Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.

Hlasování: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Hra mě po vydání zklamala, brzy jsem ji přestal hrát a nyní se vracím zkusit nový patch.
13
10%
Hra mě po vydání zklamala a nový patch nic nemění a ani další patche to nezachrání.
8
6%
Hra mě od vydání bavila, ale měl jsem jisté výhrady, které patch z velké části nebo všechny odstranil.
76
59%
Hra mě od vydání bavila a nový patch na tom nic nemění.
23
18%
Jiné, pak prosím komentář do topiku.
8
6%
 
Celkem hlasů: 128

Vewerka
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od Vewerka » 23.08.2012, 05:47 hod.

Grammator: a co by jsi čekal ? :D Diablo je o tom že si maxuješ svuj hlavni char a ostatni jen tak poexpuješ :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od Grammator » 23.08.2012, 06:20 hod.

čekal bych, že když chci hrát DH můžu hrát DH, když chci barba, můžu barba, nebo monka... takhle kdykoli vemu cokoli jinýho než wizza už chytám deficit, mám měnší mf a atributy... byl sem zvyklej hrát co hodinu jinej char (všechny na 60 act min. 3)... uvidíme až to přestane lízt nahoru tak asi přesedlám no... ale stejně je to takový divný no... ale furt je to vlastně stejný jako norm hra, akorát je to posunutý do inferna...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od Abbottaker1 » 23.08.2012, 06:58 hod.

Ja mam Paragon 2 lvl a jdu tahat DH na inferno, neresim nejaky deficit, proste paragon neparagon, radsi si odehraju vice charakteru, nez smazit porad dokola s monkem 3act a zjistit po tydnu kalby, ze uz nemam vubec chut na cele diablo, muj nazor.

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od Y0G1 » 23.08.2012, 07:17 hod.

co sa tyka skillov a run to sa mi paci , nepaci sa mi paragon system pride mi to akoby chceli hracom zavriet usta ked sa stazovali , rare veci padaju docela dost pocitam ze nato doplati ah.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od Nekronaut » 23.08.2012, 07:17 hod.

Abbottaker1 píše:radsi si odehraju vice charakteru, nez smazit porad dokola s monkem 3act a zjistit po tydnu kalby, ze uz nemam vubec chut na cele diablo, muj nazor.
Můj také, ale já to mám přesně naopak, takže chci dojet inferno s monkem a DH nechám odpočívat :D

Yurx
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:yurx#2162

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od Yurx » 23.08.2012, 14:59 hod.

Mně se patch vzásadě líbí. Tady na fóru jsem se zaregistroval až poté, co jsem si na zdejších webovkách početl počeštěný překlad všech změn, protože v launcheru včera jsem to nestihl přelouskat ... O to víc mě to baví, protože jsem to vůbec nečekal a jsem docela příjemně překvapen.

Hraju jen jeden char, monk 60lvl a taky jsem včera večer potvrdil 2. paragon a už je to na cestě ke třetí účtence. Můj dojem je takový, že se mi truhla žluťákama během farmícího kola v aktu 1 plnila nehorázným stylem, dříve jsem sotva zaplnil půlku 2. záložky v bedně (v té první mám i gemy, poty, stránky ... takže je tam míň místa, ale vzásadě je pořád ze 3/4 volná) a po úpravě to začalo lítat tak, že už jsem musel prodávat můj starší gear v záložce třetí. No páni, padá to víc a je jen dobře, že teleport do kempu je grátis :)

---------

ad) hraní více postav v souvislosti s paragonováním a jakýmstakýms deficitem. (viz výše)

Lidičky, nebuďte do toho tak hrrrr ...

Jak jsem již napsal, mám jen jednu herní postavu a ani s tou nejsem nijak daleko (začátek 3. aktu inferno, kde je to nářez - takže měním buildy, experimentuju, ale spíš farmim to, co již dávám :)) Vím že by mě bavil barbar, vím že by mě bavil witch doctor, že by mě bavil wizard ..., ale já tolik času na hraní už nemám. A přiznám se, že i kdybych nyní měl, tak rozhodně nesedím u Diabla a neexpim si alty. V Diablu II (a dříve i v jiných hrách) jsem tohle praktikoval, celý acc zaflákaný postavama, které mě bavily, ale stejně to dopadlo tak, že jsem hrál aktivně pouze jednu. A když se za tím teď ohlédnu zpět, tak si nemůžu nepoložit otázku typu "k čemu mi to bylo dobrý?" anebo "k čemu to vůbec bylo dobrý?". A odpověď ? ...

