Kdo bude první Paragon Level 100?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sharis
Quill Rat
Příspěvky:42
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Jablonec nad Nisou
Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od Sharis » 27.08.2012, 11:26 hod.

No zatim jsem paragon 6 tusim, a pred patchem 1.0.4 asi 3 legendarky droply a ted po patchi myslim ze taky 3.. Ivory tower, Maximus a nejakej crap..
It is hot down here

Papagaj
Gorebelly
Příspěvky:378
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papagaj#2656
Bydliště:Zilina

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od Papagaj » 27.08.2012, 11:28 hod.

mne vcera ten crap ivory tower dropol tiez no z armor racku :) som cumel jako puk :shock:

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od Drakkari » 27.08.2012, 18:19 hod.

Pokud má někdo lvl 24+ tak dejte vědět, potřebuji někoho dohánět, pak expím rychleji...

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od Javurek » 27.08.2012, 18:31 hod.

Drakkari píše:Pokud má někdo lvl 24+ tak dejte vědět, potřebuji někoho dohánět, pak expím rychleji...
To nehrozí, jiní mají životy víš? :D

Papagaj
Gorebelly
Příspěvky:378
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papagaj#2656
Bydliště:Zilina

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od Papagaj » 28.08.2012, 07:24 hod.

Ja sa snazim, ale zial chodim aj do prace od 8 do 17:00, takze viac z toho nevyzdimem no mam 22 :green:

Vcera vecer som objavil super build a preletim to cele na Archone. 1 level som spravil za nieco kolo hodiny..... mat cely den volny, tak spravim aj 30 :green:
Archon mi tikuje za 300 000 - 500 000, takze aj rare pack je dole za 5-10 sec.

A nez mi Archon spadne uz je ready dalsi :green:


Chodim ten dung v meste.... najprv lvl 1 a 3.... po nich mam prakticky vzdy 5 valorov a nasledne lvl 2. Po cely lvl 2 mi Archon nespadne kedze je v nom milion mobov a ten je vycisteny za 5 minut :D

No a nasledne sa ide most.... tam taktiez preletim prakticky na jednom Archone a farmu koncim Arreat crater lvl 1 a 2.

Ze ma to s tym archonom nenapadlo skor :D


Cakam, ze to coskoro nerfnu a zrusia pridavanie tej 1 sekundy za zabiteho moba :green:

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od Kuki10 » 28.08.2012, 08:51 hod.

Papagaj píše:Ja sa snazim, ale zial chodim aj do prace od 8 do 17:00, takze viac z toho nevyzdimem no mam 22 :green:

Vcera vecer som objavil super build a preletim to cele na Archone. 1 level som spravil za nieco kolo hodiny..... mat cely den volny, tak spravim aj 30 :green:
Archon mi tikuje za 300 000 - 500 000, takze aj rare pack je dole za 5-10 sec.

A nez mi Archon spadne uz je ready dalsi :green:


Chodim ten dung v meste.... najprv lvl 1 a 3.... po nich mam prakticky vzdy 5 valorov a nasledne lvl 2. Po cely lvl 2 mi Archon nespadne kedze je v nom milion mobov a ten je vycisteny za 5 minut :D

No a nasledne sa ide most.... tam taktiez preletim prakticky na jednom Archone a farmu koncim Arreat crater lvl 1 a 2.

Ze ma to s tym archonom nenapadlo skor :D


Cakam, ze to coskoro nerfnu a zrusia pridavanie tej 1 sekundy za zabiteho moba :green:
Archon je libovej,hlavne s runou pri zapnuti archona za 1600%dmg, 1-1.5 m dmgbhnedvze startu a elitky jsou skoro dole....
Zkousel jsi i hydru,pouzivam arcane, crituje skoro za 50k....
Archona nenerfnou,dyt to malo kdo pouziva,ale pokud ma clovek vysoky dps,tak to krajis jak maslo.:)
Aktualne jsem schopen vytahnout 110k,ale misto familiara mam hydru a ta ma dmg,jako ja tenkrat.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od kojot » 28.08.2012, 08:54 hod.

To už je tam od začátku a ještě to nenerfovali. Pochybuju, že by to teď nerfli. Mě se jednou podařilo udržet Archona víc jak půlku 4. aktu. Na začátku u Iskatu si ho nabiješ na pěkně dlouho a pak stačí jenomco nejrychlejc chodit a zabíjet :) .
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od Kuki10 » 28.08.2012, 09:00 hod.

kojot píše:To už je tam od začátku a ještě to nenerfovali. Pochybuju, že by to teď nerfli. Mě se jednou podařilo udržet Archona víc jak půlku 4. aktu. Na začátku u Iskatu si ho nabiješ na pěkně dlouho a pak stačí jenomco nejrychlejc chodit a zabíjet :) .
Ted tam uoravily tu jednu runu,to je hrozny peklo.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od kojot » 28.08.2012, 09:17 hod.

No to je podobný jak Trail of cinders u DH. Já teď dávám Elitky na 2-3 Vaulty a nemusím ani vystřelit :D . Akorát když si nevšimnu, že jsou to reflecti, tak končím :D .
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od Kuki10 » 28.08.2012, 09:21 hod.

kojot píše:No to je podobný jak Trail of cinders u DH. Já teď dávám Elitky na 2-3 Vaulty a nemusím ani vystřelit :D . Akorát když si nevšimnu, že jsou to reflecti, tak končím :D .
Vcera me kamos poradil u techto elitek prehodit na zbran s LoH bo dmg to live a je to milionkrat lepsi i kdyz mas mensi dmg.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Houp
Wraith
Příspěvky:169

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od Houp » 28.08.2012, 10:35 hod.

