Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.

Hlasování: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Hra mě po vydání zklamala, brzy jsem ji přestal hrát a nyní se vracím zkusit nový patch.
13
10%
Hra mě po vydání zklamala a nový patch nic nemění a ani další patche to nezachrání.
8
6%
Hra mě od vydání bavila, ale měl jsem jisté výhrady, které patch z velké části nebo všechny odstranil.
76
59%
Hra mě od vydání bavila a nový patch na tom nic nemění.
23
18%
Jiné, pak prosím komentář do topiku.
8
6%
 
Celkem hlasů: 128

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno
Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od Kuki10 » 03.09.2012, 11:21 hod.

G4rrus píše:No právě o tom to je...už je tam jen ten farming... PVP prostě mělo přijít hned, na vývoj měli času dost
No kdovi jak to dopadne, treba bude farmeni oproti PvP zlaty.:-)))

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
G4rrus
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Garrus#2289

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od G4rrus » 03.09.2012, 16:07 hod.

Možné je vše no :) Každopádně doufám v datadisk, nebo alespoň DLC.
Obrázek
MONK 60 30 - Inferno completed
WITCH DOCTOR 60 3 - Inferno - Act III
BARBARIAN 50 - Hell
DEMON HUNTER 49 - Hell

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od spiderer » 04.09.2012, 04:00 hod.

Po dnesni navsteve A3 a A4 po dlouhe dobe (po patchi jsem tam jeste nebyl) musim rict, ze trosku zklamani, A3 i A4 je zjednodusenej tak brutalne, ze to neni zadna challenge.. Zase se to aspon rychle farmi a clovek se muze pripravit na datadisk nebo neco takoveho :D

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od v0kurka » 04.09.2012, 07:40 hod.

myslíš připravit těma věcma, co nepadaj? včera jsem si dal zase pár runů, dropnul jsem věci za pár milionů, ale nic bomastickýho. takže jsem znechucenej a nejspíš budu hrát hardcore, než vydaj patch, kde zdvojnásoběj drop a vrátěj monstrům na inferno staty jako po vydání.

Houp
Wraith
Příspěvky:169

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od Houp » 04.09.2012, 09:12 hod.

v0kurka píše:myslíš připravit těma věcma, co nepadaj? včera jsem si dal zase pár runů, dropnul jsem věci za pár milionů, ale nic bomastickýho. takže jsem znechucenej a nejspíš budu hrát hardcore, než vydaj patch, kde zdvojnásoběj drop a vrátěj monstrům na inferno staty jako po vydání.
Dle mě není třeba dvojnásobný drop, ale jiný drop. Některým to padá furt. Dvojnásobný drop stávajícího systému -> co je teď za 50M, tak pak bude třeba za 30M, protože toho bude 2x víc. To nic nevyřeší. Navíc u mě - 2x nula legendary je pořád nula legendary. ;)

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky:329
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od Aragorn » 04.09.2012, 09:17 hod.

Ahoj.

Muzete mi prosim vysvetlit jak to tedy je s tou hrou ted vlastne?

Jde o to, ze pisete, ze nic nepada a zaroven, ze Inferno je ted lehke az to skoro boli.

