Zrušení AH!

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Oryctes
Quill Rat
Příspěvky:26
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Oryctes#2434
Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Oryctes » 18.09.2013, 08:57 hod.

miesto ingame AH, vzniknú AH fóra
nemaluj čerta na stenu!

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od mdmT » 18.09.2013, 09:04 hod.

... za mě skvělá zpráva, kombinace zrušení AH + lepšího dropu posune hru někam jinam ... černý trh bude, to je jasný, ale nebude to dle mého nic tak hroznýho jak tu někteřá popisují, ten trh je aktuálně živen botama a ti snad nejedou proto, aby měl někdo super gear ( alespoň většina z nich ), ale proto, aby se z toho rejžovali real money ... Tzn. jasně pořád do toho pár lidí nějak bude cpát svý prachy, ano pořád pojede pár botů, aby měl někdo super gear, ale bude jich třeba 5% protože vyrejžovat z toho skutečný peníze bude mnohem těžši ... jediný co mě na tom štve je datum ... jako ohlásit toto půl roku dopředu? nějakej důvod? proč to nenasadí za 14 dnů, když už je to vyzkoušený ( viz. konzole ... ) ...
Naposledy upravil(a) mdmT dne 18.09.2013, 09:06 hod., celkem upraveno 1 x.

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Dava_C » 18.09.2013, 09:06 hod.

Jsou v tom real money, možná nějaké právní opatření.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Zaljan » 18.09.2013, 09:08 hod.

laddery fajn, ale nejradeji bych stejne pridal tlacitko "reset account" :)

Uživatelský avatar
Chadzi
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Chadzi#2987
Bydliště:ČR

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Chadzi » 18.09.2013, 09:10 hod.

Nad některými příspěvky se tu člověk opravdu zasměje aneb "béé béé nechte mi tam můj AH béé béé" :grin:

Odesláno z mého HTC One pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od HELLERcz » 18.09.2013, 09:14 hod.

Chadzi: i s tím se musí počítat :) jsou to lidi, co asi si neumí uvědomit podstatu hratelnosti Diabla. Co dělá diablo diablem. Tak jak to říkali pánové tady
http://www.youtube.com/watch?v=y06NAA1wodA
Obrázek

burzum
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:gutalax #21476

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od burzum » 18.09.2013, 09:17 hod.

Ragnarok píše:To jsem skutecne jedinej, kteremu se tento zpusob nelibi?
Ja pochopim RMAH, kde se sklutecne jedna o podvod. Ja pochopim, ze to chteji nejak seriznout, ale proc takhle?

Me osobne napriklad AH bavi. Bavi me dropnout vec, kterou pak muzu na AH prodat. Bavi prolezat AH a premyslet, co si koupim ci nekoupim.
ale nejsi sám, jenom v tom prvotním nadšení to tak vypadá, ;) naprosto souhlasím se zrušením RMAH, to je podle mne opravdové zlo ale jinak okamžité zrušení AH se mi taky moc nelíbí.Já to na rozdíl od většiny zde píších beru jako příjemný bonus ,mám přece na výběr hrát s AH nebo bez.Pochopil bych kdyby bylo Diablo primárně zaměřený na arenu ,nebo nějakým směrem kde jsou hráči at bud díky botu nebo masivnvím naléváním peněz nějak extrémně zvýhodněny.Ale to jestli si koupím za realný peníze herní měnu která mě zvýhodnuje pouze v tom že rychleji a účiněji zbírám dropy ,nebo si můžu v AH koupit lepší gear tak proč by to mělo ostatním hráčům nějak vadit ? Podle mne by stálo spíše za to AH prostě upravit ( z ohledem právě na hráče které AH baví) já nevím třeba omezením počtu věcí které by jsi mohl dát nebo koupit v AH .Takhle se děsím toho že jediná možnost jak koupit/prodat lepší věci bude trade window ,nepřál bych nikomu ten vztek když se najde vykuk co se tak nějak náhodou splete o nulu.No nechme se překvapit co na nás ještě vymyslí.

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Dava_C » 18.09.2013, 09:21 hod.

