Nadcházející patch 105

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167
Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od Peckoslav » 19.09.2012, 12:32 hod.

Papagaj píše:No uz sa veru tesim, prasknem 10 a pojde sa do boja. Ono aj teraz ak idem solo v 4pl hre, tak necitim prakticky ziadny rozdiel v porovnani so solo hrou, kedze Archon tikuje za pol mega :D
každý nemá mága s 250k dps...
běžný smrtelníci, kteří chodí do práce a mají RL povinnosti (nebo nejsou ochotni vrazit do hry tisíce Kč/€) většinou nemají postavu jako ty, no offense :)
a propo, pokud je nějaký trik jak nadropovat 7 legendárek během 40minut hraní, tak budu rád za nasdílení přes PM :) :wave:
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od Kuki10 » 19.09.2012, 12:43 hod.

Jsem zvedav na ty uber monstra, beztak kdyz pudem v parte ve 4 tak je sundame jak nic.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od HELLERcz » 19.09.2012, 12:44 hod.

Obávám se, že na to není žádný trik .. prostě jen hrát a mít štěstí.
Znám jak člověka, který má polovinu věcí superních TOP a používá je.
Obrázek

Uživatelský avatar
Holborn
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od Holborn » 19.09.2012, 13:29 hod.

O štěstí to tak docela není. K těm legendárkám jsem našel zajímavý článek zde.

Je to statistika tak trochu vařená z vody a zkušeností hráčů. V bodech asi takhle:

>>>>>>>>>>
  • S nulovým MF je šance na drop legendárky 1x za 500 elitních packů (bere se celý pack, tj. 3-5 elitních monster //pozor, statistika elitních killů je 1 kill=1 monstrum).
  • S MF 375 % (300 základ + 5 stacků NV) je to přibližně 1 legendárka na 84 packů.
  • 25 - 50 % legendárek pochází z nevýznamných mobů/předmětů (tzn. při důkladném čistění jednotlivých zón mohou vypadnout z bílých monster nebo z nějaké malé truhly nebo urny, apod.).
<<<<<<<<<<

Když jsem si vzal svých zhruba 2200 elitních killů a vydělil 3,5 (odhadem průměrný počet monster v packu), mám zabito cca 630 packů. S mým mizerným MF je to podle úvahy výše tak na 2 legendární dropy, což přesně odpovídá mému dosavadnímu hraní.

Dejte vědět, jak jste na to vy.
RATS LIVE ON NO EVIL STAR

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od Kuki10 » 19.09.2012, 13:33 hod.

Holborn píše:O štěstí to tak docela není. K těm legendárkám jsem našel zajímavý článek zde.

Je to statistika tak trochu vařená z vody a zkušeností hráčů. V bodech asi takhle:

>>>>>>>>>>
  • S nulovým MF je šance na drop legendárky 1x za 500 elitních packů (bere se celý pack, tj. 3-5 elitních monster //pozor, statistika elitních killů je 1 kill=1 monstrum).
  • S MF 375 % (300 základ + 5 stacků NV) je to přibližně 1 legendárka na 84 packů.
  • 25 - 50 % legendárek pochází z nevýznamných mobů/předmětů (tzn. při důkladném čistění jednotlivých zón mohou vypadnout z bílých monster nebo z nějaké malé truhly nebo urny, apod.).
<<<<<<<<<<

Když jsem si vzal svých zhruba 2200 elitních killů a vydělil 3,5 (odhadem průměrný počet monster v packu), mám zabito cca 630 packů. S mým mizerným MF je to podle úvahy výše tak na 2 legendární dropy, což přesně odpovídá mému dosavadnímu hraní.

Dejte vědět, jak jste na to vy.
Tak to myslim nemuzes brat jako statistiku, kdyz to ma kazdej jinak.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

EmhyrVarEmreis
Gorebelly
Příspěvky:301
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od EmhyrVarEmreis » 19.09.2012, 13:36 hod.

Outdated
Naposledy upravil(a) EmhyrVarEmreis dne 11.12.2016, 12:07 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
WaynE
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WaynEsvk#2403
Bydliště:Skalica

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od WaynE » 19.09.2012, 13:39 hod.

Preco stale upravuju dobru hru. Moly by sa radsej zamerat na datadisk. A nie jeden ... mohlo by ich byt viacej, napriklad ako vo WoW :)
Aktualne: Z novym patchom 1.08 som zasa zacal hrat.
Hardcore si nemozem dovolit hrat skrz dementny internet od T-com.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od Kuki10 » 19.09.2012, 13:41 hod.

EmhyrVarEmreis píše:Jsem v MF Capu a dropuju cca 2-3 legen/set za 1 run (cca 3/4 A3 - cca 35-40 minut)

Někdy dropnu i pět za 1 run, někdy třeba jen jednu.
Aha.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Holborn
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od Holborn » 19.09.2012, 13:46 hod.

Kuki10: Ber to jak chceš, ani oficiální statistika není dokonalá :D.

Stejně mě nepřestane udivovat, kde se berou ty haldy legendárek na aukci. Můj barb má teď v rukou legendární The Grandfather a když jsem ho kupoval, skoro každou čtvrthodinu tam byl další. Asi to bude těmi pár milióny hráčů v Evropě ;).