Pokud jste equip koupili na AH (pokud vam padnul tak gratuluju, ale predpokladam, ze kdyby vam padlo, co mate, tak si nestezujete na dropy), tak jste preci logicky dost silni na Inferno, kdyz jste pouzili zkratku k vybornemu equipu. Opravte me lzu-li, ale Blizzard od zacatku rikal, ze AH tam je jen proto, aby ti hraci, kteri v D2 nemohli byt bez obchodu, nebyli vystaveni riziku ruznych obchodnich (podvodnych) stranek tretich stran. Nic o tom, ze AH je mysleno jako samozrejma a zamyslena soucast progressu ve hre jsem nikde necetl. Blizzard nikde nezminil, ze Inferno bude chtit optimalizovat pro lidi, co pouzivaji AH, co si pamatuju (jak si myslite, ze by to pak hrali lidi, co na AH kaslou, kdyz by to bylo stezi hratelne pro lidi s paradnim equipem z AH?).
Naopak, co Blizzard zminil nekolikrat a o co mraky lidi doslova prosilo samo, je aby Inferno nebylo pro vsechny. A tim obe strany preci nemyslely, ze tam uspeji jen ti, kdo umi chodit v AH, ze ne?
Kdyz si dam tedy dve a dve dohromady, vyjde mi, ze pokud hraji bez AH (jako to bylo v D2), tak Hell dam celkem (spis s prehledem by nekteri rekli) v pohode a dokonce je slusna sance chodit si v pohode Act I Inferno a mozna i kus Actu II. Ale dal uz to neni pro kazdeho a je treba si NAJIT vyborny equip a to TRVA (skillu hra zada bohuzel mene nez bychom si prali, ale i D2 bylo dost o prostem prebiti contentu svym gearem).

Ve zkratce, neni to proste tak, ze (vetsina) Inferno obtiznosti opravdu neni pro kazdeho, kdyz neberete AH jako soucast hry a ze dropy jsou velmi nizke, aby nebylo mozne neco jako v D2, kde se par dni farmil Hell Meph a pak se prolitlo zbytkem hry?
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od spiderer » 04.09.2012, 12:08 hod.

Aragorn - tak jak to tedy Blizzard s tim AH myslel? Kdyz ti dropne neco co pro svoji postavu nepouzijes, tak to prodat na RMAH za EURa a ty si prevest mimo hru na ucet? Protoze pokud uz na AH neco prodas a ziskas treba goldy, tak nevidim jediny duvod, proc mit za cas na uctu treba 100M goldu a crap gear se kterym mas problem hrat A2. Nevidim rozdil mezi tim mit 50 znamych a s nimi si vzajemne menit prodavat itemy co jim droply a nebo si je za goldy co nasbiras ve hre, prodejem vendorovi nebo prodejem na AH koupit. Rekl bych ze Blizzardi umysl byl presne takovy v jakem je AH nyni - drop nejakeho top itemu (treba pro jinou classu kterou nehrajes) > prodej na AH/RMAH > Nakup gearu pro postavu, kterou hrajes a chces ji progressovat. Chapu ze jsou lidi, kteri si chteji dat challenge a dohrat inferno nez AH, ale zamerem Blizzardu to bych rekl opravdu nebylo :D Tem jde o to mit AH v provozu co nejvice a ziskat nejakou tu provizi z prodeje predmetu/goldu atd.

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od v0kurka » 04.09.2012, 12:46 hod.

jak jsem psal někdo na oficiálních forech. AH je dobrá myšlenka, líbí se mi. ale měla by to být pouze možnost, nikoli nutnost. chtěl bych dropovat průměrný až odbrý věci, který nebudou plně sedět mému charakteru a nabídnout je přes AH jinému, abych si za výdělek koupil lepší pro sebe - ale chci to dělat, protože jsem zrovna nedropnul nic dobrýho pro sebe, ne kvůli tomu, že jsem pro sebe nedropnul nikdy nic dobrýho.

jinak řečeno, chtěl bych, aby byl drop takovou obecnější podobou diablo2 lootu. nechci chodit pro konkrétní věc na určitý monstra, ale chci se přebírat v spoustě použitelnýho dropu a vyhazovat odpad. ne přebírat odpad a hledat použitelný věci. že padnou ceny na AH je asi jedinej důvod, proč se to neděje.

že by to zjednodušilo hru? zapomněl jsem dodat, že bych k tomu chtěl sílu monster na infernu stejnou, nebo klidně i vyšší, než byla po vydání. tehdy bylo inferno aspoň výzva. teď je to trapnost. k čemu mi je farmit houfy slabejch příšer, když z toho nic pořadnýho nemám?

možná je trošku problém i fakt, že je nízkej max lvl. takže na max lvlu padaj low věci. v diablo2 jste se s levelem měli kam posunout k lepšímu dropu. to ale paragon neumožňuje.