Ale já nejsem proti zrušení AH/RMAH, ona je to dobrá myšlenka, jen říkám, že to ničemu nepomůže, pokud nebudou dropy accbound vč. goldů, vše zůstane při starém, jen neoficální cestou.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od firdecek » 18.09.2013, 09:25 hod.

Dava_C píše:Já jsem s Ragnarokem a s Arnoldem. Od hraní mě odrazuje právě to, že pokud budu chtít mít dobrý gear, tak si ho stejně budu muset koupit, ale na černém trhu, tzn. nebude k dispozici všem jako nyní na AH (alespoň já černý trh nesnáším a nepodporuji). Prostě kupování předmětů a top chary nezmizí, takže z tohohle pohledu je vize těch co se na konec AH těší utopie. Když si představím, jak jsem se cítil, když jsem dostával čočku v původním infernu A2 s 12k dps a 150 AR a koukal jsem na lidi, co mají 70k dps a 500 AR, tak je mi špatně, hrozně demotivující. To samé bude nyní. Account bound všeho dropnutého, nebo to co popisoval Arnold je jediná správná možnost. Navíc je tu zrušení Archona a dost pravděpodobně i CM a zrušení LS runy. Opravdu jsem na váškách, zda to mám ještě hrát, je to opradu těžké, když vím, kolik hodin jsem hraním strávil.
Šmarja, ty seš hroznej fakt :) To bys s takovou filosofií ani nemohl hrát jakýkoliv sport - basket? nee, vždyť Michael Jordan trénoval už od 3 let a měl na to peníze. Atletika? Ne, vždyť tam vedou černoši, mají lepší geny, ti se už tak narodili. Pokud chceš být v čemkoliv TOP, tak musíš investovat real money - od Diabla přes cvrnkání kuliček :) Prostě přestaň tu trollovat - samozřejmě, že budou lidi, co si na black marketu tu a tam něco koupí, ale nebude jich takové hafo, jako dnes přes AH. A když si chtějí hru kazit, tak je to jejich blbost. :twisted:
Právě nádhera je v tom, že ti dropne nějaký předmět, který se nehodí do tvého buildu a ty podle toho super itemu otočíš celou postavu. Ne, že ho bouchneš na AH za balík a jedeš si pořád jen to svoje. Právě Loot 2.0 má nabídnout velké množství možností a na to se těším :)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od HELLERcz » 18.09.2013, 09:28 hod.

Burzum: tobě se nelíbí okamžité zrušení AH ? Však okamžité není, zruší se za půl roku, do té doby si ji užij :)
Obrázek

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Ksinbad » 18.09.2013, 09:31 hod.

Tohle je nejhorší možné rozhodnutí Blizzardu od vydání Diabla 3 a to jak pro ně samotné, tak hlavně pro hráče!!!!! Vždy jsem to bral tak, že zisky Blizzardu z Auction House je nejen motivují ke zlepšování hry, ale také k její ochraně před piráty. Po zrušení AH dojde k jedné z těchto dvou možných variant:

1) podpora hry v podobě inovativních patchů a ochrany proti pirátům rapidně poklesne
2) budou zavedeny měsíční poplatky (tomu sice moc nevěřím, ale za dobrou podporu hry se musí solit, zadarmo to není a jen z prodeje datadisků se to nedá financovat moc dlouho).

LOOT 2.0 by mohl nahradit AH jen tehdy pokud by každému padaly legendárky té nejvyšší kvality a v takovém množství, že by nemělo smysl obchodovat. Tomu ale nevěřím, protože by s tím odpadla ta jejich propagovaná radost z nalezení legendárního předmětu. Ať mi také zkusí někdo vysvětlit, jakou mohu mít radost z opravdu báječné zbraně pro mnicha, když hraju za DH a za mnicha hrát ani neplánuju. K čemu vlastně potom budou herní goldy - jen opravy a upgrade drahokamů? Fuj!!!

Pokud bude zrušen AH, tak nad tím vydělá jen černý trh, který funguje i dnes, ale zatímco dnes se na obchodu přiživuje, tak po zrušení AH nebude mít konkurenci, bude to srovnatelná situace jako když byla v Americe vyhlášena prohibice.

