Diablo 3 - díl 5. - Reaper of Souls

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
BestVeroniqueEU
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Veronique#1131
Bydliště:Brno
Diablo 3 - díl 5. - Reaper of Souls

Příspěvek od BestVeroniqueEU » 18.03.2014, 22:33 hod.

Úvod
Bitvy byly dobojovány, všichni bossové byli několikrát poraženi a nás už příští týden čeká nová výzva v podobě Malthaela. Proto jsem si připravila takové menší shrnutí všech plusů a minusu, na které si vzpomenu a uvidíme co z toho vzejde :)

Mínusy
Nekonečný paragon - Nekonečný paragon má svoje plus a taky svoje mínus. Pro mě osobně má spíše vetší mínus. Už jsem to psala v jednom svém článku, že nevím, jak to bude vypadat na takovém 400 paragonu. Co mi bude padat? Jak rychle to půjde? Budou stačit všechny ty věci, které nás v datadisku čekají a nebo bude nějaký max equip a progress už nebude uspokojivý, co se týče itemů a všeho? Je to strašně moc otázek a nevím jestli se těšit nebo mít obavy. Mělo se vymyslet něco jiného než nekonečný paragon.

Loot - Strašně jsem si chválila Loot, ale už si ho tolik nechválím jako předtím. Po posledním patchi se situace nezměnila a legendárky padají velmi vzácně. To by mi tak moc nevadilo, ale představte si situaci - hrajete dlouho, drtíte si nepřátele a padne vám legendárka z truhly, jste velmi šťastní, ale z 90% je nepoužitelná, po další hodině hraní dojdete k bossovi a nepadne vám žádná legendárka. Vím, že záleží na úhlu pohledu, ale budu mít lepší pocit, když mi padne z bosse než z nějaké truhly a mohla by mít lepší staty. Třeba to bude lepší s datadiskem a třeba to s tím, co nám všechno padlo nezvládneme a 70. level neuděláme, kdo ví. Na to jsem taky hodně zvědavá.

Klady
Crusader - Už se těším, až si vyzkouším novou postavu a pevně doufám, že mě bude bavit. Jen je velká škoda, že za ty peníze dostaneme jen jednu postavu. Mohli přidat aspoň dvě :D

Adventure mód - Dlouho jsem se rozhodovala, jestli to dát do plusů a nebo mínusů. Myslím si, že to bude velmi skvělé na odreagování, ale jak dlouho nás to zase bude bavit, lovit všechny ty potvory a bude odměna tak skvělá, jak všichni doufáme? Lákavou věcí je samozřejmě Rift, na ten jsem hodně zvědavá. Záleží už jen na tom, jak moc velké to bude, kolik tam bude potvor a jaký bude padat loot. Třeba nás odměna neuspokojí a všichni dáme unnistall :D Myslím si ale, že hodně hráčů se na procházení aktů kvůli tomuto modu vykašle a zakempí to tady :D Já se přidám k nim, protože ty akty jsem prošla už tolikrát, že na takové odreagování přímo čekám. Snad z toho nakonec budeme mít více dobrý pocit než ten špatný :)

5. akt a Pandemonium - Jak jsem viděla ty různé gameplaye, trailery, streamy apod, tak si myslím, že mě nikdo z 5. aktu nedostane. Připadal mi tak neskutečně propracovaný, temný a celkově to působilo takovým dojmem, že mě bude bavit tento akt procházet. Hudba, která nám bude hrát do uší je více epická než v předchozích aktech. Jenže za tu cenu datadisku, která se pomalu shoduje s cenou základní hry, dostaneme akt, u kterého mám velké obavy, že ho projdeme za pár minut a řekneme si: "Proč jsem to sakra kupoval/a?" Finální názor si budeme muset udělat každý z nás, až datadisk vyjde :)

Mystic - Další využití goldů :)

Závěr
Jedna věc je jistá, příští týden vyjde datadisk a všichni lidi, kteří si ho koupili, ho budou moci vyzkoušet. Jak se Bizzard popere se servery, to už si budeme muset počkat. Nezbývá nic jiného než doufat, že všechno půjde v pohodě a závěrečná bitva s Mathaelem bude víc epická než ta s Diablem.
Obrázek

SilverHandCZ
Wraith
Příspěvky:169
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SilverHandCZ#2534

Re: Diablo 3 - díl 5. - Reaper of Souls

Příspěvek od SilverHandCZ » 19.03.2014, 19:26 hod.

