Reaper of Souls: BETA

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998
Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od firdecek » 25.02.2014, 18:38 hod.

No Marquise gemy padají až od lvl 64 tuším a výš, takže ne - nebudou padat. Až v RoS :)

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od st.ranger » 25.02.2014, 19:57 hod.

Hlavně pokud je Torment opravdu takový, jak jsem se dočetl, tak snad se po čase nedočká nerfu.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

Uživatelský avatar
Husajn
Fallen Shaman
Příspěvky:82
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Husajn#2100

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Husajn » 25.02.2014, 20:03 hod.

Marquise gemy padaji uz od 61 lvlu ale v RoS :)

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od firdecek » 25.02.2014, 20:11 hod.

st.ranger píše:Hlavně pokud je Torment opravdu takový, jak jsem se dočetl, tak snad se po čase nedočká nerfu.
No taky se toho bojím, ať nemáme po čase z obtížnosti Torment jenom Bore-ment.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 25.02.2014, 20:14 hod.

Doufam ze budu mit na ucte penize. Hned po příjezdu domu musim predobjednat. Furt cas cas nebo bez penez a pak zjistim ze jsem zaspal :-)

Stragner: to clovek nikdy nevi co se bude dit.

@tabletofon
Obrázek

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od firdecek » 25.02.2014, 20:28 hod.

Heller, vždyť máš ještě měsíc. to musíš domů stihnout, i kdybys měl doběhnout s kapačkou v ruce :)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 25.02.2014, 20:45 hod.

Ale joo jen jsem to chtel mit davno osefovane a mam zpozdeni :-) blby pocit. Snad po vikendu vse dozenu.

@tabletofon
Obrázek

Uživatelský avatar
Patho
Gorebelly
Příspěvky:309
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Patho#2188

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Patho » 15.03.2014, 13:41 hod.

uz sa to tu mozno o tom pisalo, ale ako to bude v RoS s craftenim
napr. cain set bude mat nove bonusy(ako aj mnoho inych setov) a stary set uz nebude, ze?
a pri krafteni to bude ako? napr. znova cain set, bol to lvl23, a v RoS to bude mat stale statistiky lvl23? alebo sa v RoS crafti, ze ked ma postava lvl50 a crafti hociaky item tak bude mat ten item statistiky lvl50?

Uživatelský avatar
Jurman
Fallen Shaman
Příspěvky:74
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Jurman » 15.03.2014, 14:03 hod.

Podle toho co je na bliizard strankach tak Cain set zustane tak jak je a na novej 70lvl Cain set ti musi znovu padnout planek a pak si muzes craftit 70lvl verzi toho setu.

Ty legendarky pro kterykoliv level jsou pouze z dropu.Kdyby to bylo i z craftu tak by to bylo moc OP a hned bys mel plno legendarek jelikoz stare crafty nepotrebuji ty special legendarni ingredience.
Obrázek

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Alfajk » 15.03.2014, 15:05 hod.

nenapada nekoho nejaka dalsi silena teorie,co chteji udelat s goldama v RoS? zatim to vypada vselijak,ceny craftu porad hodne vysoky(item za 100k) a nejaka super devalvace goldu neni nikde videt,vypada to,ze to bude vazne nejcenejsi surovina do RoS

a co s Common Debris? je vyuzivanej i na craft v RoS,nebo je nejaka jina varianta pro 61-70 itemy?

Uživatelský avatar
Jurman
Fallen Shaman
Příspěvky:74
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Jurman » 15.03.2014, 15:13 hod.

Goldy jsou potreba na crafty a na rerollovani statu.Pak jsou na crafty potreba jeste zlute, modre a legendarni materialy v ne zrovna malejch polozkach. A podle toho co bylo na bete tak ty goldy a mats pokud si chces dobre rollnout item tak ti budou silene mizet :)
Pro 61-70 se pouziva Reusable parts http://eu.battle.net/d3/en/item/crafting-material/
Obrázek

SilverHandCZ
Wraith
Příspěvky:169
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SilverHandCZ#2534

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od SilverHandCZ » 15.03.2014, 15:21 hod.

Na betě přerolovat dobře jednu legendárku stálo i 10M, když jste neměli štěstí na roll a člověk se musel opravdu držet pokud nechtěl utrácet prachy na reroll. Když si nedáš pozor zahučí ti v tom 100M během dvou dnů ani nemrkneš. Chce se holt mírnit a enchantovat věci, který za to opravdu stojej. Farmit goldy se dá docela slušně, ale když se nebudeš hlídat tak to je nepoměr. Jinak s goldama nic určitě nechystají - lidi by je asi sežrali zaživa.

Jinak k těm GEMům. Marquise padají už od začátku (LVL 60 a výš). Pokud budete na Tormentu I a výše tak může spadnou i Imperial gem (3xMarquise=Imperial) a to z mobů od LVL 61. Prakticky jsem Imperial gem na Tormentu I neviděl na Tormentu II mi tak za den padly dva a až na trojce to bylo tak 5 za run.
"All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing. " Edmund Burke

http://eu.battle.net/d3/en/profile/SilverHandCZ-2534/

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od HELLERcz » 18.03.2014, 14:07 hod.

