RMAH Goldy

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103
RMAH Goldy

Příspěvek od negris » 06.11.2012, 13:01 hod.

Už delší dobu sleduji Pohyb ceny u 1m za eura a jelikož to už dlouhou dobu leží na 0.40e tak to dost pokazilo i prodejní aktivitu a nechce se mi prodávat tu hromadu oldu za tak málo. A co vy ostatní doufáte taky stejně jako já že se cena zase zvedne na 1euro aspoň? Popřípadě jak to vidíte s ekonomikou přece jen 3m=1e je docela velkej rozdíl než předtím kdy to stálo i 1.20e .Pište své názory ohledně goldů za eura a naopak.
Naposledy upravil(a) negris dne 06.11.2012, 13:33 hod., celkem upraveno 1 x.
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

hadesed
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hades#2525

Re: RMAH

Příspěvek od hadesed » 06.11.2012, 13:19 hod.

Doufat muzes, ale to aby 1M = 1E to je naprosto nerealne ta cena se bude menit v radech desetin a spis dolu nez nahoru

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: RMAH

Příspěvek od negris » 06.11.2012, 13:21 hod.

Jn ale kdo ví co to pak uděla s ekonomikou kdybych nejel čistě na eura tak si teď můžu koupit 3mld což je trochu moc.
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: RMAH

Příspěvek od Fru-fru » 06.11.2012, 13:21 hod.

Podle mě už to lepší dlouhodobě nebude, krátké výkyvy nahoru ve spojitosti s patchem mohou být, ale ve hře je goldu čím dál víc jen tak se to nezmění...a to sráží cenu goldu dolů. Dnes "není" problém od kámoše půjčit 10-20m, protože je teď nepotřebuje... Dřív byl problém 1-3 m. Je to jako s legndarkama, ty jdou s cenou dolů, protože je jich prostě víc k mání, nahoru s cenou jdou pouze Top rolly, ale to už reprezentuje kvalitu...a ta goldu neexistuje.

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: RMAH

Příspěvek od negris » 06.11.2012, 13:33 hod.

Jj ale tímhle tempem když to u goldů půjde dál tak to dopadne jak v D2 kde goldy ztácely smysl a na jediné na co je člověk použil bylo ožívení merce :D snad stím blizzard něco brzo udělá aby se zredukovaly goldy aniž by je wipnuly protože to ani nemůžou udělat už jen kvůli RMAH.
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: RMAH Goldy

Příspěvek od Dava_C » 06.11.2012, 14:11 hod.

Já to vidím naopak, 200 E za 500m goldů, za což jsou tak 2-3 itemy, je naprosto nehorázná cena na něco tak virtuálního... I 10 centů za 1m by bylo dost.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: RMAH Goldy

Příspěvek od firdecek » 06.11.2012, 14:22 hod.

Cena za goldy půjde zcela zákonitě dolů a zastaví se tak někde na 0,2e za milion. Když to vemu čistě ze svého pohledu, nafarmím teď goldů za hodinu 2-3x více než předtím - a to se ani nesnažím sbírat, beru jen ty velké hromady nad 1tisíc. Inflace goldů je znát a také inflace kvality itemů je šílená. To co bylo před měsícem prodejné za 10 mega, tak dneska nestřelím ani za 1 mega...Naopak cena Top itemů už dosahuje limitů (1,5 - 2 biliony skoro za jakýkoliv top item). Je dost pravděpodobné, že top itemy se za měsíc dva budou prodávat mimo AH, pokud nezvednou limity...

Tatotakto
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tatotakto#2253

Re: RMAH Goldy

Příspěvek od Tatotakto » 06.11.2012, 17:28 hod.

Akonahle nazbieram goldy z fleku ich predavam, je to zatial jedna z komodit kde sa este da podliezat s cenou. Horsie to bude ked casom dosiahne minimum 0.25e za 1M , to uz budem musiet cakat v rade a dufat ze sa predaju.
Thulle píše: Řekni nám kolik ti je. Protože takhle hodnotit titul může opravdu jen člověk, kterému je pod 15. My se tu snažíme ty tituly racionálně zhodnotit.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tato ... hero/67321

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: RMAH Goldy

Příspěvek od Ryliah » 06.11.2012, 19:11 hod.

A práve tým podliezanim sa to ešte viac znižuje ;) Cena goldov pojde už len a len dolu, zvýši sa buď len s príchodom nejakého poriadneho patchu, datadisku a samozrejme pekne to ešte zamieša PVP.
S4 Monk 1100+

MisaNuff
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MisaNuff #2592

Re: RMAH Goldy

Příspěvek od MisaNuff » 07.11.2012, 17:27 hod.

Vyšší cena goldů už nebude. Do PvP, které všichni očekávají jako zachránce Diabla3, zbývá několik měsíců. Za tu dobu lidé nafarmí tolik goldů, že budou v RMAH opravdu na té spodní hranici 0.25E/1m.

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: RMAH Goldy

Příspěvek od Ryliah » 07.11.2012, 18:01 hod.

To nikdy nemožeš vedieť, stačí že ak príde nejaký patch, prípadne nový datadisk ktorý pridá nové možnosti ako mínať goldy - nový gear, legendárky a hneď pojde cena aspoň trochu hore, tomu ver. A PvP som sám zvedavý čo prinesie kedže ešte nikto nevie ako vlastne bude fungovať ;) Inač dosť ma prekvapuje že Blizzard nepočítal s takou infláciou a nepridal do hry poriadny "gold sink" . V podstate mimo AH nie je kde tie goldy minúť, craftiť sa nevypláca a iné možnosti nie sú..