PS. tímto textem v žádném případě nechci někoho nas*at, ani se nad někým povyšovat ... spíš jen přivést k zamyšlení.


PS/2. Myslím si (a určitě nejsem sám), že na tomto patchi nejvíc vydělá právě blizzard a hned se pokusím vysvětlit proč...

Kdybych měl nějaký profit ze všech transakcí na aukcích ...
a) chtěl bych aby každý hráč měl všechny postavy a ty aktivně hrál?
(tím pádem bych mohl přijít o velkou část zisků ne-li o všechny z aukce, protože cokoli padne, dostanou ti alti a nic se na aukci třeba nedostane)
b) líbilo by se mi, aby každý hráč hrál jednu postavu (k tomu ho nějakým způsobem dokopat - třeba paragon systémem ;)) a jakmile padne jakýkoli item co stojí za to, ale není pro jeho postavu, flákne jí na aukci, kde se z toho stává i můj potenciální profit?
(vím, že béčko je jeden z důvodů, proč lidi zakládají další postavy)

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od v0kurka » 23.08.2012, 15:04 hod.

@nekronaut

no dojet inferno s monkem... to můžeš hrát na jeden zátah bez farmení ;D zato já bych to bez monka s mým DH nedal :( asi se na tom podepsalo, že jsem odmítl nakupovat si pro něj itemy, takže těžil jen z nalezenejch. DHčko mě ze všechn range baví nejméně a patch to nezměnil. naopak brzy hodlám vyzkoušet "support wd". aktuální zvýhodnění party si o to přímo říká.

@yurx hezky napsaný. přísně vzato samo hraní je "k ničemu", ale některý lidi to baví a já jim to přeju víc než drogy, kouření nebo alkohol. bohužel to některý zvládaj kombinovat xD

určitě není v té hře kam spěchat, takže pokud bych měl odehrát vše, co byhc odehrát chtěl, až za 2 roky, proč ne :)

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od Baglik » 23.08.2012, 16:06 hod.

Já oprášil mého šamánka, protože teď je to s posílenýma petama konečně zábava.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od Tyckin » 23.08.2012, 18:33 hod.

Patch 1.04 to inferno dělá hrozně easy :ble: Jednodušší elity, přeplněná aukce kvalitními itemy za babku (na které jsme dříve pracně získávali miliony a více), prostě inferno už není pro tvrďáky, tedy ne že by předtím nějak extra bylo, ale chtělo to minimálně trpělivost :D

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od Nekronaut » 24.08.2012, 06:50 hod.

@v0kurka: Tak já monka těsně před patchem dostal do A2 s equipem z hellu a s DW a bez rezistů, takže ho prostě vylepšit musím (minimálně schopnější zbraň+ štít a věci s dual resistencema - asi poison), takže pár míčů to sežere a já mám teď asi jen 3M :D

Jo a dáme tu farmu někdy, dnes jdu grilovat, tak třeba o víkendu ;-)

Vewerka
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od Vewerka » 24.08.2012, 06:57 hod.

v0kurka píše:@nekronaut

@yurx hezky napsaný. přísně vzato samo hraní je "k ničemu", ale některý lidi to baví a já jim to přeju víc než drogy, kouření nebo alkohol. bohužel to některý zvládaj kombinovat xD
To si piš :) Pivečko , brko a Diablo tomu říkám lahodná kombinace :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od Grammator » 24.08.2012, 07:24 hod.

tak u diabla stíhám i cigárko, občas i pivo, dvě, tři... :D
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Papagaj
Gorebelly
Příspěvky:378
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papagaj#2656
Bydliště:Zilina

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od Papagaj » 24.08.2012, 08:28 hod.

lakai píše:Patch přidal do zkomírajícího D3 zas trochu zábavy, je to ale komicky, opravdu komicky lehké to inferno teď a to už před tím to nebylo žádné drama.
Hell v Diablo 2 LoD bol na tom inak ? Ja si matne spominam na moju Amzonku s Windforcom + multishot a k tomu life a mana leech ze to bolo tak 5 x lahsie ako je teraz to inferno.
Aby to vobec niaka challenge bola, tak si musel hrat v hre o 8 ludoch SOLO bez party. A aj tak to bol facepalm.

