Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:
Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Asman » 13.08.2012, 07:46 hod.

Alfajk píše: a to ze mas 13k dps a 300 resil v A2 je jako neco super zavidenihodnyho ? spis si tak muzem poklepat na celo,ze se tam ser3s s takovym equipem :wave:
Když nekupuje věci v AH, se kterou dohraje inferno každý, proč by tam nešel? Inferno měla být obtížnost ne pro každého, jen to nejtěžší, progressování(takhle to vypadalo před vydáním). Teď je to jen otázka času, dohraje to naprosto každý(když už to nejde tak si koupí lepší gear v AH). Má to na vinu taky dnešní doba, kde jsou všechny hry lehké, takže extra těžká obtížnost nemůže být extra těžká. Než mi začnete nadávat :) , zamyslete se nad názvy obtížností... Normal-nedá se umřít(mělo by být easy nebo beginner), nightmare-má být noční můra(odpovídá normálu) , hell má být peklo(odpovídá nightmare, s AH je to normal), inferno se dá považovat za hell, s AH je to nightmare.

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Tib3rian » 13.08.2012, 14:10 hod.

Asman: Absolutne suhlasim. Ak by nebol AH, tak ludia by s tym krkolomne nizkym dropom farmili bez toho aby vobec vedeli, co hladaju. A casom by sa ta hranica postupne posuvala. A tak by bolo Inferno naozaj nehratelne velmi dlho. uz hell by bolo velmi tazke. Takze AH naozaj zabija motivaciu hrat a nie nizky drop(aj ked unikaty a setovky by mali padat castejsie).
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Alfajk » 13.08.2012, 14:17 hod.

Tib3rian píše:Asman: Absolutne suhlasim. Ak by nebol AH, tak ludia by s tym krkolomne nizkym dropom farmili bez toho aby vobec vedeli, co hladaju. A casom by sa ta hranica postupne posuvala. A tak by bolo Inferno naozaj nehratelne velmi dlho. uz hell by bolo velmi tazke. Takze AH naozaj zabija motivaciu hrat a nie nizky drop(aj ked unikaty a setovky by mali padat castejsie).
kdyby nebyla AH a byl soucasne takovej drop jak je,tak uz by se na to vysralo 99% lidi :roll:

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Asman » 13.08.2012, 14:24 hod.

Protože všichni chtějí být "skill", a když můžou říkat, že dohráli diablo na nejtěžší obtížnost Inferno tak si připadají skill. V dalších updatech budou nejspíše lepší věci, než jsou teď-bude to ještě lehčí. Pochybuju, že budou nějaká monstra boostovat protože blizzard umí jen nerfovat. Jedině, že by nerfnuli classy, ale to pak slyším ten pláč průměrného hráče že to nejde a že je to moc těžký.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od ZOMB » 13.08.2012, 14:47 hod.

hrál jsem dh bez aukce az do akt 2 inferno, kde jsem si koupil asi 3 veci na aukci a ted toho lituju... byla to najednou nuda a proto zacinam wizarda, novou postavu a u nej to chci vydrzet...
moc se tedy tesim na patch 1.0.4 kvuli vylepseni craftingu - psali ze zbrane s lvl 62 budou konkurenceschopne se zbranemi s lvl 63 - a lvl 62 se crafti :)
ale s ostatnimi zmenami v patchi nesouhlasim, protoze jen ulehci hru...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Tib3rian » 13.08.2012, 15:49 hod.

Alfajk: To je blbost, lebo ludia by boli radi za tie predmety, ktore by padali. "Level" itemu predsa urcuje horna ziskatelna hranica a je jedno ako moc je silna. AH tu hranicu posuva ovela vyssie nez je v hre. Preto itemy v hre stracaju svoju hodnotu. To je proste matematika.

Edit: Pripada ti spravne, ze ludia maju pomerne lahky pristup k itemom z inferna? Mne nie. Je to nadstavba nad hell a preto by mali byt este tazsie ziskatelne, nez boli tie v D2. Kedze D2 malo iba hell.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
Housenka
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Housenka#2142

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Housenka » 13.08.2012, 17:58 hod.

