Ohlasy vuči novému bonus experince

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
Malf
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Malf#1375
Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od Malf » 19.01.2013, 12:20 hod.

@Alfajk: právě jsem psal, že plvl je pro mě nedůležitej mechanizmus, ale že chápu lidi, který po doexpení plvlu se hrou seknou. A ano, přijde mi, že diablo vždycky bylo o hledání nejlepšího equipu a v tom je právě tak zábavný. Dropy jsou úplně v pohodě, perfekt rolly na legendárkách je věc jiná, ale i tak každá legendárka potěší. Achivementy jsou další mechanizmus, kterej není pro mě nijak důležitej, ale když nějakej achive dam, mám z toho radost. Není to pro mě náplní hry, já si rád zahraju pomalu, equip mi nevadí ani koupit, když mám zrovna blbej drop a je něco za levno, taky rád bych craftoval, ale zatím je to k ničemu atd. Vždycky si najdu, co ve hře dělat....ale můj postoj k plvlům je taky danej tím, že hraju skoro jedině HC, kde můžu ripnout každej den a plvl pro mě akorát znamená důkaz, že jsem zase o něco dýl přežil...a nějakej směšnej maličkej mf nebo gf je mi ukradenej, jak budu ve hře postupovat, tak to poroste, osobně nikdy nebudu hrát ani glasscanon, abych pak dostal one shot, nebo expící buildy na infernu nebo farmáře s mega MF už na plvl1....chci přežít a udělat pro to všechno, nic víc...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od Kuki10 » 19.01.2013, 12:37 hod.

Dyt Paragon lvl je akorad pro nektery honic ega.:-)
Svym zpusobem to je akorad playtime.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
blowik
Quill Rat
Příspěvky:47
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Blowik#2871

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od blowik » 19.01.2013, 12:48 hod.

Kuki: Ono 300 do primárního statu není ka zahození

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od Kuki10 » 19.01.2013, 12:56 hod.

To netvrdim, psal jsem pro nektery...

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od Kuki10 » 19.01.2013, 12:56 hod.

To netvrdim, psal jsem pro nektery...

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

vavik
Wraith
Příspěvky:194
BattleTag:vavik#2969

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od vavik » 19.01.2013, 17:49 hod.

paragon 100 by nemel byt urceny pro obcasne hrace, stejne jako pro ne nemelo byt urceno inferno (co udelalo neustale zlehcovani s hrou, vi kazdy, stejne spatny konec bude mit tak vyrazne navyseni xp)

si hrac, ktery hre venuje hodinku denne? bez problemu, ale nestezuj si, ze mas nizky paragon, ze nedavas inferno atd., taky se nemuzu postavit na start vedle Usaina Bolta a stezovat si, ze ho nikdy nemuzu predhonit, protoze na trenink mam par minut denne

zvyseni xp je dobre pro podporu hrani na vyssich mp, logicky by mel hrac dostavat za zabiti tezsich monster vice xp, ale ne o tolik procent! clovek potrebuje ve hre videt nejaky progress, v d3 zustaly krome snahy o lepsi gear jen paragony, po zmene dojde rychle k dosazeni max lvlu, lepsi gear se hned tak nedostavi (stovky miliony za jeden kousek, aby se clovek nekam posunul) a nastane stejna situace jako uz tu byla po dosazeni lvl 60 - postupne stereotyp bez sebemensi zmeny (i jeden lvl paragonu mel jakysi psychologicky efekt, ze se nekam posunuju)

takhle obrovske navyseni xp rychle zabije event infernal machine (jak dlouho na tom kluci dreli, aby ho pridali do hry, zcela k nicemu)

jako vzdy rychle a naoko dobre reseni, ve vysledku ale hre zase uskodi

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od Alfajk » 19.01.2013, 18:26 hod.

vavik píše: si hrac, ktery hre venuje hodinku denne? bez problemu, ale nestezuj si, ze mas nizky paragon, ze nedavas inferno atd., taky se nemuzu postavit na start vedle Usaina Bolta a stezovat si, ze ho nikdy nemuzu predhonit, protoze na trenink mam par minut denne
klidne se vedle nej postav,prostrel mu koleno,predejdi ho a vyhraj neboli prevedeno do hry: nakup si v RMAH a owni,to je proste spatne udelany od samyho zakladu,ale vsichni vime,ze jelikoz se mesicne neplati,dela to blizz jen pro RMAH jakozto jedinej prijem ze hry...

Uživatelský avatar
Malf
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Malf#1375

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od Malf » 19.01.2013, 21:20 hod.