Edit : Je možné že goldy dosiahnú spodnú hranicu čoskoro, v tom prípade sa stavím že tú hranicu Blizzard zníži ešte viac inač by prichádzal o zisky kedže by sa predávalo aj tak pod cenu cez čierny trh ;) Teda pokiaľ nevymyslia niečo ako cenu goldov zase raz zvýšiť, aspoň dočasne..
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: RMAH Goldy

Příspěvek od negris » 07.11.2012, 19:39 hod.

No hlavně by měl být u spousty věcí nějaká minimální cena jako třeba u goldy za eura pak trochu odbočím na vedlejší aukci a to klasickou kde by mělo být u gemů od perfect square a vyšších také minimální cena která odpovídá výrobě protože momentálně se vůbec nevyplatí žádnej gem skládat když ho v aukci koupím 5x levněji než kdybych ho skládal. Jako další by měly rozhodně do hry přidat něco kde se zredukují goldy dost aby se zabraňovalo inflaci dejme tomu třeba nějaká loterie? minimální vklad 10m když nikdo nevyhraje propadne to a goldy zmiznou a jede se znova takže by se zabránilo i tomu aby se jen ty goldy kněkomu nepřesunuly a nedal je pak do RMAH čímž by vlastně zůstaly pořád v oběhu, je to jen jedna z možností co by se dalo proti tomu udělat ale uvidíme co blizzard přinese aby tomu zabránil.
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: RMAH Goldy

Příspěvek od Ryliah » 07.11.2012, 20:10 hod.

Ono určovať nejaký strop pod ktorý by sa napríklad gemy nedali predávať by nejaký extra význam nemalo..aj keď tu je RMAH stále existuje čierny trh ktorý cenami konkuruje aukcii..Tak to bolo podobne ked bol strop na goldy 2.5€. Výsledok bol taký že skoro nikto cez RMAH nenakupoval, a prečo by aj mal, keď sa goldy dali zohnať takmer za tretinu ceny od roznych gold sellerov.. S tým redukovaním goldov v hre súhlasím a verím že Blizz niečo vymyslí, takto pripravuje sám seba o zisky ;)
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: RMAH Goldy

Příspěvek od negris » 07.11.2012, 21:04 hod.

Teď ještě jestli vůbec nějak hlídaj ten černý trh určitě není takovej problém vydávat se za hráče a pak Ban na něj, ale těžko říct jestli to tak dělaj nebo ne.
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Jahodka
Quill Rat
Příspěvky:14

Re: RMAH Goldy

Příspěvek od Jahodka » 08.11.2012, 23:47 hod.

staci ked pridaju jeden novy tier gemov, alebo pridaju niake nove BS plany(osobne si myslim ze to bude novy tier gemov..staci ak raz za polrok/rok pridaju novy tier ,... a vsetky goldy su v pici za tyzden(15percenty cut, craft.. vsetci ich budu chcet mat)... a kto by nedal 60mil+ za gem.. ze co dava o 4staty viac... mam takeho tusaka ze v blizkej buducnosti to ohlasia
osobne mam 4 miliardy a pod 1 euro to urcite nepredam mozno som optimista, ale ked cena nepojde hore v PvP patchi tak si pockam na expansion a je to.. raz ta cena na to 1 euro a mozno aj 1.50 pojde na 100percent a 4miliardy to uz je nova skoda rapid ze :D a ked predsa nie tak som aspon bohaty v hre :D

toz moj nazor peace

Uživatelský avatar
Foebane
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Foebane#2662

Re: RMAH Goldy

Příspěvek od Foebane » 09.11.2012, 00:09 hod.

podle me cena pujde dolu a ty patche to nevytrhnou...za pul roku/rok uz bude v obehu tolik goldu, ze to uplne ztrati smysl, kupovat goldy za €

jahodka: ne ze bych ti neveril, ale muzes mi linknout obrazek s tema 4mld jak mas u sebe? kamarad mi rikal, ze cap na goldy je pry 2.2mld, tak se chci presvedcit :)

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: RMAH Goldy

Příspěvek od Ryliah » 09.11.2012, 00:10 hod.

Cap na goldy 2mld je akurát tak na AH, ináč nie..
S4 Monk 1100+

Jahodka
Quill Rat
Příspěvky:14

Re: RMAH Goldy

Příspěvek od Jahodka » 09.11.2012, 00:37 hod.

http://i.imgur.com/mIRFd.jpg teraz
cca tyzden dozadu http://i.imgur.com/btcGc.jpg
gg http://www.d3rmt.com/auction-house/item ... ld/eugold/ :D

edit: :D a prosim neurazajte moje gemy v geare .. aj Steve jobs bol milionar a nosil tenisky z wall-martu :D

hadesed
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hades#2525

Re: RMAH Goldy

Příspěvek od hadesed » 09.11.2012, 02:20 hod.

To se tak nekdo ma kdyz prijde prilezitost a on ma moznost do ni nasypat tolik goldu :)

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: RMAH Goldy

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 09.11.2012, 09:06 hod.

Jahodka píše:http://i.imgur.com/mIRFd.jpg teraz
cca tyzden dozadu http://i.imgur.com/btcGc.jpg
gg http://www.d3rmt.com/auction-house/item ... ld/eugold/ :D

edit: :D a prosim neurazajte moje gemy v geare .. aj Steve jobs bol milionar a nosil tenisky z wall-martu :D
4 mld. , ty vole, málo ti závidím, kdyby si nevěděl co s něma, klidně ti s tím pomůžu :D

Odpovědět

Zpět na „Obecně“