Ten rekordman je vtipálek : http://www.diabloprogress.com/hero/alka ... aizer/2190 . Asi nechce prozradit s čím hraje.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od ZOMB » 28.08.2012, 10:42 hod.

Houp: :lol: :lol: už to taky vidím :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od tomisco » 29.08.2012, 03:57 hod.

Papagaj píše:Ja sa snazim, ale zial chodim aj do prace od 8 do 17:00, takze viac z toho nevyzdimem no mam 22 :green:
To ja chodim na 3-4 nocni tydne od 18:00 do 6:00, plus dve hodiny cesta tam a zpet, takze uz mezi nocnimi nedavam ani ten jeden level denne, protoze pak bych se moc nevyspal. :o) Mam necely 10. level. I s +27 expy v helme na jeden level ma barbarka dre tak 3,5 hodiny (9.-10. level), a to s ni beham po polovine 2.aktu a rezu uplne vsechno, co se pohne, a cistim vetsinu dungeonu. Sem tam si strihnu i finale s Belialem. Zkousel jsem WW a tornada na rychlejsi postup, ale to mi moc nesedlo. Takze poctem paragon levelu se uz asi prestanu vzrusovat a majznu do helmy zpatky zluty gem, protoze to bude trvat dlouho tak jako tak. :P

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od st.ranger » 29.08.2012, 08:35 hod.

Houp píše:Ten rekordman je vtipálek : http://www.diabloprogress.com/hero/alka ... aizer/2190 . Asi nechce prozradit s čím hraje.
S tímhle: http://us.battle.net/d3/en/profile/Alka ... /hero/2190

Na US se dokonce o něm hovoří, nebudu dělat závěry, ale přijde mi divné být tak slabý, mít tolik zabitých elitek a 68 Paragon. Podle mě bot.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

oKKo
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ooKKoo1#2153

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od oKKo » 29.08.2012, 09:21 hod.

st.ranger píše:
Houp píše:Ten rekordman je vtipálek : http://www.diabloprogress.com/hero/alka ... aizer/2190 . Asi nechce prozradit s čím hraje.
S tímhle: http://us.battle.net/d3/en/profile/Alka ... /hero/2190

Na US se dokonce o něm hovoří, nebudu dělat závěry, ale přijde mi divné být tak slabý, mít tolik zabitých elitek a 68 Paragon. Podle mě bot.
Určitě mu nějaký hráč killuje mobky a packy a on jen chodí za ním a dostává XP :)

Houp
Wraith
Příspěvky:169

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od Houp » 29.08.2012, 10:15 hod.

st.ranger píše:
Houp píše:Ten rekordman je vtipálek : http://www.diabloprogress.com/hero/alka ... aizer/2190 . Asi nechce prozradit s čím hraje.
S tímhle: http://us.battle.net/d3/en/profile/Alka ... /hero/2190.
Aaah, někdo to nepochopil. Zrovna když nehraje, tak vyhodí výbavu/změní ji. A v době mého příspěvku měl všechno předměty s Troll v názvu.

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od Majky_majk » 29.08.2012, 10:33 hod.

Přesně tak... prostě svojí super endgame výbavu přehodí na nějaké takovéhle s*it typu "troll" a má srandu, jak to celý svět řeší. A jak tisíce lidí přemýšlejí, jak asi progresuje s tak slabou výbavu... zda to dělá na normal, v partě nebo jak :-).

Jinak asi dokolečka bude jezdit nějakej hodně intenzivní run.

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od st.ranger » 29.08.2012, 10:43 hod.

Zajímavé. Mě je to celkem ukradené až na skutečnost, že dotyčný nejspíš nemá žádný život, když je schopen tolik nahrát za týden po uveřejnění patche. Také moc toto jednání nechápu, ale to už je jeho problém, když chce být nějaká nula zajímavá.

Nicméně jsem na dotyčného koukal před napsáním příspěvku a měl Paragona 68, teď má 73. V případě Diabla mě napadají jen 2 věci:

a) je to podvodník a hraje s boty či jinou výpomocí
b) našel chybu, využívá nedomyšlenosti hry a získá jednoduše XP (asi jako při questu v Kasim Outpost před nerfem)
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od Nekronaut » 29.08.2012, 11:09 hod.

A nebo kombinace obojího :D

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od Projax » 29.08.2012, 11:16 hod.

¨chlapci nevím jeslti jste někdy hráli wow, ale tohle je celkem normální fakovat výbavu, aby jste měli výhodu něčeho co patrně víc z vás netuší.

Já vam to řeknu asi jak to vidím já. WHirlwind build farm act 1

co asi pravděpodobně má

helm socket +31%xp
Leoric signet +30%xp
3part cain set +30% xp
+nejaky hadry na +xp

podtrženo sečteno s +91%xp z gearu +75%xp z NP +xp z gearu = big advantage.

Nevím proč mu nadáváte do looseru. Pro mně je to člověk, který pokud to teda není bot, si zaslouží stejný respekt jako např olympijský sportovec. Protože víceméně hráči jsme tu všichni, akorát v jiných zemích k tomu mají již o něco vyzrálejší přístup. U nás víceméně, kdokoliv kdo hraje hru hodně často a chce se věnovat hrám trošku profesionálně, tak je hned označován za loosera bez života.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“