To počasí stojí za houby. Ale snad se to už zlepší. Aspoň v to doufám a i předpověď to naznačuje. Tak uvidíme.
"All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing. " Edmund Burke

http://eu.battle.net/d3/en/profile/SilverHandCZ-2534/

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Diablo 3 - díl 5. - Reaper of Souls

Příspěvek od Bit » 19.03.2014, 19:56 hod.

Loot se hodně změnil a beru jako veliké plus i když je fakt že pro SC hráče se nezměnilo nic a pořád padají nepoužítelné věci alespoń pro ty co používaly aukci... No CAP Plvl mi přijde v poho aspon se každej nehoní za kilem... Adventure beru jako hlavní plus celého RoSka a Mystic měl být tuším už ve vanile... Mno abych to schrnul za 40´ček jsem si koupil to co už dávno mělo být... Třeba si v příštím datadisku koupíme tolikrát zmiňované PvP
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

SilverHandCZ
Wraith
Příspěvky:169
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SilverHandCZ#2534

Re: Diablo 3 - díl 5. - Reaper of Souls

Příspěvek od SilverHandCZ » 19.03.2014, 20:12 hod.

Je mi moc líto, původně jsem to nechtěl nijak komentovat, ale na popisu RoS jsem utratil tolik času a energie, že to nemůžu nechat jen tak.

Mínusy - to nemůžeš myslet vážně!
Nekonečný paragon - Nemá nic společného s tím co ti bude padat ani s ničím jiným. Není to nijak oslnivá věc ale aspoň ti to dává šanci si body za paragon rozdělit tak jak momentálně potřebuješ a né natvrdo jak to bylo dřív. Krom toho přidává i pár novinek. Nemá nic společného s tím co ti bude nebo nebude padat (to jsem opravdu nepochopil co jsi to tam psala, to nemělo ani hlavu ani patu). Tady není vůbec žádné mínus.

Loot - Diablo je hra na delší dobu, nemůžeš čekat a taky by byl nesmysl, aby ti třetí legendárka byla tak úchvatná, že ji nevyměníš. Loot 2.0 má svoje nedostatky, ale pořád je cca 5x lepší než to co bylo dřív. Opět nevidím jediné mínus.

Klady

Adventure mód - Tady je vidět, že jsi si vůbec neuvědomila co všechno vlastně hráči AM nabízí. Z tvýho popisu, člověk, kterej to čte má pocit, že AM je nějaká okrajová záležitost! Celé RoS není o novém aktu, nebo postavě, i když ty jsou samozřejmě fajn, ale právě o AM. Všechny nedostatky, které Diablo III herně mělo, AM rázem odtsranil. Chceš zabít bosse? Na Vanile jsi musela ukončit hru a startovat quest, tady si jen skočíš portálem do jiného aktu. Nebaví tě zabíjet moby? Seběhneš si jen bounty a Bosse v nich! Máš ráda svoje lokace v různých aktech, proskáčeš si je v pořadí jak budeš chtít. Nebaví tě ostatní? Skočíš si Rift. AM je to co dělá RoS zajímavým a na dlouho hratelným. Téměř veškerej novej ingame content je vázanej na AM a na quest linii ho nemáš!

