Reaper of Souls: BETA

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od DrSma » 30.11.2013, 15:26 hod.

Casus: jako správný butthurt jsi se zacal vztekat aniž bys věděl, že s Vavikem jsme si povídali už před 3/4 rokem na velmi podobné téma.
Kdyby ses nepletl do toho, co jsem napsal jemu, který ví, co mu sděluju, nedělal bys ze sebe vola :wave:

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Casus » 30.11.2013, 15:29 hod.

Promin, ale ja nejsem butthurt, nejsem ten kdo tu kvici jak prase, kdyz si nekdo dovoli napsat neco spatnyho o moji oblibene hracce. Jestli ti vadi jiny nazor, nechod sem, nikdo ti to nenuti.
Ale nesmysly, jako ze nepisu diakritiku a proto blabla si nech pro sebe, nemaji zadnou hodnotu.

Navic, nemusis jak maly dite kopat do me, jen jsem te upozornil, ze kdyz budes reagovat na neco co nepsal, nema to cenu.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od DrSma » 30.11.2013, 15:32 hod.

Casus: sám jsi s tím začal a poučoval o významu "věty tázací" a znaménka "?" Od té doby jen kvičíš.
Jak říkám, stačilo.

edit: kdybys nereagoval na věci, kterejm nerozumíš (můj vzkaz vavkovi) nic z toho by se nastalo. Navíc jsem si jistej, že vavik tvoji pomoc a zastání nepotřebuje, umí diskutovat dost dobře sám.
Naposledy upravil(a) DrSma dne 30.11.2013, 15:36 hod., celkem upraveno 1 x.

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Casus » 30.11.2013, 15:34 hod.

Tvuj fanbojsky plac a reakce bez pochopeni otazniku ma cas 14:40, tezko jsem zacal ja, kdyz u mojeho postu je cas 14:45, ale jako pokus dobry. Btw, neni nic jednodussiho nez citovat kde kvicim. Hodne stesti s hledanim.

e: Dobre, ja to udelam po tvym. Je to tvuj nazor, proc me s nim otravujes? Navic si rikal, ze uz stacilo. Drz se svych moudrych rad.
Naposledy upravil(a) Casus dne 30.11.2013, 15:40 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od DrSma » 30.11.2013, 15:37 hod.

Casus: co to meleš?
ty 15:45
já 16:16

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Javurek » 30.11.2013, 15:39 hod.

Přestantě se dohadovat.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Gold Eagle » 30.11.2013, 16:24 hod.

Tak počkám na ROS. POE na 18 levelu a nějako nuda bo jsem napoprvý blbě rozhodil skilly a nemůžu si skočit koupit do AH pro lepší gear abych se s tím nějak popral a market je na prd. Jestli to takhle bude v ROS tak potěš koště. Milióny ubíhajících příspěvků na trade kanálu až z toho půjde člověku hlava kolem. No tě pic. Když udělají goldy na account. Tak si lidi najdou pro univerzální směnu nějakej materiál a bude se to prodávat po netu od botterů místo goldů. Třeba craft materiál na legendárky a unikáty. A ty kecy o tom, že si to lidi budou čenčovat v partě známejch lidí. na to peču. My co normál pracujeme nebudeme nutit známý s rodinama hrát ve stejnou chvíli, abycho nepřišli o 2 hodiny možnosti výměny legendárek mezi sebou. Ať boudnout na account všechno a budou čučet.

vavik
Wraith
Příspěvky:194
BattleTag:vavik#2969

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od vavik » 30.11.2013, 16:45 hod.

@ Antabus: snažím se zjišťovat info, koukám na streamy, beta pro mě přinesla více otázek než odpovědí, půl roku před vydáním na spoustu zásadních problémů slyším "definitivně nebylo rozhodnuto", ve spojení s dřívějším vývojem hry to ve mě moc důvěry nebudí (hře pořád chybí end game, je tu hromada problémů, které později vylezou na povrch), náznaky pro změnu k lepšímu v datadisku jsou, to je bez debat a budu rád, když se povede, rozhodně jsem nikomu nechtěl brát nadšení z novinek

@ DrSma: myslel jsem, když ti zřídili samostatnou sekci na fóru, že z té rezervace budeš vylézat co nejméně; nechápu, jak můžeš přispívat do diskusí o stavu hry, když si ve hře zkusil kulové, víš o ní kulové, její fungování ti je ukradené (po roce přicházíš na to, že je ve hře nějaká black dmg? bravo), ale nad vším vyslovuješ závěry, to ti není blbé?