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky:329
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od Aragorn » 04.09.2012, 13:33 hod.

Spiderer: Jak to s AH Blizz skutecne myslel vi samozrejme jen Blizzard.

K tomu, co pises, mne napada, ze kdyz ti padne predmet pro jinou class, tak si to schovas do truhly az budes chtit hrat tu class (neni to to po cem hodne lidi volalo uz v D2 - sdilena truhla pro classy?).

Co se tyce RMAH PRODEJE, tak proc ne samo - vetsine lidi se nejaka koruna navic hodi (tem, co to ale nakupuji, bych postavu oznacil neprehlednutelne necim jako "RMAH enhanced character"). Goldy v te hre jsou na crafteni a opravy.. ze byly opravy drahe a ze crafty stoji za prd? No opravy drahe byly, ale zejmena, kdyz clovek lezl, kam nema. A crafty jsou minimalne na Hell ok (sam si craftim takze VIM) a casem, kdyz clovek najde planky, se daji udelat crafty moc pekne i na inferno. V D2 lidi utopily miliony a miliony na gambleni (nerikam, ze vsichni) a jaka byla sance na dobry item ale? Nechapu, ze najednou to lidem vadi, ze je tezky neco ucraftit (btw po patchi mam pocit, ze se crafti lip - zbrane maji casto socket atd). Nerikam ani nahodou, ze craft je na tom idealne, ale lidi proste delaji, ze ho nevidi (to ze nejdou craftit napr uplne top zbrane nepovazuju za nevyhodu, ale za spravny umysl... best vec ma imho padnout z monstra a ne od kovare).

Ten klasicky priklad s "hranim se znamymi a menenim veci" vyzaduje dve poznamky -
1/ 20,30 ani 50 kamaradu jaksi nema vybavu ve variabilite a kvalite jaka je na AH
2/ V prvni rade brani si veci od kamaradu je dalsi zpusob jak hrat hru nechci primo rict jak nebyla zamyslena, ale je to proste dalsi zpusob, jak si (vyrazne) urychlit progress.

Cela pointa je podle mne v tom, ze nejsou lidi, "co si chteji dat challenge a hrat bez AH" (challenge je HC plus pripadne omezeni nad ramec - hrat bez specifickych skillu atd), ale naopak jsou lidi, co tu hru hrajou, tak jak citi, ze se ta hra hrat ma (hodne lidi vi o cem mluvim a uvnitr si uvedomuji, ze to je "nejake divne" s tim AH progressem, ale pro mnoho duvodu to lidi bud haji nebo nepriznaji) a pak jsou lidi, co chteji vsechno rychle a s co nejvetsi pomoci jakou muzou ziskat a ke vsemu pak narikaji, jak je hra lehka a jak jsou lidi, co hraji bez AH pomalu masochisti. Pochopitelne jsem uvedl dva protipoly a v realu je dost lidi nekde "mezi", ale tedy slo o pointu.

Opakuji, jak to Blizz skutecne myslel se muzeme jen dohadovat, stejne tak jako o teoriich o velikosti a dulezitosti jejich radosti z profitu z AH/RMAH, ale ja osobne se rad ridim heslem, ze "prodavajici mi muze rikat, jak mam dany produkt pouzivat a dat mi k nemu veci navic, ale ja sam se podle svych pocitu a zkusenosti rozhodnu jestli mi radi spravne a jestli pouziju vsechny veci, co mi pribalil" :-)
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od spiderer » 04.09.2012, 13:47 hod.

