Efektivní získávání goldů

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
tribalcz
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ichiscz#2504
Efektivní získávání goldů

Příspěvek od tribalcz » 17.10.2013, 17:09 hod.

Ahoj jak nejefektivněji získávat goldy pokud mám neatraktivní předměty které jdou rozlozit tak dělám to a normální stejného rázu většinou střílím hned ve hře nebo v auukčním domě alě většina se mi vrací a mám i poměrně štěstí na „sexy“ vybavení myslím tím vybavení s poměrně dobrými staty trebas sekyru s utokem 35 +strength 60 + vitality 30 se slotem osadim jí kamenem ruby typu regular ted nevim presne o kolik to zveda min max poskozeni dam do aukčního domu třeba za 10 k vrati se mi tak snizim a kdyz sem treba na 2 k za taovou zbran a vrati se i tak ji radsi rozlozi protoz mi zabira misto v truhke/inventari

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Efektivní získávání goldů

Příspěvek od Alfajk » 17.10.2013, 17:17 hod.

takovej srot item neprodas,na low lvl v naprosty vetsine pripadu nema vubec cenu davat cokoliv do aukce

tribalcz
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ichiscz#2504

Příspěvek od tribalcz » 17.10.2013, 17:47 hod.

Sem lvl 26 takze nemqm do aukce nic davat a spokojit se s tim co mi da hra jo

Odesláno z mého Samsung Galaxy-SII I9100 pomocí tapatalk

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Efektivní získávání goldů

Příspěvek od Alfajk » 17.10.2013, 18:17 hod.

no,samozrejme ze nejaky goldiky se na zacatku vytriskat daji,ale moc lidi nehraje na low lvl a tim padem se malo prodava,nejlepsi sance na prodej je,kdyz si najdes item presne jako je ten tvuj a das ho o neco levneji

tribalcz
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ichiscz#2504

Re: Efektivní získávání goldů

Příspěvek od tribalcz » 17.10.2013, 18:48 hod.

a prave v tom tvi jadro problemu dobry veci mi padaj docela casto az na jeden detail jedna se o trojlistek amulet, prsten boty ostatni moc casto ne úpokud bych vydrzel tak verim ze zacnou padat i ostatni veci s dobrejma statama ale problem, je ve hre za a) momentalne sem lvl 28 sem v poslednim actu hra proti me posila slabi nepratele proste bezim s barbarem a jen kolem sebe parkrat svihnu a du dal opomenemeli bose nebo rare nepritele s partou minionu nwm cekal sem neco vic :-/

tribalcz
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ichiscz#2504

Re: Efektivní získávání goldů

Příspěvek od tribalcz » 17.10.2013, 18:50 hod.

takze aby se AH vyplatilo tak jedina moznost je dklepat diablo na normal a pak jit na nightmare

tribalcz
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ichiscz#2504

Re: Efektivní získávání goldů

Příspěvek od tribalcz » 17.10.2013, 18:53 hod.

a jeste mimo tema co soudite o me postave barbarovi co myslite dosahuje alepson prumeru http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ichi ... o/25997877

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Efektivní získávání goldů

Příspěvek od Lemurman » 17.10.2013, 19:05 hod.

poradim ti, zaškrtni si v Options položu Elective mod (Options->Gameplay->Elective mod) a budeš si moc přehazovat skilly jak se ti zlíbí
Obrázek

tribalcz
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ichiscz#2504

Příspěvek od tribalcz » 17.10.2013, 20:50 hod.

Ok zajimava funkce ale zajima me pokud vemu dva skilly z jedne kategori muzu je pouzit v jednu chvili nebo musim pockat az se mi nabije mluvim ted o tech skillech co se nabiji 120 sekund

Odesláno z mého Samsung Galaxy-SII I9100 pomocí tapatalk

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Efektivní získávání goldů

Příspěvek od Lemurman » 17.10.2013, 20:55 hod.

můžeš používat oba, takže bosse můžeš smažit pomocí Earthqake a zároveň do nich řezat pomocí Wrath of the Berserk. Oba mají ale cooldown 120 sekund takže do dalšího použití musíš počkat
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“