Patch 2.3.0

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442
Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od lulinak » 03.07.2015, 15:24 hod.

GR 45 je pro me osobne horni hranice pro rozumny hrani, holt casual wizard to asi tak nedava jako ostatni uber chary, na GR45 mam tak 1-2 smrti (ale stiham ho), kazdpadne s kostkou to asi pujde o fous lip....

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Sarevok » 03.07.2015, 19:08 hod.

hmm a prečo si všetci myslia že najvyššia obtiažnosť musí byť na pohodlnnú farmu?

Uživatelský avatar
Alaman
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alaman#2223

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Alaman » 03.07.2015, 19:28 hod.

Sarevok píše:hmm a prečo si všetci myslia že najvyššia obtiažnosť musí byť na pohodlnnú farmu?
Nejvyšší obtížnost je GRXX. T10 (eq GR45) je na farmu. Ale já nejsem všichni, je to můj názor a herní styl ;)
A Diablo vždy primárně bylo a asi ještě bude o farmení. Exp, equip, materiál atd.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od NargarotH » 03.07.2015, 20:15 hod.

Sarevok píše:hmm a prečo si všetci myslia že najvyššia obtiažnosť musí byť na pohodlnnú farmu?
Protože tohle je Diablo 3, pohodlně farmit nejvyšší obtížnosti a nejtěžší lokace musí být umožněno každému casualovi hned po instalaci hry ^___^
R.I.P. 27.3.2014

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od cabes » 03.07.2015, 20:29 hod.

Gold Eagle píše:
cabes píše:ja na ptr za barbara mozem extrahovat death watch mantle powa:D ashbringer nie. oslepujici helma neviem co je.. dal som si grand ring ,furnace a hexing gate na ww build:D celkom fajn
ale co mne vadi ze po dokonceni GR uz je len moznost up gemov a neda sa ist zas vyssi GR
JJ tak Mantle mi jde, nevím co jsem potento. Blin Faith je ta oslepující helma. Tu zkus jestli ti půjde. :green:
nejde lebo to ma ako obyc secondary vlastnost -nieje to orange text ako u ostatnych.

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Dava_C » 04.07.2015, 01:35 hod.

NargarotH píše:
Sarevok píše:hmm a prečo si všetci myslia že najvyššia obtiažnosť musí byť na pohodlnnú farmu?
Protože tohle je Diablo 3, pohodlně farmit nejvyšší obtížnosti a nejtěžší lokace musí být umožněno každému casualovi hned po instalaci hry ^___^
Jj
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od marian_r » 04.07.2015, 08:06 hod.

NargarotH píše:
Sarevok píše:hmm a prečo si všetci myslia že najvyššia obtiažnosť musí byť na pohodlnnú farmu?
Protože tohle je Diablo 3, pohodlně farmit nejvyšší obtížnosti a nejtěžší lokace musí být umožněno každému casualovi hned po instalaci hry ^___^
Netrep, mal som raz GR 25 a chodil som max T3. Po patchi budem zase týždeň hreť.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.07.2015, 09:32 hod.

NargarotH píše:
Sarevok píše:hmm a prečo si všetci myslia že najvyššia obtiažnosť musí byť na pohodlnnú farmu?
Protože tohle je Diablo 3, pohodlně farmit nejvyšší obtížnosti a nejtěžší lokace musí být umožněno každému casualovi hned po instalaci hry ^___^
Což je postavený na palicu :roll:

SilverHandCZ
Wraith
Příspěvky:169
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SilverHandCZ#2534

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od SilverHandCZ » 04.07.2015, 10:26 hod.

Dal jsem si práci a povedlo se mi na PTR od spuštění nafarmit nějaký materiál a projít si PTR.
Takže jsem si řekl, že zítra, to jest v neděli 5.7. od 20:00 bychom to mohli odstreamovat s nějakým komentářem,
jako kdysi Betu. Čili kdo se budete chtít mrknout, na něco se zeptat atd., kanál na TWITCH je http://www.twitch.tv/silverhandcz
Budu se snažit od rána se na PTR dostat, zatím se mi to daří každej den.
"All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing. " Edmund Burke

http://eu.battle.net/d3/en/profile/SilverHandCZ-2534/

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Kuki10 » 04.07.2015, 10:42 hod.

Tak to nezakrikni.[FACE WITH TEARS OF JOY]

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Gold Eagle » 04.07.2015, 10:47 hod.

S tím čekáním je to komedie.

