Diablo 3 a monitor

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
ADDyS
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADDyS#1595
Re: Diablo 3 a monitor

Příspěvek od ADDyS » 05.09.2012, 18:34 hod.

Arnold píše:
ADDyS píše:taky jsem resil problem 4:3(1600x1200), nakonec jsem si na ovladaci nastavil rozleseni 1600x900(nekde v registrech...) a konecne nejsem omezovan, jedine co mam je horni spodni cerny pruh :)
To jako pri rozliseni 1600*900 je toho na obrazovce videt vic nez pri rozliseni 1600*1200? :shock:
je to tak.... kdyz mam 4:3 tak ta slavna minimapa mi zabira strasne moc mista a je to neprehldne....
jestli bude cas tak hodim screeny

ADDyS
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADDyS#1595

Re: Diablo 3 a monitor

Příspěvek od ADDyS » 05.09.2012, 18:58 hod.


walker
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:evangelion01#2981

Re: Diablo 3 a monitor

Příspěvek od walker » 06.09.2012, 07:12 hod.

walker píše:
Snowfist píše:já když jsem se ve své době koukal na monitor na D3 tak sem si vyhlídnul tento -

http://www.czc.cz/lg-flatron-ips235p-bn ... kvt7pfpjie

Obraz to má fakt nádherný, byl jsem na pobočce si ho vyhlídnout, ale nakonec jsem zůstal u notasu :)

hledal jsem na webu, koukal na recenze a myslím, že vyhrál. :D

všem děkuji za rady.

Monitor jsem včera koupil a vypadá to dobře. žádné vadné pixely, barvy jsou proti mému starém samsungu subjektivně trochu lepší. černá/šedá mě přijde vpohodě, žádných výrazných průsvitů jsem si zatím nevšim. na stole se mě neklepe, i když si na to někteří stěžují. pivot je vpohodě.
jenom mě vadí, že jsem nenašel tlačítko na jednoduché vypnutí zvuku, jako u mého starého monitoru, tam stačilo podržet chvilku jedno tlačítko a bylo to, tady musím jít složitě přes menu...

já bych ho klidně doporučil...

Aveee
Fallen Shaman
Příspěvky:69

Re: Diablo 3 a monitor

Příspěvek od Aveee » 06.09.2012, 09:48 hod.


Odpovědět

Zpět na „Obecně“