Nelíbí se vám stav D3? Pojďme něco změnit!

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334
Re: Nelíbí se vám stav D3? Pojďme něco změnit!

Příspěvek od ZOMB » 23.03.2013, 23:27 hod.

Dobrý nápad... pokud bych tam ale napsal, že to je za celou zdejší komunitu, chtělo by to ještě trochu víc lidí, aby se vyjádřili...

Tímto prosím všechny, kteří toto vlákno sledují, aby se vyjádřili ke změnám!
Nejlépe bude, když se budou komentovat změny, které navrhl vavik... pěkně to shrnul :)

Doufám, že se mi dostane podpory i ze strany adminů... pokud ne, tak si samozřejmě nedovolím mluvit za web diablofans.cz
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nelíbí se vám stav D3? Pojďme něco změnit!

Příspěvek od Javurek » 24.03.2013, 00:45 hod.

Mojí podporu máš, ale ani nevím jestli má cenu se nějak sáhodlouze rozepisovat, protože změny co bych chtěl oni stejně nikdy neudělaj.

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Nelíbí se vám stav D3? Pojďme něco změnit!

Příspěvek od Majky_majk » 25.03.2013, 07:57 hod.

ZOMB píše:Majky_majk: Ono otázkou tedy zůstává, <b>co</b> Tě přiměje si koupit datadisk a hrát ho... co přesně od hry chceš, co Ti teď chybí...
v
To je komplexsní otázka, na kterou bych odpověď rozdělil do 2 rovin...

1. Na Diablu 3 mě štvě spousta věcí. Spousta. Nejde jen o jednu nějakou konkrétní funkci, ale o to, jak to ve výsledku funguje. Dám příklad: - volba skillů. Hrozně mi chybí strom z D2 a klidně bych teď napsal, že bych ho chtěl do D3. Ale ve skutečnosti by mi nevadil ani nový systém, kdyby byl dotažený... je dotažený? Existuje jen několik buildů, které každý jede. Víceméně jeden univerzální směr vybavení, který se hodí ke každému buildu. Kde je pak výhoda?

Celé D3 je jako, kdyby ho začal programovat někdo, pak přišel někdo jiný a pokračoval.... a takhle do alejůja. Jako když jedno dítě začne malovat na papír motýlka, jiné mu to sebe a přemaluje to na auto, další to přemaluje na dům, další na zámek... stejné je D3. Kotel nesmyslných mechanik, nevyužitých funkcí, zbytečností.

Existuje spousta věcí, co by se na D3 dala vylepšit, ale já třeba netrvám ortodoxně na tom, aby se vrátil strom z D2. Ale musel by mít hlavu a patu systém z D3. Proč tu nejsou itemy, které budou navázané na konkrétní buildy. Proč tu jsou zbytečné skilly? U stromového systému jsou i zbytečné skilly dobré (možnost slepého vývoje a chyby), ale u konceptu stylu D3 to nemá ospravedlnění.

2. Nákup datadisku... v tom je ten zakopanej pes. Já si ten datadisk koupim stejně, i když mám k D3 výhrady. Svým způsobem to pro mě není žádná zásadní položka a vim, že za ní dostanu několik hodin dobré zábavy. Takže bych si ten datadisk asi koupil i v moment, kdyby přinesl jeden hloupej act a nic moc víc.

A přesně to je ten největší problém. Takhle to uděláme stejně všichni, protože co je pro nás nějakejch 700-1200,- Kč, když se jedná o Diablo o kterém tady jsme schopni hodiny jen debatovat. Takže proč by na nás Blizzard neházel bobek... hra se stejně bude prodávat skvěle, jako D3 :-(.

Uživatelský avatar
esopeso
Doom Knight
Příspěvky:479
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Esopeso#2983

Re: Nelíbí se vám stav D3? Pojďme něco změnit!

Příspěvek od esopeso » 25.03.2013, 08:16 hod.

