Patch 2.4.0

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413
Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Mlok » 04.01.2016, 16:58 hod.

Přesně. Místa v truhle bude už až až i bez dalších tabů za splnění věcí ze sezóny. Nemám problém už ani teď, s jedním tabem navíc už úplná pohoda.

Pokud nemám moc času na hraní (tzn. určitě nemám čas hrát navíc xx hodin sezónu, kterou jinak hrát nechci), tak nevím kde bych bral tolik předmětů, že bych je neměl kam dávat.

Nejsou konečně season itemy, což je to hlavní.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Seton » 04.01.2016, 17:32 hod.

Přesně, kdyby to bylo jednoduchý, každej zas bude pič*vat, že to má za den hotový a co teď?
Za mě spokojenost, Guardiana budu mít za 2 týdny jako na S4 a pak hurá na NS :) :). Sezoní předměty zmizely (nejvíc benefit pro mě, nebudu muset čekat na překlopení do NS (hotový postavy) abych si pořádně užil nový věci). Takže paráda :)
Teď už se jen modlím, aby byl 2.4 patch tento týden.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od babacho » 04.01.2016, 18:01 hod.

No kdyby jeden nemusel neustále nechávat od každého Itemu jeden kus pro strýčka příhodu (nikdy díky politice blizzu nevíš, kdy bude co potreba - sveho casu Furnace, kterou jsem dropl hned v začátku a protože jsem nevěděl k čemu by mi jako wizzovi byla, tak šla do stoupy a pak mi uz vůbec nepadla az na HC) , kdyby neměl člověk do zásoby pěkné kousky pro případ RIPu, tak je místa habaděj. A to nemluvím o tom, že jsou hráči, co hrají víc charu. Gemy do zásoby vylevelený na nějakou přijatelnou úroveň, aby byly hned použitelný. Já bych bral bezednou bednu hned. SC je to ganz egal, tam vybeš nejlepší kousky a jedeš, ale na HC musíš myslet úplně jinak. Zeptejte se Tyčkina. Ten má v poslední době truhlu asi pěkně vyvětranou [emoji3]

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od maja » 04.01.2016, 19:08 hod.

pojede tu ještě někdo sezonu ?

Uživatelský avatar
Sonic1SVK
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sonic1SVK#2152

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Sonic1SVK » 04.01.2016, 19:17 hod.

Ja pojdem. Minimalne kvoli TAbom. Ten pet je aj tak na nic, iba zbiera goldy a je skaredy

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Mlok » 04.01.2016, 19:30 hod.

babacho:
Tak na HC tomu rozumím, že je potřeba více místa.

Schovávání pro strýčka příhoda ale už neplatí. Teď je vše jiné díky specifickým itemům, kde jsou velké dmg bonusy pro daný build + další speciální vlastnost pro daný build. A pokud se v dalším patchi něco změní, tak je schovávaná věc stejně k ničemu, protože po změně statů je nutné znovu dropnout novou verzi. A už se teď nemůže stát, že item je v aktuálním patchi mizerný a najednou bude v dalším patchi zářit aniž by došlo k jeho modifikaci a tedy nutnosti znovu ho dropnout.

Schovávat dnes má smysl pouze sety a tam si nechávám jen ty nejlepší áčkové kousky, případně u neáčkových kousků jen perfektní rolly u itemů, kde je obtížné je získat. Dohromady mi na tohle ale bohatě stačí 2 taby na jednu postavu. To bych musel hrát opravdu všechny postavy, abych měl místa málo. A to je pak stejně k ničemu, protože výsledkem je, že ani jedna nemá pořádný equip (tedy s mojím časem na hraní).

A také je dnes mnohem snažší sehnat skoro každý item. Tady je pěkný příklad ten Furnace. Po 8 měsíční pauze od ledna co jsem začal zase hrát, tak jsem ještě pořád žádný Furnace od předtím neměl. Potřeboval jsem ho jen na zkoušení do kostky, takže stačila i obyč verze. A to bylo díky kostce otázka pár minut, ani jsem nespotřeboval moc materiálu (tedy krásná ukázka toho, jak jsem předmět předtím neviděl za 2 roky hraní a pak ve 2.3 získal za pár minut za trochu mateirálu).

