farmeni Ring of royal grandeur

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267
farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od babacho » 08.07.2014, 21:08 hod.

Tak jsem to zkusil jak popisuje Gold Eagle a odsejpá to pěkně. Navíc mne ale ještě víc diví, že na publicu lidi dělají takovy vofuky s klíčema k riftům, že se nikdo nemám k tomu otvírat rifty. Mám klíčů po několika runech na kešky že bych s nima mohl dláždit silnici.
Tak jsem si dal par kolecek, nafarmil behem fotbalu asi 15 kesek a mimo asi 5 lege mi vypadl jeden RoRG ktery byl skoro stejne srandovni jako celi brazilsti cutalisti. Takze ring se da v poho nafarmit za hodku ale nestoji za nic. Farma je to prijemna a zabavna ale jde vo to kdy se omrzi.

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od Fru-fru » 09.07.2014, 06:51 hod.

Hehe, za hodku... A nebo taky za 30 hoděk :lol:

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od lulinak » 09.07.2014, 07:39 hod.

ja jsem to pocital a delal si carky za kazdej run, mel jsem jich na papirku asi 80 v komunite (tam trva jeden ca 4 minuty) a dalsich asi 50 jsem jich mel solo, kdyz jsem jeste o existenci komunity nevedel.... cili celkem odhaduju kolem 10-15 hodin hledani minimalne
za celou dobu vypadl jen jeden jediny ktery mam (a je to pekny s*it, ale i tak jsem za nej rad)...

Osobne bych preferoval zaradit ROGR jako normalni T only item, protoze tohle behani na normalu v komunite je padly na hlavu a uplne to degraduje uroven toho itemu....

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od Seton » 09.07.2014, 08:34 hod.

@Antik:
otevřu je sólo, abych nezdržoval partu. Je jedno na jaké obtížnosti je otvíráš, nemá to vliv. Dřív to jedno nebylo ale byl to bug a je opraven už dlouho.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
antik
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:antik#2993

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od antik » 09.07.2014, 23:59 hod.

Tak 40 kešek sem otevřel, vypadlo asi 6 legend, ale prsten ani jeden, do pytle :(

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od Bit » 10.07.2014, 05:51 hod.

Drop kešek už neovlinuje obtížnost na který to otevřeš (chybu provily v prvním hotfixu co byl v RoS)
otevírám podle nálady.. když chodím sám tak hned když chodím v partě tak na konci farmení

Z 3k bounties kdy sem občas někoho protáhl přes hell rift mám 13x RoGR (Odhadem 500 kešek) a z toho ani jeden není použitelnej ani jednou mi nerolnul CC nebo CD
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od Slw » 10.07.2014, 08:44 hod.

cca 80 kešek = 4 pompadůry. sice nic moc, ale už sem stihl se 2mi ripnout :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
antik
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:antik#2993

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od antik » 28.07.2014, 21:51 hod.

Heh, ja včera zase dalších 30 kešek a prdlačka.
Pomalu, ale jistě jsem se s tím smířil, že RoRG prostě mít nebudu :)

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od Gold Eagle » 28.07.2014, 22:52 hod.

Dodržuj praviidla splitbounty a budeš ho mít. Mají i název a dával se sem na ně odkaz, ale zapomněl jsem ja se sjmenují.

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od hanacius » 29.07.2014, 07:37 hod.

Když jsou v komunitě hráči, kteří chtějí chodit na vyšších T tak jsem vždycky rád. Je fakt, že na normál to jde rychle ale pokud je charakter už docela vybavenej tak není zásadní rozdíl v rychlosti na normal a T1.
Většinou dám přednost T1-T2 hlavně kvůli větší šanci na drop legendárek a goldů.

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od lulinak » 29.07.2014, 10:04 hod.

co jsem ho farmil na publicu tak T1 moc lidi behat nechtelo, proste to tam obcas mob nepada na jednu ranu a zdrzuje to, za hodinu mas tak trebas jen polovinu kesek oproti normalu a to uz je docela znat, holt farmeni kesek ma jasnej cil, mit jich co nejvice za co nejmin casu, vse ostatni je nepodstatny...
me padnul po asi 200-300 keskach a s blbejma statama, ale alespon neco....
naopak na Mirrorball se dvema extras cekam marne (s jednou mam uz dve a u Kadaly mnoho tisic shardu a nic) a na WoW uz uplne marne....

Uživatelský avatar
GABO
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GABO#2774
Bydliště:Košice

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od GABO » 29.07.2014, 10:37 hod.

Ja som sa na ten ring vys...l pretože už ani nepočítam koľko bounties a koľko kešiek...

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od Shadou » 29.07.2014, 11:20 hod.

ring nemá už cenu farmit, nepadá a otravuje to hru, sice to tu není zeď nářků, ale přesto je to k tomu tématu. Chodím T5/T6 bounty, poslední tři týdny šestku, denně se snažím pět bounty stihnout, než mě to přestane bavit. Když to spočítám tak je to nějakých 15*5=75 beden a ani jeden ring jen tři krapy lege. Dvakrát ramena a jednou sekera...není to divný? Přitom se psalo, že na T5 by měl ring padnout z každé třicáté bedny, tudíž na T6 z každé třeba třiadvacáté...já sedmdesát pět a ani figu přitom bych měl mít tři dle toho co bylo psáno...z toho vyplývá jediné, je to nějaké všelijaké a kdo si nechce otrávit hru, at se na ten ring vyprdne....něco jiného je, pokud někoho baví pořád chodit dokola bounty, loviči paragonů a jim podobní, to je pak jiná :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od hulkxxxl » 29.07.2014, 11:31 hod.

