Infernal Machine Event - nabídky otevírání Eventu !

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lumpus
Wraith
Příspěvky:150
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lumpus#2123
Bydliště:Tupesy/Brno
Re: Infernal Machine Event - nabídky otevírání Eventu !

Příspěvek od Lumpus » 19.10.2012, 12:30 hod.

Wizard je po patchi 1.05 opravdu papírák a nejspíš i nejslabší class ve hře, Blizzardu bych poradil aby zrušil zvýšený damage (o 30%) udělovaný ranged postavám (nebo aspoň wizzardovi), nebo zmenšit damage barbarům a monkům, aby si tak nevyskakovali.
Dám příklad: jeden Polák s barbarem mě nechtěl přizvat na infernal machine event, kvůli tomu že jsou prej wizzardi slabý, hlavně že v normální hře je mu můj dmg dobrý, to mu nevadí když chcípám hlavně že rozděluju dmg! Takový "kámoš" letěl z friend listu.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Infernal Machine Event - nabídky otevírání Eventu !

Příspěvek od kojot » 19.10.2012, 12:38 hod.

Ranged chary nedostávají o 30% víc dmg. Barbar a Monk mají 30% redukci. Je to kvůli tomu, že musí bojovat na blízko, takže je pro ně těžší se útokům vyhýbat.
Obrázek

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Infernal Machine Event - nabídky otevírání Eventu !

Příspěvek od Reve » 19.10.2012, 12:44 hod.

Lumpus píše:Wizard je po patchi 1.05 opravdu papírák a nejspíš i nejslabší class ve hře, Blizzardu bych poradil aby zrušil zvýšený damage (o 30%) udělovaný ranged postavám (nebo aspoň wizzardovi), nebo zmenšit damage barbarům a monkům, aby si tak nevyskakovali.
Dám příklad: jeden Polák s barbarem mě nechtěl přizvat na infernal machine event, kvůli tomu že jsou prej wizzardi slabý, hlavně že v normální hře je mu můj dmg dobrý, to mu nevadí když chcípám hlavně že rozděluju dmg! Takový "kámoš" letěl z friend listu.
to jo no....uz premyslim, ze doexpim barbara...ale dohanet PL 18 a EQ by asi nebylo jen tak...leda ze bych prodal ten na wizzardovi :)

Uživatelský avatar
Lumpus
Wraith
Příspěvky:150
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lumpus#2123
Bydliště:Tupesy/Brno

Re: Infernal Machine Event - nabídky otevírání Eventu !

Příspěvek od Lumpus » 19.10.2012, 12:48 hod.

no jestli redukce, nebo víc je přece prakticky jedno a s tím vyhýbáním to je možná tak výhoda u DH, wizzard moc neuhne z toho plyne další nápad Blizz by mohl dát všem moobům -20% movement speed pak by to mělo smysl

To Reve: Já doufám, že s tím něco udělají, takže equip ještě nechci prodat

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Infernal Machine Event - nabídky otevírání Eventu !

Příspěvek od kojot » 19.10.2012, 12:55 hod.

No, jedno to úplně není, ale rozdíl je malej. A proč by měl DH výhodu při vyhýbání oproti Wizardovi? Dohrál jsem obojí na Inferno a rozdíl moc nevidím. Ale to snížení MS mobům by se mi taky líbilo.
Obrázek

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Infernal Machine Event - nabídky otevírání Eventu !

Příspěvek od Reve » 19.10.2012, 12:59 hod.

jako jakej je nebo neni rozdil...barbar si stoupne mlati...ja jak ocas beham po cele mape kituju pac sice sem ranged, ale kolik stihnu dat DMG kdyz ty elitky jsou snad 10x rychlejsi jak ja :)

Papagaj
Gorebelly
Příspěvky:378
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papagaj#2656
Bydliště:Zilina

Re: Infernal Machine Event - nabídky otevírání Eventu !

Příspěvek od Papagaj » 19.10.2012, 13:23 hod.

