Zeď nářků

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Zeď nářků

Příspěvek od Hamman » 10.06.2014, 14:13 hod.

Vsak on by si urcite zalozil dalsi hate ucet :D

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Kill All
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kill All » 10.06.2014, 14:15 hod.

Ee to je pod mou uroven :D

Uživatelský avatar
smajli
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:smajli#2160
Bydliště:Lubná

Re: Zeď nářků

Příspěvek od smajli » 10.06.2014, 14:35 hod.

No, tak si myslím, že tyto plané plky Blizard nevyslyší. :shock:

Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava

Re: Zeď nářků

Příspěvek od bleptys » 10.06.2014, 15:16 hod.

Hamman píše:Ted jsi to sam rekl, potej se tam a... smrdej :D Me staci mit doma 30 a umiram, ve fabrice musi bejt 30 jeste prijemnejch

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk
Hamman píše:Ne ja si jen delam srandu z tech kravin, ktery resite :D

To samy to je a pro velkej uspech Wd/Cruse hraju jednou rukou (at zije automatizace) a druhou podepiram hlavu abych neusnul.. presne tak je to zabavny po urcity dobe

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk
hh diablo má + že můžu hrát jednou rukou a kouřit u toho! Tohle moc hrr nemá LOL
CZSK Komunita

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Hamman » 10.06.2014, 15:23 hod.

Za cigaro u diabla (nebo celkove) bych ti tu ruku radsi urazil :D

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Plavec
Fallen Shaman
Příspěvky:51
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Plavec » 11.06.2014, 01:25 hod.

Taky si tu pobrečím.
Vadí mi jak Diablo změklo. v D1 jsem viděl dvě políčka od sebe na každou stranu a konec, hudba temná, zvuky taky. Nekecám párkrát jsem se lekl zvuku který dělaly otevírající se dveře. Teď to všechno bliká svítí atd.
Vadí mi jak to je jednoduchá hrát. Opravdu. Hraju svého monka stylem pravým nabíjím spirit, levým vybíjím a pořád dookola a je mi vlastně jedno co je proti mě za potvoru. Druhou rukou si podpírám hlavu, nebo jím. Kdybych měl na myši o tlačítko navíc tak se klávesnice ani nedotknu.Přijde mi že největší obtížnost Diabla spočívá v tom, udržet dostatečnou pozornost. Jedinné co se mění s vyšším T je, že potvory padají pomaleji, čili trvá déle je zabít a hra se stává ještě nudnější.
Hra nedává moc prostoru na jakékoliv dovednosti, rychlost reakcí, "multitasking" apod. U Diabla mi přijde že jediný způsob jak se zlepšit, je, dropnout lepší výbavu. Zatímco v mnoha jiných hrách hraním zlepšuju hlavně to, jak hraju. Neříkám, že to nemá být o zabíjení monster, o tom Diablo vždycky bylo. Neříkám, že to nemá být o zlepšování gearu, Ostatně to je to, proč hrajeme, a co nás při hraní vnitřně uspokojuje a baví na té hře ne? Ten progress. Ale nebaví mě, že to je jen o itemech, které má člověk oblečené. Že je to o nahraných hodinách kdy jste polovinu času drželi pravé tlačítko myši a druhou polovinu levé.
Chybí mi imunity potvor, ano, nebylo nic horšího(lepšího), než když člověk potkal na hell extra fast bosse immuního právě na dva elementy, které člověk používal, A tak musel běhat dokolečka jak šulin, a čekat, až ho ten žoldák konečně zabije. Ano, možná to někoho nebavilo dělat to takhle, ale bylo to rozhodně obtížnější, než celé D3.

Kill All
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kill All » 11.06.2014, 01:31 hod.

jj nemam co dodat jako u jineho vlakna...pravdu dis....

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 11.06.2014, 09:26 hod.

@kill all: jako sem ti už psal jinde, moc nechápu co blbneš. Píšeš tu o lidech, jak sedí u kompu a co sem tak pročetl různý vlákna, tak mi přijde, že jsi nedávno dostal počítač s internetem, zkusil si diablo, který ti moc nešlo, protože na to nemáš buňky, ale objevil si forko a ted to všem chceš natřít, protože ty jsi byl ubohej...píšeš jak žiješ, ale z tvých komentářů a časů je vidět, že se sám nehneš od počítače...ale jak sem psal už i jinde, jak kdo jedná, co dělá a nebo nedělá, to je každého věc :)

@pro všechny uživatele: Vy*erte se na toho joudu, když bude ignorován, přestane ho to bavit...možná bude s jeho výdrží pár dnů/týdnů trpět samomluvou, ale když nebude reakce, tak ho to přestane bavit, už kvůli tomu, že to bude vlastně monotónní a to on přeci nerad :) Vlastně ty trapnosti co píše už jsou nějaký čas monotónní a to mu nevadí...