je to náhoda já udělal jednou jen jedinou krabku když jsem měl málo času a ring padl, v soboru jsem doexpil monka a chtěl ring, jel jsem public normal a za hodinku jem měl průměrnej kousek, otevíral jsem bednu po bedně ne nějak hromadně

spíš mi připadá že existují účty s extrémě špatnou šancí na drop
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od Shadou » 29.07.2014, 12:03 hod.

no to mi taky přijde, čím víc hraješ, tím méně a hůře to padá mi přijde....s mýma odehranýma hodinama bych měl mít equip jak hrom a mám ho průměrnej...jiní nejmenovaní, kteří hrají o dost méně mají itemy procentuálně lepší...ale co je to hra, mít vše tak už dávno nehraju, takhle mě to do hry vždy dokope :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od hanacius » 29.07.2014, 12:08 hod.

Ringů mám asi 12 ale žádnej není s dobrým rollem, tak nosím to co prostě mám.
Existují však i buildy, kdy je lepší RORG nemít. Spousta hráčů taky dává přednost Unity + SoJ aby byli schopni hrát vyšší T.
Tento prsten rozhodně není nutnost. Bounty chodím protože mě to baví, ne proto abych dropnul lepší kousek. Však on jednu ten se super rollem padne :D
Nemá cenu nad tím plakat - je spousta BiS itemů ve hře, který mi nepadly a rozhodně to není důvod kvůli tomu plakat...
Lepší je hrát s tím co máš a užít si hru a časem to stejně padne... Hlavně to moc nedramatizovat...

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od Gold Eagle » 29.07.2014, 15:33 hod.

Na ja pánové to je váš problém Bountujete s tím, že zabijíte neůkolové moby okolo a otevíráte neúkolové kešky. Takže hra vám loot cpe do crap legendárek. Kdyby jste se drželi těch pravidel, tak máte 4 ringy z normál bounty jako jsem měl já. Z asi celkem 90 kešek.

Ty pravidla nejsou i na battlenet fóru jen pro srandu králíkům.

Junger rules.
https://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12675389719

Tady pak vlastně nadáváte, že je naprd hasit požár, že to furt hoří, zatímco druhou rukou rozlejvátě okolo bemzín a škrtáte sirkou.

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od Shadou » 30.07.2014, 07:34 hod.

No tvl, to je už podruhý co si mi píchnul, prvně s tím ringem a ted s keškama. Já když chodím bounty, tak procházím celý lokace, rozbíjím vše na co přijdu, otvírám všechno a k bounty ještě chodím další lokace ještě mimo, než kešku vyberu od Tyraela, kvůli farmení goldů a vůbec mi tohle nedošlo. To je tak, když chodím jen sem a ofiko forko nečtu, pač neumim moc anglicky :( Ale ted už to vím, odpoledne zkusím a uvidíme...mi to bylo divný, když chodím bounty T6 a dokončil sem jich hodně, že nic nepadlo..no těšim se domu, až to projdu :D a běda jestli nepadne...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od Gold Eagle » 30.07.2014, 11:34 hod.

Už i na normal splint bounty na publicu to chápe dost lidí - často už nyní vidím lidi jak taky rushují hlavní úkol - dokonce na SC! Neotevírají kešky, ani ty žluté, nezabíjejí gobliny. Samozřejmě pokud je to součástí úkolu .- vybít všechno v lokaci apod., tak samozřejmě ano. Jinak ne. Je to rychlejší než bylo.

Včera jsem si v rychlosti s těmito pravidly udělal 23 kešek a z toho 2 legendárky - ten Scepter byl hezkej, ale nehodil se mi a amuletů už mám tuny. Prsten nepadl. Ovšem prsten mám (takovej trifectovej,celkem OK), dělám bounty na klíče do riftu. :D A prsten k tomu farmím jako bokem pro další postavy.

Hlavní otázka totiž je proč lezete do split bounty 1. aktu na normálu? Kvůli farmení crap legendárek nebo pro farmení bounties legendárek?
Lezete se do bordelu najíst nebo zaš...?

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od Shadou » 30.07.2014, 12:37 hod.

no já chodím bounty T6 solo, mám to za nějakých dvacet pětadvacet minut hotový a psalo se, že na vyšší obtížnosti je větší šance na ring...ted po dnešním zjištění kdy nebudu otvírat nic, rozbíjet nic, pojedu jen čistě úkoly, tak by to mohlo být ještě rychlejší, nejspíš nebudu ani rozbíjet trash, jen elitky a třeba mi padne...já ringy mám tři v bedně, čtyři na postavách, ale žádný není dle mého gusta, proto neustále farmím další...mít ring jako ty, tak si hvízdám, ale stejně bych farmil další...

jinak pro vysvětlení, proč sem rozbíjel všechno, docházel všechny mapy...primárně farmím kukri...

Takže dneska si dám pět runů čistě bez rozbíjení všeho na pět kešek a pak budu jen tak brouzdat procházet mapy a všechno rozbíjet na kukri...

EDIT: takže pět runů za mnou, jen sem to probíhal a sundával jen elity(což mě málem dvakrát stálo život, když ty mobky doběhli a fetiši a pes měli plné ruce zuby práce s elitama, ale přežil jsem). Díky probíhání to trvalo cca 18-20min jeden run. Pět kešek tudíž za chvíli, nerozbíjel sem nic, neotvíral sem nic, nic sem taky neotáčel a aktuálně nepadla z kešky ani lege...dneska už na to prdim, ale budu pokračovat v nerozbíjení tedy :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Odpovědět

Zpět na „Obecně“