SC vs HC

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259
Re: SC vs HC

Příspěvek od Gold Eagle » 25.04.2014, 20:59 hod.

Krásný HC RIP. Vlézt do města na T6 a pak na to zapomenout a spustit nephalem rift. Stalo se dnes večer. :O Já vám dám lagy. :D

TristanTzara
Fallen Shaman
Příspěvky:86

Re: SC vs HC

Příspěvek od TristanTzara » 25.04.2014, 22:55 hod.

A proč někdo leze do města na obtížnosti, na který není schopen hrát?

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: SC vs HC

Příspěvek od Grammator » 26.04.2014, 07:36 hod.

já bych jen rád, aby si tu HC hráči odpustili příspěvky typu že na HC nemají někteří hráči koule, nervy, odvahu... upřímně přiznávám, že to dráždí moje ego, hrál sem HC PoE, hrál sem HC D2, hrál sem HC Avalon!!! (tam jsem použil jednou rollback když jsem zapoměl Krogotha v Blood Moor od testování - not natural causes, navíc to byl lvl 60 char), zkoušel jsem i D3 a prostě mě jenom nebavilo, víc v tom není, zůstal sem u SC, protože mě víc baví....
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

SilverHandCZ
Wraith
Příspěvky:169
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SilverHandCZ#2534

Re: SC vs HC

Příspěvek od SilverHandCZ » 26.04.2014, 09:51 hod.

Ale jinej rozdíl až tak zásadní v tom není, než ten, že na SC prostě nepřijdeš o výbavu když ripneš (měsíc farmení to stojí určitě), od čehož se odvíjí styl hry. Dokážu pochopit, že to někoho může víc bavit, prostě to tolik nestresuje a dovolí dělat věci, který si na HC nedovolíš. Ale pak je v podstatě pravda, že na to buď člověk nemá chuť, čas, odvahu nebo nervy. Nevidím na tom nic špatného - je to prostě tak. Špatný není konstatovat očividné, špatný je se tím povyšovat/uráže, mě to naopak nebaví bez jistýho rizika. Sto lidí = sto chutí, proto už aby vyšly Dark Souls II na PC to je hardcore jako prase!
"All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing. " Edmund Burke

http://eu.battle.net/d3/en/profile/SilverHandCZ-2534/

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: SC vs HC

Příspěvek od Gold Eagle » 26.04.2014, 10:40 hod.

TristanTzara píše:A proč někdo leze do města na obtížnosti, na který není schopen hrát?
Rituál při otvírání nafarmených HC, ale nyní na to peču. :D

TristanTzara
Fallen Shaman
Příspěvky:86

Re: SC vs HC

Příspěvek od TristanTzara » 26.04.2014, 10:41 hod.

A nafarmený HC je co?

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: SC vs HC

Příspěvek od Stanley » 26.04.2014, 10:43 hod.

Horadric Cache

G843
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xG843x#2239

Re: SC vs HC

Příspěvek od G843 » 26.04.2014, 11:02 hod.

1Naivita, hloupost, nebo blbost?
Jaky je duvod otevirat Horadic Cache na T6??

Pokud vim, tak zacatkem dubna vysel hotfix, a jednou z oprav tam bylo:
"Bounty odměnu kterou Vám dává Tyrael již nebude zavíslá na obtížnosti ve které ji otevřete. Z toho plyne, že když otevřete Bounty odměnu na T6, tak již nedostanete například více penež, nebo Imperiální Gem."

Nezbyva nez jen.... HEHEHE RIPnul HEHEHE a zbytecne, HEHEHE :D :D :D
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: SC vs HC

Příspěvek od Gold Eagle » 26.04.2014, 11:56 hod.

HEHEHEHE SC mistře. :D Rituál, tady vidíš, jak staré rituály na exkrement jsou nebezpečné a zatemňující mozek a akorát škodí!

Mě hlavně sralo, že jsem tam měl konečně nafarmených 35 mlík na craft. A chtěl jsem je odložit do truhly. :D Ale držela se proti přesile 7 lítacích mobů dlouho, asi 1 min, ale zdrhnout nebylo kam byl to začátek.

Zajímavé stejně jsem nakonec zjistil, že ta druhá HC kouzelnice, kterou jsem stavěl na hlavně +% dmg a rychlost nakonec byla skoro stejná jako ten 1. co mám a ten jel klasicky přes CC a CD. Bez AHse dá jet jen to co padne a ne to co chcete.

Hlavně se nám na public HC bounty množej pijavice. je jich tak 20% Už jsme v partě kickovali asi 20x.

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: SC vs HC

Příspěvek od Grammator » 26.04.2014, 14:22 hod.

co na to říci... zdrhnout zpět do města (za 1 minutu si to fakt mohl zvládnout), dát si bacha co hraju, kor na HC, a k těm pijavícím, alespoň vidíš, o kolik je skutečně lepší morálka HC hráčů oproti SC... je to prašť jak uhoď, obojí stejné, stejná hra, stejný mobové, stejní hráči, jen jiný přístup...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

TristanTzara
Fallen Shaman
Příspěvky:86

Re: SC vs HC

Příspěvek od TristanTzara » 26.04.2014, 14:24 hod.

To není žádnej rituál, ale úplně obyčejný podvádění... Nechápu proč tu hru vůbec hrajete, když máte neustále potřebu něco šidit a obcházet. Vždyť u hry by se měl člověk hlavně bavit a odpočinout si od starostí všedního dne...