O co jde?
Však ať si hraje každý jak chce ne?
Někdo s aukcí (viz já) je to oživení hry (pro Ty jedince kteří nejedou pure res,vita a daný atribut jejich classu..
Pro ty je to nuda,pač itemy s res,vita a daným atributem to projdou s prstem v pr*eli.
Ale neberme nikomu koho jakýkoli styl baví.
Umírám nad topicama typu jak ty legendary nepadaj, mě štve že mi padaj, ano štve, netroluju.
Až budou mít ti co craing postujou že jim legendary nepadá alespoň 200 MF pak ano, to je smůla.
Ale s full vita, all ressama, a max dmg se jen tak něco nedropne.
Mam na hrbu cca 30 legendary a jedinej co za něco stál byla andarielka,bohužel až po nerfu,takže šla za 4 mega.
Čtyři prodané do jednoho mega a zbytek salvage.Všechny měli lvl 60+ ani jedna mi nepadla nižší.
A to jsem se na hellu trápil nějakou chvilku,jen to MF jsem měl 0 :D
Teď po nějakym tom "boostu" mi srdce opět zabuší až něco legendary uvidim ležet na zemi.
D2 i přes svůj věk byla dlouho top gameska.
Hrál jsem jí do doby než vyšlo D3.Ale ke konci (počínejme necelý půl rok než vyšlo D3 ) jsem měl svůj patch, který byl udělaný podobně jako drop v D3.
Sice byl lepší drop ale itemy měli většinou class skill.Takže to padalo aby to člověka bavilo, ale málo co se dalo využít :)
Co se týče AH v D3 tak pro mě je velké +
Proč?Už v Ultima online atp byla možnost "nelegálně" koupit si jak char,či itemy.Každý svého štěstí strůjce.
A v D2 to frčelo také.Jen itemy stály pár dolarů či do dvou tří stovek (Full gear).
Jinak to ani nešlo neb goldy v D2 byly uplně useless.Ono i v D3 jsou skoro k ničemu, imaginární platidlo.
Jen ty opravy nutí hráče být trochu ve střehu.Ono i v D2 by to bylo o něčem jiném, kdyby oprava nebyla skoro free a item,pomalu jakýkoli z hellu,
se nedal prodat vendorovi za 35k.Jediný co žralo goldy byl merc.Ale to stačilo 5 nájezdů na mefa, kde merc nebyl stejně třeba, ba na opak a 300 k bylo zas v truhle.Ale kdo nebyl lama tak stejně neripal...Ale kdo farmil čtvrtý akt tak iron maiden se o merce vždy postarala.
A proč píšu tenhle román.V d2 byla aukce (kdo chtěl) stylem :
Rushnu tě hellem za hellforge a dám ti za to ještě gear.
Takže to vezmu ze své zkušenosti jak jsem to dělal já.
Rushnul jsem někoho hellem, s tim že mi dá hf runku a já mu dám k tomu nějakej ten gear.
Což bylo shako, oculus nebo echuta.Pro jinou classu než sosa nějaká zbraň pro tu classu.Brnko arcane valor či to s MF nevim teď název..Botek plná pr*del takže od sandstormu po wartravelky..A pokračovat bych mohl až do vypsaní všech středně využitelnejch itemů.
Nic méně za jednu runku z HF měl každý gear na to aby si dával hell a sám něco dropnul.
A bez tété jakoby HF aukce by spousta lamek nedala ani andariel na hellu :D
Samozřejmě fungoval čistý trade, item za item.Nebo se platilo runama.Ale to bylo celkem složitý když se jednalo o top itemy.
Málo kdo měl srovnatelně dobrý item na výměnu, nebo dost vysokou runu za něj.A ta forma typu dám ti půlku a zbytek ti doplatim, heh, nikdo nikdy nestihl srovnat dluhy než přišel wipe :-D
Tak jsem se vyblil, omluva těm co jim to sebralo 2 minuty života, a děkuji vám za pozornost :-)
PS. Nečetl jsem to po sobě, a to že píšu jak negr. vím, ale už na škole jsem na to měl papír, tak mě za to nesežerte!

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od ZOMB » 13.08.2012, 21:20 hod.

to ses teda rozepsal :)

samozřejmě to nikomu nevnucuju, každý ať si rozhodne sám za sebe jestli to bez AH zkusí nebo ne...
jinak v D3 (pokud nepoužíváš AH) tak goldy jsou na opravy a já je používám na craftění, které je celkem drahé...


já jsem prostě single player hráč a blizzard má u mě mínus za vnucení hry jako online-only
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Wixxia
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wixxia#2518

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Wixxia » 15.08.2012, 06:03 hod.

Ahoj.