Sice to video stojí za velké kulové, ale na památku jsem si to natočil, v rámci vypůjčené betaverze :) omlouvám se i za kvalitu, ale nemohl jsem si dovolit udělat to lepší, můj net není žádná extra třída na uploady :/



Už aby ostrá verze vyšla, nemůžu se dočkat :) takových riftů, jako byl právě tento.
Obrázek

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od st.ranger » 18.03.2014, 15:22 hod.

Dotaz pro ty, kteří měli přístup do bety.

Pokud jste začali hrát za Crusadera, bylo potřeba projít všechny 4 akty než jste byli vpuštěni do Ros? Nebo byla možnost začít s Crusaderem v pátém aktu? Uvažuji, zda se totiž budu těmi čtyřmi zdržovat nebo se nechám protáhnout.
K tomu ještě, co je podmínkou dostat se do 5. aktu?
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od zahadum » 18.03.2014, 15:50 hod.

aha tak Kuki to uviedol na pravú mieru :)
Naposledy upravil(a) zahadum dne 18.03.2014, 15:59 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 18.03.2014, 15:53 hod.

Musíš dohrát hru (ted nevím esi stačí zabit Mathaela, nebo jen lvl 70) a pak už můžeš třeba od prvního lvlu běhat adventure mod.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

SilverHandCZ
Wraith
Příspěvky:169
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SilverHandCZ#2534

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od SilverHandCZ » 18.03.2014, 16:29 hod.

st.ranger píše:Dotaz pro ty, kteří měli přístup do bety.

Pokud jste začali hrát za Crusadera, bylo potřeba projít všechny 4 akty než jste byli vpuštěni do Ros? Nebo byla možnost začít s Crusaderem v pátém aktu? Uvažuji, zda se totiž budu těmi čtyřmi zdržovat nebo se nechám protáhnout.
K tomu ještě, co je podmínkou dostat se do 5. aktu?
Jakmile dohraješ 5. Akt a je jedno na kterém LVL postava skončí. Prostě zabiješ Mathaela a můžeš hned s novou postavou běhat Adventure mód a nemusíš chodit Quest linii. Takže pokud někdo hodláte mastit crusadera doporučuju si nejprve ten 5. akt dodělat. Ale samozřejmě někdo to chce jít s novou postavu v celé quest linii - proti gustu...znáte to. Za mě jednoznačně, že si dojdu 5. akt relativně rychle, ta příběh není nijak oslnivej a je tam jenom jako pozadí, a pak se ihned usídlím na Adventure módu a nedostane mě odtamtud ani doustředěná kanonáda. Questů jsem si užil na Vanile až až.

Do jakéhokoliv aktu (5. není vyjímkou) se dostaneš stejně jako dnes:
a. doděláš předchozí akt
b. někdo ti ho nastartuje
"All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing. " Edmund Burke

http://eu.battle.net/d3/en/profile/SilverHandCZ-2534/

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 18.03.2014, 16:32 hod.

Pěkně řečeno.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od st.ranger » 19.03.2014, 19:00 hod.

SilverHandCZ píše:
st.ranger píše:Dotaz pro ty, kteří měli přístup do bety.

Pokud jste začali hrát za Crusadera, bylo potřeba projít všechny 4 akty než jste byli vpuštěni do Ros? Nebo byla možnost začít s Crusaderem v pátém aktu? Uvažuji, zda se totiž budu těmi čtyřmi zdržovat nebo se nechám protáhnout.
K tomu ještě, co je podmínkou dostat se do 5. aktu?
Jakmile dohraješ 5. Akt a je jedno na kterém LVL postava skončí. Prostě zabiješ Mathaela a můžeš hned s novou postavou běhat Adventure mód a nemusíš chodit Quest linii. Takže pokud někdo hodláte mastit crusadera doporučuju si nejprve ten 5. akt dodělat. Ale samozřejmě někdo to chce jít s novou postavu v celé quest linii - proti gustu...znáte to. Za mě jednoznačně, že si dojdu 5. akt relativně rychle, ta příběh není nijak oslnivej a je tam jenom jako pozadí, a pak se ihned usídlím na Adventure módu a nedostane mě odtamtud ani doustředěná kanonáda. Questů jsem si užil na Vanile až až.

Do jakéhokoliv aktu (5. není vyjímkou) se dostaneš stejně jako dnes:
a. doděláš předchozí akt
b. někdo ti ho nastartuje
Děkuji.

Faktem je, že Crusadera si hodlám vyzkoušet, ale ten Adventure mode mě v tomhle láká více než e nechat protáhnout v questové linii nebo ji celou znova procházet.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

SilverHandCZ
Wraith
Příspěvky:169
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SilverHandCZ#2534

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od SilverHandCZ » 19.03.2014, 19:18 hod.

Adventure mód je mnohem zábavnější a tudíž každou postavu si tam užiješ víc...koneckonců proto ho tam dodělali. Čili běhat questy je opravdu mimo mísu, připravíš se o hodně věcí.
"All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing. " Edmund Burke

http://eu.battle.net/d3/en/profile/SilverHandCZ-2534/

Odpovědět

Zpět na „Obecně“