Patch 2.3.0

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.08.2015, 17:29 hod.

:green: Tak je pravda, že co sezóna, to se dycky zvedlo maximum v GR o 10. Takže další patch budou nějaký super ancient itemy :D

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Gold Eagle » 27.08.2015, 21:13 hod.

Děkujeme Setonovi, že nám podal konečně jasné info. Psal jsem že když, tak pak. Nyní hraju famru barbem. WD zatím čekám v pozadí a abych ho kvůli tomu zapnul jsem nechtěl. Čekal jsem až se ozveš a vyšlo to. :green:

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Tyckin » 27.08.2015, 21:19 hod.

Feťáci jsou nerfnutý - jak nefluše celá školka, nevypadá už to tak cool >:D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Seton » 27.08.2015, 21:36 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/rankings/era/4/rift-wd
když kouknete na profily ve hře, uvidíte :)
http://www.diablofans.com/forums/diablo ... ch-doctor

http://www.diablofans.com/builds?filter ... er-class=8

Je potřeba to taky vyzkoušet na GR a né jen řvát nerf :D. Ale jinak ano, souhlasim s Tyckinem, že už to není tak pěkný :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.08.2015, 21:44 hod.

buchis píše:
Dark_Deamon píše:Supportům je hlavně konec

nevěř tomu, stále bude supp, jednak kvůli vysokym gr, a jednak kvuli dělení XP v partě, už nebude brát jen XP leech, ale nak se to deli i mezi dmg dealery
Teď jsem zkoušel svého support Cruse a je úplně k ničemu. CC efekt se upravil dost. Dřív jsem obyč monstra udržel v perma blindu, teď si dělají co chcou blind ne-blind. S fear WD to bude nastejno. Takže nějaký vysoký GR bych neočekával, když si elity budou dělat co budou chtít. I proto přecházelo spoustu HC hráčů na SC.

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od pan HU » 27.08.2015, 22:38 hod.

Já hrál dnes večer asi 2 hodiny GR ve 4 a byl tam tankovací Monk, kterej to tahal na hromadu spolehlivě a ještě je tuším oslepoval všechny ...
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od lulinak » 28.08.2015, 08:58 hod.

tak jsem vcera na chvili zkusil novej patch a public T10 rifty, je to celkem fajn, takovej dobrej kompromis obtiznosti, a v kazdym riftu padlo prumerne ca 7 lege, lidi se vetsinou drzej u sebe, obcas nekdo scipne, takze to konecne bude pekne hratelny bez nudy....
Jen ten wiz je opet slabouckej jako kafe a jen pro pdel, kdyz vidim co dokaze barbar nebo monk.

Lupotrud
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lupotrud#2820

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Lupotrud » 28.08.2015, 09:25 hod.

Tak som si zahral tiez ten novy patch 2.3 a musim povedat, ze pekne zmeny, i ked je to teraz este lahsie ako predtym. Hlavne funkcia kocky, ze zmena z rare na legendary predmet, by mali zrusit. Nie je problem tak vyskladat za chvilku cely set, alebo sa zamerat ne nejaku vec. Minimalne by som podrazil tu funkciu, nech to stoji viac, aspon goldov kebyze, ked uz nie materialu. Bo za 4 hodiny hrania som nazbieral asi 200 mega goldov co je sialenstvo uz. Mal som 4 krat bandit shrine a z jednej ked som pozabijal goblinov, tak sa mi otvoril este aj vault goblin. :D som hrabal ako sysel, ani legendarky ma uz pomaly nezaujimali, a to nehovorim srotovanie legendariek ako blb ano chcem, ano chcem, stale potvrdzovat. Mali by pridat aj salvage all a bol by pokoj. Inak rozbiehanie novej postavy, pokial nepocitam sezonu, musi byt komedia od 1 levela k 70 za par minut asik :D, teda ak pouzijete dobre kocku a gem na znizenie levelu a popripade hellfire veci. Osobne sa nejak nestazujem, hra ma stale bavi a hram od vydania skoro, ale legendarky su momentalne ako rare itemy. Dalsim patchom budu asi uz na urovni common veci. :D Doslova urobili z toho kartovu hru, kde miesto kariet zbierate legendarky a menite si kedy a ako chcete, co by nebolo zle, ale je strasne lahke ich teraz ziskat. Ked mate kopu materialu, tak sa staci hrat s kockou, ani rifty nemusim chodit. Dokonca mam pocit ze v bounty pada viac legend ako v nephalem rifte. Co si o tom myslite vy?

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od hulkxxxl » 28.08.2015, 10:44 hod.

bandit shrina: totálně op, včera jsme místo hraní půlku času sbírali to co popadalo z goblinů ale nevemte ji že
ta změna z rare na legendu: taky šílený, podle mě je cost malej, viděl jsem na streamu jak oblíkl celou postavu jen takto, pro lidi co mají zásoby není problém, skoušel jsem mw předělat na bk zbraň a ze 3 pokusů byla 2x bk, bohužel obyčejné

trochu mi připadalo že hra už nějak zase není o dropu ale o sbírání materiálu :(
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Tokugawa » 28.08.2015, 10:44 hod.