EmhyrVarEmreis: pěkné, proč by ne? alespoň se už nemusím divit, odkud se berou ty itemy :D
RATS LIVE ON NO EVIL STAR

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od Kuki10 » 19.09.2012, 13:49 hod.

Holborn píše:Kuki10: Ber to jak chceš, ani oficiální statistika není dokonalá :D.

Stejně mě nepřestane udivovat, kde se berou ty haldy legendárek na aukci. Můj barb má teď v rukou legendární The Grandfather a když jsem ho kupoval, skoro každou čtvrthodinu tam byl další. Asi to bude těmi pár milióny hráčů v Evropě ;).

EmhyrVarEmreis: pěkné, proč by ne? alespoň se už nemusím divit, odkud se berou ty itemy :D
Me povidej, jak vysel patch tak behem par minut uz byly na AH lege a set itemy:D
videl bych velkou cast sbiraji boti...

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od TrackThor » 19.09.2012, 14:03 hod.

já to hrál s full mf a nepadalo mi nic, zrušil sem mf a padá mi to stejně :D
Obrázek

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od spiderer » 19.09.2012, 16:02 hod.

TrackThor píše:já to hrál s full mf a nepadalo mi nic, zrušil sem mf a padá mi to stejně :D
Clovek aspon ty sra*ky nemusi identifikovat :D

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od Zaljan » 20.09.2012, 11:58 hod.

Holborn píše:O štěstí to tak docela není. K těm legendárkám jsem našel zajímavý článek
..........
Dejte vědět, jak jste na to vy.
moje statistika (pocitano od MF vyssi nez 250 bez NV) jsou 2 legendarky na cca 600-700 packu (nikoli elite kills), toho jedna kolem lvl 15, ktera mi padla vcera, kdyz jsem zkousel farmit Leoric Signet :)

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od Reve » 20.09.2012, 12:34 hod.

ja kdyz sem harvil akt2 vallut tak me sem tam nejaka padla...a od 1,04 co farmim treti akt tak me padlo tak kulovy...:)
:

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od Rakiii » 20.09.2012, 18:30 hod.

delosombres - souhlas, o tom jsem psal, že v d3 je vše postaveno na rare itemech (či itemech s příliš random vlastnostmi). Osobně bych si tu cestu představoval někde mezi dvojkou a trojkou. V 1.04 patchi se přecijen objevily zajímavé unikáty, které "stačí" dropnout. Uvidíme jak se to bude dále vyvíjet, ale je třeba si též uvědomit, že ani ve dvojce nebylo zdaleka vše hned od začátku (např. runewordy přišly až s datadiskem atd.)
Jo a btw godly rare byly vzácné (drahé) i tehdy. Jinak ceny vysoce kvalitních itemů půjdou dolů až se nasytí trh, ale to samozřejmě bude trvat . Takové itemy (např. kvalitní set/uniq ap.) chce každý že ... Podívej se třeba na leoric (low lvl uniq) ... cenu si stále drží ....a evidentně se za ty ceny prodává ...tam kde je poptávka je i nabídka a obráceně. Takový ring chce samozřejmě každý (a nejméně 1x) ... a jelikož poptávka převyšuje v současné době nabídku ... je cena tam kde je.

Papagaj
Gorebelly
Příspěvky:378
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papagaj#2656
Bydliště:Zilina

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od Papagaj » 21.09.2012, 09:13 hod.

Nephalem Valor stacks are now restored whenever a player rejoins the last multiplayer game he/she was disconnected from

Cize chapem to spravne ? Ak hru ukoncim systemom ALT+F4... tak po navrate budem mat 5 stackov?
Pripadne ak to nezaberie, tak zakazdym po rune len vytiahnem kabel z modemu a zasuniem....hra to bude povazovat za DC a nalogujem s 5 stackami ? :D

ZeroOne
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od ZeroOne » 21.09.2012, 09:59 hod.

Mam za to ze je to mysleny trochu jinak. Kdyz te to vykopne ze sitove hry a pripojis se zpatky do te same tak jen v tomhle pripade budes mit stejne stacku jako pred tim nez ti to spadlo.

ikski
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:ikski#2800

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od ikski » 21.09.2012, 10:02 hod.

sak je to napsany srozumitelne . Valor stack v ramci jedne hry se zachova. proste hraju s grupou znamejch - mame zalozenou hru - dostanu dc- reconektnu se do te same hry valor se vrati. Kdyz vlezes do jiny mas smulu o valor prijdes takze krok spravnym smerem.

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od TrackThor » 21.09.2012, 10:38 hod.

ha asi četli můj cry topic http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/5168867391 :D
ale toto: Opening a Resplendent Chest will grant one stack of Nephalem Valor, wut?
Obrázek

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Nadcházející patch 105

Příspěvek od firdecek » 21.09.2012, 14:17 hod.

Zajímalo by mě, kolik MF/GF bude hráč dostávat za to, že si zvolí monster level třeba 10 - jestli to bude 20 MF/GF bonus, tak na 10. levelu monster bude mít hráč bonus 200? To by bylo bomba. No snad bude bonus opravdu motivující za tu snahu :-D

Odpovědět

Zpět na „Obecně“