5. akt a Pandemonium - Jak jsem napsal dřív Diablo III RoS není o 5. aktu. Stejně jako ostatní akty tě přestane bavit až ho půjdeš po 30, ale rozhodně a opět opakuju RoS není o novém aktu nebo nových Questech. Proto nemá cenu spekulovat "...jestli se mi koupě vyplatila..."

Mystic - Další využití goldů OMG OMG OMG. Mystic je věc, za kterou se hráči do DIII modlili. Prostě změna statu je to co znova posouvá hranice a zábavnosti Diabla na úplně jinou hranici a působí dost stress-free, což až doposud hře chybělo. Padla ti super věc, ale absence jednoho státu ti jí dělá nepoužitelnou - tak si ho změníš - BOMBA!

Kromě těchto věcí ti tam chybí novej Merchant, novej systém kraftu atd. což jsou další nezanedbatelný věci.

Závěr
Neber to jako útok na sebe. Tak to myšlený není. Já mám rád lidi co se snaží něco udělat pro ostatní a tvojí snahy si cením. Ale je potřeba, aby když se rozhodneš napsat cokoliv, tak aby to mělo nějakej objektivní a pravdivej základ. Hlavně to zase neomlouvej, že je to tvůj názor. Pokud chceš napsat svůj názor, nemůžež to nazvat a sepsat tak jako jsi to udělala. Nadpisem, úpravou a stylem psaní je to jednoznačně pokus o sumarizaci toho co nás v RoS čeká a bohužel prostě hodně špatná a neobjektivní. Nemůžeš na hlavičkovej papír firmy natisknout nesmysly, rozdávat je lidem a pak tvrdit, že je to jedno a že to je jen tvůj názor - není. Jsi na oficiálním fóru a pokud sem přijde někdo kdo s DIII začíná, tak ho neskutečně zmateš a navodíš pocit, že vlastně nevíme co od RoS čekat! A to není pravda, protože na RoS se čeká jako na záchranu DIII!
"All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing. " Edmund Burke

http://eu.battle.net/d3/en/profile/SilverHandCZ-2534/

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Diablo 3 - díl 5. - Reaper of Souls

Příspěvek od pavlas » 19.03.2014, 21:34 hod.

Jak píše Silver, cení se snaha, že dokážeš napsat takové shrnutí a názor, ale opravdu, je to možná moc zaujaté... Nekonečný Paragon, fajn, může to být stereotyp, ale potěší, když si můžu dle své libosti rozdělit body do statů, které navíc jdou kdykoliv resetovat, oproti DII... Loot 2.0 bych vážně moc nehaněl, jistě, nevíme, jak moc je systém propracovaný, ale na druhou stranu nemůžeš čekat, že ti po pár desítkách hodin napadá gear na farmení T6 (psáno s nadsázkou). Věřím, že na pořádného hrdinu bude potřeba několik stovek hodin, to už je každého věc, jestli bude chtít hrát za jeden a ten samý char dokola a dobře ho našlapat, nebo radši rozjede několik postav ale bude muset počítat s tím, že nebudou tak moc "nabušené". Právě díky novému Lootu, kdy se losují nové staty s % DMG do spellů, bych řekl, že budeme naše buildy měnit často a tím se snad vytratí stereotypnost hraní jednoho buildu na stejném hrdinovi. Adventure mód, jak píše Silver, bude naprosto jiná hra. Bude existovat kampaň a AM, dva rozdílné světy. Myslím, že na tohle všichni čekali, náhodné úkoly, Rifty, pořádné odměny, žádné nahánění Nephalem Valor 5 pro Infernal Machine, žádné opouštění hry do menu, ale vlastní tempo a procházení toho, na co mám zrovna náladu. To platí i o Mystic, postava, která ti změní atribut, pokud dropne opravdu super předmět, ale nehodí se na postavu, díky zmíněné špatné vlastnosti. Také měnit vzhled předmětů mi přijde skvělý, občas rád prohlížím, jak ten můj hero vlastně vypadá, takže pro mě další plus... :) Reaper by skutečně měl přinést Diablo III, které vychází 25. 3. 2014...