A teď k věci a proč je toto vlákno původně spuštěno:
Když pominu vedra, která nastala a které nemusím s mou alergií což je vlastně mínus, už aby bylo zas normálně, ale zas jelikož se ven nedostanu můžu trošku pohrát to Diablíčko, na který není jinak moc času, pač se věnuju přítelce, sportuju a tak...ale i tak hraju myslím dost často a tak sem odhalil pár věcí, ze kterých se tu chci vyplakat :D
1. Cena gemů = bankrot pro hráče jako já, který věčně nemá love :D
2. divoký morf u mystiqa, člověk přijde o padesát soulů, než něco normálního naroluje
3. nemožnost úpravy rozhraní (sere mě chat, do kterýho neustále klikám a pak můžu mačkat skilly jak chci nic nedělám a jen píšu písmenka do chatu...a ono když potřebuju rychle hodit spirit walk a nejde to a skoro chcípnu tak to není pr*el)
4. zlehčování diabla kvůli dětem, odpadá farmení legendárních gemů((OPRAVA)ne gemů, měl sem namysli samozřejmě craft matroš!), vše bude jednodušší - proč??
5. nevypnutí toho bonusu k legendárkám, takže toho padá mraky, ale samý močky. Rád bych, kdyby padla jedna lege týdně, nebo i déle, ale pořádná a ne furt chesty k hovínku, stafky a polearmy k hovínku, nějaký trapný thunderfury k hovínku (ne to byl vtip)
6. Málo místa v bedně, to je brutální s tím smetím co si skovávám už to nemám pomalu kam dávat a rozkládat je to škoda, pač hraju HC a tam člověk může chcípnout kdykoliv, takže se to může hodit...
7. To hlavní a nejdůležitější!!! Prostě nemůžu dosáhnout na třetí část zuni setu(mám helmu, ale tu nemůžu nasadit kvůli jordanu), kadale sem narval 10k shardů na pox a nic. Další co mě bolí je Tasker and Theo - kadala dostala dalších 20k shardů a padly snad všechny rukavky i ty který tu lidí píší, že jim nepadají, ale TaT nic :/ A to nezkouším jen kadalu, těch riftů a těch bounty na T3 co sem absolvoval a prdka...ale co už, kdyby člověk měl všechno, tak ho to už neba :) ale zas po xy hodinách nějaká odměna, kort když už tolik nehraju by se šikla :)

tot asi všechno :)

Tak ne, ještě sem si vzpoměl, ještě mi vadí dlouhý čas nalogování do riftu, když někomu skočim na vlajku, údajně to měli opravovat, ale asi se tak nestalo, mám novýho nadupanýho kompa a funguje to stejně jako na tom starým...a dále mi tu chybí Druid :)

Sh.
Naposledy upravil(a) Shadou dne 11.06.2014, 11:50 hod., celkem upraveno 2 x.
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Zeď nářků

Příspěvek od An7yk » 11.06.2014, 09:32 hod.

Arnold píše:Zde je místo pro všechny ty, kteří ve všech různých vláknech brečí nad tím, jak jim to nepadá nebo jak jim to padá, ale se špatnými rolly. Pojďte nám tu sdělit, jak dlouho už strašně pracně hrajete a nemáte ještě top itemy. Je zde možno brečet i nad jinymi věcmi, třeba nad nerfem whirlwindu se SOH, Forzen Orpbu s Electrocute atd atd, fantazii se meze nekladou. Tak pojďte do toho, ať to máme vše hezky pohromadě a neobtěžuje nás to jinde. Očekávám zde příspěvky zejména od hráčů jako jsou TristanTzara, Guru nebo Dava_C, další ubrečence se mi už nechtělo hledat. Zároveň také děkuji Baglikovi, toto vlákno je vlastně jeho nápad.