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Antabus » 30.11.2013, 17:55 hod.

EDIT: poslochám javurka a původní text mažu. :wave: navrhuju zavést filtry na forum na určitý nicky :lol:

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Casus » 30.11.2013, 18:04 hod.

Zbytecna je existence cloveka, co si mysli ze ma jediny spravny nazor a rozbreci se pokazde kdyz mu nekdo kritizuje oblibenou hru. A ano, vavik je muj druhej uctet a vlastne vsechny ucty co si dovoli kritizovat tvou hracku jsou moje. A uz nebrec, uz to delat nebudu.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Javurek » 30.11.2013, 18:41 hod.

Neřeš koho existence je zbytečná a koho ne, Snažte se diskutovat nějak rozumně bez zbytečného napadání, každý má právo na svůj názor. Já se Vavikovi nedivím že je tak skeptickej, já jsem taky a zrušení prakticky celého obchodu je velmi špatné. Až si zahraju betu(snad) tak třeba názor změním, ale momentálně se zároven těším i bojím že to zas dodělaj.

Ta hra prostě musí mít spousty možností jak se hráči mají vyblbnout a co dělat.

Kvalitní pvp nebo možnosti pro něj
Pořádně nastavenej drop s trochou komplexnosti aby všude nepadalo všechno a lidi hledali svoje místa kde co nejlíp padá. Ne jen do zblbnutí chodit random Rifty. Tohle je právě problém toho že všude padá vše, jak se najde idální místo všichni chodí jen tam. V d2 bylo spousty míst kde bylo nejefektivnější farmit jisté věci.
Důraz na volbu rozdělení paragon bodů, které budou mít vliv na to, kam člověk půjde třeba farmit itemy nebo jakej build pojede na PvP
Ladder systém nebo něco na ten způsob, aby lidé mezi sebou mohli soutěžit o to kdo bude první, ne jen v Paragonu, ale třeba kdo našel nejvíc legendárek, měl nejvíc vyhranejch duelů, našel jako první best roll na legendárku atd atd.

Hlavně taky dobře fungující ekonomiku, volný obchod musí být. Současný stav znevýhoďnoval solo hráče a jak to vypadá tak budoucí stav s Account bound věcmi bude znevýhodňovat ještě víc lidí. V d2 mě fakt bavilo hrát s lidmy, i když jsem přece jen byl převážně solo hráč. V d3 mě od hraní s lidma odrazovalo víc věcí. Přišlo mi že hra v MP nebyla tak nějak zábavná, taky není zrovna ideální šílenej chaos ze skillů na obrazovce. V d2 byla i přes 8 lidí ve hře teda větší přehlednost. Dal bych nějakou možnost vypnout nebo redukovat efekty u skillů. Ještě k tomu MP a obchodu. I když v d2 nebyl obchod zrovna ideální, bavilo mě obchodovat, smlouvat, vyměňovat věci za věci, v d3 se tohle scvrklo na AH a RMAH, a dále to vypadá že nebude skoro nic. Co je mi do toho že budu moct ve 2 hodinách vyměňovat věci s přáteli. na to kašlu, já to chci prodat komu chci. Když už mě nutí hrát multiplayr, tak ˇat proboha neeliminují možnosti multiplayeru.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od dawemorraless » 30.11.2013, 23:38 hod.

