Drop legendárek od začátku hry

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth
Re: Drop legendárek od začátku hry

Příspěvek od Darkness » 21.05.2014, 10:53 hod.

No, neni zadnej rozdil ..., kdyz je rift pekne zahusteny elitkama tak se vyplati dojit, vcera jsme treba tesne za bossem meli 15 goblinu. Nektere rifty se mi nechce taky vubec dochazet, ale jinak me celkem mrzi, ze vetsina lidi specha hned po killu bosse dalsi rift, radeji dochazim, z legendarky za shardy nemam az takovou radost jako z dropu.

Btw, vcera mi padly dve slusne Andarielky, jedna arcane, jedna fire, nejsem si jisty jestli obe, ale minimalne jedna padla az nekde po zabiti rift bosse.

Jak ma nekdo teorie na loot tables, ja mam svou "teorii" - vsechno projit, obratit kazdy kamen, nekde me tam ceka muj paradni drop ...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Drop legendárek od začátku hry

Příspěvek od Seton » 21.05.2014, 11:43 hod.

Souhlas s Darkness. Taky většinou docházím celej rift, protože vynechat pak kvůli tomu patro goblinů nebo něco, by mě mrzelo. A spousta lege mi padla až po bossovy. Tables se tady řeší v samostatné sekci,ale nevede to nikam,jen k hate jak kráva. Taky raději obrátím naruby vše,než abych počítal pravděpodobnostní šance,který možná ani neexistujou :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: Drop legendárek od začátku hry

Příspěvek od Arnold » 21.05.2014, 11:47 hod.

Vsak dochazejte, kazdy ma jiny styl hry. Rikam jen, ze to je jedno, jestli si otevrete novej nebo dojdete starej. Zalezi jen na celkovem case, ktery v tech riftech stravite, je jedno jestli jich v tom case projdete deset celych nebo napr. dvacet, ktere opustite po zabiti monstra. Jak vite napr. ze tech 15 goblinu, vysnena legendarka nebo obri densita monster a elit nebude na zacatku toho nove otevreneho rifu? Cele to je o haluzi.

Odesláno z mého PC pomocí Firefox 29.0

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Drop legendárek od začátku hry

Příspěvek od Kuki10 » 21.05.2014, 12:05 hod.

Asi tak.
Jen nevím proč ten drop legendarek není všude stejně.
Takhle každej litá rifty a po zisku ringu z bounty tam ani nepachne, neboť rifty jdou otevřít prakticky zadarmo.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Drop legendárek od začátku hry

Příspěvek od Darkness » 21.05.2014, 13:37 hod.

@arnold: vsak at si hraje kazdej jak chce

@kuki: njn, ja budu chodit i bounties na T6, kdyz jsme bounties parkrat byli, tak legendarky padaly slusne, na expy to vychazi furt nejlip a s body z parogonu se hraje lip
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Pe7r
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pe7r#2669

Re: Drop legendárek od začátku hry

Příspěvek od Pe7r » 22.05.2014, 14:46 hod.

s tim dochazenim mam zatim spise spatny zkusenosti..mam pocit jako bych si vzdycky zabitim bosse ten drop vypnul :)
dochazim jen takovou tu velkou mapu vezeni..tu mam rad..mam na ni dobre vzpominky s dropem ;)

jinak goblini mi prijdou jako silene precenovana vec.. jestli mi za celou dobu hrani dal goblin 2legendy..tak to bude moc.. jen se za nim clovek honi jak blbec..natahuje na sebe elitky..a pak stejne vyhodi jen par sutru :) (stejne ale nastve kdyz utece >:D )

ale stejnej pocit jsem mel i z tech zlatych truhel..az do vcera kdy otevrena truhla udelal jak hnedy tak zeleny svetlo.. ;)

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: Drop legendárek od začátku hry

Příspěvek od zahadum » 22.05.2014, 14:50 hod.

zdravím, pred cca 3 týždnami som sa zbavil PC..zajtra mi príde nový NTB...tak som zvedavý aký to bude mať vplyv na drop :) skutočne je tam možno zabudované to,že po dlhšom hrani to začne viacej padať..aspoň na začiatku...každopádne dám vedieť.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Drop legendárek od začátku hry

Příspěvek od Seton » 22.05.2014, 15:00 hod.

Pe7r píše:
jinak goblini mi prijdou jako silene precenovana vec.. jestli mi za celou dobu hrani dal goblin 2legendy..tak to bude moc.. jen se za nim clovek honi jak blbec..natahuje na sebe elitky..a pak stejne vyhodi jen par sutru :) (stejne ale nastve kdyz utece >:D )
)
To je pravda, za celý Diablo mě z goblina padla lege tak maximálně 2x, spíš 1x. Jenže nech ho utéct....to prostě NEJDE :D :D. Když vidíš toho malýho šmejda jak s tím báglem bere roha, tak ti to prostě nedá :D.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Drop legendárek od začátku hry

Příspěvek od Baglik » 22.05.2014, 16:16 hod.

Ale rift kde je 15-20 goblinů k zahození není :)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“