v komunitě diablofans na chatu

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462
Re: v komunitě diablofans na chatu

Příspěvek od HELLERcz » 04.04.2014, 09:37 hod.

Ja uz tam nechodim vubec radeji taky nejakou dobu

@tabletofon
Obrázek

Uživatelský avatar
Kalis
Wraith
Příspěvky:197
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kalisovanoha#2618

Re: v komunitě diablofans na chatu

Příspěvek od Kalis » 04.04.2014, 10:17 hod.

Hlavne klidek panove (a damy), nekdo na to prijde proste pozdeji. A detem to stejne nevysvetlite.

Uživatelský avatar
Černý vlk
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ngwathorgoth#1668

Re: v komunitě diablofans na chatu

Příspěvek od Černý vlk » 04.04.2014, 13:06 hod.

fuxicek píše:Ano udelejte si takovy maly komunismus uvnitr demokratickeho systemu, jako sorry chlapi, ale hroutit se z toho, ze nekdo napise slovo sracka, je trochu moc ne? Ve skolce to urcite zpusobi pozdvizeni, ale mezi dospelyma lidma? Dnesni svet je uplne cely prolezly spinou, falsi, vulgarismy a jinymi negativy, me by zajimalo panove, to jako blijete v tramvaji, kdyz nekdo zacne nadavat nebo co? Na co si tu hrajete, jste chlapi a leccos byste měli vydrzet a umet vyfiltrovat a ne hned psat takovehle nesmysly, ja ziram.

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk
Podívej, demagogické řeči si zkoušej na někoho jiného. Slovo s*ač mi nevadí, ale to spojení bylo "trošičku" jiné a psané CAPSem (= křičení).
1) nemáš páru, co je kominismus, asi jsi myslel totalitu, ale to jsi taky vedle
2) dodržování základního slušného chování je pro mě NORMOU. Když mluvíš sporstě s kamarády, fajn, klidně si tak mluv, ale psát to někde, kde to mohou číst děti a "pochopit" tak, že se tak mluví běžně - sry, ale to je prostě přes čáru.
3) v tramvaji když někdo řve sprostě, tak mu řeknu slušně, ať se uklidní. Už to, že se lidé ozvou, stačí
4) chlapi by měli říct na rovinu, že se jim něco nelíbí. ne to přehlížet.
5) Nepsal bych tady na forum a nesreenoval, kdyby si dotyčný nechal domluvit. Nepomohlo to, tak jsme ho upozornil, že to uveřejním. Obrdžel jsem zase nadávky. Komu není radno. Nepokoušej mě vmanipulovat do pozice, že upozorňování na nevhodné chování je nesmysl.. ledasco tak na sebe prozrazuješ.

Kockopes
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kockopes#2670

Re: v komunitě diablofans na chatu

Příspěvek od Kockopes » 04.04.2014, 13:35 hod.

JJ jeden z hlavních důvodu proč se do žádné komunity neženu.Taky mně do jedné přemluvili a po cca 2 hodinách jsem byl nucen jí opustit,vidím že je to všude stejné.
Bo proč bych měl číst ty šílenosti z vymazaných hlav.
Možná by stálo za to založit clan trošku inteligentních lidí co se chtějí hrou bavit a navzájem si pomáhat.

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: v komunitě diablofans na chatu

Příspěvek od fuxicek » 04.04.2014, 15:07 hod.

jj zalozte si komunitu stoupencu guta jarkovskeho.......

psal jsem to jen proto, abych poukazal na titernost a malichernost problemu, tot vse, neni treba se prece zabyvat necim, co nedokazu ovlivnit, proc bych to mel dlouze komentovat a psat hovadiny, kdyz stim stejne nic neudelam, to ze si zalozite novy clan superslusnych lidi je uplne mimo.

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: v komunitě diablofans na chatu

Příspěvek od Petros » 04.04.2014, 15:29 hod.

Zbytečně to nafukuješ a přeháníš. Občas zakleje každej z nás, ale je rozdíl kdy, kde a jak.

Jinak už tu bylo řečeno vše podstatné, takže zamykám.

Zamčeno

Zpět na „Obecně“