Lumpus píše:Wizard je po patchi 1.05 opravdu papírák a nejspíš i nejslabší class ve hře, Blizzardu bych poradil aby zrušil zvýšený damage (o 30%) udělovaný ranged postavám (nebo aspoň wizzardovi), nebo zmenšit damage barbarům a monkům, aby si tak nevyskakovali.
Dám příklad: jeden Polák s barbarem mě nechtěl přizvat na infernal machine event, kvůli tomu že jsou prej wizzardi slabý, hlavně že v normální hře je mu můj dmg dobrý, to mu nevadí když chcípám hlavně že rozděluju dmg! Takový "kámoš" letěl z friend listu.
Mas velmi zlu itemizaciu a malo resistov. Uz som to tu niekomu pisal no napisem to znovu. Wizard bez lifestealu na zbrani je absolutne nepouzitelny.

Sa divis ze ta nebral na infernal machine ? Tam ide do teba prakticky permanentne DMG a pokial sa nevyhealujes sam, tak logicky chcipnes.
Pokial sa nevies sam vyhealovat, tak ja by som ta nevzal tiez lebo chciply wizard je k nicomu. Neber si to osobne, ale zial je to tak.

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Infernal Machine Event - nabídky otevírání Eventu !

Příspěvek od st.ranger » 19.10.2012, 13:40 hod.

Dotaz ohledně MP v partě. Je individuální nebo se automaticky vztahuje na celou skupinu nejvyšší zvolený? Pokud se připojím s MP3 k někomu s MP10, jaký P bude na hru aplikován?
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

Papagaj
Gorebelly
Příspěvky:378
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papagaj#2656
Bydliště:Zilina

Re: Infernal Machine Event - nabídky otevírání Eventu !

Příspěvek od Papagaj » 19.10.2012, 13:48 hod.

MP budes mat podla leadra, kto hru zakladal. To plati pre celu partu.

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Infernal Machine Event - nabídky otevírání Eventu !

Příspěvek od spiderer » 19.10.2012, 13:52 hod.

Lumpus - je to o gearu = pokud nemas dostatecny gear na urcity MP na infernu, je potreba na nem zapracovat a potom se ti bude hrat lepe at uz s 30% redukci nebo bez ni - faktem je ze s vyssim MP asi skoncila era papiraku co oneshotujou elitku jeste pred tim nez stihne cokoliv vycastit :D A co si budeme povidat, obcas s nekolika ranged charama hraju a nemuzu rict, ze by vsichni wizardi meli problem hrat inferno s MP5+, je to jen o tom (jako u vsech charu) se prizpusobit, nafarmit vybavu, nastavit si smysluplne skilly a naucit se s tim hrat, pak se to da. Barbari kteri meli 500 resistu a 5000 armor a doufali, ze je WC spasi maji najednou problemu vic nez dost a musi s tim taky neco delat a je to v poradku. A vyhybat se dmg s wizzardem za pomoci teleportu atp se celkem da kdyz stojis na druhe strane obrazovky, to Monk s Barbarem moc delat nemuzou, protoze se jim potom celkem blbe rozdava damage..

Prijde mi, ze zmeny jsou dobre, lidi kteri si jeli svuj jeden build okoukany z youtube nebo z for budou muset znovu hledat a najit neco co funguje a nebo zapojit hlavu a poskladat si to podle toho jak chteji hrat. Co se tyce predmetu, uz davno neplati, ze na to aby clovek celkem slusne prochazel musi mit ger za nekolik set milionu goldu, ale kdyz ma je to jenom vyhoda, zvlast pokud je schopnej si ho poskladat tak aby se mu s nim dobre hralo.

Uživatelský avatar
Lumpus
Wraith
Příspěvky:150
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lumpus#2123
Bydliště:Tupesy/Brno

Re: Infernal Machine Event - nabídky otevírání Eventu !

Příspěvek od Lumpus » 19.10.2012, 14:14 hod.