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: SC vs HC

Příspěvek od Gold Eagle » 26.04.2014, 14:33 hod.

Do města jsem se snažl. Ale na prostoru 50x50 yardů se 7 šokujícíma mobama. Když jsem beželů kousek dál vyrojili se místo 3 další 4 a dál jsem neriskoval. Hol neph rift s hustšíma mobama. Sjel jsem jim tak 1/3 života dolu mezi zdrháním a pak bum prásk, krev a střeva po zemi. :D HC postav mám. Nynísi dojíždím WD. Porkal jsem dneska jednoho krásnýho co jede locus a haunt a má na to opasek, helmu (Quetzalc.), Azurewrath apod. + dle toho ložený pasivky. Jel jak virus Ebola. :O

Počet pijavic postupně narůstá, takže až to překročí určitou míru, tak se lidi vrhnou na nephalem rifty, kde jim léčování bude míň platný. Jako u káňat, když množství ptáků kradoucích lovícím kořist překročilo únosnou mez.

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: SC vs HC

Příspěvek od Grammator » 26.04.2014, 16:12 hod.

ty u DH nemáš Vault? já sem teda na útěku nezdech, pokaždý jen když sem se snažil bojobat, a jj WD na DoT chci jet taky, až bude čas, zvlášť když mi zlevnili haunt že... :) ale to fakt patří jinam...

ale vysvětli mi to s tím Kánětem, to jsem nějak nepochopil...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: SC vs HC

Příspěvek od Gold Eagle » 26.04.2014, 16:32 hod.

Jakej DH, toho hraju teď. :D Ripla mi kouzelnice Lydie aj teleport s cooldownem by byl na prd.

Káňata, dělal se výzkum a zjistilo se, že část káňat neloví, ale krade druhým jejich kořist. Počet zlodějů narůstal až když se začal blížit snad 90% nebo tak nějak nevím už přesně, tak vyhladovělá populace Káňat se zase vrátila z90% k lovu a nikoli zlodějnám. To mě často připomíná různé situace ze současné populace jednoho druhu co má přes 7 miliard oveček.

G843
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xG843x#2239

Re: SC vs HC

Příspěvek od G843 » 26.04.2014, 21:18 hod.

Z toho vseho plyne jen jedno, mit proste kamose nebo klan a hrat s lidmi ktere znas.
Na HC jsem toho nenahral az tolik, to reknu narovinu. Ovsem nikdy mne ani nahodou nenapadlo lezt do public hry. Public je dobry kdyztak na SC, ale na HC kde na sebe lidi tak trochu spolehaji (ikdyz by nemeli) se to naprosto nehodi.
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: SC vs HC

Příspěvek od Gold Eagle » 26.04.2014, 23:54 hod.

Na HC publicu jse ještě neripnul. jen na svojí sklerózu. Ale asi tady budou jiní s jinou zkušeností.

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: SC vs HC

Příspěvek od Grammator » 27.04.2014, 09:30 hod.

tak sem se překouk... a do publicu nelezu nikdy.. :D
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: SC vs HC

Příspěvek od Tokugawa » 02.10.2014, 13:33 hod.

Akorát jsem dohrál Act V s WD 68(12) na SC. A musím říct, že mě Hardcore přitahuje jako lampa můru. Nejspíš si založím novou Doktorku pro HC a nebude to moc dlouho trvat. Diskuse SC vs. HC mě baví číst, ale vyhraněné názory a hejtování mě nechává chladným. Je to hra. Na HC se mi líbí ta zodpovědnost. Na SC jsem si hned po Act IV nastavil T1 a jelo se. Na HC, až tam budu, si to nejspíš dlouho netroufnu :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: SC vs HC

Příspěvek od iki » 02.10.2014, 15:15 hod.

HC ti vrele doporucim. SC jsem nejakou dobu hral, nez me zacalo tak nejak nudit. Hrajeme s manzelkou, vicemene spolu a obcas se prida nejaky clovek z friendlistu. Vytahnout novou postavu neni problem, drop je vice nez slusny a nejakou vybavu na hrani silnejsich tormentu sezenes brzy.
Poprve ti ale asi doporucim projit si to po questech, at si otevres adventure a hlavne, uz behem levelovani ti neco malo padne.
Pred ROS msrt bolela mnohem vic. Nyni ti zustanou paragony, ktere rostou hlavne zezacatku silenou rychlosti.
Je dobre chytit se nejake party nebo klanu, solo me moc nebavi, rad hraju s nekym. Navic funguje system sdileni dropu, takze kdyz jeden z nasich demonu umre, dame par riftu 3xDH a za chvilku je zase vybava komplet. Z praxe - kazda moje nova postava je silnejsi, nez ta, co umrela :)

GL, urcite to zkus. Ziskas tam trochu respektu :)

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: SC vs HC

Příspěvek od Bit » 02.10.2014, 15:47 hod.

Mno k tomuhle tématu se dá říct jen to že dokud jsem měl čas mohl jsem riskovat opětovné expení a honění EQ... Co je malá na světě jsem rád že si k PC sednu na hodku a ještě řešit nějaký expení protože blizu zrovna spadly servery už jde mimo mně... Takže HC není pro sraby ale zpravidla jen pro lidi kteří tráví u pc spoustu času... Ale ruku na srdce... Není lepší se věnovat rodině či koníčkům ?
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Odpovědět

Zpět na „Obecně“