Gamepad

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
tribalcz
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ichiscz#2504
Gamepad

Příspěvek od tribalcz » 11.10.2013, 20:19 hod.

Předem se omlouvám pokud jsem toto téma blbě umístil ale jde mi o jednoducho věc měl sem možnost před pár dny vzkoušet diablo 3 na ps3 jako velké mínus považuji nemožnost lognout se do uctu na battle net(možná to jde ale nenasel sem to) ale jako ohromné plus považuji možnost ovládání pomocí gamepaducož hru nejen zrychluje, vtáhne vás víc do hry protože nemusíte myslet na to jestli místo 1 zmáčknete Q apod. a navíc to přinší úplně jinou úroven prostě tlučete nepřátele a nezaobíráte se zbytečnostmi které vás neustále odtahují od hry mám gamepad maxfire blaze 3 od geniusu a zajima mne jestli jde nějak namapovat gamepad aby ho slo vyuzit neco jako emulator aby se to tvarilo jako klavesnice apod

Uživatelský avatar
Denny
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Denny#2750

Re: Gamepad

Příspěvek od Denny » 11.10.2013, 20:46 hod.

Bluepost

Momentálně neplánujeme podporu gamepadů pro PC verzi která byla navržena právě pro klávesnici a myš. Stejnou logiku uplatňujeme i pro konzole: PS3 a XBox360 verze Diabla III byly určeny pro ovládání gamepadem a proto nepodporují ovládání pomoci myši a klávesnice.

edit: vypadá to ale že funkční emulátor na to přece jen existuje.. zkus tohle http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4078908718

tribalcz
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ichiscz#2504

Příspěvek od tribalcz » 11.10.2013, 21:15 hod.

Diky snad to pomuze

Odesláno z mého Samsung Galaxy-SII I9100 pomocí tapatalk now Free

tribalcz
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ichiscz#2504

Re: Gamepad

Příspěvek od tribalcz » 11.10.2013, 21:49 hod.

tak reseni to je ale odkaz ktery je v topicu odkazuje na blba data takze si musete nakonec v xpadderu tato data vytvorit sami prave na tom pracuju tak pokud by mel neekdo zajem piste do PM pokud by slo diablo avladat pomoci WaSD nebo kur sipkami tak by to bylo dokonale

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Gamepad

Příspěvek od Quetak » 11.10.2013, 23:37 hod.

proveditelný to možná bude, ale z výsledku budeš asi dost zklamanej v porovnání s PS/xbox verzí. D3 na PC bude asi s gamepadem dost kostrbatý, na konzole je kvůli tomu komplet předělaný ui hry - inventář, výběr skillů, sbírání itemů atp. Rozhodně hra nebude svižnější než klávesnice+myš. Uvidíš sám ,ale nevěřím, že si s tím nějak pomůžeš pokud nezvládneš ještě zkopírovat ui z konzole, bez toho bude gamepad imho nepoužitelnej.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“