Zmizení komplet 5 postav i vybavení-prosím o pomoc

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Zamčeno
Jura007
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jura#2496
Zmizení komplet 5 postav i vybavení-prosím o pomoc

Příspěvek od Jura007 » 02.11.2012, 09:01 hod.

Zdravím všechny, mám problém (lépe řečeno jsem zoufalý) a potřeboval bych radu (pomoc)...
Dnes po přihlášení do hry jsem zjistil, že tam nemám jedinou rozehranou postavu a nabízí mi to pouze založení nové postavy,.. :cry:
Přihlášení proběhlo korektně jako obvykle (ověření),...tak jsem hru vypnul a opět,...tentokrát se stahoval cca 2,4GB update nyní je to na v. 1.0.5.12.811
Bohužel postavy stále nikde (barb (26)par., wiz (1), Doctor (4))...hromada hodin hraní včudu a předměty...skoda mluvit...
Trochu jsem den předtím zkoušel měnit regiony a koukat na jiné aukce,...ale jinak nic zvláštního,..zádné fixly nebo něco podobného...
Poradí někdo,...? Případně kam se obrátit, podotýkám, že moje angličtina za moc nestojí..Děkuji předem za odpovědi. Zoufalý hráč

Uživatelský avatar
lox
Quill Rat
Příspěvky:40

Re: Zmizení komplet 5 postav i vybavení-prosím o pomoc

Příspěvek od lox » 02.11.2012, 09:10 hod.

Nejspis si to zapamatovalo jinej region. Koukni se jestli tam mas nastavenej EU server.

Jura007
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jura#2496

Re: Zmizení komplet 5 postav i vybavení-prosím o pomoc

Příspěvek od Jura007 » 02.11.2012, 09:15 hod.

hm...tak jsem s těmi regiony znovu trochu pokejkolovat a hurááá...mám zase svoje postavičky...děkuji za rychlou radu...a admin prosím o zamknutí tématu...jsem lama...v té euforii mi to moc jasně neuvažovalo.. dost se psalo o tom dumpingu v asii,... tak mi to přišlo jako trest v omylu :) jsem poctivý hráč, ale omyly se stávají i v běžném životě dost často..
p.s. Děkuji lox

Zamčeno

Zpět na „Obecně“