Pokud jde o itemy, tak už v obtížnosti hell v druhém aktu od mapy Dahlgur Oesis, Aquaduct a Desolated Sands, se dají najít super kousky veškerých částí. Od zbraní až po věci pro followera. Hledat se rozhodně nemusí několik stovek hodin. Tady padají použitelné věci poměrně často. ( Samozřejmě je dobré tu mít už lvl 60 kvůli NV. I bez toho to ale jde. Jen je to časově náročnější ). Ehm. Otázka je, co znamená "často" pro každého člověka idividuálně samozřejmě. Pro mě je i půl dne na hledání věcí poměrně krátká doba. Jak někdo zmínil. Inferno je opravdu inferno bez AH. A na prvních pár mapách, než vlezete do katedrály, strávíte dalších několik dní. ( Vzpomentě si na moment, kdy do katerdály lvl 1 vlezete. Spadnete tam. Není cesta z5!! ). Pouze projít mapu, ale tam vás okamžitě čeká záchrana Kaina. Žádný odpočinek. A věřte, že s jednou třetinou zdraví po utěku z katerdály lvl1 je to velice obtížný boj ( aspoň pro DH určitě ). V HC vás to v infernu s největší pravděpodobností bude stát život. První modré monstrum je totiž překvapivě silné. A modlete se, aby neměl Jailer nebo Waller. Budete rádi, když mu utečete. Souhlasím, že toto téma je hlavně pro lidi, kteří Ah nechtějí používat. Osobně mezi ně patřím také. Většinu věcí sem si nalezla sama. Není k tomu nutné mít ani veliké MF, ale časté opakování mapy. V Infernu mi s MF 16% vypadla z klasické zombie už v druhé mapě ( Old riuns ) setová věc pro monka. Jinak Ah jde používat i z jiného důvodu, než koupě a prodej. Dá se v Ah tak trochu inspirovat v sestavě vaší výbavy. Prostě se kouknete, co v daném předmětu ( od hlemy až po zbraně ), dokáže věc obsáhnout za bonus. Pak už stačí jen hledat, nebo zapřáhnout vašeho líného Artisana:). Osobně i věřím tomu, že Ah je hlavně pro lidi, kteří pro hledání předmětů nemají nervy a dá se Ah považovat za potulného obchodníka. Každopádně jedna malinká připomínka. Bez Ah je skutečně hra o hodně těžší. Což někteří lidé rozhodně uvítat nechtějí. Hlavně Ah pro HC. Tam totiž nejsou tak vysoké ceny. Každopádně si dovolím říci, že bez Ah je hra o několik set procent zábevnější.:). ................ A ještě dodateček. Only online je toprávědíky Ah:). A ještě se omlouvám za můj mezerník a za to, že to posobě nekotroluji. Omluvám se za pravopis a případné překlepy:)
http://www.youtube.com/watch?v=Yryr4y3T4cs <<-- Prosím poslechnout. Strašně krásné.

Arthur Shopenhauer : „Není nic těžšího než vyjádřit významnou myšlenku tak, aby jí každý rozumněl.“

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od ZOMB » 15.08.2012, 07:05 hod.

Ahoj,

taky hraju DH a na AH jsem mu koupil jenom zbraň a lituju toho, protože se hra stala najednou nudnou...
jaký jedeš build?
tady je moje DH: http://eu.battle.net/d3/en/profile/zomb ... ro/6341198
je to tank build a act 2 inferno dává s přehledem...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Nekronaut » 15.08.2012, 07:24 hod.

ZOMB píše:na AH jsem mu koupil jenom zbraň a lituju toho, protože se hra stala najednou nudnou...
Znovu jí prodat je to nejjednodušší :wave:

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od ZOMB » 15.08.2012, 07:29 hod.

Nekronaut: Dám na tvoji radu ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Wixxia
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wixxia#2518

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Wixxia » 15.08.2012, 08:25 hod.

Ahoj Zombe.

Už sem dala odkaz na můj profil do tématu : pochlubte s profilem:).
http://www.youtube.com/watch?v=Yryr4y3T4cs <<-- Prosím poslechnout. Strašně krásné.

Arthur Shopenhauer : „Není nic těžšího než vyjádřit významnou myšlenku tak, aby jí každý rozumněl.“

Uživatelský avatar
Wixxia
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wixxia#2518

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Wixxia » 17.08.2012, 09:04 hod.

Ahoj.:)

Malinká rada pro lidi, kteří nechtějí vážně používat AH a chtějí hledat bez nutnosti neustálého farmení. Jen je to prostě o náhodě, ale co v náhodně generovaných hrách není že. ....Toto platí pro inferno a nevím, zda-li to platí pro všechny obtížnosti. Věděli jste, že ještě než vůbec vlezete do katedrály lvl 1, můžete potkat minimálně 5 fialových monster?? Jména si bohužel nepamatuji, ale pamatuji si přesně kde je najít. Dvě znáte všichni. Týkají se hlavní příběhové linie. Matka v Old Ruins a kapitán těsně před katedrálou. Znáte. Třetí je v Dank cellar. Taky určitě znáte. A teď ty další dvě. Jedna je tlustá zombie ve stundi ( tam, kde se válí poměrně spousta peněz ). Opatrně na něj v HC modu ( myšleno hlavně pro postavy proboj zdálky ). Bojujete s ním poměrně na malém prostoru a když mu uberete polovinu zdraví, tak se začne pohybovat nebezpečně rychle ( O hodně rychleji, než klasická tlustá zombie ) a je veliká pravdě podobnost, že váš zažene do slepé uličky. To jak to skončí vám nemusím popisovat :). Jedno totiž nechápu. S mojí momnetální výbavou ( možnost se juknout v téma o profilech ), bylo jeho zozmezí DMG 3k až 12 K HP. ( Co to sakra je za rozmezí DMG??:))) ). A ta pátá je hubená zombie těsně pod kopcem katedrály. Taková ta propast, z které lezou zombíci. Ta mapa je snad nejmenší v D3, kterou znám. Takže pozor. Moc míst an to si ho držet od těla nemáte. Dají se potakt i dvě žlutá monstra, ale v případě, že hrajete HC bez Ah doporučiji útěk a né boj.
http://www.youtube.com/watch?v=Yryr4y3T4cs <<-- Prosím poslechnout. Strašně krásné.

Arthur Shopenhauer : „Není nic těžšího než vyjádřit významnou myšlenku tak, aby jí každý rozumněl.“

Odpovědět

Zpět na „Obecně“