Otázky a Odpovědi

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413
Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Mlok » 28.09.2014, 19:32 hod.

TristanTzara: Od té doby co je ve hře gold gem, tak není potřeba se omezovat v rerollu. Nedávno se mi 20% fire dmg na Strongarmech podařilo až rerollem za 20mil. goldů.
Když jsi teprve na 1,5mil., tak to není nic. Přes 1,5mil. za rerollu se dostanu při každému druhém itemu.

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Hamman » 28.09.2014, 20:08 hod.

Jenze on ten gem nema zatim hadam, kdyz nema ani souly :) ale tip dobrej

TristanTzara
Fallen Shaman
Příspěvky:86

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od TristanTzara » 28.09.2014, 21:59 hod.

Gem mam, jestli teda myslite ten od goblinu. Dneska jsem ho vyzkousel poprvy a aspon jsem si vylepsil vsechny gemy na nejvyssi uroven.

Mlok: dobre, ale hadam ze tobe slo o tech 20% a ze ti xkrat padlo treba 15,16,18... Jenze me za celou dobu ani jednou nepadlo damage to elites, inflict bleeding, socket. Furt dokola jenom +damage, AS, vitality.
No uz jsem to vzdal, Maximus sel do smelcu, na treti pokus se mi podarilo udelat socket do butchers carver a i bez % do fire mam fire dmg asi o 250 tis. vetsi nez s tim Maximem.

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Hamman » 28.09.2014, 23:04 hod.

To sis z nudy vylepsoval gemy ktery nepotrebujes? :D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Seton » 29.09.2014, 09:11 hod.

Jooo to ja dělal taky, už jsem poučen po příchodu 2.1.1 :D :/.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Vizharan » 29.09.2014, 22:21 hod.

ZDarec lidi, přemýšlel jsem o magic find, má cenu mít ho 100% ? Nebo nemá vůbec žádný účinek na padání dropu ? Někde jsem totiž četl že prý nefunguje... A zajímalo by mě jestli to fakt jde třeba poznat jestli mam magic find 100 nebo 300% :D

nebo taky 0% :D

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Hamman » 30.09.2014, 00:08 hod.

Funguje to na 10% z toho, kolik mas, takze k nicemu :)

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Vizharan » 30.09.2014, 11:43 hod.

Hmmm myslel jsem si to :D Takže nebudu řešit nějaký magic find když mi to je stejně k ničemu, každopádně díky za odpověď :)

Uživatelský avatar
Roukiero
Quill Rat
Příspěvky:31

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Roukiero » 30.09.2014, 14:35 hod.

Ahoj lidi, možná asi stupidní dotaz, ale co se stane s věcma v truhle u sezónní postavy, až skončí sezona??....má vůbec smysl je tam schraňovat??...díky předem za odpovědi...

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Vizharan » 30.09.2014, 16:55 hod.

Já myslím za sebe že zmizí, nebo možná se ti sezonní postava přesune do normálních nějak tak to tam bylo psané v těch novinkách se mě zdá. Takže se ti přesune třeba i z věcma ale nevím to na 100%

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Hamman » 30.09.2014, 17:42 hod.

Budes mit nejakou dobu na jejich vyzvednuti na normalni postave a zbytek pak propadne.. aspon tak to melo bejt

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od witekcz » 01.10.2014, 06:15 hod.

Roukiero píše:Ahoj lidi, možná asi stupidní dotaz, ale co se stane s věcma v truhle u sezónní postavy, až skončí sezona??....má vůbec smysl je tam schraňovat??...díky předem za odpovědi...
Viz http://www.diablofans.cz/sezony.html
Začínáme historicky první sezónou. Je důležité vědět, co se stane, jakmile skončí. Ve chvíli, kdy bude sezóna ukončena, vaši sezónní hrdinové se stanou "obyčejnými". Pokud jste hráli sezónní HC postavičku, stane se z ní nesezónní.

Postavičkám zůstane vybavení, materiály určené na profese, zlato, Blood Shardy, Paragon zkušenosti a pokud během sezóny naleznete nové plánky, které na "obyčejných" hrdinech neznáte, tak i ty budou přeneseny. Totéž platí i pro sdílenou truhlu, řemeslníky (pokud mají vyšší level než ti na nesezónních postavách). A pokud získáte během sezóny Achievement, který jinak nemáte, bude taktéž převeden do své nesezónní podoby.
Poštou ti přijde vše, co se ti nevejde do truhly po skončení sezóny a po převodu postav na nesezónní.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Roukiero
Quill Rat
Příspěvky:31

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Roukiero » 01.10.2014, 08:23 hod.

witekcz píše:
Roukiero píše:Ahoj lidi, možná asi stupidní dotaz, ale co se stane s věcma v truhle u sezónní postavy, až skončí sezona??....má vůbec smysl je tam schraňovat??...díky předem za odpovědi...
Viz http://www.diablofans.cz/sezony.html
Začínáme historicky první sezónou. Je důležité vědět, co se stane, jakmile skončí. Ve chvíli, kdy bude sezóna ukončena, vaši sezónní hrdinové se stanou "obyčejnými". Pokud jste hráli sezónní HC postavičku, stane se z ní nesezónní.

Postavičkám zůstane vybavení, materiály určené na profese, zlato, Blood Shardy, Paragon zkušenosti a pokud během sezóny naleznete nové plánky, které na "obyčejných" hrdinech neznáte, tak i ty budou přeneseny. Totéž platí i pro sdílenou truhlu, řemeslníky (pokud mají vyšší level než ti na nesezónních postavách). A pokud získáte během sezóny Achievement, který jinak nemáte, bude taktéž převeden do své nesezónní podoby.
Poštou ti přijde vše, co se ti nevejde do truhly po skončení sezóny a po převodu postav na nesezónní.
Tímto děkuji (nejen) witeksz za přesnou, jednoduchou a vůbec ve všech směrech perfektní odpověď...za mě ti dávám 20 bodů pro Nebelvír....děkuji Sáhibe... :wave:

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od witekcz » 02.10.2014, 11:18 hod.

Nemáš zač, Smrti ;)
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

phate
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:jaroslav#2109
Bydliště:Ov

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od phate » 03.10.2014, 18:25 hod.

Zdravím, mám takový dotaz... otevřel jsem 2x Infernal Machine a pokaždé mi to otevřelo Realm of Chaos kde jsou Ghom a Rakanoth na Torment 3 ...je šance že na 3 pokus to bude jiný portál ???.... díky jo a padlo tam nic :-|

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Kuki10 » 03.10.2014, 18:58 hod.

Když děláš masiny do riftu tak mas na výběr ze 4 u kováře.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od ReptileSVK » 05.10.2014, 13:16 hod.

Stretol uz niekto cca 10 goblinov naraz? Ja uz hej, raz vo FoM a druhy krat niekde v riftoch. Neviem ci to je bug, alebo nejaka sanca. Samozrejme po zabiti vsetkych mi ani jeden neotvoril portal do vaultu.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Kuki10 » 05.10.2014, 13:18 hod.

To bude bug já ještě tohle nepotkal.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od ReptileSVK » 05.10.2014, 13:20 hod.

zaujimave ja uz 2x. Inak aj takeho farebneho, ale ten otvori portal do nejakej napodobeniny whimshiru, ale nic tam nieje iba klasika. skoda tam lozit.

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Lemurman » 05.10.2014, 13:23 hod.

v riftech se celkem běžně vyskytujou hejna goblinů, ale ve FoM? o tom slyším poprvé
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“