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Diablo 3 - díl 5. - Reaper of Souls

Příspěvek od Predy » 19.03.2014, 21:46 hod.

Nic neříkající, úplně zbytečný článek z kterého jsem se nedozvěděl nic a jak říká silver kdybych byl nováček, přišel a tuhle slátaninu o ničem si přečetl tak o tu hru snad i ztratím zájem.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Diablo 3 - díl 5. - Reaper of Souls

Příspěvek od ZOMB » 19.03.2014, 22:10 hod.

Dočkali jsme se opět shrnutí několika vybraných věcí, které autorku zaujaly, vyjádřila svůj pohled na věc...
Ve článku tedy nehledejme moudra či návody ale autorčino sebevyjádření :)

Za mě... "Nekonečný paragon" a "Loot" nepatří k datadisku, ale k novému patchi... to jen pro upřesnění :)
Osobně bych Mystica dal do záporů... přetváření věcí a transmogrifikace do Diabla rozhodně nepatří, ale proti gustu žádný dišputát ;)
Že D3 není typickým Diablem už dávno vím...

Ke komentářům:
A že datadisk změní nějak dramaticky D3? Ach ta naivita... datadisk přidává hře "featury", neupravuje core (jádro) hry... hru se špatným (nezábavným) jádrem nezachrání ani milion featur... to ví všichni herní vývojáři :)
Pokud vás nebavilo základní D3, datadisk opravdu nic nezmění ;)
Pokud vás stále baví D3 a chcete spíše nějaké nové výzvy (vyšší DPS, resy, doplňte si co chcete...), datadisk je pro vás to pravé :)

Shrnul bych to tímto... pokud vás D3 aktuálně (či poslední dobou) moc nebere, datadisk nekupujte, nic zásadního nemění. Ti, co si jej koupí (či už koupili) se musí smířit s tím, že za hodně peněz dostanou málo muziky.
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

SilverHandCZ
Wraith
Příspěvky:169
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SilverHandCZ#2534

Re: Diablo 3 - díl 5. - Reaper of Souls

Příspěvek od SilverHandCZ » 19.03.2014, 22:25 hod.

ZOMB píše:Shrnul bych to tímto... pokud vás D3 aktuálně (či poslední dobou) moc nebere, datadisk nekupujte, nic zásadního nemění......
Dost nesouhlasím, mění celou hru úplně od základu...nemění cíle, to ani nemůže, ten bude u Diabla a her obecně vždy stejný.
Ale je dost razantně změněnej způsob jak se k nim dostaneš a o to tu jde. Osobně mi nejde o cíl, ale o způsob jak němu jdu.
Na hře není zábavný ji dohrát, ale hrát ji - tenhle předpoklad plní RoS dokonale.
"All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing. " Edmund Burke

http://eu.battle.net/d3/en/profile/SilverHandCZ-2534/

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 3 - díl 5. - Reaper of Souls

Příspěvek od Javurek » 19.03.2014, 23:19 hod.

Nesouhlasit můžeš .) ale Zomb má pravdu, hlavní byl ten patch. Samotné RoS toho přináší fakt dost málo. Pokud nemají ještě nějaké překvapení .)

A btw vyjadřujte se slušně, přístě příspěvky s vulgaritama mažu.

Uživatelský avatar
BestVeroniqueEU
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Veronique#1131
Bydliště:Brno

Re: Diablo 3 - díl 5. - Reaper of Souls

Příspěvek od BestVeroniqueEU » 19.03.2014, 23:33 hod.

1000 lidí, 1000 chutí :) Jinak SilverHande, můžu taky napsat, že jsi to svoje shrnutí napsal zaujatě :)
Obrázek

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Diablo 3 - díl 5. - Reaper of Souls

Příspěvek od Dava_C » 19.03.2014, 23:52 hod.