Hrál jsem chvíli, abych získal kostku a trochu se porozhlédl. Hrál jsem s Bututkou, ta je moje nejsilnější, ve 2.2 jsem cítil, že T6 už je málo a těšil jsem se na vyšší. Obtížnost ale narůstá velmi, na T7 jsem 2x chcípnul v obyčejné bounty a navíc jen ve shluku obyčejných mobů, takže jsem se rád vrátil na T6. Těší mě, že obtížnosti jsou pro mne výzva a ne jen rutina.

Materiálu do kostky jsem nasbíral málo, každou sérii bounties jsem dal jen jednou - není čas. Takže pořádně jsem Canai's Cube nestihl vyzkoušet. Sescheron se mi líbí a vylepšit si gear pomocí kostky také vítám.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od HELLERcz » 28.08.2015, 10:50 hod.

Hotfix uťal tipec Bandit shrinám tak, že se nebudou tak často oběvovat ... byly hodně OP .. už na PTRku jsem nechápal :D
Obrázek

dejwit72
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od dejwit72 » 28.08.2015, 11:08 hod.

Vcera vecer to bolo este OP, dnes bol hotfix?


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od HELLERcz » 28.08.2015, 11:13 hod.

Ano hotfix vydali před cca 3 hodinama, možná i dřív.
Obrázek

Lupotrud
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lupotrud#2820

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Lupotrud » 28.08.2015, 11:22 hod.

Este ma napadla jedna vec. Udajne v PTR pri salvage legendariek sme dostali len obycajne materialy, teda biely, modry a zlty. Teraz opat dostavam forgoten soul. Ako to teda je? Nejaky bug?

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Tyckin » 28.08.2015, 11:30 hod.

Prostě zase jen boost, boost a boost :{
Bounty T8 na split jsem s využitím kostky kosil snad ještě víc než dřív T6, takže klasické probíhání mezi mobkama přímo za cílem, maximálně zabít dotěrnou elitku, což příliš zábavné není, jenže co má člověk dělat když potřebuje ten matroš i na craft "pitomých" Aughild :roll:
S pomocí kostky se získá všechno děsně rychle - 3x jsem otočil Kukri a je z ní ancient (ač horší roll), 1x DoD a je krásná ancient, 1x mizernej Mara amulet a hned mám pěknej s dírou. A to jsem nezkoušel rare ani experimenty se sety - málo matroše zejména když chci lepší Aughildy - že já blb to necraftil před patchem - sice víc modrýho to stálo, ale ten by byl :) A až se domluvíme 4 lidi, tak během jednoho odpoledne/večera máme hádám všichni pěkný HF amulety - mašinky půjdou rychle a když amu bude mít vždy díru, šance na dobrej roll se radikálně zvyšuje. Jediná "výhoda" je že hraju HC, takže mi nestačí mít top item pouze jednou, nic není věčný :D
Jen tak vzpomínám na inferno 1.0.3, to byl masakr, zabíjet na softu Beliala dlouhé minuty a na stopadesátý pokus >:D

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Alfajk » 28.08.2015, 11:51 hod.

ten craft legendarek v kostce je hodne prestrelenej, to urcite nerfnou...bandit shrine byla sranda, zabit na t10 vsechny ty gobliny bylo stejne nemozny, podle me to meli nechat, neutsim ale, jak moc to nerfli

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od buchis » 28.08.2015, 12:04 hod.

Dark_Deamon píše:
buchis píše:
Dark_Deamon píše:........
ano, bohuzel muj oblibeny wd tiki je dead, crus nevim ale pises ze taky blind ko. Tady jde obecne o max XP na gearu aby se delil mezi vsechny hrace, cili toto bude supp. WD krome fearu ma i jine skilly na CC.
ad vysoke gr - jak zde mct postoval z ptr, tak ted bude CC barb. Prvni den 230 jel kamos gr 74 za 12 min s barbem, nevim koho mel vedle sebe ale tipuju ze monk, viz ono video od mct. takze gr budou, se neboj.
Buchis je death, ať žije herdek

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od maja » 28.08.2015, 12:19 hod.

však jen co nasbírám trocha více matroše v bounties a pár dalších věcí, poskládám suppmonka, abychom se trochu přizpůsobili

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od pan HU » 28.08.2015, 13:27 hod.

Předpokládám, že jde přetáčet v kostce i HF amulet??? Nebo ten ne???
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Dava_C » 28.08.2015, 13:44 hod.

LpS monk je OP as hell, řekl bych, že je to srovnatelné s CC erou, jen jiný princip.

Co mě ale opravdu drásá je rozdíl mezi partou a solo. V minulé eře, když lidi zrovna nehráli, nebo měli herní pauzu, tak šlo něco nahnat solo. Teď už ne. V partě speed GR 55 s 2x XP charem se expí 10x (DESETKRÁT) rychleji než solo. Když budu hrát 50 hodin týdně a nějaký typ přijde v sobotu na 5 hodin v partě, tak je na tom stejně. Takže no group = insta quit game a jít čučet na TV.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Odpovědět

Zpět na „Obecně“