2 Wizardi hledají společnost

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Zirunka
Wraith
Příspěvky:108
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zirunka#2764
Bydliště:Inferno, jsem zalezlej v kobkách :-)
2 Wizardi hledají společnost

Příspěvek od Zirunka » 29.08.2012, 14:26 hod.

Najde se tu někdo, kdo po večerech také marně prochází D3 a hledá nějakou tu legendárku? Pokud chceš společnost, moje Wiz tě doprovodí. Podle hesla že horší drop stejně být nemůže, nabízím alespoň součinnost při hledání. ACT 1 je bez problému (ale nic tam nepadá), ACT 2 končím na 10.úkolu, dál, ani ránu.
Můj BT:Zirunka #2764
Hraju jakmile dítko usne, takže cca 20-23hod.
Naposledy upravil(a) Zirunka dne 01.09.2012, 09:39 hod., celkem upraveno 2 x.

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: WD hledá společnost

Příspěvek od mdmT » 29.08.2012, 15:41 hod.

Ahoj, s dovolením si Tě večer přidám a rád zahraju ve více lidech. Čas mi maximálně vyhovuje, mám to úplně stejně, hraju až odpadne malá, takže přesně v uvedenej čas ... Jen nevím jestli budu ideální společník, zaprvé jsem doteď hrál výhradně sólo, takže s hrou ve více lidech mám minimum zkušeností ( public jsem zkusil jednou a byl to takovej zmatek, že jsem to vzdal po pár minutách ), navíc nemám možnost žádné komunikace mimo psaného slova ... A zatřetí hraju wizarda, takže vyloženě long range, blizard a samej teleport, tak nevím jestli budu k WD ideální kombinace :-) ... Jinak jsem právě dohrál sólo act 2, ve 3 se chytám jen dokud nenarazím na elitu, takže defakto vůbec ... Oboje jsem víceméně čistil a nic neskipoval, takže farmit bych měl být schopnej snad i act 2 ... Jen mě to už sólo nebaví :-) ....

Zirunka
Wraith
Příspěvky:108
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zirunka#2764
Bydliště:Inferno, jsem zalezlej v kobkách :-)

Re: WD hledá společnost

Příspěvek od Zirunka » 29.08.2012, 16:01 hod.

Prima, beru. Taky je tu po usnutí dítka "tichá domácnost", bohatě stačí, že mi to žena trpí :-)
Však se ve hře nějak domluvíme a kdo ví, třeba vznikne Wiz tandem a bude padat samá legenda. A kdyby přeci jen nějaký drop byl, však se domluvíme :-D
Zatím jsem jel taky sólo, ale to dáme. Více když tak na PM, teď mizím od kompu za povinnostmi...

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: WD hledá společnost

Příspěvek od spiderer » 29.08.2012, 16:23 hod.

Asi bych se vecer pridal - hraju barbara killera, vetsinou se ke hre dostanu cca 22+ cili pokud budete chtit spolecnost, pridejte si me a vecer na to vlitnem - na legendarky mam stesti, kazdy den za ty cca 3 hodiny hrani zatim aspon jedna padla, vychazi mi to 1 legendarka na 2 paragony. Upozornuji vsak, ze nejsem tank, na druhou stranu zabijim rychle, takze to neni treba :) Vetsinou nechodim cely akt, ale procistim desǒate sands a pak jdu rovnou ke Kullemu a Belimu, ale muzeme si dat i nejakou zmenu, jen mi prijde ze desolatni pisky jsou na efektivni farming vyhodnejsi nez cely A2. Muzeme klidne i A1, ale prijde mi, ze v A2 jsou sance na slusnejsi drop lepsi. A3 na farming nedavam.

Takze pokud budete mit zajem, rad vas vecer podporim, jen si me pridejte at na to pak nezapomenu :D

Uživatelský avatar
Wishmaster
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nemo#2937
Bydliště:Spišská Nová Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: WD hledá společnost

Příspěvek od Wishmaster » 29.08.2012, 17:34 hod.

Tiez som ti poslal invite request ;))

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: WD hledá společnost

Příspěvek od spiderer » 30.08.2012, 14:32 hod.

Bylo to prima kluci, priste uz ty legendarky zacnou padat tak, ze se nam ani nevejdou do inventare :) jakmile bude cas, rad se zase pridam.

Zirunka
Wraith
Příspěvky:108
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zirunka#2764
Bydliště:Inferno, jsem zalezlej v kobkách :-)

Re: 2 Wizardi hledají společnost

Příspěvek od Zirunka » 01.09.2012, 08:32 hod.

Taky díky za podporu. Včera jsme farmili ACT 1, padly 2 legendy a obě na perdel. Trochu vylepšujeme build ale bez silného jedince je to na nic. Pokud s tebou můžeme počítat jako stálou podporou-budeme rádi.
Tímto oficiálně vyhlašujeme výběrové řízení na 4. jedince do party, který by nás doprovázel. Musí to být NeWizard a ideálně taťka od rodiny, hrajeme když dítka usnou do cca 24, jak zbytek rodiny dovolí :-)

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 Wizardi hledají společnost

Příspěvek od Talis » 02.09.2012, 10:24 hod.

Ahoj, taky bych se přidal, na nějaky to farmení po večerech, taky sem fotr od rodiny, tak hraju cca po 9 hodine, až mladej usne :)
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

ponocny
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ponocny#1363

Re: 2 Wizardi hledají společnost

Příspěvek od ponocny » 03.09.2012, 11:46 hod.

Cus, klidne se pridam neni problem zatim mam cas momentalne hraju ww barbara ale mam i monka.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Pono ... o/19357300

Last_Elf
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: 2 Wizardi hledají společnost

Příspěvek od Last_Elf » 03.09.2012, 12:59 hod.

Ahoj, taťka od rodiny zatím nejsem, nicméně hrávám zhruba ve stejný čas, začínám teda občas i dřív, ale to nevadí a kolem té jedenácté končím. Mám monka, farmím akt 2, ale klidně občas zavítám i do jedničky, aspoň změna prostředí. Taky jsem teď prolezl akt 3, ale farmu tam bych moc nedával (dost jsem tam umíral).
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Last ... ro/5273398

Uživatelský avatar
Sullysun
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sullysun#2772

Re: 2 Wizardi hledají společnost

Příspěvek od Sullysun » 03.09.2012, 13:43 hod.

zdarec, takže pokud by byl zájem ponukam WD, zkušenosti v partě mam bohatě, děti taky občas zvládam, hlavně když spí :D takže pokud maš zajem rad se přidám jo a jsem za pulku III actu a pořad to dávam takže mužu pomoct i v progresu muj battletag : sullysun#2772

Madrak
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Madrak#2331

Re: 2 Wizardi hledají společnost

Příspěvek od Madrak » 03.09.2012, 14:19 hod.

Pokud budete mít místo pro DH rád se přidám. Prošel jsem cele inferno ale nejraději farmím Act 2 city of blood a beliala. Act 3 se dá taky ale chtělo by to ještě vytunit equip.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“