Hra mi napíše kolem 4 h čekání, připravím si tedy věci na jinou práci a bum do 15 min jsem vždy ve hře, se z nich... Dokonce včera večer jsem se mohl připojovat a dopojovat do 5 min na bounties material. V jednu chvíli i okamžitě, ani jsem nestihnul zakousnout do večeře. :shock:

Ale hraju HC season s úplně novejma postavama zcela bez PLevelů, úplně od nuly prostě. SC jsem nezkoušel zda bych se připojil. Aspoň si tak testuju jak přežívat skrz HC na vyšším GR softcore až to bude live.
Naposledy upravil(a) Gold Eagle dne 04.07.2015, 10:50 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Kuki10 » 04.07.2015, 10:49 hod.

Tak ono to záleží jak se kdo odpojí....

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od witekcz » 04.07.2015, 10:50 hod.

Dark_Deamon píše:
NargarotH píše:
Sarevok píše:hmm a prečo si všetci myslia že najvyššia obtiažnosť musí byť na pohodlnnú farmu?
Protože tohle je Diablo 3, pohodlně farmit nejvyšší obtížnosti a nejtěžší lokace musí být umožněno každému casualovi hned po instalaci hry ^___^
Což je postavený na palicu :roll:
Kid: Chci chodit T100000 se sockoidnim equipem, jestli ne, tatínek vám rozbije ciferník.
Blizz:
Obrázek
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Gold Eagle » 04.07.2015, 10:53 hod.

Dělal se průzkum a většině lidí vyhovuje hra, kde si připadají jako mírně cheatnuty, ale né moc! Jak hra kladě moc malý odpor, tak to většinu po chvíli přestane bavit. Pro většinu lidí har pro zábavu musí klást nějaký odpor, ale ne moc velký, aby pak študovali tabulky a extra detaily, to pak většina odpadne. Třeba pro pohodový hraní pro mě je GR 42-43. GR 40 se nudím s prstem v nosu a GR45 a výšeuž musím být krapet více soustředěný. GR52 a výše už rpo mě ní rlax hrou, ale práce. :D

Uživatelský avatar
Sonic1SVK
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sonic1SVK#2152

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Sonic1SVK » 04.07.2015, 11:36 hod.

Dnes v noci sa mi podarilo lognut.
Ten buff je fakt na palicu. Vsetky legendarky padaju na T7 stale dookola. Pouzitelna bola jedna. Isel som GR30 s mojim DH a s prstom v nose. Povacsine je to rovnake ako chodit T6 len dostavate vacsi reflekt. Mam uz kocku, vyextrahovat som par veci ale ako to pouzit? Splnil som na Sezone tu seriu vyzviev na peta. Nuda . Otvoril sa mi trezor a Gear dava barbarovi s tornadami IK :shock: Dal som ho s nim a s mojim DH asi na 3x pokus.
Ceny za opravy su bugnute

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Gold Eagle » 04.07.2015, 12:51 hod.

Jakej gear, jakej IK tornadama?

Jinak jsem si taky na ofiko foru postežoval, že u Barbara Skull Crap barbar ring od 2.2 stále dával i ve 2.3 směšný boost proti Conv. of Elements ring, který je pro všechny classy a dává větší boost, je to komedie, strkají do hry nově crap legendárky na prd, čímž se snižuje drop rate těch použitelných legendárek.
Konkrétmě zde u WW setu na DD tornátech ze setu SC ring dává bonus dohromady 2900%, ale COV ring dává průměrně 3750%%.

Je to stáloe komedie - vymyslí něco nověho a je to naprd, jen člověk více rozbíjí nebo nechává ležet na zemi.

EDIT:
Mno nevím zda je ancient efect z Furnace ten nejlepší pro meele dmg dealery.

Nějak po proměřování Gerat riftů mi vychází lepší čas s vybraným efektem z Blood Brother swordu. Máte 20%ní šanci, že vyblokuje dmg od potvor, ta dá o 30% menší ránu a následně zvýší o 30% vyši další dmg. Chce to ještě prověřit, spletl jksem si např. ukazatel Bersekaera apod. Mám tam informačních ikonek jak nasr....

Scouge sword vlastnost je taková divná. Sílu na 4% šanci má, ale ten krvák měč vlastnost je lepší plošně.
Naposledy upravil(a) Gold Eagle dne 04.07.2015, 16:24 hod., celkem upraveno 1 x.

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Sarevok » 05.07.2015, 08:52 hod.