Držim palec ať se to povede a třeba aspoň nějaká zpětná reakce bude :-) a jestli ne tak možná se ta moje nalomená hůl už taky zlomí :-)
Obrázek
Diablo uložen v ledu , jedu si SC,TR,BS,FiFu,lol,BF3

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: Nelíbí se vám stav D3? Pojďme něco změnit!

Příspěvek od pns » 25.03.2013, 08:19 hod.

myslenka hezka, a jak se rika "iniciative se meze nekladou", ale tohle nezmeni nic... asi "jedinym" zpusobem aby lidi z activ. a blizz. na neco slyseli jsou penize, tzn. udelat akci na ""popularnich"" mediich, f*ck atd. pokud v pripadnem datadisk nebudou zmeny, zasadni zmeny, si ho "nikdo" nekoupi...

jake by ty zmeny meli byt, no za me, aby hra prestala byt postavena na obchodovani na ah, rmah (tuny predmetu), velikost hry (4x), customizace postav(alespon nejaka), pvp hodno roku 2012, inferno obtiznost jen pro lidi co tomu "obetuji" svuj zivot...

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Nelíbí se vám stav D3? Pojďme něco změnit!

Příspěvek od HELLERcz » 25.03.2013, 09:22 hod.

Počtení je to pěkné, návrhy fajn, ale jsem stejně skeptický. Každopádně máte i z mojí strany podporu :)
Obrázek

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Nelíbí se vám stav D3? Pojďme něco změnit!

Příspěvek od ReptileSVK » 27.03.2013, 14:05 hod.

pripis tam:

1. zrusenie straty NV pri zmene skillu (praveze teraz to nuti hracov hrat iba jeden build)
2. po dovrseni paragon 100 + 1 okno passive skill
3. nekonecny dungeon ala torchlight
4. za goldy moznost vyroby rare itemu z bieleho itemu
5. zrusit attackers take damage - zaviest crushing blow
7. po zobrati itemu v truhle a kliknutie na iny item ich zamenit v kurzore, nie medzi sebou v polickach

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Nelíbí se vám stav D3? Pojďme něco změnit!

Příspěvek od Jojo WD » 27.03.2013, 15:59 hod.

zo vsetkym ako tak suhlasim ale s cislom 1. nie: Ved ta to nenu ti hrat 1 uild ved si na zaciatku hry spravys build aky len chces a ides a naco chces menit build pocas hry, si na zaciatku nastavys aky chces a mas.
Obrázek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Nelíbí se vám stav D3? Pojďme něco změnit!

Příspěvek od WulFgaR77 » 27.03.2013, 16:49 hod.

Tak logicky...
Na různý lokace - různý skilly. Na bosse jiný skilly... apod.

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Nelíbí se vám stav D3? Pojďme něco změnit!

Příspěvek od Jojo WD » 27.03.2013, 17:05 hod.

Ja chodim len jeden build a je mi jedno kto alebo co pride tak padne s tym buildom co mam nastaveny, ale ano budis mate pravdu
Obrázek

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Nelíbí se vám stav D3? Pojďme něco změnit!

Příspěvek od ihatemylifep » 27.03.2013, 17:56 hod.

Napísali ste tu veľmi dobré návrhy,ktoré by sme určite všetci hneď brali keby boli v hre ,lenže o to tu nejde,tu ide o peniaze a o nič iné.. Blizzard urobil hru -hráči si ju kúpili a to je všetko,teraz kju len udržujú v tom stave aby sa na ňu nesťažovali deti ktoré za ňu platia a budú platiť .. tu nejde už o nás ,hráčov ktorí sme prežili časy Diabla 1 a 2 - tu ide o prachy a o novú generáciu hráčov ktorým stačí aj takáto "hra" aako je momentálne D3 teraz ,preto s tým idú aj na konzoly .. oni kašlú na hru,ichc jediný ciel je vydať ju na konzoly a mať dalšie prachy a to vieme všetci :roll: Kde sú tie časy keĎ sa hry a hudba nerobili pre peniaze ale pre pocity a zážitky z nich...

