Diablo 3 - Klany, Guildy

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:
Re: Diablo 3 - Klany, Guildy

Příspěvek od Garn » 11.05.2012, 23:33 hod.

Z historického hlediska je guilda společenství lidí stejného řemesla, takže třeba guilda kovářů, guilda zlodějů atd. Klan je společenství založené spíše na společné filosofii nebo náboženství.

Carpinus tým už klan je, máme společnou filosofii. Děláme všechno co klan má dělat. :twisted:

EDIT: Jinak český ekvivalent ke slovu guilda je cech. :)
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Diablo 3 - Klany, Guildy

Příspěvek od DeathHero » 11.05.2012, 23:41 hod.

@Garn jasny diky
@dejavu neco takoveho jsem cekal :ble:
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Diablo 3 - Klany, Guildy

Příspěvek od Qoliker » 11.05.2012, 23:44 hod.

Vždyť má Dejavu pravdu, nevím proč zas vyplazuješ jazyk. ;|
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
dejavu
Gorebelly
Příspěvky:200
Bydliště:Morava

Re: Diablo 3 - Klany, Guildy

Příspěvek od dejavu » 11.05.2012, 23:50 hod.

Qoliker píše:Vždyť má Dejavu pravdu, nevím proč zas vyplazuješ jazyk. ;|
taky si myslim, ze to neslo lip vystihnout :>

V dnesni dobe tyhle dva terminy ztratili svuj vlastni vyznam (to co popisuje Garn - naprosto vystizne). A spojily se v jeden. Je to jen slovickareni. Guilda/klan = podle Garnove hodiny dejepisu vyznamove spojena v druhy zminovany termin (napr Ku Klux - nemusim snad vysvetlovat za co spolocne "bojovali"). Slovo guilda z historickeho hlediska nahradil spise cech (napr. cech wizardu). Prevedeno samozrejme na hry:D. Spis je to o tom co si urcita komunita dane hry vybere. My tomu muzeme rikat klan, a za oceanem tomu muzou rikat zrovna guilda nebo treba partyrock.

Uživatelský avatar
Besy
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Besy#2909

Re: Diablo 3 - Klany, Guildy

Příspěvek od Besy » 11.05.2012, 23:59 hod.

Už to někdo psal na webu , ale přispevek byl smazán. Nicméně souhlasím s názorem, že podpora klanů, která by vedla ke zvýhodňovaní lidí v klanu (at už by to byli jen nějaké banery, nebo achivmenty) by lidi v podstatě nutila se do nějakého klanu přidat. Protože proč bych měl mít méně možností než ti ostatní? no tak se někam zařadím - jenže tohle by mě docela zklamalo, protože ja jaky patřím k těm lidem, ktere občas si zahrát s partou lidí sociálně uspokojuje dostatečně a nějaká umělá potřeba klanu jen proto, abych mohl mít nějaký achivement a na baner si dat třeba věc ktera se mi libi, ale nemam ji šanci jinak ziskat by mi docela vadila. Nemám nic proti podpoře klanů ve hře, ale co chci zdůraznit je to, že pokud by nějaká podpora byla, rozhodně by v Diablu neměla klany NIJAK zvýhodovat oproti neklanovým hráčům.

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Diablo 3 - Klany, Guildy

Příspěvek od DeathHero » 12.05.2012, 00:04 hod.

Qoliker píše:Vždyť má Dejavu pravdu, nevím proč zas vyplazuješ jazyk. ;|
Skus pochopit ze opravdu nekdo nevi jaky je rozdil mezi klanem a guildou k cemu pak mu je nejake prirovnani o cizokrajnym ovoci 8-)

@Besy co s tim budes delat?
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Diablo 3 - Klany, Guildy

Příspěvek od TrackThor » 12.05.2012, 00:15 hod.

taky se přidávám ke straně - klany v d3 ne
nejsou potřeba, fanoušci se můžou sejít na mumblu, irc a podobně, většinou stejně budeš hrát s několika lidma, co ti sednout nejvíc
Obrázek

Uživatelský avatar
Besy
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Besy#2909

Re: Diablo 3 - Klany, Guildy

Příspěvek od Besy » 12.05.2012, 00:53 hod.

DeathHero: Já nic? jen jsem rád, že je stav takový jaký zatím je :-) a nevidím důvod to měnit.

Wawar
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo 3 - Klany, Guildy

Příspěvek od Wawar » 12.05.2012, 18:58 hod.

Nás je v klanu =BiA= kolem 350 lidí kteří hrají různé hry. Chtěl jsem touhle cestou najít pár lidí co mají zájem si zahrát D3 v dobré partě lidí a je úplně jedno jestli to hra bude podporovat nebo ne :)

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Diablo 3 - Klany, Guildy

Příspěvek od Vendetta » 12.05.2012, 20:03 hod.

Tiez sa priklanam k nazoru ze clan v diablo 3 neni potreba a to preto lebo klan ma uplatnenie skor v mmo kde potrebujes viac ludi napriklad na raid ale v diablo 3jke hras prakticky v parte max 4 ludi k comu by potom viedlo to ze v clane by sa vytvorili skupiny 4 ludi co by hravali spolu cize by to bolo ako mat clan v clane. A ostatne veci ako predaj vymena zhanka spravim bud v comunite cize tu na fans.cz alebo s kamosmi.

huhlak
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo 3 - Klany, Guildy

Příspěvek od huhlak » 12.05.2012, 23:09 hod.

klan neni zas tak potreba ale uvital bych ho..

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Diablo 3 - Klany, Guildy

Příspěvek od Kubis » 05.11.2012, 09:12 hod.

Tak SC2 bude mít podporu klanů, takže předpokládám, že by to mohli inplementovat i do D3 buď s PvP patchem nebo s datadiskem. Co říkáte?? Mě by se to moc líbilo :)
A taky skupiny, což by mohlo nahradit chybějící český kanály v chatu...

http://us.battle.net/sc2/en/blog/7747190/

Odpovědět

Zpět na „Obecně“