Top farm charakter

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
hadesed
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hades#2525
Re: Top farm charakter

Příspěvek od hadesed » 07.11.2012, 13:07 hod.

Core > Damned1 > Depths3 > Depths2 > Stonefort > Bridge of C. > Arreat 2, casove 15-18min MP1/2, XP 10-13M s 27% bonusem z headky

Halen
Gorebelly
Příspěvky:229
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Halen#1852

Re: Top farm charakter

Příspěvek od Halen » 07.11.2012, 13:13 hod.

Já nesouhlasím, že po ww/sprint barbarovi je nejrychlejší charakter na farmu perma frost wizzard. Já si dokonce myslím, že dobře ogearovaný TEMPEST RUSH Monk je rychlejší, než ww/sprint barbar.
Obrázek

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Top farm charakter

Příspěvek od Reve » 07.11.2012, 14:49 hod.

hadesed píše:Core > Damned1 > Depths3 > Depths2 > Stonefort > Bridge of C. > Arreat 2, casove 15-18min MP1/2, XP 10-13M s 27% bonusem z headky
depths1 a arreat 1 nechodis ?Pokud ne tak proc ?

hadesed
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hades#2525

Re: Top farm charakter

Příspěvek od hadesed » 07.11.2012, 16:24 hod.

V depths 1 uz neni zdaleka takova hustota mobu na to ze to muze byt pomerne rozsahle takze to nechodim a v Arreatu 1 kdyz si zabehnes do nejake slepe tak bezis pul kilometru zpatky takze to taky nechodim

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Top farm charakter

Příspěvek od Reve » 07.11.2012, 17:13 hod.

jj pravda pravda...taky se me to takto zda...

MisaNuff
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MisaNuff #2592

Re: Top farm charakter

Příspěvek od MisaNuff » 07.11.2012, 17:22 hod.

Halen píše:Já nesouhlasím, že po ww/sprint barbarovi je nejrychlejší charakter na farmu perma frost wizzard. Já si dokonce myslím, že dobře ogearovaný TEMPEST RUSH Monk je rychlejší, než ww/sprint barbar.
Bohužel ne. Monk je můj main, Gear mám myslím v pořádku, dokonce mám k dispozici i gear, kde můžeš jet nonstop Tempest Rush (145k DPS + 28% dmg elitkám). Ale tak dobrý, jako barb prostě monk není. Nemluvě o tom, že s nonstop TR je ti po hodině farmy na zvracení.

Nejlépe se mi farmí s WD :) Přesuny jsou pomalejší, ale AOE dmg oproti monkovi neskutečný, prc prc a celá obrazovka mrtvá, Spirit Walk a jde se. Výsledek - rychlejší než můj monkie. Za mě tedy WD na malém MP.

RezZ3t
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:RezZ3t#2871

Re: Top farm charakter

Příspěvek od RezZ3t » 07.11.2012, 20:28 hod.

MisaNuff píše:
Halen píše:Já nesouhlasím, že po ww/sprint barbarovi je nejrychlejší charakter na farmu perma frost wizzard. Já si dokonce myslím, že dobře ogearovaný TEMPEST RUSH Monk je rychlejší, než ww/sprint barbar.
Bohužel ne. Monk je můj main, Gear mám myslím v pořádku, dokonce mám k dispozici i gear, kde můžeš jet nonstop Tempest Rush (145k DPS + 28% dmg elitkám). Ale tak dobrý, jako barb prostě monk není. Nemluvě o tom, že s nonstop TR je ti po hodině farmy na zvracení.

Nejlépe se mi farmí s WD :) Přesuny jsou pomalejší, ale AOE dmg oproti monkovi neskutečný, prc prc a celá obrazovka mrtvá, Spirit Walk a jde se. Výsledek - rychlejší než můj monkie. Za mě tedy WD na malém MP.
zavidím projaxovi xD
unit:zealot

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Top farm charakter

Příspěvek od Projax » 08.11.2012, 01:51 hod.

tak kluci pro ty co umí anglicky první věc:

Udělal sem testing - je to vyloženě +- stejný budget gear (kamarád mi pučil itemy - thx blowik)

na nižší MP 1-4 je WD nejlepší farm charakter
na vyšší MP je barbar top charakter.

Problém je že vyšší MP nejsou zas tak super co se týče xp a itemů, takže většina top hráčů stejně farmí 3-4.

z toho plyne že WD zatím vítězí. Ale je teda pravda že jsem nezkoušel DH. Wizard bohužel nemá takové aoe // přesun utility jako wd.

+wd svym aoe zabije většinu (99% mobů) , WW barbar tak 75-80% aby byl skutečně rychlý



firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Top farm charakter

Příspěvek od firdecek » 08.11.2012, 07:30 hod.