BestVeroniqueEU píše:
Mínusy
Nekonečný paragon
Pro tebe přece není paragon problém, nedávno (v poslední fázi PTR) jsi psala, že doufáš v pomalejší expení, že to teď jde moc rychle.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
BestVeroniqueEU
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Veronique#1131
Bydliště:Brno

Re: Diablo 3 - díl 5. - Reaper of Souls

Příspěvek od BestVeroniqueEU » 20.03.2014, 00:54 hod.

Jo na PTRku to totiž bylo buglé, protože jsem měla po dodělání nového paragonu, hned půlku baru a pořád dokola. Jako nekonečný paragon je dobrý díky těm bodům, co rozděluješ, ale už vidím, jak to každého bude bavit od toho 400 paragon levelu nahoru. Prostě to měli vymyslet jinak a proto je můj názor takový jaký je. Stejně jako loot, líbí se mi jaké věci padají, že jsou lepší než předtím, ale můj konkrétní pohled na ten loot je takový, protože využiji 10% legendárek. Mě to nevadí, já si počkám, jen se mi nelíbí, že z bosse legendárka nepadne ale z truhly ano, brala bych to z toho bosse - proto minus a opět jen můj pohled.

Jinak pokud si někdo myslel, že tohle je článek toho, co nás čeká, pěkně se pletl. Profesionální článek toho, co vás čeká je na hlavní stránce v menu - tohle jsou spíš shrnuté pocity a názory toho, co nás čeká. Nikdo vás to nenutí číst, já v tom budu pokračovat nadále. Víte, že ode mě nemůžete čekat něco profesionálního. Pokud stojíte o profesionální článek, napište si ho sami nebo si ho někde přečtěte :) Jedno si ale pamatujte, od psaní mě nikdo z vás neodradí - budu se dál snažit zlepšovat - jsem v tom pořád úplný nováček a amatér, ale aspoň to zkouším i přes veškerou kritiku. Pořád si myslím, že je to lepší než nějaké příspěvky tady, protože je to vlastní tvorba, která stála nějaký čas - není to dokonalé, protože datadisk ještě nevyšel, ale jak vyjde napíšu kompletní článek :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Diablo 3 - díl 5. - Reaper of Souls

Příspěvek od Guru » 20.03.2014, 02:12 hod.

Verunko, ale my uz tady na foru jednu slecnu co nam vnucuje svoje zkreslene predstavy mame ... Rozhodne ti nechci brat iluze o tom, ze by se tu snad nenasel nekdo kdo by Tvou vynalozenou energii ocenil, ale prece nemusis za kazdou cenu delat neco jenom proto aby to bylo ... Nebo se nam svymi prispevky snazis sdelit neco uplne jineho a my jednodusi chlapi bez fantazie neumime cist mezi radky :idea:
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Diablo 3 - díl 5. - Reaper of Souls

Příspěvek od pavlas » 20.03.2014, 06:55 hod.

SilverHandCZ píše:Osobně mi nejde o cíl, ale o způsob jak němu jdu.
Na hře není zábavný ji dohrát, ale hrát ji - tenhle předpoklad plní RoS dokonale.
Musím plně souhlasit, způsoby, jakým půjde hrát RoS budou úplně jiné, věřím, že i daleko zábavnější, než ve Vanille. Dodatek k nekonečnému Paragonu - jasně, každého nebude bavit nahánět další a další levely, v pořádku, může dělat cokoliv jiného, co ho napadne. Ve Vanille jsi sbírala Paragony kvůli MF a GF, tady už to neplatí. Navíc, Plvl 400 už máš v půlce teoretického maxima bodů, věřím, že za tuto hranici se dostane hodně hráčů, nebo už za ní jsou (zdravím Hellera :)). Opakuju, hráče, co nechtějí nahánět Paragon, zabaví nějaká jiná technika hraní... Paragon 800 je už hranice, pak jen sbíráš body do Core stats, navíc, určitě vyjde další datadisk a zase nás bude čekat dost změn, což už ale předbíhám... Pevně věřím, že do zmíněného Adventure Modu bude Blizz přidávat pomocí patchů další vychytávky, ostatně, v nějakém rozhovoru jsem zaslechl, že RoS je teprve začátek...

