Priprava na Ros

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573
Re: Priprava na Ros

Příspěvek od pavlas » 24.03.2014, 10:13 hod.

Skyrim, energy drink to jistí, doufám... :D Aspoň po toho Skeleton Kinga se dostat... :D

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od Frozen » 24.03.2014, 10:15 hod.

Nic neplánuju, bude to den jako každý jiný, co se diabla týče.
Obrázek

strejda
Fallen Shaman
Příspěvky:87
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od strejda » 24.03.2014, 10:21 hod.

No včera v makru kartón redbullů, v práci dovolená do konce týdne (mám firmu, takže to stejně bude samej telefon atd.) a pojedou se strašný mordory:DAle spíš mě ještě jedna věc zajímá, mám to na všechny předpordeje(21:00)strašně daleko tak jsem si naverboval kámoše, kterej mně pro diablo v 9 dojde, pošle mně cd key ALE teď je tady ta otázka, co se bude dít?o půlnoci se diablo samo přehodí a po zadání cd keye začne smao stahovat nebo co se bude dít?bude fungovat již v 21:00?Díky
btw vás který píšete, že nechápete, proč to děláme (energetáky, dovolený atd)tak celkem lituju, tohle je na tom to nejlepší, to mě baví nejvíc.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od HELLERcz » 24.03.2014, 10:23 hod.

No trochu lituju, že jsem to sem psal .. beztak mě má každej za blázna :D Ale od jisté doby je mi to všechno fuk, kdo si co myslí.
Obrázek

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od pavlas » 24.03.2014, 10:33 hod.

Pokud tě to baví, dělá ti to radost a jsi spokojený, je to jenom dobře... :) Každý máme jiné hodnoty. Ale to už je OT...

Strejda: Datadisk bude v EU spuštěn v 0:00, takže i kdyby ti kámoš poslal CD key v devět, tak se ti datadisk nezpřístupní. Co se týče stahování, někdy v lednu proběhl pre-download celého datadisku, potažmo, pokud máš patch 2.0.1, máš i datadisk. Takže žádné stahování, jen počkat, až Blizz zmáčkne ono pověstné červené tlačítko a začít hrát... :) Tak by to aspoň mělo být, psal to i samotný Blizzard.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od skyrim1988 » 24.03.2014, 10:49 hod.

To HellerCZ : Niceho nelituj :) Kazdy je nejaky prece i ja jsem taky mensi zavislak.Jinak dneska ten sraz na skypu,nezapomen.Me najdes pod nickem martin.pecha84

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od Fru-fru » 24.03.2014, 10:50 hod.

Co blbneš Hellere, dobře že jsi to napsal. Jako v životě máme všichni asi tisíc starostí, neustále něco řešíme a člověk je v každodenním tlaku. Je potřeba umět vypnout a hodit se do klidu - to každej dělá po svým a tak to má být.
Takže všem plánům tady fandím a hlavně si to řádně užijte pánové!

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od HELLERcz » 24.03.2014, 10:53 hod.

No však právě ... i když se to možná nezdá a pro ty co mě neznají, přijdu jako řádný nolifer :) ale ve skutečnosti mám dost životních nervů a stresů a jednu dobu i starostí a zbytečného honění se za něčím ... pak ta moje slavná břišní choroba a tak si potřebuju nějak dáchnout ( i když je fakt že odpočívám už měsíc na nemocenské) a i se trochu radovat.
A využívám toho právě tím, co nastane dnes o půlnoci, snad :)
Mám i mnoho jiných koníčků, ale ty přijdou až jak bude více letní počasí.
Obrázek

vskk
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od vskk » 24.03.2014, 11:18 hod.

Ja to budu mit tak jak s příchodem D3 ... Prijdu domu z prace , vyridim si par veci a pujdu spat.Nastavim si budicek na 23:00 , udelam si veceri , kaficko.
V 00:00 se zkusim lognout , pokud na me vyskoci error chvilku pockam a pokud se povede zahraju si +-3 hodinky a pujdu zase spat , protoze budu muset rano vstavat do prace.Nemuzu dovolit v praci vypadat jako mrtvola.Chtel jsem si vzit dovolenou , bohuzel jsem nedostal :).

Tak teda panove v 00:00 pevné nervy at se vsichni bezproblemu nalogujem a uzijeme si novy obsah se vsi paradou :) !

btw: Panove taky beru hrani diabla / her jako odpocinek od vsech starosti a trosku se hodit do klidu od dnesni uspechane doby.
Naposledy upravil(a) vskk dne 24.03.2014, 11:21 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od zahadum » 24.03.2014, 11:19 hod.

