na cenovém chvostu. Ale aspoň něco. Padá to i z obyčejných truhel, což se mi stalo vůbec poprvé za 500 hodin hry.

onsit
Quill Rat
Příspěvky:25

Re: No legendary club

Příspěvek od onsit » 02.10.2012, 08:22 hod.

Včera mi padla prvni setovta po aplikaci 1.04. Belt Immortal, prodan za 65m. Jinak jsem mel pust 7 dni kdy mi nic nepadlo.
Mozna to je tim, ze vetsinu casu hraju single a proste v singlu to nejak spatne pada.

Vetsina legendary items mi padlo v PB nebo v coopu.
Jake mate zkusenosti s dropem leg v single mode ?

Uživatelský avatar
TeS
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No legendary club

Příspěvek od TeS » 02.10.2012, 14:28 hod.

mno vcera jsem si poridil slusnejsi mf equip...asi za 14min hrani dve legendarky a to jsem nemel ani 5nv :-), pak jsem to vypl pac jsem sel do prace buhvi jak by to vypadalo za cely act:)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: No legendary club

Příspěvek od Kuki10 » 02.10.2012, 14:31 hod.

onsit píše:Včera mi padla prvni setovta po aplikaci 1.04. Belt Immortal, prodan za 65m. Jinak jsem mel pust 7 dni kdy mi nic nepadlo.
Mozna to je tim, ze vetsinu casu hraju single a proste v singlu to nejak spatne pada.

Vetsina legendary items mi padlo v PB nebo v coopu.
Jake mate zkusenosti s dropem leg v single mode ?
Me to pada tak na stejno...

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Madrak
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Madrak#2331

Re: No legendary club

Příspěvek od Madrak » 02.10.2012, 14:50 hod.

Tak já mám na Setové věci smulu za celou dobu co hraju D3 mi ještě nepadla ani jedna Pl mám 23 a odehráno přes 300h 8( Ale tak snad se někdy dočkám i já ;)

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: No legendary club

Příspěvek od Abbottaker1 » 02.10.2012, 15:00 hod.

Jako nevim, co si stezujete vsichni, me pada furt neco, tu lege za 5k, tady zase lege staff neprodejna, tu lege lvl 57,58,59, predevcirem ivory, a belt bez prim i sec statu, proste lege za lege, to se mam co? :green: Nekdy dam screen truhly, mam toho plnou druhou truhlici, rikam ji PéTéHáčko - Plna Truhla ho*en (snad admini odpusti) :lol:

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: No legendary club

Příspěvek od Kuki10 » 02.10.2012, 15:14 hod.

Si zabil.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: No legendary club

Příspěvek od spiderer » 02.10.2012, 16:05 hod.

Abbottaker1 píše:Jako nevim, co si stezujete vsichni, me pada furt neco, tu lege za 5k, tady zase lege staff neprodejna, tu lege lvl 57,58,59, predevcirem ivory, a belt bez prim i sec statu, proste lege za lege, to se mam co? :green: Nekdy dam screen truhly, mam toho plnou druhou truhlici, rikam ji PéTéHáčko - Plna Truhla ho*en (snad admini odpusti) :lol:
:D vole! Fakt si me pobavil :D

Jinak koukam, ze te hra s WW barbary taky moc neba podle podpisu :) jsme na tom stejne..

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: No legendary club

Příspěvek od TrackThor » 02.10.2012, 16:07 hod.

tak to máme klub ww haterů :D ale já narozdíl od vás, patřím i do no legendary klubu!
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“