Aragorn - to dava smysl, muj point je spis tady: Padne ti predmet, das ho na AH a proda se za 100M - ty pak budes mit na opravy u kovare? Co se tyce kovare a planku, tak 4-5 props je crap jak vysitej a ruku na srdce exalted grand planky zas tak divoce nepadaji, alespon me nepadnul ani jeden za 400h hry, stejne tak jako mi nepadl ani jeden design na kameny.. ale to me nastesti moc netrapi :)

Co se D3 tyce ja to vidim asi takhle, Normal az Hell je vicemene zbytecny cokoliv kupovat, tam i z prumernymi droplymi itemy s nejakym skillem neni problem ten 60 level dat, ale na infernu je to jina kava - vsechno se s prumernym gearem zabiji strasne dlouho, progress je pomalej a ne kazdej ma chut farmit 1000h aby sehnal nejakej slusnej gear, kterej navic bude padat pro vsechny classy, ktery ani nechce hrat :) Ja treba vim ze uz nepojedu dal monka protoze me nebavi, WD ani zkouset nebudu, protoze se mi ta classa nelibi a hrat muzu v klidu Barbara, Wize a DH a kdyz mi barbar najde neco pro WD nebo Monka a na AH to nekdo bude chtit - super budou goldy na equip postav, ktere me bavi.

Ber to tak, ze ja nejsem vuci tvemu nazoru v opozici, chapu oba herni pristupy, ale AH beru jako soucast hry tak jak ji tam Blizz implementoval a uzivam ho k tomu abych mel duvod hrat i dal a treba casem sesbirat par dropu za 250 ecek, poslat je do sveta a mit klid :) Co se tyce challengi, tak ty si muzou v klidu doprat jak lidi poznamenani AH tak ti nepoznamenani, muze to byt o vlastnim drop gearu, nepopularnich skillech, solo prochazeni vsech actu inferna kdyz jsou dalsi tri hraci do poctu ve meste atp - fantazii se meze nekladou a tak je pro vsechny porad co delat :)

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 04.09.2012, 16:48 hod.

Mě od patche nespadlo nic, co bych prodal. Asi 5 věcí a nejlepší výdělek byl 240k za 63ilvl. helmu!!! Nic, nemám absolutně šanci něco prodat. Vůbec z toho patche nemám radost. Co se týče mě, ten patch mi totálně zruinoval hratelnost a požitek ze hry.
Pokud hráči nepadne fakt něco super, je to neprodejné.

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od v0kurka » 04.09.2012, 16:53 hod.

RedDwarf_Cz píše:Mě od patche nespadlo nic, co bych prodal. Asi 5 věcí a nejlepší výdělek byl 240k za 63ilvl. helmu!!! Nic, nemám absolutně šanci něco prodat. Vůbec z toho patche nemám radost. Co se týče mě, ten patch mi totálně zruinoval hratelnost a požitek ze hry.
Pokud hráči nepadne fakt něco super, je to neprodejné.
doporučuju hardcore ;D ten primárně plánuju hrát, než vyjde novej patch. pokud se něco zásadního nezmění, nemám zájem hrát desítky hodin, abych zažil okamžik štěstí. nebudu hrát vůbec, nebo si ozkouším Torchlight 2

hra se mi sice líbí, ale hráči potřebují nějakou tu odměnu. ne jen příslib šance potkat štěstěnu.

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 04.09.2012, 17:05 hod.

Vidím to stejně, ale já si počkám na PoE. Jako, každý normální člověk/hráč nebude do nekonečna hrát to stejné, slyšet dokola ty debilní hlášky NPC a ještě z toho mít ho*no, to je na hlavu postavené. Hraji to s kolegou, sbírám už ilvl 61+ a když něco spadne, tak ne že bych řekl "jo! snad to bude něco super, ale to zas bude s*ač, a také že je a to už něco naznačuje.
Měli přidat paragon, upravit staty legendárek a nechat to být, jak to bylo.

edit: na HC nemám fakt koule, jsem celkem zbrkloň a postava monk/barbar mě vůbec nezaujala, to by byla jedna smrt za druhou.

