Problém s prodejem itemu v AH

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Mortal
Quill Rat
Příspěvky:3
Problém s prodejem itemu v AH

Příspěvek od Mortal » 16.02.2013, 16:50 hod.

Ahoj lidi,
Mám problém s prodejem některých itemů v AH.Docela často se mě stává když prodávám nějaký item v AH tak ho normálně vložim do aukce,ale ten item potom nemůžu nikde v AH najít.Tak nevim zda ten item vidí zájemci.Tento problém se opakuje vždy když chci prodat nějaký drahý item.Při prodeji jiných levných itemů tento problém nemám prodávaný item normálně najdu v AH a většinou i prodám,ale to neplatí u tech drahých itemů ty ne že jen nenajdu,ale ani nikdy neprodám.Nevite někdo v čem je problém proč se mě nezobrazují mnou prodávané drahé předměty?Předem děkuji za případné odpovědi.

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Problém s prodejem itemu v AH

Příspěvek od Jojo WD » 16.02.2013, 17:11 hod.

To len ty nevidis ale ostatny ich vidia teda aspon si to myslim a nezalezi na tom ze su tie itemi drahe alebo lacne ved ceny v AH stanovili hraci a to ich nikdy nepredas tak to znamena len tolko ze ich nik nechcel to je vse
Obrázek

Mortal
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Problém s prodejem itemu v AH

Příspěvek od Mortal » 16.02.2013, 17:27 hod.

Dekuji za odpověd,
To co píšete zní logicky jen nechápu proč ty levné předměty které prodávám v AH vidim a ty drahé ne?Jinak ceny stanovuji podle AH tak že nic předraženého neprodávám.Navíc nemám možnost si koupit goldy tak se je snažim trochu vydělávat,ale nedaří se mě protože když dropnu nějakou legendárku nebo setovku tak jí prostě neprodám protože se po vložení do AH nezobrazuje a jiný třeba rare předměty se mě zobrazují v AH normálně.Noposledy jsem prodával legendáry helmu za 12m a nikde v AH jsem jí nenašel potom jsem dal na prodej rare helmu za 800k a našel jsem jí okamžitě.Tak to prostě nechápu.

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Problém s prodejem itemu v AH

Příspěvek od wirgie » 16.02.2013, 18:22 hod.

ja mam taky problem, ale trochu jiny...potom co jsem mel ah skoro plne neprodanych itemu, tak abych mel misto, vsechno jsem si hodil do inv a pote mi to zacalo psat chybu error 31048, ze pry inventar v ah je plny, tedy 50/50 coz je uplna blbost kdyz jsem ho zrovna vyprazdnil a proto nemuzu nic prodat a ani nic nakoupit. vite nekdo co s tim?

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Problém s prodejem itemu v AH

Příspěvek od Quetak » 16.02.2013, 18:36 hod.

Jojo WD: Svoje itemy můžeš v ah vidět. V ah jsou prostě chyby už pěknou dobu, který blizz není schopnej odstranit a tohle jedna z nich.

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Problém s prodejem itemu v AH

Příspěvek od Jojo WD » 16.02.2013, 20:28 hod.

Aha no ok ja som to nepisal zo 100% istotou a uz aspon viem ze som sa mylil :)
Obrázek

Mortal
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Problém s prodejem itemu v AH

Příspěvek od Mortal » 16.02.2013, 21:15 hod.

Tak že příjem goldů prodejem top equipu v mém případě asi nehrozí.Najde se tady někdo kdo mě prodá goldy nebo pár top kamenů?

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Problém s prodejem itemu v AH

Příspěvek od ReptileSVK » 17.02.2013, 22:38 hod.

item je viditelny v aukcii az po piatich minutach.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Problém s prodejem itemu v AH

Příspěvek od Tyckin » 18.02.2013, 14:59 hod.

Ovšem z důvodu chyb v AH ho tam opravdu někdy fakt nelze nalézt ani za dvě hodiny :D

PeterPajko
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PeterPajko#2897

Re: Problém s prodejem itemu v AH

Příspěvek od PeterPajko » 18.02.2013, 20:30 hod.

Mam taky isty problem ako wirgie ,nemozem nic kupit ani predat,vyhadzuje error 0,na RMAH vsak vsetko ide,vcera to slo vsetko v poriadku,stale s tym nieco maju,chcel som kupit nohavice a musel som kamosovi dat v hre goldy a kupil my ich on,hroza.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Problém s prodejem itemu v AH

Příspěvek od Quetak » 18.02.2013, 22:37 hod.

mně už visí kdesi 3 itemy v hodnotě 70m, jeden už víc jak 24h, koupil sem, goldy fuč a itemy nikde.

Devillian
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Problém s prodejem itemu v AH

Příspěvek od Devillian » 19.02.2013, 15:14 hod.

Mam stejný problém jako někteří uživatelé nemůžu nic koupit ani prodat AH píše error 0 přitom mam prazdny inventar v AH ale v liště je 50 item. co s tím ?

PeterPajko
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PeterPajko#2897

Re: Problém s prodejem itemu v AH

Příspěvek od PeterPajko » 19.02.2013, 17:00 hod.

Nejako sa to same napravilo na druhy den,zajtra je odstavka serverov na 12 hodin,tak hadam nieco s tym uz spravia.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“