Edit: Já měl před 2.3 právě schováno toho hodně. Ale po návratu k hraní ve 2.3 jsem vše rozložil na souly, jak se situace změnila oproti dřívějším patchům. A tím jsem i zrušil všechny postavy, co jsem měl jako muly.

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Sarevok » 04.01.2016, 19:43 hod.

Mlok, ked som sa pozrel na tvoj profil tak mi je jasne preco si myslíš ze miesta je dost. No nie každý to tak hrava. Nešlo mi o to ze nechcem vynaložiť žiadnu námahu na získanie odmeny v podobe rozšírenia truhly ale o to ze napríklad požiadavka na NR za 4 minuty je totálny nonsens. Som to skúsil dnes s ww barbom a jednoducho to sa neda urobit ak sa nevygeneruje správny rift a to som mal aj bracersy na rýchlosť pohybu. GR 60 a gemy na 55 mi príjdu ok ale ked nedokážem s nonseason postavou s ktorou hrávam dlhšie než trvá sezóna urobit tu úlohu tak ako to mam dokázať v sezóne. Každopádne je to pritiahnuté za vlasy. Keby sa ten stash dal kúpiť tak to spravím a nemám problém. Diablo nehrávam intenzívne prave preto lebo je katastrofa s prehadzovanim predmetov a neustálym robenim poriadku v inventari.
Pre mna by bol optimálny priestor raz tak veľký ako mame teraz. Pri uvedení nonset setu bude zhromažďovanie legendariek este väčšie lákadlo ako doteraz. Teda aspon pre ludi co radi skúšajú ako veci fungujú a nie pozerajú buildy internete.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Mlok » 04.01.2016, 20:21 hod.

TX pod 4 minuty ve 2.4 je naopak úplná pohodička. To nebude ani o dlouhém lovení dobrého rollu, to půjde rychle a nebude na to potřeba ani žádný perfektní gear, který bys získával dlouho.

Tady někdo testoval více na PTR
https://www.reddit.com/r/Diablo/comment ... uirements/
A trvalo mu to 24 hodin hraní než splnil úplně vše potřebné (ne vše dal solo, ale větší část ano, čistě solo to tedy bude trvat o trochu déle).

A nemůžeš porovnávat 2.3 postavu s 2.4. I když s dlouho hranou slušně vybavenou 2.3 postavou není žádný problém dát TX pod 4 minuty. Solo je problém ve 2.3 s dobrou postavou až TX pod 2 minuty.
Já si TX časy neměřím, protože sbírám materiál a to hodně zdržuje. GR45 mám ve 2.3 nejlepší čas 2:15 (a to je z opravdu velkého množství opakování), tedy solo bych to pod 2 minuty s DH nedal. Pod 3 minuty zahraju GR45 s DH ve 2.3 hodně často. V GR časy znám, protože je to ukazuje samo.

Oproti tomu ve 2.4 jsem testnul pár GR45 a už se hned jeden povedl pod 2 minuty. Na dvojnásobný čas (tedy do 4 minuty) by stačila úplná základní výbava, tedy jen obyč neáčkové kousky setu a i neáčkový luk. TX bez sbírání věcí je na tom +- stejně, někdy i o chlup lépe, protože bývají i více otevřené mapy.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od DrSma » 04.01.2016, 20:47 hod.

Někdo tu ale zmiňoval, že je potřeba zavřít Rift. TX Rift nekončí zabitím RG. Což je pro Solo +Port +30s. (a to nemluvím o tom, že časomíra běží i při načítání lokací, což je ovlivněné možnostma přípojů i PC hráčů - negativně samozřejmě) Já TX Rifty taky nehonil na čas, ale pokud to tak je, nemá cenu se bavit o 2min a velmi ztuha o 3min. při nejlepším.

EDIT k tématu bedna: mě je bedna taky trvale malá. A fest. Protože rád s každým Patchem zkouším všelijaký nápady a ptákovinky, co umožňujou různý nový Itemy v novým Patchi. Jen pro zvědavost na zkoušku vždycky Item shánět / craftit / vyrábět je pro mě naprosto nereálný.

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Y0G1 » 04.01.2016, 20:50 hod.