Proč prostě nepřekopou AH a neudělají např Market Place kde se bude obchodovat pouze item za item vložíš item a počkáš co Ti kdo nabídne(s tím že ten item musí být vložen do Marketu) (určitě by měla být možnost si vybrat co Ti kdo za to má nabídnout) pak zkoukneš vybereš potvrdíš a přesuneš do stashe.....např dropnu Skorn nechci hraju DH hodím ho tam označím že chci ranged weapon a je to :)
jinak s někým se diskutovat nedá hlavně když má pořád pravdu
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

ekro
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:nakasi#2902
Bydliště:Opava

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od ekro » 01.12.2013, 11:02 hod.

dawemorraless píše:Proč prostě nepřekopou AH a neudělají např Market Place kde se bude obchodovat pouze item za item vložíš item a počkáš co Ti kdo nabídne(s tím že ten item musí být vložen do Marketu) (určitě by měla být možnost si vybrat co Ti kdo za to má nabídnout) pak zkoukneš vybereš potvrdíš a přesuneš do stashe.....např dropnu Skorn nechci hraju DH hodím ho tam označím že chci ranged weapon a je to :)
jinak s někým se diskutovat nedá hlavně když má pořád pravdu

GZ za myšlenku. Přesně tak. Měl by zůstat obchod, ale pouze jako možnost výměny (1) itemu. Ne 10ks. Ne RMAH. Dost bylo tunám digitálního odpadu. Dost bylo dalšího bohatnutí botterů a noliferů. Nebo sehnat suroviny. Možná.

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od KryOn » 01.12.2013, 11:53 hod.

To by bylo super takhle trejdovat a ne jen v chat okně, kde je hegeš zmatek... Za mě bych ještě udělal, že po nasazení jakéhokoliv předmětu na sebe by byl account bound a nepřeprodával by se pořád dokola, aby byl úbytek itemů...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Gold Eagle » 01.12.2013, 13:18 hod.

Jo, takovej trejd kus za kus bych akceptoval. Ale to co vymýšlí je krávovina a na materiálu, pokud nebude acc. bound si nahrabou neofíko weby. Plácaj to jak pes a kočička dort. Aspoň by využili konow how a potenciál co utratili na udržování současné AH. Alidi by se netrápili na neofíko webech a přes přeplněné trade listy.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od firdecek » 01.12.2013, 16:07 hod.

Toto není špatný nápad, ale i tak tam vidím, že by se dva lidi na nějaké d2jsp domluvili, jeden by poslal many na paypal a druhý by mu vytradoval item za nějaký magic sword...a je tu AH jen v jiné podobě...Asi opravdu jediná možnost je prostě trade zakázat anebo omezit časově, aby se předmět nestihl takto zobchodovat.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Alfajk » 01.12.2013, 16:13 hod.

ne ne ne,nejlepsi reseni je to,jaky je ted nastaveny,proste trade zrusit,kdyz hrajes singleplayer rpg,taky nelozis po forach,aby sis koupil nejakej kus equipu,zkratka ti musi dropnout a tak by to melo bejt i tady,equip bude proste padat vsem a nebude potreba shanet nekde jinde,nez z dropu ve vlastni hre

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Gold Eagle » 01.12.2013, 16:23 hod.

Smarja jen zas do toho nemotat real money. Proste AH s výměnou jen kus za kus bez RMAH! A klidně craft material account bound. Jinak to dopadne jak tvrdím.

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Fru-fru » 01.12.2013, 16:27 hod.

To Alfajk:

Jenže problém D3 je, že už nikdy nebude SPgame..i když hraješ sám, tak ten sociální a MP prvek je hrou tak prostoupen, že prostě Tě to láká - myslím srovnávat se a snažit se získat co má druhý...
Ty časy, kdy jsi kámošovi záviděl gear, ale abys ho viděl , tak jsi musel k němu domů nebo Ti poslal screenshot, jsou podle mě dávno pryč. Posun her v tomto nezastavíme ani kdybychom se na zadní stavěli... Ale pamatuji si na to se slzou v oku ;)

To Gold Eagle:
Ta výměna proč ne, jen si neumím přesně představit realizaci..
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Alfajk » 01.12.2013, 18:03 hod.

no a kde jsou ty casy,kdy sla cela postava prenyst na diskete nebo flashce...jooo to se zilo...kazdopadne pokud bude equip proste padat +- vsem stejne,nebude co zavidet,ja budu spokojenej,pokud bude kvalita equipu primo umerna casu stravenymu ve hre,ale abych ted odehral 500 hodin a nemel na sobe nic,uz nechci znovu videt

Odpovědět

Zpět na „Obecně“