Uživatelský avatar
JonasWood
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JonasWood#2675

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od JonasWood » 04.09.2012, 23:12 hod.

No tak tu nějak tak schrnu svoje dosavadní zkušenosti s Diablem.

Velice moc sem se těšil, až konečně vyjde.Týden předtím sem sem snad ani pomalu nemohl spát. Byla to asi hra na kterou sem se tenhle rok těšil nejvíc a věřil sem v dlouhé hodiny strávené u monitoru jako v případě Diabla 2.
Bohužel start hry se zrovna nepovedl a hra vzbudila obrovskou vlnu kritiky. Ovšem v té době sem byl jeden z těch co naopak hru obhajovali. Jelikož sem si říkal „ano start sice nevyšel, ale přeci jen stačí počkat a nebude nic jiného než skvělá hra“. Poté co potíže pominuli sem měl konečně možnost začít si Dablo 3 užívat naplno a bohužel, přez obrovské počáteční nadšení. Mě hra pomalu, ale jistě začala omrzovat.
Jistě byla to pro mě skvělá hra ovšem první hra od Blizzardu, kterou sem neměl nějak chuť hrád dál a dál. Nedokončil sem ani inferno jelikož už první akt Inferna sem procházel s velkým přemáháním a všudypřítomnou nudou.
Nakonec jsem skončil u o několik měsícu starší hry Minecraftu a sám bych tomu kdysi nbevěřil, ale i u něj sem byl schopen strávit více času než u mé do té doby nejoblíbenější hry Diabla.
V době kdy vyšel poslední patch sem už hrál GW2, které u mě prozatím vzbuzuje pocity, které sem přesně čekal od Diabla 3.
A ze všeho co sem zatím letmo zkusil se mi zdá, že se Diablo trošku posunulo tam kde sem čekal, že bude již od začátku.
Uvidíme jestli mě bude schopné Diablo získat zpět opravdu totiž tím, že přidají nových jakoby 100 levlů a kompletním přeházením dropů a skillů u mě Diablo nezíská lepší hratelnos, když mě osobě nebavilo dohrát ani level 60.
Přesto stále doufám, že se jednou s obrovskou chutí do Diabla vrátím a bude to zase hra u které se nebudu muset nutit ke hraní se slovy „ vždyť je to Diablo, moje nejoblíbenější hra“

Berte to pouze jako můj osobní názor a rozhodně nejsem jeden z haterů. Naopak sem jeden z lidí co se v mnoha diskuzích Diabla zastával, jenže po čase sem zjistil, že už pro mě prostě Diablo 3 nemá kouzlo jako Diablo 2. Dodnes hraju Diablo 2 a čtu Diablo knihy a sním jaké Diablo 3 mohlo být.
Obrázek

Uživatelský avatar
Nittros
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nittros#2665
Bydliště:Olomouc

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od Nittros » 05.09.2012, 15:25 hod.

Také mě sere že momentálně je aukce plná kravin, a 90% věcí je neprodejné.
Česko Slovenský herní klan který se zabývá nenáročným a přátelským hraním.
Jméno klanu: Heroes of Bohemia
Tag Klanu: <HoBcz>
Webové stránky: http://heroesofbohemia.eu/
Team Speak 3 IP: ts.aivik.cz:11226

messer19
Quill Rat
Příspěvky:32

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od messer19 » 07.09.2012, 09:12 hod.

Vcera som si konecne poriadne zahral s novym patchom. Skutocne to inferno je omnoho lahsie, hoci som parkrat skapal pri elitakoch, ale bieli mobovia su cajovi. Pre hranie uz nepotrebujem stit (monk). Ked prejdem inferno, novy charakter zacnem urcite bez AH. Teraz mam dojem, ze je obtiaznost na urovni Nightmare. Uvidime, ako to bude bez AH.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“