Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět

Hlasování: bavi vas diablo3 ?

ano, odohral som viac ako 200 hodin
34
37%
ano, odohral som menej ako 200 hodin
15
16%
nie, odohral som viac ako 200 hodin
30
33%
nie, odohral som menej ako 200 hodin
13
14%
 
Celkem hlasů: 92

Uživatelský avatar
Thulle
Gorebelly
Příspěvky:301
BattleTag:Thulle#2682
Bydliště:War Thunder
Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Thulle » 23.07.2012, 06:44 hod.

Nejvíc mě štve mizerný drop - nepoužil jsem jediný end game item, který mi dropl, byl jsem nucen vše nakoupit.
A ještě více mě mrzí absence end-game contentu - inferno opravdu není endgame.

Už mám 3 postavy na 60 a přestává mě to bavit. Už tu není pořádně co dělat, kromě farmení - což se doufám změní v PvP updatu.
Obrázek

lakai
Fallen Shaman
Příspěvky:91

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od lakai » 24.07.2012, 06:45 hod.

3 postavy na 60? Tak to ti gratuluju, ja jestli dokoncim druhou 60ku tak to bude uz jen opravdu s odporem (s ohledem jak ta hra vypada ted)

Horo
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Horo » 24.07.2012, 12:39 hod.

Ja vazne nechapu proc neustale nekteri lidi breci jake je to D3 naprosta sracka..... no tak vas to nebavi, tak tu hru proste nehrajte..... nikdo vas nenuti.. nejhorsi vec je ta, ze jse vyhodili 13 stovek z okna..... no boze sou horsi veci!

nadavate na obe AHacka.... tak ho proste nepouzivejte! pry vam nepadaji itemy?!? KECY!!!..... kdyz jdem CooP ve 3-4 lidech pokazde nekomu neco padne co nektery z nas pouzije!! pokazde! snad byste nechteli top gear behem jednoho runu - nebudte smesni!!!!

muj prvni class co sem dojel na 60tku byl WD a nekupil sem jedinou vec v AH a dalo se to - a byla to vyzva, nektere fajty byly vazne progress!(a trvalo mi to pomerne dlouhou dobu. A HLAVNE ME TO BAVILO!!) pro dalsi klasy uz sem si pravda par itemu nafarmil....

nebudu se tu rozepisovat o tom co se mi na D3 nelibi tohle tema se tu opakuje neustale dokola..... ale rad bych poukazal na vec co se mi absolutne libi!!

jedna se o skilly, abillity, talenty nebo jak to chcete pojmenovat....

naprosta variabilita, moznost si menit ability (pokud clovek nema aktivni NV), nepreberna kombinace skillu!!! proste parada.... kazdy si vybere... a kdyz uz cloveka prestane bavit jeden styl hrani tak zmeni skilly a hraje jinak!!

jeden priklad - kamos hral za Wizarda na melle - na inferno presel na blizardku ...... ja sem nikdy nehral blizard a ani melle u wizarda...! to sam DHacka... ti sou naprosto variabilni....

nebo WD - hell + NM sem projel na Acidu... 1.ACT inferna na medvedech.... 2.ACT Inferna naprosto jine spelly!

ATD

Uživatelský avatar
zumik
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zumik#2114
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od zumik » 24.07.2012, 12:54 hod.

Horo: Když se na hru těšíš několik měsíců/let a předchozí díl jsi hrál také několik let a po 2 měsících po vidání tě přestane bavit, tak ty by jsi jen tak přestal hrát a nikde nic nenapsal? Já jsem D2 hrál víc jak 5 let, občas jsem si dal přestávku ale vždy jsem se k němu vracel a kolikrát jsem u něj prosedel celý víkend a ty hodiny co jsem nad tím strávil, to si ani neumím představit. Za poslední 3-4 roky jsem vclastně hrál jen D2 a pak openTTD a na D3 jsem se těšil opravdu hodně, jiný hry ani hrát nechci, protože to jsou akorád vyhozený peníze. S kámošema jsem se shodli, že v řijnu až začne škola, tak místo D3 si zase zapaříme D2, protože D3 každýho přestalo bavit, je to smutný.

PS: Jinak nějakých 1300 co jsem dal za hru, je mi uplně jedno, fakt je ten že za 1300 ta hra stojí, ale i tak je to fail.