To Projax: Nemůžu si pomoct, ale myslím, že i trochu lepší WIzard by MP3 dal rychleji než WD, např. v archonovi s teleportem mám přesuny mnohem rychlejší a to hlavně přes zdi, překážky atd. a hlavně vůbec není potřeba tak kitovat :) AoE není potřeba zmiňovat, archon zruší vše i přes wall elitek. Ale možná se mýlím...

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Top farm charakter

Příspěvek od Reve » 08.11.2012, 08:27 hod.

pres zdi ? co ja zkousel tak prez zed sem se nikdy portnout nemohl pokud teda nemyslis zed od WALLERA

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Top farm charakter

Příspěvek od firdecek » 08.11.2012, 09:38 hod.

Myslím samozřejmě zeď od waller elitek :)

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Top farm charakter

Příspěvek od fuxicek » 08.11.2012, 09:55 hod.

nee projax ma pravdu, kdyz k tomu pridate knife s life stealem, tak jste pri vetsich skupinkach nesmrtelni, protoze ten heal je brutalni, kdyz naboostim dmg k 250k a prcnu nekam kyselinku do davu, tak je to vterinka a cely dav je ko, na elity vypustim medvedy a jsou dole taky do par vterin, kdyz srovnam moje WD(paragon 15) s mojim rend barbem(paragon 63), tak WD je lepsi v rychlosti zabijeni. samozrejme je treba mit vysoky mana regen na vecech a to se potom dejou veci. WD je proste nejlepsi postava co se tyka rychlosti zabijeni velkych skupinek mobu.

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Top farm charakter

Příspěvek od ReptileSVK » 09.11.2012, 08:15 hod.

tak tak. ja som super rychly mana regen doctor a pada to same.

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Top farm charakter

Příspěvek od Reve » 09.11.2012, 08:25 hod.

tak ty za jakykoliv charakter by si hral tak by to padalo samo:D....

kdovi jestli uz ti rodice koupili diablo...beztak jeste ne kdyz tady porad tak trollujes:)

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Top farm charakter

Příspěvek od Yaka » 09.11.2012, 12:13 hod.

Mrknul sem na ty videa, když pominu, že v základu máš s tim WD trošku lepší dpsko (což ale nahradí berserk samozřejmě) tak mi přijde, že kromě Bridge nezvládáš udržet berserka a to je hlavní důvod, proč ti ty mobky přežívají = tordnáda nedávají dostatečné dps.

Dneska poexpím čistě paragon level, abych se dostal na šedesátku tak ti sem pak napíšu, kolik mi ty runy trvají času. MP3 jsem nezkoušel, ale věřím, že při expení čistě levelů je čím menší mp tím lepší.

Tak jako tak bych si stále dovolil trvat na tom, že nejrychlejší je prostě barbar - nemám problém uznat, že tato clasa prostě má možnosti, které ostatním chybí. WD jsem hrál na začátku diabla. Je to škoda, že k "hratelnosti" této clasy došlo až po patchích. Jinak jsem dnes mohl běhat s ním:/ Bohužel nejsem schopen hrát více jak jednu postavu:))) asi stáří:)

Uživatelský avatar
Asocial
Wraith
Příspěvky:170

Re: Top farm charakter

Příspěvek od Asocial » 09.11.2012, 12:31 hod.

na nizky MP neni sance WotB udrzet. Z tornad se prakticky neobnovuje a na delsi ww mezi skupinkama nizky MP neni - proste umiraji moc rychle.
Kdo jsi bez miny, hoď kamenem
D3 Armory - WoW Armory

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Top farm charakter

Příspěvek od Yaka » 09.11.2012, 12:48 hod.

Nemůžu posoudit, nezkoušel sem. Každopádně pokud se budeme držet tématu tak prostě rychlost je rozhodující a tu má jasně WW barb a pokud ji nemá, špatně to hraje.

To je zatím můj názor - třeba si večer po pár runech řeknu, že sem se pletl:) uvidíme.

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Top farm charakter

Příspěvek od Projax » 09.11.2012, 21:01 hod.

jde o poměr xp / hod mezi jednotlivými classami a poměr itemů . WW barbar aby lootoval tak ztrací víc než WD ;)

hadesed
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hades#2525

Re: Top farm charakter

Příspěvek od hadesed » 09.11.2012, 21:18 hod.

Me se moc libi jak rikas neco o facerollu Projaxi a pak zapnes WD a 2 spellama cistis 15min mapu :D Nic ve zlym, jen me to pobavilo

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Top farm charakter

Příspěvek od Projax » 09.11.2012, 21:45 hod.

tak uznej že, držení pravého talčítka myši a mačkání sprintu a ignorování 99% afixu je přeci jen o něco lehčí než spamovat acid rain šipky spiritwalk a explosi + vyhybani s*it ;)

nic ve zlym ale barbar je momentálně moc naboostěnej a mnohem lehčí na hraní než jiné classy.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“