Jejich odůvodnění proč zrušit AH je nelogické, přijde mi, že je možná ochrana a podpora hry příliš finančně náročná a chtějí jí silně omezit, s fungujícím AH (ze kterého mají zisky a musí ho chránit), by to šlo dost těžko. Jsem pro LOOT 2.0 všema deseti, protože by omezil dnešní nutnost nakupovat lepší předměty na AH, ale rozhodně ne za cenu toho, že by AH byl úplně zrušen!!!!! AH posunul úroveň hry a motivoval hráče k obchodování a střádání goldů, bez AH budou herní goldy brzy bezcenným smetím, což povede k odklonu hráčů od Diabla 3 (vytratí se naděje hráčů, že něco dobrého najdou, co mohou prodat a nakoupit si co potřebují). Lepší a častější dropy tohle prostě nemohou nahradit, protože kdyby ano, tak každý by získal dokonalou postavu za krátký čas a vedlo by to k tomu samému - zase k odklonu hráčů od Diabla 3, protože by nebylo co zlepšovat.

Ve zrušení AH nevidím ani jednu jedinou kladnou věc! Ty kdo AH nechtějí, tak ho přece nemusí používat!!! Přijde mi, že hodně hráčů nevidí důsledky zrušení AH, které povedou ke ztrátě hodnoty goldů a růstu černého trhu. LOOT 2.0 měl jen omezit vliv AH na hru (jednoznačně kladná věc) a ne ho zrušit. AH odráží hodnotu věcí ve hře a umožňuje každému hráči bezpečné obchodování. Se zrušením AH se obchod přesune mimo vliv Blizzardu a tomu rozhodně nemohu dát palec nahoru.

Nechci se nikoho konkrétního dotknout, ale přijde mi, že v diskuzi si uvědomuje jen uživatel s nikem Ragnarok řadu negativních důsledků, které bude mít zrušení AH, zvlášťe pokud to bude zcela nárazově (ze dne na den). LOOT 2,0 prostě nemůže zcela nahradit AH.

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od WulFgaR77 » 18.09.2013, 09:32 hod.

Dělejte si s aukcí, co chcete, ale hlavně nezkažte loot 2.0 a itemizaci !!! "Nechci se za tejden nudit."

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Petros » 18.09.2013, 09:34 hod.

Je předčasné hodnotit Blizzard za tento krok, jedná se vlastně o první konkrétnější oficiální info od oznámení datadisku, pokud nepočítám datamining alfa verze a pár blue postů. Neznáme podrobnosti dalších plánů a věřím, že se ještě budou dít věci, které nás hodně překvapí. Na soudy je v tuto chvíli opravdu hodně brzy.

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od ReptileSVK » 18.09.2013, 09:35 hod.

pokial AH, RMAH zrusia account bound itemy su zbytocne, ale ze absolutne zbytocne.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od sklb » 18.09.2013, 09:35 hod.

Dava_C píše:sklb: ta věc bude ničit hru i nadále, jen neoficiálně, podívej jak je černý trh rozšířen (loothunter, d3geeks a podobný sra*ky). A tady nejde jen o ten gear, přemýšlejte, lidi si budou kupovat gemy, materiál na craftl, goldy aby mohli craftit, enchantit a vy nebudete mít nic. Loot na konzolové verzi je jiný, než bude na PC, PC verze nebude mít tak dobré dropy, takže všichni budou mít průměrný gear, ale budou tací, kteří budou mít opět BiS itemy, což je pro mě endgame, který ve hře chybí.
Vidis veci ktore sa este ani nestali a o ktorych este ani nie su ziadne relevantne informacie. Kto bude chciet mat lepsi gear a investovat nech si investuje. Rozdiel bude v tom, ze potom to bude musiet pracne hladat a jednat a to odradi 95% ludi, teraz mu k tomu stacia dva kliky a cislo uctu.
Pokial bude ladder tak tieto tvoje obavy su absolutne bezpredmetne.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Casus » 18.09.2013, 09:37 hod.