@Alfajk: Ať si borci klidně koupí přes rmah gear za x tisíc dolarů. Ať tam klidně nakoupí bis gear na deset postav, mně je to úplně jedno. Financuje hru, kterou mám rád a mindrák z toho, že mají lepší gear rozhodně mít nebudu...což taky souvisí s těma expama. Nejvíc vadí urychlení expu paragonů lidem, který dřou paragon od rána do večera, aby si připadali ostrý...jako je mi ukradenej bonus z paragonu, tak je mi úplně jedno, jestli ho budu expit rychleji...a už úplně je mi jedno, že mi někdo platí z RMAHu datadisk :D

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od Projax » 20.01.2013, 00:23 hod.

vavik píše:paragon 100 by nemel byt urceny pro obcasne hrace, stejne jako pro ne nemelo byt urceno inferno...

takhle obrovske navyseni xp rychle zabije event infernal machine ....

jako vzdy rychle a naoko dobre reseni, ve vysledku ale hre zase uskodi....
tyto 3 argumenty jsou naprosto nelogické. Rozeberme si to tedy spolu.
Momentálně hra nenabízí žádný character progress co se týče vztahu gearu k obtížnosti. Jelikož drtivá část hráču stejně farmí low mp, protože jim to příjde efektivnější (ano mají menší paragon než 100) tudíš nemají důvod chodit vyšší mp, kde je sic lepší šance na legendráku, ale expi tam stojí za prd takže se to ve výsledku nevyrovná menším MP.

Nyní má hra konečně progress charackteru jak má být. Čím lepší gear nasbíráš tím si můžeš chodit vyšší mp, kde ti bude padat víc itemů a přitom nebudeš ztrácet paragon xp, o které teď hlavně všem jde. Tzn čim lepší si, tím líp se ti bude farmit. Škoda, že toto nebylo již na začátku pak by ta hra měla daleko lepší spád.

btw obrovské navýšení xp to opravdu není. Akorat už budeš moct udělat např 50-60mil xp/hour na mp10 s dobrým gearem. Určitě nebudeš expit 2x rychleji nebo tak jak někteří mystifikují.

vavik
Wraith
Příspěvky:194
BattleTag:vavik#2969

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od vavik » 20.01.2013, 00:54 hod.

priznam se, ze z tveho rozboru nerozumim nicemu, krome toho ze jsi stejne jako ja napsal, ze je dobre, kdyz hrac dostane na vyssim mp vice xp (akorat ze tobe nevadi % navyseni, me ano)

uz vidim, jak prumerny hrac bude nyni efektivne jezdit mp10, farmy se ted posunou o max 2-3 mp a bude to o tom stejnem, kazdy zase pojede co nejrychleji na paragon 100, nyni uz mnohem rychleji
Projax píše:Určitě nebudeš expit 2x rychleji nebo tak jak někteří mystifikují.
cetl jsi vubec navrhy zmen? protoze vidim, ze zkusenosti budes dostavat minimalne 2x vice uz na nejnizsich mp

MP 1: 25% (up from 10%)
MP 2: 50% (up from 20%)
MP 3: 80% (up from 30%)
MP 4: 120%(up from 45%)
...

prosim vysvetli mi, k cemu nyni bude infernal machine, hellfire ring?

jeste bych rad vedel, jake cile bude mit hrac po rychlem dosazeni max paragonu? mozna mesice bloudeni bez jedine zmeny a cekani na drop? jsem zvedav, koho to bude bavit

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od Alfajk » 20.01.2013, 01:20 hod.

jak se vylucuje hellfire ring s bonus k expum? on je nejakej exp cap? proste budu hrat treba mp4 a budu mit 120% exp + hellfire ring + ruby v hlave,nebo ne ?

Uživatelský avatar
Deef
Gorebelly
Příspěvky:221
BattleTag:Deef#2671
Bydliště:Ried im Innkreis
Kontaktovat uživatele:

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od Deef » 20.01.2013, 01:33 hod.

Nadrel som sa 50lvl. Drenia staci :-) Chapem ze mnoho hracov sa boji pocitu ze po dokonceni 100pentagon ich hra prestane bavit, ale ja mam v plane rozbehnut este dalsie 4 postavy takze este je co robit v hre a ten bonus je len dobre.

vavik
Wraith
Příspěvky:194
BattleTag:vavik#2969

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od vavik » 20.01.2013, 01:53 hod.