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3 - díl 5. - Reaper of Souls

Příspěvek od Talis » 20.03.2014, 07:12 hod.

Měla bys hrát raději Sims :)
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Lupotrud
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lupotrud#2820

Re: Diablo 3 - díl 5. - Reaper of Souls

Příspěvek od Lupotrud » 20.03.2014, 07:15 hod.

Ahoj. Ja si naopak velmi vazim tvojich prispevkov, resp clankov. Ked ich zbadam na fore, vzdy si ich rad precitam. Drzim palce v pisani dalsich. :) Prajem vsetkym pekny den a nech to rychlo bezi, az sa stretneme v RoS. :)

Uživatelský avatar
BestVeroniqueEU
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Veronique#1131
Bydliště:Brno

Re: Diablo 3 - díl 5. - Reaper of Souls

Příspěvek od BestVeroniqueEU » 20.03.2014, 07:57 hod.

Ten Sims to je tak dobrý nápad :-D Já mám zkreslené představy? Když napíšeš, co se ti líbí a co se ti nelíbí, máš zkreslené představy? Vám by se to asi líbilo, kdybych napsala - všechno je úžasný, skvělý, nemá to chybu a je to pecka! :D Hele poslyš, dám ti jednu radu a zadarmo - nečti to! :D - bude ti líp :) Dokud nedostanu ban - budu psát, nikomu nic nevnucuji - nikde není napsaný, musíš si to přečíst
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Diablo 3 - díl 5. - Reaper of Souls

Příspěvek od Yaka » 20.03.2014, 08:09 hod.

Klady:

Adventure mód a Mystic + nová clasa, která bude jako vždy u blizzu přehnaná

Zápory:
- všecko ostatní

Největší zápor:
- děsím se nastavení lootu, pokud nebude loot vyladěn do podoby, že čím vyšší torment tím lepší itemy a postup tormenty bude aspoň trochu pomalejší pak se celé diablo neposune vůbec nikam a zůstane to nudná blbina, kterou budeme všichni chodit na T1:( a to by bylo další z mnoha zklamání, které tato hra zatím přinesla bohužel


Milé děvče, narozdíl od některých je potřeba si vážit, když už někdo něco napíše a nebojí se smrště okamžité kritiky, kterou každé forum přináší to Ti budiž ku prospěchu. Moc nechápu, že jsi mohla přemýšlet zda zařadit Adventure mod do kladů. Je to jednoznačně největší přínos datadisku převyšující novou clasu i loot 2.0. Každý zapátrejte v paměti, jak Vás neskutečně nebavilo chodit několik měsíců CoA, spawnovat jí a hledat lidi, co tam půjdou s Vámi.. Mě strašně a adventure mód právě toto řeší.

Uživatelský avatar
BestVeroniqueEU
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Veronique#1131
Bydliště:Brno

Re: Diablo 3 - díl 5. - Reaper of Souls

Příspěvek od BestVeroniqueEU » 20.03.2014, 08:15 hod.

AM jsem nevěděla kam zařadit, protože jsem to nevyzkoušela a prostě nevíš, dokud to na vlastní kůži nevyzkoušíš, až úplně všechno vyzkouším - bude článek, ve kterém to vezmu ze všech stran - tohle jsou jen pocity napsané veřejně, protože mě to baví :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3 - díl 5. - Reaper of Souls

Příspěvek od Talis » 20.03.2014, 08:47 hod.

No já si myslim že sis z ROS nevyzkoušela nic, proto je tahle recenze, nebo co to je, vlastě o ničem.
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“