Ksinbad: Muzu tedy dve otazky?
1) Kde si vyberu ze chci hrat bez aukce a zapnu tim pouzitelny dropy? To co ME pada ted se hodi tak na hell nebo MP0, ja chci postavu progressovat dal.
2) Jak mohly ty tisice her do ted fungovat, kdyz absence tvrde kapitalisticke (gold) a wallet warriorske (rm) aukce dela hru tak nehratelnou a nemoznou existence?

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od firdecek » 18.09.2013, 09:40 hod.

Ksinbad píše: AH odráží hodnotu věcí ve hře a umožňuje každému hráči bezpečné obchodování.
Přesně toto je důvod, proč AH ruší. Diablo není o obchodování, ale o sbírání lootu. To, že u každého předmětu člověk viděl, že stojí 5 euro, nebo 2 eura, tak to je nejhorší věc, co kazí požitek z pěkného předmětu. Černý trh možná trochu vzroste, ale drtivá většina casual hráčů tam nepůjde a tím pádem bude čistější ekonomika. Obchodovat se navíc budou jen TOP předměty, které se obchodují mimo AH už dnes.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od sklb » 18.09.2013, 09:44 hod.

Ksinbad píše: 1) podpora hry v podobě inovativních patchů a ochrany proti pirátům rapidně poklesne
2) budou zavedeny měsíční poplatky (tomu sice moc nevěřím, ale za dobrou podporu hry se musí solit, zadarmo to není a jen z prodeje datadisků se to nedá financovat moc dlouho).
:D :D :D
Lebo ti pirati by tej hre strasne uskodili ze?
Lebo 90% ludi co si kupilo diablo 3 v minulosti hralo Diablo 2 akurat tak z palenky. Tak strasne ti pirati uskodili diablo 3. niekolkymi milionami ziskov
Inovatine patche?
Ukaz mi jeden ktory sa da povazovat za skutocne inovativny? Pvp? vysmech?
Revizia legendarok? vysmech. nic nedosahovalo kvalit stareho 13 rocneho d2.
A preco sa tak vlastne bojis piratov? Si myslis, ze to su neaki teroristi z RPGckami alebo co mas za problem?
Ved ked sa ta hra dostane do offline modu tak sa otvaraju nekonecne moznosti moderom a ak si spomenies ake perfektne mody malo d2 a pokial d3 vdaka tomuto bude mat len z polovice tak dobre mody je to vyhra pre vsetkych!
Tie mesacne poplatky snad ani nema cenu komentovat.
ale predsa "(tomu sice moc nevěřím, ale za dobrou podporu hry se musí solit, zadarmo to není a jen z prodeje datadisků se to nedá financovat moc dlouho)." toto proste musim dat.
Ako si predstavujes tento system? Dnes ked vsetci tento prastary neefektivny model opustaju a posledne miesto sice uz stradajuce, ale stale relativne fungujuce je WOW si myslis, ze teraz v roku 2013 zavedu takuto blbost? Cesta su kozmeticke predmety, aka Dota ktore neovplynuju tvoj progres a neplatis mesacne poplatky. Kupis ked chces a predstav si STACI TO. Aku udrzbu bude potrebovat tato hra? Serveri uz maju nakupene davno.
Dalsia vec je ze stare D2 malo posledny patch vydany nedavno, takze podpora je to posledne coho by som sa na tvojom mieste bal. Zvlast ked ma vyjst xy datadiskov.

Ja to nechapem, hra je totalne rozdrbana botmi a ludia sa boja, ze zrusenim AH im to niekto rozdrbe este viac. SAK TO SA UZ ANI NEDA
Naposledy upravil(a) sklb dne 18.09.2013, 09:50 hod., celkem upraveno 1 x.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
Chadzi
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Chadzi#2987
Bydliště:ČR

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Chadzi » 18.09.2013, 09:49 hod.

Přijde mi, že lidi co tu pláčou nad zrušením AH, o původní Diablo ani nezavadili a vůbec nechápou jeho podstatu...

Odesláno z mého HTC One pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
c4llix
Gorebelly
Příspěvky:213
BattleTag:c4llix#1401

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od c4llix » 18.09.2013, 09:56 hod.

2 Chadzi: Tak proč dával Blizz AH do D3, mohl to rovnout vydat bez toho aby naplnil podstatu předešlých dílů :roll:

Odpovědět

Zpět na „Obecně“