Heller každý má svoje životné hodnoty :))
niekomu robí radosť to a druhému ono....aj tak sme každý svojím spôsobom nejaký ten blázon..no a čo ?:))
poznám ľudí čo chodia na lyže do Alp...poznám osobne človeka čo chodí chytať jesetera do Ruska na a stojí ho to celý majlant...noa ? žijeme predsa raz....nie som ovca ani robot aby som chodil do práce a z práce domov a robil tie isté veci celý život...toto je výnimočna udalosť medzi ľudmi čo ich táto hra baví a robí nam to radosť....je to náš život !! sú to naše peniaze !! a nech si ostatný chodia do Malajzie na F1 :)))

SilverHandCZ
Wraith
Příspěvky:169
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SilverHandCZ#2534

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od SilverHandCZ » 24.03.2014, 11:22 hod.

Na HC bacha na spánek, k ránu ty oči už za moc nestojej ať není plno na hřbitově!
Ať se všem daří!
"All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing. " Edmund Burke

http://eu.battle.net/d3/en/profile/SilverHandCZ-2534/

Housac
Fallen Shaman
Příspěvky:66
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Housac#2471

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od Housac » 24.03.2014, 11:24 hod.

Já to vidím tak že o půlnoci zapnu něčí stream a budu koukat jak se daří a jestli to vůbec pustí do hry atd. A budu doufat že mi dopoledne přiveze pošta balíček :) Jinak to vidím jako normální den - pokud budu vůbec spát :D. Těší se přeci každý, ale nevidím důvod to drtit celou noc, přeci to nikam neuteče? :D
Nejlepší by bylo kdyby zítra bylo stejné počasí jako dneska - déšť/sníh, abych byl brzy doma z práce nebo nešel do práce vůbec :) a propařil celý den :)
Nejdelší hraní D3 jsem měl asi do 4 do rána, jinak jednou nonstop u WoW, ale to už je dlouhá minulost.
Tak ať se vám daří a nepřežeňte to :P

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od v0kurka » 24.03.2014, 11:27 hod.

Líbí se mi, jak to prožíváte :) Tohle období už mám bohužel za sebou. Ale rekord hraní byl nonstop od pátečního rána do nedělního odpoledne, to už bude tak 10 let. Hráli jsme hlavně D2, CSko a W3. Následoval asi 20hodinový spánek... To je taktéž můj rekord :D

Jsem zvědavý, jak mě RoS osloví. Snad budu mít chuť minimálně projít celou hru s Crusaderem. Když to bude hodně dobrý, pofarmím i lvl70 při tom novém adventure modu. No a když to bude ještě lepší, možná budu i občas něco farmit ;D

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od hulkxxxl » 24.03.2014, 11:54 hod.

osobně nic neplánuju, zetra to možná pustím večer o něco dřív jak dojdu z práce, o víkendu když se zadaří si zahraju i přes den a ne jen klasicky večer, jo pamatuju časy kdy bych si vzdal dovolenou uvařil litr kafe a seděl u toho celej den ale to už nechám mladším :) když to půjde tak si v hokně zapnu nějakej stream ať vidím kde jsou jaké muchy
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od Talis » 24.03.2014, 11:59 hod.

Já posla ženu a děti ke tchýni, vzal si 2 dny dovolený a dnes jdu nakoupit zásoby abych za ty dva dny nezdechnul :)
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Pepito86
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepito86#2400

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od Pepito86 » 24.03.2014, 12:08 hod.

pondeli utery denni od 0600-1700 takze pro me je to jasne..az zitra v sest mozna v sedm. Zalezi jak mi manzelka necha volno:D ale stejne si myslim ze si zahrajete az se mnou kolem 6-8 vecerni pac neverim tomu, ze by to blizz pustil jen tak pres pulnoc..

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od Reve » 24.03.2014, 12:36 hod.

Crovnes píše:No přesně, nechápu jak si někdo kvůli hře musí kupovat zásoby jídla a pití a brát si na to ještě dovolenou, tohle je fakt divný a zvláštní...
chapu dovolenou, chapu zasoby jidla a piti...nechapu potrebuju zjistovat od ostatnich co ji u diabla a zakladat kvuli tomu tema :D

Uživatelský avatar
Kapo614
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kapo#2713

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od Kapo614 » 24.03.2014, 14:08 hod.

To som tu fakt jediny, ktory musi pockat az mu dorucia krabicovku?? :D Uprimne, kto by nechcel taku krabicu od oblubenej hry? :) https://www.youtube.com/watch?v=xR5X0opHN9w
Naposledy upravil(a) Kapo614 dne 24.03.2014, 14:19 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od Reve » 24.03.2014, 14:13 hod.

hele kdyz to zitra vypukne tak ve ST snad servery nebudou mit maintenance ne? :)

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od Bit » 24.03.2014, 14:20 hod.

Mám noční takže si přes mobil přečtu na foru nadávky jak to spadlo a budu se smát... V ý ráno dorazím domů omrknu mystica a půjdu spát... Mno a až vstavu vyrazím expit na 70... nepřijde mi že by se dělo něco tak závratnýho abych musel mít dovolenou (a to mě většina lidí z klanu považuje za nolifera)
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Odpovědět

Zpět na „Obecně“