PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Drakkari » 21.01.2014, 13:00 hod.

takový starosti bych chtel mit, lognu a mastim démony, když je to těžký snížím obtížnost tečka hotovo dvacet, nějaký torment 6 je mi někde však hra tu bude roky a bude aspoň nějaký cíl postoupit třeba o level v tormentu a to že na to nemám mě nepřinutí brečet na fórech a napadat hru jak je špatně udělaná nebo ještě vytvářet konspirační teorie o tom jak si tím blizz chce nahrabat lol JÁ hraju co mi hra nabízí a když mě to nebaví tak s tím prostě švihnu, to řvaní na fórech je stejně zbytečný, pač blizzard si do hry dá změny jaký chce podle sebe a svých sesbíraných dat a ne podle feedbacku ten se skoro nebere v potaz. Jo a torment - addition legendary drop rate per slide tick, nemluvim o xp, bounty, o výzvě atd, důvody proč to hrát tu jsou, to že lidi nemají gear po pár týdnech je logické, vždyť máme roky času na farmení před dalším datáčem pokud bude... a věřím, že lidi budou mít po roce nadropovaný takový prasácký top legendy s nechutnýma enchantama, že kdo nebude v T6 bude nula, teď si ovšem myslím, že kdo zkouší T6 se snahou ho nějak farmit je hňup :)

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od marian_r » 21.01.2014, 13:59 hod.

Tá hra, čo "tu bude roky" je už teraz grafikou zastaralá.

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od pavlas » 21.01.2014, 14:05 hod.

To máš pravdu, ale zrovna u Diabla bych grafiku na první místo nestavěl... Tady jde o efektivitu, rychlost, nikoliv efektnost... Nicméně, i tak si myslím, že různé výbuchy, paprsky a jiné blbůstky jsou na dobré úrovni... Když budeš kosit zástupy desítek, ne-li stovek démonů, na grafiku se soustředit nebudeš... :)

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Alfajk » 21.01.2014, 14:15 hod.

je fakt,ze ta grafika je proste otresna na rok 2014,dneska vypadaji lip i flash hry(unity engine),treba ten model characteru kdyz si nakliknes inspect,to bych blil...mohli by dat alespon vyssi rozliseni textur a vic detailu

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Drakkari » 21.01.2014, 14:56 hod.

to ne, uz tak se mi prehriva pocitac i s detailama na minimum o fps 5-10 pri hre v parte nemluve, btw pred poslednim ptr patchem jsem mel 2x lepsi vykon, ted se to zas v 3a neda hrat, jinak u blizzardu vypadaji vsechny hry jak kdyz nablije sem zvedav na to novy mmo ale nedelam si iluze bude zas malovany :D

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od HELLERcz » 21.01.2014, 16:11 hod.

Zombíci v Adria's Hut venku dávají expy ? ty jo není možné :) tam byl bug dlooouho, snad od novoty, že nedávali expy.

Jinak HF ring nějak často procuje tu kouli .. mazec celkem.
Obrázek

Housac
Fallen Shaman
Příspěvky:66
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Housac#2471

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Housac » 21.01.2014, 16:35 hod.

Tak zrovna grafika bych řek že je slušná, když to třeba porovnám s PoE..
Je barevnější, to jo, ale mě nejvíc fascinuje někdy to pozadí všech actů, člověk si toho moc nevšímá ale rozhodně to má úroveň :)

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Alfajk » 21.01.2014, 16:45 hod.

ne,grafika je otresna,podivej se na crysis,kde lezej technologicky moznosti dneska,jak by hra mohla vypadat a jak vypada diablo...poe do toho netahej,ta hra vznikla na koleni,bez financi,bez profesionalu,bez vybaveni

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 21.01.2014, 16:50 hod.

Diablo 3 na cryenginu při krypt runech by nerozjeli ani v NASA.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od HELLERcz » 21.01.2014, 17:07 hod.