Papagaj: Sorry je to možná tak ale když mi toto někdo napíše tak prostě nemá co dělat v mém friend listě, ať je to jak chce, prostě ve friend listě mám fakt jenom kámoše. No a co se týče gearu tak malé ressisty mám to je fakt, tobě se vyrovnat nemůžu (pokud bych nebyl milionář v reálných penězích), protože nemám čas hrát možná ani 4 hodiny denně. Jestli mi můžeš poradit co koupit na aukci a co by se mi mohlo hodit tak budu jen rád.

Papagaj
Gorebelly
Příspěvky:378
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papagaj#2656
Bydliště:Zilina

Re: Infernal Machine Event - nabídky otevírání Eventu !

Příspěvek od Papagaj » 19.10.2012, 14:59 hod.

Urcite kvalitnu 1.40 zbran 11XX DPS s dierou a life stealom. Minimalne v tom realme s tymi poisonami a taktiez u Siegebreakera sa musis permanentne healovat a tam nepomoze ani teleport. To je proste fakt.

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Infernal Machine Event - nabídky otevírání Eventu !

Příspěvek od Reve » 19.10.2012, 15:02 hod.

Urcite kvalitnu 1.40 zbran 11XX DPS s dierou a life stealom - no to neni uplne levna zalezitost :)

Uživatelský avatar
Lumpus
Wraith
Příspěvky:150
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lumpus#2123
Bydliště:Tupesy/Brno

Re: Infernal Machine Event - nabídky otevírání Eventu !

Příspěvek od Lumpus » 19.10.2012, 15:09 hod.

:D tak slušná 100 milionů goldů nebo 30 eur :D

Jinak Papagaj ta tvoje ti padla nebo si ji koupil za 250 eur/ 990 milionů goldů :D

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Infernal Machine Event - nabídky otevírání Eventu !

Příspěvek od spiderer » 19.10.2012, 15:50 hod.

Papagaj tu psal ze mu padla - holt nekdy je potreba jit tomu stesticku naproti :D

Uživatelský avatar
SmrKol4
Quill Rat
Příspěvky:11
BattleTag:SmrKol4#2600

Re: Infernal Machine Event - nabídky otevírání Eventu !

Příspěvek od SmrKol4 » 19.10.2012, 17:30 hod.

Čau, hledám parťáky na uber bosse - MP 6-7. Zítra dopoledne můžu otevřít 9 portálů (musím dofarmit 5x key ve III.actu).

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Infernal Machine Event - nabídky otevírání Eventu !

Příspěvek od spiderer » 19.10.2012, 17:54 hod.

Pridal bych se, v kolik planujes hrat? MP muze byt libovolne, nejake portaly snad taky jeste sezenu :)

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Infernal Machine Event - nabídky otevírání Eventu !

Příspěvek od sgtmajfoley » 26.10.2012, 00:21 hod.

Papagaj píše:Mas velmi zlu itemizaciu a malo resistov. Uz som to tu niekomu pisal no napisem to znovu. Wizard bez lifestealu na zbrani je absolutne nepouzitelny.

Sa divis ze ta nebral na infernal machine ? Tam ide do teba prakticky permanentne DMG a pokial sa nevyhealujes sam, tak logicky chcipnes.
Pokial sa nevies sam vyhealovat, tak ja by som ta nevzal tiez lebo chciply wizard je k nicomu. Neber si to osobne, ale zial je to tak.
Chcel som to napísať tvrdšie ale ty si to vystihol ako pravý theorycrafter-wizard ;)
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Infernal Machine Event - nabídky otevírání Eventu !

Příspěvek od HELLERcz » 26.10.2012, 05:43 hod.

Kdo by měl dneska chuť na pár runů na uber bossy, kolem 16:00 ?

Kdo: kdokoliv s dobrým dmg
Kdy: 16:00 dneska
MP6
Obrázek

Uživatelský avatar
JayBert
Wraith
Příspěvky:143
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:jaybert#2185

Re: Infernal Machine Event - nabídky otevírání Eventu !

Příspěvek od JayBert » 26.10.2012, 06:02 hod.

Zasel bych, ale vcera jsem vyplacal vsechny masinky :/ pokud to nevadi, tak se klidne pridam. Dmg mam snad ok :)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“