Mne natom nejak nezalezi aj tak su kazde itemy na nic ked ide nova sezona takze.

Miesta mam viac nez dost + hravam len sezonu pretoze ma to najviac bavi

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Mlok » 04.01.2016, 21:07 hod.

Jestli je potřeba i zavřít rift, tak pod 2 minuty by to solo mohl být problém i pro dobrou déle hranou postavu. Tam těch 30s je hrozně moc, to je jasné. 3 minuty pro dobře vybavenou déle hranou postavu žádný problém.
Teď jsem zrovna od předchozího příspěvku dostal pěknou otevřenou mapu na live (tedy ještě 2.3) a 3:05 včetně zavření riftu, ale to jsem sbíral všechen materiál, což zdrží dost.
Ve 2.4 by stejná mapa byla o hodně rychlejší s tím nárůstem dmg (vyzkoušeno na PTR, že to je opravdu velký rozdíl), jestli by to stačilo pod 2 minuty ale říct nedokážu.

Je pravda, že hraju na slušném HW, takže nějaké větší zdržování za načítání lokací jsem nepočítal a to trochu přidat může. Tady ale v podstatě stačí mít SSDčko, což je možné dodat i do staršího PC.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od DrSma » 04.01.2016, 21:14 hod.

Mlok píše:Je pravda, že hraju na slušném HW, takže nějaké větší zdržování za načítání lokací jsem nepočítal a to trochu přidat může. Tady ale v podstatě stačí mít SSDčko, což je možné dodat i do staršího PC.
To teda sakra může. Pro jsem se já i vykašlal na Taeguk! V GR mi opadával tak v 50% případů při přechodu mezi patry - opravdu super :ble:
Samozřejmě SSD mám, ale limituje mě určitě přípoj - mikrovlnka.
Tak jak tak je to dost problém když je pak minuta v zádeli za blbý zavření Riftu.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Mlok » 04.01.2016, 21:27 hod.

Taeguk taky nehraju, mezi patry ho sice udržím, ale i tak je to opruz pořád hlídat. Nelíbí se mi ten styl hraní s ním.

Ty budeš mít ještě jeden další limit a to US server. Já bych tam hrát nemohl, těch 200ms+ i na dobrém připojení je prostě opruz. Sice dle PTR mám vyzkoušeno, že třeba v GR mi to až tak nelimituje (nezahraju zase nějak výrazně níže), ale děsně mi to pocitově vadí. Nejvíce u Vaultu. Kliknu a ta prodleva než se pohnu mi pije krev.
Na live mám oproti tomu 25-50ms (optika).

A zpět k 2.4.
Maintenance stále neuvedena žádná, takže teď v úterý opravdu nejspíš patch nebude a uvidíme jestli bude až příští nebo někdy mezi tím.

Edit:
A tady už někdo DH U6 ve 2.4 na PTR řešil pro maximální rychlost na TX:
http://www.diablofans.com/builds/68232- ... rm-ue-fire
Já ještě nezkoušel Warzechiany, protože ve 2.3 se ještě moc nehodily. Ve 2.4 jsou ale už pro TX jasná volba, protože není žádný problém s hatred (na TX cindercoat + seethe a hatred nebude chybět nikdy). Už jsem si je ale na live připravil a mám už použitelnou áčkovou verzi, testnu až na live po nahození patche.

A místo Cindercoatu budu testovat určitě i Pride's Fall + Molten. Už jsem trochu zkoušel na PTR, je to hodně zajímavá kombinace. Zajistí i redukci discipline a s Moltenem se redukce téměř nikdy neztrácí díky štítu, který je na nízkých obtížnostech téměř permanentní i když se moc ničemu neuhýbá.
S HF amuletem s perfectionist (dalších 10% redukce spotřeby discipline) pak ubývá discipline opravdu už hodně pomalinku při použití Tumble. Tedy zajistí to pak opravdu rychlý pohyb při zachování dmg (tedy udržení discipline pro UE set).
Naposledy upravil(a) Mlok dne 04.01.2016, 21:43 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od DrSma » 04.01.2016, 21:33 hod.