To jsou mi teda řeči ... Alfajku :D jak můžeš dávat dokupy crysis a cryengine a tady toto ? ... mimochodem o technice a proč to nejde udělat tak a onak graficky dokonalé, o tom kdysi měli i nějaké povídání
Obrázek

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Drakkari » 21.01.2014, 17:15 hod.

v duke nukem forever taky chteli drzet krok s technologiemi, 3x menili engine a kam to doslo..

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Alfajk » 21.01.2014, 17:26 hod.

Drakkari píše:...
urcite musels videt to puvodni diablo 3,co vypadalo jako diablo 2 v lehce vyssim rozliseni,prezentovali ho cca v roce 2006 nebo tak nejak a potom se po nem slehla zem,tam jeste grafika odpovidala roku,ale ted? k smichu,zadny casticovy efekty,zadnej postprocesing,zadnej kour,dynamicky osvetleni,zastineni,proste vubec nic,vyvoj takovy hry stal par supu a tolik na tom vyrejzovali a i pres to je hra v takovym stavu v jakym je

crysis jsem vzal jako prirovnani technologickyho pokroku,diablo 3 vypada hra skoro jako warcraft 3,dokonce bych rekl,ze nektery modely postav vypadaly i v tom warcraftu lip,a to byl rok 2003...

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od HELLERcz » 21.01.2014, 17:33 hod.

Tak to dost přeháníš, ne ?
Já teda jedu na max detaily včetně zapnutých reflections .. a je to pěkné ... a to jsem na grafiku přísnej ! :)

Tady mi to skoro vůbec nevadí.
Obrázek

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Alfajk » 21.01.2014, 17:50 hod.

ta grafika ma urcite svuj styl,ale ta jeji odflaknutost proste bije do oci a nenamlouvej si,ze ne,nebejt to diablo od blizzardu,davno by po hre nestekl ani pes

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 21.01.2014, 17:51 hod.

Nejde o to od koho hra je ale jaká je.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Drakkari » 21.01.2014, 17:55 hod.

Hra byla ve vývoji přes pět let takže se na ní začalo pracovat cca před 7mi lety. Od tak starého enginu nikdo nemůže čekat technologický orgie. Navíc hra není škaredá, ale to je o osobním vkusu. A ty obrázky D3ky od Blizzardu North, to byly jen artworky, nebyly braný ze hry, to byla jen kresba :)

každopádne graficky je hra na tom lépe než když vyšlo diablo 2, to byl ten pravej hnůj, ale zas to hra dohnala kvalitama, tady ve trojce se trochu slilo, horší kvalita, lepší grafika :D

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re:

Příspěvek od pns » 21.01.2014, 18:01 hod.

Kuki10 píše:Nejde o to od koho hra je ale jaká je.:)

ti trosku hrablo :shock: jako ze kdyby vyslo diablo 3 od EA tak si ho koupi přes 10mil lidi ????

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 21.01.2014, 18:03 hod.

Já to myslel tak ze když te nějaká hra chytne tak je jedno od koho je.
Nebo nějak nechapu jak to s ea myslis.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od HELLERcz » 21.01.2014, 18:06 hod.

Nevím no, osobně mě mnohem více vyhovuje styl, jakým se ubírá diablo .. než třebas PoE.
A je to každého věc, řešit, že komu hráblo a kdo je mimo atd .. není moc na místě. Sto lidí, sto chutí.

------

btw. při dropu lege není v minimapě (mapě) hvězda jo ? :D po patchi. Jsme málem přehlédl ..
Obrázek

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re:

Příspěvek od pns » 21.01.2014, 18:16 hod.

Kuki10 píše:Já to myslel tak ze když te nějaká hra chytne tak je jedno od koho je.
Nebo nějak nechapu jak to s ea myslis.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk
ja mluvim o uspenosti prodeje d3... jsem opravdu zvedav, jak se ros bude prodávat :D z mého okoli si ji nekoupi nikdo a to si d3 koupili všichni a jeden i dve kopie :lol:

Odpovědět

Zpět na „Obecně“