Loot 2.0, fanmade patch

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Daffs
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Daffs#2266
Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od Daffs » 02.08.2013, 11:56 hod.

Datadisk potvrzený, na gamesconu ho představí.
http://www.eurogamer.cz/articles/2013-0 ... -s-wow-cod

easyyy
Fallen Shaman
Příspěvky:57

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od easyyy » 02.08.2013, 15:17 hod.

Hmm.. tak to bych se vůbec nedivil, kdyby byly všechny vylepšení implementovaný do datadisku. Taky tomu nahrává, že na žádném patchy momentálně nepracují jak bylo v některém z blue postů..
Chceš lepší hru.. zaplať..
No, už neudělám stejnou chybu jako s D3 které jsem měl předobjednané hned jak to šlo.. tady počkám tak měsíc až opadne prvotní nadšení a objeví se průsery.
Odesláno z mé klávesnice pomocí kláves.

Daffs
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Daffs#2266

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od Daffs » 02.08.2013, 16:06 hod.

Já si myslím, že to tak bude.Datáč vyjde nekdy příští rok a do té doby budem sušit huby.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od firdecek » 02.08.2013, 18:23 hod.

V každém případě jsem neskutečně zvědavý, jestli datadisk bude pro stávající hráče D3 nutný, anebo ne. Protože co se stane, když si někdo nekoupít datáč a bude chodit 4 akty, zatímco ten, co datáč bude mít a bude mít 5 aktů, jiné předměty a všechno? totálně to zamíchá AH, multiplayer a bůh ví co ještě :)

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od Casus » 03.08.2013, 06:43 hod.

Samozrejme ze bude nutny, jinak ostrouhas. Ve vsech datacich od blizzu to tak bylo, wow sc2 atd.

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 03.08.2013, 08:26 hod.

firdecek píše:V každém případě jsem neskutečně zvědavý, jestli datadisk bude pro stávající hráče D3 nutný, anebo ne. Protože co se stane, když si někdo nekoupít datáč a bude chodit 4 akty, zatímco ten, co datáč bude mít a bude mít 5 aktů, jiné předměty a všechno? totálně to zamíchá AH, multiplayer a bůh ví co ještě :)
U většiny her to funguje tak, že ty předměty na aukci neuvidíš a nebudeš moct hrát s lidma, co datadisk mají, páč půjde o jinou verzi hry.

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od ReptileSVK » 04.08.2013, 18:24 hod.

no v tom videu bol siegebraker kapku lepsi + kostry po jeho zabiti. Je to jasne, prerobili to koli konzolam, detsky skill tree je toho dokazom a samozrejme aj zaverecne fighty s bossmi, ciste konzolovky ala god of war a pod. Naco mi je tolko skillov, ktore aj tak nevyuzijem? zmenim skill a spadne mi NV + sa vyhodi cooldown, traposina. to malo byt o zmene vhodnych skillov pocas boja. lenze je to jasne na konzolach by to zabralo 10 minut, preto to zjednodusili ako sa len da. 3/4 sveta chodi s rovnakym buildom a itemami. Och boze, nechapem preco sa blizzard, ktory nikdy nemal financne problemy dal upisat k activision, firma co je** vsetko co vidi. Este na PC daju AH a RMAH, to je asi jedine co ma drzi. Pretoze tu hru staci prejst raz. Potom su goldy a vylevelovat ostatne postavy na max je otazka 2 dni. Ani ma nelaka zalozit novu postavu, lebo jej proste kupim gear a bude to lahke.

Joo a RMAH zarobil blizzardu za ten vyse rok viac ako im zarobia predaje na konzoly za 10 rokov.

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od Programos » 04.08.2013, 22:57 hod.

Daffs píše:Datadisk potvrzený, na gamesconu ho představí.
http://www.eurogamer.cz/articles/2013-0 ... -s-wow-cod
Takovehle komenty me dycky rozesmeji. Neplas tady a nekam zalez... a plky eurogameru si vem prosimte sebou. To je jak kdybys cetl blesk a pak to citoval v Lidovkach, jako ze je to totalni pravda. L.O.L.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od JamieChris » 04.08.2013, 23:07 hod.