@ Alfajk: hlavnim duvodem, proc lidi hf ring chteli, byl bonus k xp; hodne lidi to jeste sperkovalo a snazili se o dobry roll ostatnich statu, ale porad xp bonus byl proste vyrazny boost a hlavni duvod, proc ho chtit, ted s upravou xp ztraci hf ring svuj smysl

co bude lepsi? jet 50x inernal machine a doufat, ze aspon jeden roll ringu bude pouzitelny i jinak nez kvuli xp? to se myslim kazdy na to vykasle, nasadi rare ring, ktery mu pomuze hrat vyssi mp, to mi prijde spatne

@ Deef: pokud ma clovek v planu jet vice charakteru, pak to chapu a tohle je skutecne duvod proc posilit xp; ja to beru ale z druhe strany, ze paragony jsou end game zalezitost, po jejich ziskani ztraci hra dalsi duvod, proc ji za danou postavu hrat

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od Projax » 20.01.2013, 08:44 hod.

vavik píše:
cetl jsi vubec navrhy zmen? protoze vidim, ze zkusenosti budes dostavat minimalne 2x vice uz na nejnizsich mp

MP 1: 25% (up from 10%)
MP 2: 50% (up from 20%)
MP 3: 80% (up from 30%)
MP 4: 120%(up from 45%)
seriously? To nemyslíš snad ani vážně toto. dejme tomu že mob dává 100 xp tzn dnes na mp1 dostaneš 110xp a v patchi 125xp. Jestli to je 2x více expu tak asi neumim matematiku.

nyný se to budu scalovat tak aby si měl nějaký charakter progression a nebyl nucen farmit malé mp, ale mohl si klidně farmit větší mp když na to máš. Budeš mít prostě výběr

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od kojot » 20.01.2013, 08:56 hod.

vavik píše:farmy se ted posunou o max 2-3 mp a bude to o tom stejnem, kazdy zase pojede co nejrychleji na paragon 100, nyni uz mnohem rychleji
Špatně. Doteď to bylo tak, že já jsem třeba na MP0 dělal 70 milionů expů za hodinu, na MP6 jsem dělal třeba 15 milinů expů za hodinu. To je zhovadilost. Teď to bude tak, že se mi třeba vyplatí jet MP4 na expy, protože tam udělám stejně expů, jako na MP0. Takže na vyšší paragon se ostanu úplně stejně rychle, akorát nezblbnu z farmy MP0-1.
vavik píše:cetl jsi vubec navrhy zmen? protoze vidim, ze zkusenosti budes dostavat minimalne 2x vice uz na nejnizsich mp

MP 1: 25% (up from 10%)
MP 2: 50% (up from 20%)
MP 3: 80% (up from 30%)
MP 4: 120%(up from 45%)
...
Nepochopil jsi, co ty čísa znamenají. Na MP0 dostáváš 100% expů z moba (základ). Na MP1 budeš dostávat 125% místo 110%, což rozhodně není dvojnásobek. Obdobně na MP2 budeš dostávat 150% místo 120%, na MP3 180% místo 130%, na MP4 220% místo 145%. Ani jedno z těchto čísel není dvojnásobek toho z předchozího patche ;) . Dvojnásobek expů oproti předchozímu patchi bude hráč dostávat až na MP8 a výš. Což je podle mě v pořádku, protože tyhle vysoké MP byli na expení naprosto neefektivní.
Obrázek

Uživatelský avatar
esopeso
Doom Knight
Příspěvky:479
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Esopeso#2983

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od esopeso » 20.01.2013, 09:45 hod.

Řešite tu naprostou kund*vinu. Absolutne vec ktera neovlivni hru jako takovou. Opravdu flame topic.
Obrázek
Diablo uložen v ledu , jedu si SC,TR,BS,FiFu,lol,BF3

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od Punky » 20.01.2013, 09:57 hod.

ale vavik ma pravdu minimalne v tom, ze tie vysoke MP nebudu stale ziadne terno a ze aj ludia s velmi dobrym gearom budu chodit tak mp5-6... ten system je proste zly

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od kojot » 20.01.2013, 10:40 hod.

No ale bude to lepší než doteď, kdy byli všichni na expy nuceni chodit MP0-1.
Obrázek

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od Projax » 20.01.2013, 10:50 hod.

Punky píše:ale vavik ma pravdu minimalne v tom, ze tie vysoke MP nebudu stale ziadne terno a ze aj ludia s velmi dobrym gearom budu chodit tak mp5-6... ten system je proste zly
na mp10 sme s blowikem jeli tuším 50mil xp/hod a to sme jeli jen na 5stacku a ghoma. Nejprve si to otestujte než začnete s takovými výroky. Momentálně top lidi stejně farmí mp10

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od Punky » 20.01.2013, 11:05 hod.

ano a vsetci ti top hraci to robia kvoli expom, pretoze to je pre nich najefektivnejsie...

Odpovědět

Zpět na „Obecně“