Odesláno z mého PC pomocí Firefox 28.0

240 hodin na crusaderech, poslední 2-3 týdny všechny BS jen do 1h zbraní ( tak 20 000 to minimálně už bude, ale spíš víc! ) , padlo mi vše kromě toho co chci, už 3x mi kadala dala flail podle tabulek srovnatelně raritní jako ten co chci ... Gyrfalcon foote :cry: :cry: :cry: :cry:

patch 2.0.6, opět nadávám ale stejně si na to zvyknu :D
jen to Unique crafting materials are no longer required ... mi teda přijde zbytečný usnadnění no jak píše Shadou
a nemám tolik problému s klikáním do chatu Shadou

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 11.06.2014, 11:52 hod.

asi neklikáš tak zběsile :P ale já už to taky vychytávám, ale to nemění nic na tom, že ty actionbary, chat, postavy, buffy, debuffy, kdyby se daly pošoupat, jako to bylo a asi pořád ještě je ve WoW, bylo by to hodně dobře :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 11.06.2014, 12:17 hod.

Souhlas se Shadouem ve všech 7 bodech !! ty T&T taky furt nic a zuni masku mám,ale kvůli Jeram ju nenasadím :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Zeď nářků

Příspěvek od firdecek » 11.06.2014, 16:52 hod.

Co se týče Tasker and Theo, tak jsem je opravdu od Kadaly dostal - nic moc roll, ale lepší než nic. Stálo mě to opravdu hodně blood shardů - odhadem cca 30k. Dostal jsem cca 4 frostburny, cca 7 harvester gloves a ani nespočítám ty normální hovínka, které dává :) Prostě to chce trpělivost...

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Bit » 11.06.2014, 17:40 hod.

TaT jsem taky dostal z kadaly (2x) Ice climbers (3x) taky kadala... na kukri jsem vytřískal 15k shardů a nic... tak jsem přešl na štíty že splaším jekanborg. po 9k shardech mi padlo 7 štítů a všechny stejně nepooužitelný :OXO
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 11.06.2014, 17:53 hod.

Jsem skromnej, chvi jen hromadu zářících ho*en na craft, aspoň 50 a nesmlouvám!

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 11.06.2014, 17:58 hod.

Shadou: Aby mi padla 1 legendárka/týden nebo déle, takl to ať se jde Blizzard vycpat i kdyby byla supr. To znám, budu si připadat jak ve hře Čekání na Godota". :ble:

Kill All
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kill All » 11.06.2014, 18:04 hod.

Shadou bez se lecit nic vic na tvoji demenci napsat nechci a ani nemuzu bay....jeste jinak podle sebe soudim tebe to tu plati dvojnasob ze? :D

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 12.06.2014, 08:22 hod.

Tak tohle bude od včerejška moje oblíbené téma :) jen sem se tu vybrečel, večer zapnu na chvíli diablo, dal sem jen pět riftů T3, protože sem chtěl vyzkoušet ten jejich zvýšený drop a taky poškádlit kadalu a zas sem musel vypnout hru a jít dělat něco produktivnějšího. Každopádně jen co sem se tu včera "vybrečel" tak mi kadala na pátý pokus dala vysněné Tasker and Theo, který sem farmil měsíc a půl :) Takže ted si ježíšku ještě přeju ten zuni pox na prvního doktora, jade gatě na druhého doktora a stone of jordan na třetího doktora a budu spokojen :D

Ještě k těm riftům, pět riftů a jedny setový gatě, samozřejmě ne ty, který potřebuju, jinak ani ťuk. Tak nevim co s tím dropem vylepšovali. Pak sem pro Dejva poběhal tři runy na bedničku v prvním aktu a napadalo mi 12 lege, dvě ucházející, deset na soul...a prej že to má víc padat v riftech a v bounty jen trošku :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Zeď nářků

Příspěvek od sgtmajfoley » 12.06.2014, 09:31 hod.

Iba tak z pr*ele tu dám, že furt nemozem dropnut Wand of Woh :D Gear na to mam obstojny s 60% CDR atd... no ta wandka nepadne.

Haha :D mozno to pomoze, raz som sem iba tak napisal o EQ ramenach a šupla na druhý deň padli (sice kamosovi, ale ten mi ich daroval) :)
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Hamman » 12.06.2014, 09:45 hod.

To samy ja vcera psal, ze uz bych konecne chtel hexing pants (cca 3 tydny od kadaly nic).. a co myslis? Vcera mi je dala.

Pockame az pribehne nakej blbec a udela z toho dalsi nesmyslnou teorii :D

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Darkness » 12.06.2014, 09:54 hod.

Kadala to tady od patche cte :)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“