Uživatelský avatar
TeS
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od TeS » 24.07.2012, 13:01 hod.

nevim no v coop jsem zatim nezaznamenal ze by znamym padlo neco pouzitelnyho nebo co by se dalo slusne prodat..

rozdil je udelat 60ku a dohrat inferno...

a pochybuju ze ty jsi se dostal pres 2 act,

Ja jsem diabla na inferno zabil a od ty doby jsem to nehral dyl jak 20min denne, ta hra rychle omrzi

Horo
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Horo » 24.07.2012, 19:21 hod.

ano nas nejvyssi progress je Belial na inferno down.....

hmmm no a ....... kazdny mame odehrano cca 200 hodin na postave(vetsinou 2).... nikdo neutracime miliony a miliardy v AHacku, vetsinou se investuje do gemu.... a zijem z toho co nam padne .... a obcas neco prodame.... jsme skupinka sesti, sedmi kamosu co hrajem spolu... padne mi neco co je dobre... a nepotrebuju..... nebo uz mam lepsi, predam kamosovi.... hotovka.... (a ne ze kecam, proste to tak je!! a ti co tvrdi ze padaji porad "s prominutim ten vyraz" ho*na tak srry ale co chcete ze itemy OMG!)

mozna mame pomaly progress, ale vsichni makame jak sroubi(chodime do prace) a myslim ze tech 200 odehranych hodin je napohodku ......

kdyz to schrnu.... 200 Hodin je myslim na inferno act 2 solidni....( bez Ah, farmy ci kupovani goldu)

uprimne mi reknete kdo mate inferno act 2 bez AHcka za necelych 200 odehranych hodin!?!

poznamka k tomu AH.... uz od zacatku sem si rekl ze blizardum se*u na AHcko(a na RMAH uplne - nebudu cpat blizardum dalsi prachy!)... a ty predrazene ceny me stvou.... a proste to nakupovat nebudu.... a prodavat za hrisne miliony to taky NE!!!


dobre zklamalo vas D3 OKi beru to... ale myslim ze kdyz budete brecet na tomlhe foru tak se nic nezmeni .... dete brecet na oficialni forum.... tady laskave piste prizpevky kt. nekomu pomohou ..... jen mi proste pripada ze se tohle forum meni na kamen narku.....


jo a mate uz D3 projete na INFERNO?!? ehm jo.. za jak dlouho ste to dali?!? kolik ste investovali v AH?!? (jo investovali ste v AH?!? - jakto ty voe... kdyz porad na to AH tak psujete?!?)

fakt kdo se nudite..... zkuste si zalozit postavu a zahrat si jenom s itemama co vam padaji(uplne bez AH - ci toho aby ste si neco nafarmili s jinou postavou...).... pouzivejte jine ability.... vsecky podle me maji neco do sebe....
zkuste si dat Acko kt. jeste nemate... zkuste si tankovat .... zkuste delat dmg kdyz tankujete.....atd... JA VAM PROSTE NEVIM, ALE MAM POCIT ZE KDOKOLIV SE UZ NUDI PRI D3 TAK JE BUD NOLIFER NEBO ZURIVE NAKUPOVAL NA AHACKU.... a proste uz ma vse....

momentalne tot vse ode me.... srry jestli sem se nekoho dotkl.. klidne do me... ale vazne mi uz lezlo na nervy jak v kazdem topiku lidi jenom breci!!!

Adams158
Quill Rat
Příspěvky:25

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Adams158 » 24.07.2012, 19:31 hod.

čekal sem že inferno nebude jediný end game ve hře

Uživatelský avatar
JokerLuk
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Joker#2578

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od JokerLuk » 24.07.2012, 23:15 hod.

a taky nebude ;) otázka kdy...

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Alfajk » 25.07.2012, 00:52 hod.

Horo píše: uprimne mi reknete kdo mate inferno act 2 bez AHcka za necelych 200 odehranych hodin!?!
kdyz je AH normalni soucasti hry,tak proc ji nepouzit ? to je jako mit auto s posilovacem rizeni a nepouzivat ho...
200 hodin a act 2 ? vy asi hrajete nohama...za 80h i s diablem a to jeste pred patchem kterej nerfnul inferno...

Freezac
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Freezac

Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Freezac » 25.07.2012, 17:35 hod.

Diablo mě už nebaví a taky ho už nehraju a že by mě někdo obral o 1.3K to si nepripadám. Mám nahráno nějakejch 100h a to v době kdy je průměrná herní doba 10h ujde. Mám doma fůru her který mi za podobnou cenu nabídly sotva 10h a taky sem s nima spokojenej.

KarelZanosvodil
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:např. Pepa#4687

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od KarelZanosvodil » 26.07.2012, 13:17 hod.

Miluju fan boys jak nadávaj na to že se někdo ke hře vyjádří a oni hned že brečí viz Horo...

D2 si asi moc nehrál podle tvýho příspěvku. Já třeba nikdy neměl moc rád farmení goldů proto se mě AH dotkla fakt jen minimálně.

Spíš jde o to že blizzard kolem toho udělal Hype jaxvině ale nedodržel co slíbil.

Když už samotný Blizz admini uznávaj že v D3 neni endgame a musej teď vymejšlet co nejvíc blbostí aby přivedli neustále ubejvající populaci z5 ( protože přece nebudou vydávat placený datadisky pro těch pár lidí co jim tam zbyde) tak prostě to neni tak epic jak to mělo bejt.

