Ladder potvrzen ?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167
Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od Fru-fru » 15.03.2014, 18:16 hod.

To Alfajk:
Furt nechápu kámo, co Tě na tom pseudo zvýhodnění tak žere? Fakt to nechápu...prostě to v tom nevidím...
Hrát ladder může každej přece, tak jaké zvýhodnění. To už mi pomalu přijde, jako že protestuji proti tomu aby někdo hrál více nž třeba 6-8 hodin denně, protože je pak zvýhodněn dropem ;), protože spadá do kategorie nolifer ... Dyť já taky takhle můžu hrát, je to pouze moje volba..stjně jako ladder...
To už jsem fakt pochopil pláč nad RMAH než nad ladder.
Nechci to psát offensestyle, ale fakt mi to hlava nebere z jakéhokoliv úhlu...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od Alfajk » 15.03.2014, 18:37 hod.

klidne at je ladder,ale pak at je i postava ladder,bez moznosti navratu do non ladder,jak by k tomu prisli ti,co ladder nehrali,proste smula? to by byla pekna kravina

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od DeathHero » 15.03.2014, 18:53 hod.

tak samozrejme nevim jak bude ladder vypadat a jak bude non ladder ochuzeny ale kazdy nema naladu pravidelne zacinat od zacatku a bohuzel mam spatne skusenosti z D2 hlavne kdyz me sundal na HC bot :OXO :evil:

@Alfajk musi byt nejaky non ladder mel jsem v planu dokoncit vsechny achievementy a treba 1000 paragon kdyz bude nalada hlavne zadny spech ma to byt zabava pro kazdeho i pro ty co nahraji 5 hodin za tyden :wave:
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

gulisek
Fallen Shaman
Příspěvky:80

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od gulisek » 15.03.2014, 19:14 hod.

vždyť je to každého volba :D ať si hraje každej jak chce a navíc tu děláte závery nad něčim co ještě neni

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od Kolmen1 » 15.03.2014, 19:54 hod.

Gulisek: Asi tak nějak :D

Vaše problémy bych vážně chtěl mít :lol:

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od Javurek » 15.03.2014, 20:58 hod.

Ono s těma předmětama je to trochu jiné vs ladder systémv d2 pokud by to mělo být cca nastejno. V diablu 2 byly na ladder speciální itemy, které se po sezóně převedli na nonladder a člověk co hrál jen nonladder se k nim mohl dostat i když je sám nenašel. Tohle v d3 asi nepůjde, protože to je vše account bound.

Uživatelský avatar
Tal_Rasha
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TalRasha#2799

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od Tal_Rasha » 16.03.2014, 03:26 hod.

Nie som fanda ladderu, radšej by som ho nechcel implementovať do hry. Obával by som sa hlavne toho že by sa mohla rozdeliť komunita D3 do dvoch oddelených svetov. Ale ak už je to isté že bude, tak predpokladám že oni ten ladder urobia tak že každého viac menej "donútia" ten ladder hrať - cez rôzne zmeny, bonusy, výhody.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 16.03.2014, 07:19 hod.

Jak tam daji i achievy tak tam budu muset jit :-D jakozto sberatel achievu..

@tabletofon
Obrázek

Uživatelský avatar
Prestigo
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Prestigo#2306

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od Prestigo » 16.03.2014, 08:24 hod.

Na podobu ladderu jsem docela zvědavej, protože Wayett Chang říkal, že v D2 ladder nehrálo ani 50% hráčů. A já si nemyslím, že by se pytlovali s něčím co by nevyzkoušelo moc lidí, takže se to pokusí nějak zatraktivnit i pro hráče co by normálně do toho nešli. Nechci říct, že by je do toho nutili, ale spíš dát jim nějaký pořádný důvod do toho jít. Argument, že by tam neměli padat lepší itemy, protože je to nefér taky nechápu.. V normální hře máte hafo legendárek a kompletování setů bude takovou malej endgame, takže člověk co odmítá ladder bude mít stejně o zábavu postaráno a já jsem si stejně celkem jistý, že po skončení sezóny se postavy přenesou do normální hry a tam ty itemy budete moct používat.
Za ladder jsem rád je to totiž další možnost jak hrát hru, další mód snad s nějakýma výhodama/nevýhodama. A to je přesně to po čem jsme všichni volali ne? Další content...

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od Javurek » 16.03.2014, 09:54 hod.

Tomu že ladder nehrálo ani 50% hráčů fakt nevěřím. Co jsem se kdy díval na hry přišlo mi to naopak že ladder hrála většina.

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od Baglik » 16.03.2014, 09:57 hod.

Přiznávám že v D2 jsem leader nehrál, ale tady si ho rád vyzkouším.

Uživatelský avatar
Prestigo
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Prestigo#2306

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od Prestigo » 16.03.2014, 13:32 hod.