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Nelíbí se vám stav D3? Pojďme něco změnit!

Příspěvek od ZOMB » 27.03.2013, 18:58 hod.

Děkuju za příspěvky! ;)

Reptile:
1) Myslím, že toto není nutné... nebo to alespoň tolik navedí... máš k dispozici 6 různých skillů... to snad stačí, ne?
2) Nápad dobrý, k paragon levelům se ještě rozepíšu...
3) Souhlas spíš s tím, že potřebuju výzvu... i takto se dá provést
4) Výborný nápad ;)
5) Thorns bych nezrusil, ale posílil
A místo crushing blow bych tam dal open wounds, které stojí za to...
7) Tohle už je taková maličkost :D

ihatemylifep:
Co se dá dělat... jak jsem psal, nelíbí se mi, jak se D3 vyvíjí a chci to dát najevo...alespoň předtím, než odejdu úplně z D3 komunity (i když jsem už dávno jednou nohou venku)
Chci to zkusit, pak končím... doufám, že pokud se Ti změny líbí, že mě podpoříš ;)


Moje další návrhy:

Paragon system... dá se tak nádherně využít, teď však slouží spíše jako měřítko toho, kdo u toho stráví více času, dává pěkné gf a mf, které však, jak se zdá, nefunguje tak, jak má....

Můj návrh? Opravdu dobré legendární věci by měly mít potřebný paragon lvl na nošení... lvl 60 dosáhnete cca uprostřed hellu, a zdá se mi to opravdu dost absurdní, aby taková postava najednou začala nosit skorn nebo echoing fury :roll:
Těmto dvěma zbraním bych nastavil potřebný paragon lvl např. 50... a proč? Aby měli hráči důvod hrou postupovat a nabírat levely :)

Skill runy... tady je takových možností, jak toho využít! To, že v D3 není strom jsem velmi brzy přijal... ale tohle je opravdu hrůza...

Můj návrh? Přidat další runy, a opět některé by potřebovaly příslušný paragon level... důvod je snad jasný

Loot... tady se snad ani nebudu rozepisovat... chtělo by to vytvořit nějaký vedlejší realm, stvořený pro hardcore hráče jako my, kde by byl kvalitnější drop (padalo by méně věcí, za to více kvalitních, legendárky by měly mít daleko menší rozpětí atributů), odstraněna jakákoliv forma AH (chci předměty dropnou, ne s nima obchodovat)

Act bossové... by měli být o hodně silnější a měli by mít lepší drop (o něco silnější než klíčníci)


Prosím komentujte...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nelíbí se vám stav D3? Pojďme něco změnit!

Příspěvek od Javurek » 27.03.2013, 19:06 hod.

Já to sepíšu nějak o víkendu, až bude čas, sice to je k ničemu, ale co kdyby .)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Nelíbí se vám stav D3? Pojďme něco změnit!

Příspěvek od ZOMB » 27.03.2013, 19:20 hod.

Dobře, už se těším... jinak dobrý přístup :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Nelíbí se vám stav D3? Pojďme něco změnit!

Příspěvek od Y0G1 » 27.03.2013, 19:23 hod.

Nebolo by lepsie poslat to do blizzu a nie na ich forko ?

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Nelíbí se vám stav D3? Pojďme něco změnit!

Příspěvek od ZOMB » 27.03.2013, 19:33 hod.

Možné jsou snad obě možnosti :)

Na forum to ale napíšu kvůli tomu, aby blizzard viděl, kolik lidí za tím stojí, kolik lidí si myslí, že to jsou dobré nápady... proto nechci vaši podporu jen zde, ale i na blizzard forech ;)

Jinak hodlám kontaktovat všechny možné zaměstnance Blizzardu i na twitteru, včetně např. Lylirry
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nelíbí se vám stav D3? Pojďme něco změnit!

Příspěvek od Javurek » 27.03.2013, 19:41 hod.