Jo promiň hrozně tu brečim :D Jen se směju lidem, co na to přijdou za pár měsíců a pak budou muset tu hru dál bránit, i když už je nebude bavit, jen proto že za ní tak slepě stáli... Eště dotaz když ste banda 6ti 7mi kámošů to máte docela smůlu když se do hry vejdete jen 4 co... D3 šlo fakt z5 co se vývoje týče... Systém skillů a attributů to už budu hrát radši dotu nebo lolko, tam je to totiž zábava.

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Still-Alive » 26.07.2012, 13:31 hod.

Fanboyové ti asi hrozně leží v žaludku :-)

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od marian_r » 26.07.2012, 14:14 hod.

Neležia, len mi to pripadá vhodné pre psychológa. Fanúšikovia D2LOD sú od začiatku sklamaní z toho failu a preto je divné že existovali obhajcovia s hnedým nosom.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Quetak » 26.07.2012, 14:28 hod.

marian_r píše:Neležia, len mi to pripadá vhodné pre psychológa. Fanúšikovia D2LOD sú od začiatku sklamaní z toho failu a preto je divné že existovali obhajcovia s hnedým nosom.
Nechápu jak můžeš takhle házet všechny na jednu kupu.... Sem fanoušek D2 a D3 se mi na začátku líbilo, teď už sice nejsem tak nadšenej, ale to už je věc jiná. Tvoje úvaha, že pro fanouška D2 je D3 od začátku automaticky fail, je naprosto mimo....:wave:

zafata
Quill Rat
Příspěvky:19
BattleTag:Zafata#2223

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od zafata » 26.07.2012, 14:42 hod.

Z hlediska dlouhodobe zabavy me Diablo 3 uz nebavi. Mam nahranych nejak 230 hodin za DH a Diabla zabiteho i na inferno. Zhruba tak 14 dni ho uz nehraji ,protoze mi tam chybi ten duvod proc to hrat dal. Nu pockam na to navyseni lvl a rozjedu si dalsi char a kdybych u nej odehral dalsich 100 hodin proc ne. Vyhozene penize to urcite nejsou , protoze maloktera hra nabidne 100+ hodin zabavy. Kazdopadne tento topic se jmenuje bavi vas jeste Diablo tak tady lude vyjadruji svuj nazor a jedinej kdo tu breci a kope nozickama kolem sebe jak malej smrad je uzivatel HORO.

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Still-Alive » 26.07.2012, 15:01 hod.

No mě by jen zajimalo, co vás drží u D2... tam je nějaký jiný endgame? Je to už nějaký pátek co jsem D2 hrál (většinou s kámošem po LAN, stejně tak i hraju takhle D3 - ne po LAN pro chytráčky :p ) ale nějaká motivace po dohrání Hell něbyla.. jen farma, farma, farma nebo založit jiný char a zkusit jiný build... Což by mně teď už nebavilo.

Ale D3 mě pořád baví, rozehrál jsem třeba Borderlands a teď Fallout, ale vždy to po chvíli vypnu a jdu kosit Diablovy hordy :) Takže pořád baví, jen by to prostě mohlo být ještě lepší (a snad časem bude).

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od sklb » 26.07.2012, 15:05 hod.

Still-Alive píše:No mě by jen zajimalo, co vás drží u D2... tam je nějaký jiný endgame? Je to už nějaký pátek co jsem D2 hrál (většinou s kámošem po LAN, stejně tak i hraju takhle D3 - ne po LAN pro chytráčky :p ) ale nějaká motivace po dohrání Hell něbyla.. jen farma, farma, farma nebo založit jiný char a zkusit jiný build... Což by mně teď už nebavilo.
Toto mal byt ako vtip?:p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Still-Alive » 26.07.2012, 15:30 hod.

Já to myslím naprosto vážně, narozdíl od tebe, posměváčku :-)

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Quetak » 26.07.2012, 15:38 hod.

Still-Alive píše:No mě by jen zajimalo, co vás drží u D2...
Radost z dropu něčeho pěknýho v D2 vs. radost z koupě něčeho pěknýho v D3. Ten rozdíl je dost podstatnej, aneb budeš radši obědvat na stole, kterej sis sám za týden vyrobil nebo na stole na kterej sis sám za týden našetřil/vydělal a pak si ho koupil v tescu?

eidt: abych to ještě rozvedl s tim stolem. Když si za měsíc sedneš k tomu koupenýmu tak neucítíš nic, nevzpomeneš si ani na ty prachy co si za to dal a jak dlouho si je vydělával. Ale když si za 5 let sedneš k tomu vlastnoručně vyrobenýmu tak se ti hned vybaví jak ses s tim s*al ten tejden než si ho vyrobil. Feeling to je oč tu běží...
Naposledy upravil(a) Quetak dne 26.07.2012, 15:47 hod., celkem upraveno 1 x.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Alfajk » 26.07.2012, 15:45 hod.

odstranit "radost z dropu" ve hre,kde drop je jedinym cilem hry,je dost defektni...

Odpovědět

Zpět na „Obecně“