Nebudu se moc zapojovat do debaty, páč tomu prd rozumim, přestože diablo pařim už pár hezkých let ... Ale někde na 3. straně jste tu řešili ten efekt dropnutých věcí. To mně třeba na D3 vadí nejvíc. Věc neni o tom, že má pořád něco padat, ale když sem na D2 běhal krávy jak pominutej, denně 20 runů na x hráčů - ne úplně easy, tak akorát (a to sem byl lama, frajeři dávali sto...), tak mi třeba po 2 tejdnech padla nějaká ta LO+ a pro hráče co neměl skoro nic to už něco znamenalo, měl z toho radost a mohl trochu zlepšit gear ... v životě asi nepochopim, jak někdo dokázal dropnout runy na enigmu za den-dva, ale to asi záleží taky na jakým serveru s jakým dropem jste hráli a jak šíleně ... ale v D3 je prostě ta šance, že mi padne něco zajímavýho ... hm, kolik ... 0,padesátkrát nula 1 ? ... Na druhou stranu jsem asi jeden z mála, kterýmu obtížnost vyhovuje tak akorát ... třeba mp10 si pořád nedávam s nikym, na druhou stranu neni problém dostat se do inferna s novým charem, aby to nebyla otázka týdnů, když nemam čas to pařit x hodin denně ... osobně nevim jak bych to s věcma řešil, třeba celkovej drop zmenšit, ale když něco padne, ať to k něčemu je ... pokud přinese datadisk zajímavý věci, který si budu chtít zkusit, popř. novej char, akt ... určitě o něj budu mít zájem i tak. Ale co se týče D3, kvůli dropu ho nehraju, tak jako jsem hrával D2 (samozřejmě vršek pyramidy to neni, ale je to podpora v jeho uspokojení, když chci zábavu, nebudu farmit X hodin denně, aby výsledek byl pár mega goldů, za který si nic nekoupim :))

Daffs
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Daffs#2266

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od Daffs » 21.08.2013, 19:08 hod.

Programos píše:
Daffs píše:Datadisk potvrzený, na gamesconu ho představí.
http://www.eurogamer.cz/articles/2013-0 ... -s-wow-cod
Takovehle komenty me dycky rozesmeji. Neplas tady a nekam zalez... a plky eurogameru si vem prosimte sebou. To je jak kdybys cetl blesk a pak to citoval v Lidovkach, jako ze je to totalni pravda. L.O.L.
Právě se směju já tobě takže zalez někam do lesa ty chlapče :)A svoje plky si vem sebou.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od NargarotH » 22.08.2013, 00:50 hod.

:D
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od Milion » 22.08.2013, 06:59 hod.


Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od Jojo WD » 22.08.2013, 10:20 hod.

Pekne video uz sa na to tesim
Obrázek

RezZ3t
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:RezZ3t#2871

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od RezZ3t » 23.08.2013, 15:41 hod.

prej shut up and take my money :D
unit:zealot

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od Sarevok » 24.08.2013, 18:47 hod.

Tak som si precital cely ten clanok, uznavam ze chlapik ma dobre napady, ale zabudol zmienit tu najpodstatnejsiu vec dolezitu pre dropy a to ze legendarky v D3 nie su legendarky. Daval priklad ze hraci v D2 si presne aj po rokoch pamatali kde im dropol tyraels, windforce... No ak by sa v D2 rolovali legendarky s absolutne s*it statmi, nik by si to nik nepamatal. Viem ze ked mi dropol azurewrath tak som bol od stastia bez seba, vedel som ze mam naj mec aky moze padnut. V D3 ked mi padne maximus/warmonger tak viem ze na 99.99% je to absolutny crap ktory na sa neoplati ani kliknut aby sa mi vlozil do inventara. Toto je zakladny problem legendariek v D3, kym sa toto nevyriesi tak nemaju ziadne dalsie napady vyznam.
Kludne nech mi 2h maximus nepadne aj 2 roky, ale ked padne nemoze byt horsi ako zlte jednorucky co mam v rukach.

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od Psychotoxic » 25.08.2013, 13:20 hod.

ihatemylifep: Absolutny suhlas so všetkým, ako by si mi prečítal moje myšlienky.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“