Zrovna jsem ti psal k tomu US, ale máš pravdu, zpět k 2.4.0 ;) (problém zavírání Riftů je probranej :D )

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Seton » 04.01.2016, 22:21 hod.

:D jako smeju se dost, protoze ani jeden z vas ocividne nevi co je hrat na starym zelezu :). Taeguk pri prechodu do patra ztratim ve 100% pripadu(pres patro sem taeguk jeste nezazil) port do mesta po riftu cca 15sec + .
Do toho pripocitejte prumerne FPS 20-25 po celou dobu hry :).
Za takovych podminek jsem obhajil TOP400 EU a Guardian rank.... pokud to nekdo neda s SSD diskem a 60 FPS, je to o tom, ze to neumi nebo nema na diablo cas(nemyslim to zle, tak to proste je). Pokud na to nemam cas, musim se smirit s tim, ze budu mit mene nez ti co cas maji, to plati vsude.
Ten patch me mrzi, pokud jeste nic neni oznameny tak to asi fakt ve stredu nebude :/
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Tyckin » 05.01.2016, 07:09 hod.

No fakt je, že já kdybych neripoval, tak mám v truhle jen samý poklady :D Poslední půl rok je to v průměru jedna mrtvola za měsíc, tj. cca 70h hry.
Ovšem ač živím čistokrevně WD (3 buildy), tak je stejně truhla dost nabitá a k tomu mám 4 skladníky na nějaké zálohy + různou veteš co se může někdy hodit (převážně áčkové věci). Nedokážu si vůbec představit, jak bych na HC hrál víc charakterů - ono dvě záložní áčkové zbraně nic neznamenají, za 2 měsíce jsou fuč - stačí když vám Blizz předhodí silvestrovský joke ve stylu elitky sedící přímo na vchodu v GR63 :twisted:
Na sezonu prdím ať to bude s truhlou jakkoli - postavit znova 3 buildy v áčkových verzích (+ nudné bounty a Ubeři) je dost slušná fuška, občas se něco ripne, takže kupa dřiny a pak si s tím ani patřičně neužiju nějaké ty prasárny GR60+ :) Pochopitelně, že pokud nemám v truhle solidní zálohy, tak tolik neriskuju, a to se sbírá poměrně dlouho - než to udělám, sezona pomalu končí a hlavně už skoro nikdo nehraje :wave:

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Mlok » 05.01.2016, 07:28 hod.

Tak patch ted definitivne nebude a budem jeste cekat.

Seton: Sem tam hraju na notebooku se slabou grafikou kolem 30fps (nejnizsi detaily i snizene rozliseni) a k tomu pres LTE (uz znatelne horsi odezva na EU i kdyz porad o chlup lepsi nez US server pres optiku), ale je pravda ze tam mam silny procesor a SSD (pracovni notebook). Hraju na tom notebooku nerad a opravdo jen vyjimecne, i kdyz to neni nijak vyrazne limitujici na GR, jen otrava (nejem kvuli fps, ale i jak je to hnusne oprori max detailum a nativnimu rozliseni).

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Seton » 05.01.2016, 09:58 hod.

Jááááj, ten patch mě docela štve..
Na druhou stranu, pokud vyjde až příští týden (dost na hraně před sezonou) tak mám reálnou šanci si patch zahrát už na novém PC, což by bylo moc super :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Sarevok » 05.01.2016, 10:02 hod.

Donedávna som aj ja hrával na 7 rokov starom PC. V riftoch mi bežne padlo fps na 7 :) tak som upgradol a teraz som si nastavil obmedzovač fps na 140 nech to zbytočne nehrotí. Je fakt ze hry od blizzardu potrebuju hlavne silný procesor. Pekne sa to prejavilo na starcrafte ked nic nešklbne ani ked sa po mape preháňa 100 zerlingov na max detailoch.
Ten patch budú naťahovať naschvál tak dlho lebo sa naň teším. Som si myslel že ho dajú teraz aby im ešte ľudia na NS našli nejaké prípadné bugy. No zrejme to risknúť a vydajú to až 2 dni pred sezónou.

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od pan HU » 05.01.2016, 10:02 hod.

nové PC ... přišlo porodný, jo? :D
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Odpovědět

Zpět na „Obecně“