12:35 se začínaj bavit o ladderu, takže pokud umíte anglicky, tak doporučuju :)
http://youtu.be/9UFV9XSYbeU?t=12m35s

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od Drakkari » 16.03.2014, 14:29 hod.

Ladder nehrálo 90% hracu diabla 3. Proc? Protoze proste nemeli internet. V te dobe nebyl tak rozsireny a byl drahy jak cert. Je jasne ze v komunite online hracu to vypada jako by kazkdy hral online a laddery, opak je pravdou vetsina lidi hrala doma solo offline. To je proste fakt. I proto je tolik kotroverze ohledne online only, kdyby vsichni byli online hraci, tak proti tomu nikdo nic necekne....

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od Javurek » 16.03.2014, 18:56 hod.

Já to ale myslel spáš jinak. Pochopil jsem, že oni myslí kdo hrál ladder a nonladder. To je jasné že lidi nehráli ladder když nehráli po netu.

A zas tak drahý teda nebyl. Rodiče nebyli nijak bohatí a přesto jsem ho měli cca 2 roky po vydání d2.

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od Drakkari » 16.03.2014, 19:59 hod.

No, každopádně si myslím, že pokud udělají ladder, tak to bude trochu něco jiného než lidé očekávají. Vzhledem k tomu, že nechtějí aby lidé hráli nějaké závody a spíše to chtějí nazvat tím slovem season.

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od zahadum » 17.03.2014, 06:47 hod.

áno Drakkari....budú sa hodne inšpirovať WoWkom a jeho PVP Sezónami....

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od Arnold » 17.03.2014, 09:13 hod.

Fru-fru: Ten citat v podpisu mas z toho pojebaneho noveho dabingu... Fuj :-D

Odesláno z mého PC pomocí 27.0.1

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od Fru-fru » 17.03.2014, 09:54 hod.

Popravdě netuším, hlavně jsem ten citát výrazně zkrátil - jinak by se nevešel do podpisu...;-)

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Alaman
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alaman#2223

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od Alaman » 17.03.2014, 11:40 hod.

zahadum píše:Partia pár kamarátov hrá vo voľnom čase občasne hokej...zo srandy a pre radosť...občas ak majú záujem tak vyzvú na zápas nejaké iné mesto ale partiu kámošov...nič viacej nič menej....definícia NO LADDER

Majstrovstvá sveta v hokeji...partia väčšinou profesionálov ktorým za hranie platia sa raz ročne stretne na nejakom mieste na svete a rozdajú si to proti podobným profesionálom v hokeji....hrajú pre prestíž svojej krajiny...o rok sa to všetko zopakuje znovu.....definícia LADDER GAME

máš na to ( skill, čas, nervy ) HRAJ
nemáš na to ( skill. čas,nervy ) NEHRAJ
A proč bych vesnickou ligu nemohl odehrát ve výbavě, kterou mají hráči 1. ligy ? Pravda. Bude můj výkon stát za houno, ale pocit, že mám výbavu 1. ligy mi udělá radost. Nebudu nijak slavný, ti co hrají 1. ligu oproti tomu budou. Viděl bych rozdíl v ladder vs. non ladder právě v tom, jak vysoko jsem v žebříčku a ne ve výbavě. Můj názor (stejně rozhodne Blizzard nakonec) je ten, že drop nemusí ladder vs. non ladder nutně diferencovat.
Naposledy upravil(a) Alaman dne 17.03.2014, 12:45 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od Frozen » 17.03.2014, 12:39 hod.

já si myslím, že je fakt jedno jestli ten ladder bude a nebo ne. Jde o to s kým hrajete... pokud hrajete sólo a hrajete jen tak, že hrajete občas, je pro vás jasná volba začít ladder a vychutnat si hru bez ah a po ukončení zůstat na non-ladderu. Pokud hrajete s partou lidí, tak je fakt jedno zda bude ladder či ne, prostě hrajete s ostatními... a pokud jste soutěživí, tak je pro vás jednoznačně ladder...

moje největší obava z ladderu byla reset, myslel jsem, že se smaže i postava, což není a postava se převede na non-ladder. Takže tímto to beru, ostatně by mi ani nic jiného nezbylo ;) . Mě je vcelku jedno jak to bude, protože jsem SC nikdy nehrál (jednou na zkušebním acc do lvlu 10), takže v SC nemám absolutně nic a jednou až už mě nebude bavit umírat (jestli se tak někdy stane :) ), tak si zahraji SC bez jakéhokoli vlivu z AH.

Každopádně bych pro HC bral více než sezónu mód (říkejme třeba ladder), kdy postava začne s "čistým" štítem a nesdílenou truhlou a craftem, ani paragonem a ta bude umístěna do žebříčku. Časově bude omezena pouze do doby než umře :lol:
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“