Možná by předtím něž se to pošle nebo dá na forum blizzu stálo za to získat podporu mimo ČR, třeba kontaktovat jiné fanpage ty officiální nebo něco takového.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Nelíbí se vám stav D3? Pojďme něco změnit!

Příspěvek od ZOMB » 27.03.2013, 19:46 hod.

Jj, třeba diablofans.com a další... pravděpodobně je zkontaktuju ve chvíli, kdy to začnu překládat (po tom, co všechny změny shrneme a dáme tomu nějakou formu)

Každopádně doufám, že na to nebudu sám :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

vavik
Wraith
Příspěvky:194
BattleTag:vavik#2969

Re: Nelíbí se vám stav D3? Pojďme něco změnit!

Příspěvek od vavik » 27.03.2013, 20:30 hod.

hezky se to rozjíždí :) dobrý nápad kontaktovat přímo zástupce blizzu, sehnat větší podporu komunity (nezávidím ale tomu, kdo si dá práci vše sepsat :) )

pěkné návrhy, nekonečný dungeon určitě ano; thorns nechat, pouze narovnat, crushing blow ano ((čím více smysluplných prvků hra má, tím lépe); z navrženého bych měl problém jen se zrušením NV při změně skillů - tohle "omezení" má podle mě ve hře smysl

souhlasím, že s Paragony by se mělo dále pracovat, když už jsou ve hře a odstranily mf/gf buildy, tak by měly mít i další význam, neměl by to být pouze ukazatel získaných xp :( Paragon lvl jako min req pro použití legendárek - ano

chtěl bych, aby legendárky měly unikátní vlastnosti, které by měly na skilly hráče podobné účinky jako skill runy - buď by to byla přímo vlastnost unikátního předmětu nebo by hráč tenhle bonus získal jako částečný nebo komplet set bonus např.:

offhand pro wizze - hráč využívající hydry by s tímto předmětem získal šanci na vykouzlení druhé aktivní hydry; critical hit hydry by dal hráči šanci navýšit speed cap o X %; meteory by po dopadu nechaly hořící zemi, plameny by hráče mohly léčit, takový healing flames apod.

když už předměty dávají spoustu nepotřebných atributů jako např. síla u wizzarda, dát legendárce vlastnost, aby za každý bod síly hráče měl šanci dočasně zvýšit armor o určitou hodnotu; jde mi o to, aby se hráč nehnal jen za primary atributem

za každý paragon lvl získat %ní šanci na auru, která zvýší resisty hráče na úroveň nejvyššího rezistu (obdoba runy One with Everything, ale pro wizzarda :) )

se zvyšujícím se paragon lvlem zvyšovat šanci na proc efektů

legendárky, které by přinesly bonusy při pohybu na písku, sněhu apod.?

co takhle kombinace předmětů, které by hráči snížily život na pár tisíc, zároveň s ostatními předměty/skilly by nemohl dostat větší dmg než % z maximálního života, získal by na druhou stranu větší armor, life/source regen, hrozbou by němel být přímý dmg, ale např. setrvání v ohni, jedu apod. (takový 55 hp monk z Guild Wars :) )

---

následující asi neopraví - Adria v d3 vypadá jak modelka, pomalu lépe než v d1, přitom už má na krku o mnoho let více :shock: (ruší to dojem ze hry); jooo a chci zpět Caina, ikona diablo světa a mrtvý? neodpustitelné :cry:

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Nelíbí se vám stav D3? Pojďme něco změnit!

Příspěvek od Morbid » 27.03.2013, 20:49 hod.

Navrhujem, ak sa teda niečo za nás bude oficiálne blizzardu posielať, pripojiť videá s tým čo sľubovali, (čo aj s počiatku v hre bolo) a potom to kvoli zjednodušovaniu pre masy zrušili (viď obtiažnosť, nesmrteľný minioni ( to nebol bug), reflect damage).

Odpovědět

Zpět na „Obecně“