Proste a jednoducho ludia si budu furt a nonstop stazovat :)

Inak neviem ci niekto postrehol, ale jak je ten otvoreny list Wilsona na diablofans.com...tak nepriamo naznacil, ze casom si hraci samy budu volit obtiaznost.
Imho to do par mesiacov bude realita a v tych najtazsich bude trebars percentualny zvyseny droprate ilvl 63 itemov, pripadne tam budu padat len ilvl 62 a 63 veci.

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od st.ranger » 24.08.2012, 09:33 hod.

Patch toho přinesl hodně, ale nerf Inferna neshledávám jako přínos. Drop je moc pěkný, i mě padají použitelné předměty a když ne, dají se slušně prodat. Za necelou hodinu nafarmím hodně XP a okolo 500K s GF výbavou. Jako největší přínos beru odebrání Out of Time. Ale počítám, že za čas dostanou mobové uzdravování, protože si je vždy naženu k východu, kosím jednoho, pak vypadnu a počkám. A takhle to opakuji, dokud je nezabiju všechny.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

Uživatelský avatar
smurfiik
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od smurfiik » 24.08.2012, 09:38 hod.

odpověď jiné:
Hra mě od vydání bavila, ale měl jsem jisté výhrady, které patch z části odstranil.

Horo
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od Horo » 24.08.2012, 10:15 hod.

mě D3 bavilo a bavi.... hravali jsme hodne v parte tank + dps, ci 2 ....

po patchi sem oprasil WD se kterym sem proste nedokazal hnout z druheho aktu INFERNA.... mel sem pripraveny gear vita + intel a jedu pety... je to parada... myslim ze jsou peti vyvazeni docela dobre... mam momentalne cca 1k vitality + 33k dps - GHOM mrtev easy pizy... na prvni pull... a pred patchem sem ho nemohl zabit ani s monkem ci wizardem.. takze mohu progresovat dale.....


Paragon je fajn....

jedine minus vidim v tom ze ubrali elitkam HPecka... a snizili dmg, to nemuseli.... + ze uz elitky neregenuji lify... (hracum se regeneruje tak proc by ne elitam?!? samozrejme to ze si elitky behem sekundy doplnily Hpecka na full byla ptakarna... proste jenom ten life regen jim meli nechat....- lidi s maly dps by je proste nedali a nedostali se dale)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od Dragonius » 24.08.2012, 10:17 hod.

Co zatim registruji, tak určité vylepšení věcí, které to potřebovali. Takže zatím pozitivně :-)
Štěstí přeje připraveným...

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od v0kurka » 24.08.2012, 19:45 hod.

musím říct, že i můj friendlist celkem ožil, snad to vydrží :)

s tím spojuji přání, aby datadisk přinesl hry alespoň pro 5 nebo 6 hráčů. osm by možná bylo už trošku moc, ale kdo ví.

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od Morbid » 28.08.2012, 11:11 hod.

Mńa diablo III bavilo a baví, ale: raz oslabili vraj Beliala, a to ma nepotešilo, aj keď som bol ešte len prakticky začínajúci hráč. Potom v novom patchi , ma nepotešilo odstránenie nesmrtelných minionov (ja by som bol rád , keby ostali a ešte že by to spravili tak, že by sa nerozpadli po smrti svojho vodcu, ale by ich hráč musel sám doraziť), zľahčovanie obtiažnosti ma tiež nepotešilo. P.S. Pre zúfalcov, čo by radi hrali brutálne tažké diablo, existuje (total brutal) hardcore mod na Diablo II Lod, volá sa Median, odporúčam, ale radím, najprv poriadne naštudovať manuál. >:D >:D >:D

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od ZOMB » 28.08.2012, 11:19 hod.

Morbid: ono si stačí zahrát můj mod a uvidíš, jak Diablo dokáže být těžké... kam se hrabe Median

Mě osobně D3 bavilo před patchem, ale chtěl jsem ho ještě ztížit, protože pro mě inferno nebylo inferno ale teď? Teď je inferno zvládnutelné pro každého, a to se mi ani trochu nelíbí... už Hell by měla být výzva a ne samozřejmost...
Doufám, že to ztíží a o hodně, jinak to zatím nemá smysl hrát...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“