Gold Eagle píše:Dělal se průzkum a většině lidí vyhovuje hra, kde si připadají jako mírně cheatnuty, ale né moc! Jak hra kladě moc malý odpor, tak to většinu po chvíli přestane bavit. Pro většinu lidí har pro zábavu musí klást nějaký odpor, ale ne moc velký, aby pak študovali tabulky a extra detaily, to pak většina odpadne. Třeba pro pohodový hraní pro mě je GR 42-43. GR 40 se nudím s prstem v nosu a GR45 a výšeuž musím být krapet více soustředěný. GR52 a výše už rpo mě ní rlax hrou, ale práce. :D
A tak ako nechodíš gr52 tak by si nechodil T10 ak by to bola viac práca. Ešte že neexistovalo tolko sociálnych sietí keď sa robila D2 inak by sme mali 3 úrovne obtiažnosti: normal 1,2,3. Potom nie je ako sa posúvať v hre, žiaden progres. Proste na T1 ti padne všetko. Uber event? Ako by to niekoho mohlo baviť v D2 ak by si dal ubertristram na normal lebo hell je ťažký? V D3 proste neexistuje žiaden cieľ ako torch, alebo poskladať set, alebo zabiť diabla na hell. Toto všetko je degradované možnosťou dropnutia top itemov bez námahy, urobenie uber eventu na nízkej obtiažnosti. Zmysel zabíjať diabla na t10 absolútne žiaden. Uz len keby boli vlastnosti predmetov odstupňované podľa tormentu kde padnú by vylepšilo hru. Vyššie rozpätie statov na každom ďalšom tormente atď. S nastavením že s výbavou z t1 proste t4 nedáš. Ja viem že je to farma navyše. Ale diablo je predsa o tom. A ked potom hráč dá na t10 uberov tak by to bolo niečo. A samozrejme by musela tomu zodpovedať odmena. Nie náhodná volovina.
Ani neviem koľko je vlastne úrovní obtiažnosti v D3. Už to o niečom svedčí. Tak či onak, patch je veľmi dobrý a rozhodne hru vylepšuje. Len načo je vlastne 10 tormentov a este nieco predtým? Prečo nie 2345 tormentov?

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Gold Eagle » 05.07.2015, 10:31 hod.

Vysoké GR chodím jen na upgrade gemů. JInak nyní se ti zvyšuje i dmg - např. si dáš na gear, Furnace + unity + Hexing gatě + můžeš prsteny F+R. Takže vyšší dmg a toughness.

To otestování vlastností nameč chce až tak na tormentu 35 a vyšším, ten krvavý meč je nakonec na houby. :D Furnace OK, ale více mězaujala nabití bleskem na blízko s WW barbarem bleskovým.

Pak taky nějak zakomponovat bracery na až 100% navýšení attack speed po bouchnutí bacítkem.

Doprčic zase bug (potvrzeno ofíko na fóru Bl.) - nelze craftit gemy jak Flawless Imperial, vyšší nejdou. jsem myslel, že se to nějak změnilo a hledal kde co ve hře.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Seton » 05.07.2015, 17:47 hod.

Kund, jak to děláte že se pžipojíte? já už od stažení PTR každej den čekám ve frontě víc než 2,5 hodiny reálného času a nikdy nic....tohle mě vytáčí k nepříčetnosti....takhle nasranej sem dlouho nebyl :(
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Gold Eagle » 05.07.2015, 17:58 hod.

Hrajeme HC season s novejma popstavama a sem tam písnem na fórum Blizzardu, takže sice mi to ukazuje frontu na T6 cca 4h - 7h, ale ve skutečnosti se připojím za 5 - 60 min a jsem ve hře.
Zkus e taky připojovat na T5 a nižších.

Holt musíš hrát to co se hraje i normálně nejméně. Nejpomaleji šla první postava (WD) klasika bezpečnsot za hradbou mobů pro otestování, pak pet Barbar více do boje, ale ještě pomalé ohmatání. A nyní mám 3. postavu, jíž vylevelenou za chvíli díky gemu a gearu v plnící se stashi, a to klasiku WWIK barbara, ještě nemám vylevelené potřebné gemy - mám plně funkční jen pain enhancer. V truhle nadupané věci co taky ještě potřebuji rozbít v kostce - tam to hodně limituje pomalépřipojování na bounties.
Nyní už mám za sebou na HC season s tímto barbare GR42 a stále je na něm moc práce a to mám díky kombům v kostce a prvních testech v halvě připravený další 4 buildy barbara k otestování. Není dost času a taky prsty už bolí, ale dokud je buff tak jedu, p očase ho Blizzard na PTR zruší a nechá PTR dojet doladěním azměnami už nagearovaného jako vždy.

Nyní je aktuálně nastaveno, že Torment 10 odpovídá GR45.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“