Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět

Hlasování: bavi vas diablo3 ?

ano, odohral som viac ako 200 hodin
34
37%
ano, odohral som menej ako 200 hodin
15
16%
nie, odohral som viac ako 200 hodin
30
33%
nie, odohral som menej ako 200 hodin
13
14%
 
Celkem hlasů: 92

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)
Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Still-Alive » 28.07.2012, 18:29 hod.

Red Eagle: vyjmenuj mi ten "kopec ludí" :-) Jinak jsou to jen bezduché žvásty... jj, ty jsi fanoušek cele serie a jájsem jen fanboy? nevím jak jsi na to přišel, že nemám rád D1 a D2 (což jsi skoro doslova napsal) :-) Pobavilo :) Další hlod by nebyl na skladě?

Tvoje opakující se rady (přestat kopat nožičkama) by jsi taky mohl zaměnit za něco originálního, už je to nudné :-)

Přirozene raguju na TEBE, protoe si mě jako jediný pořád s radostí bereš do huby, to mám jako reagovat na někoho jiného? :-)

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od sklb » 28.07.2012, 19:08 hod.

Timpa píše:Jo jedna teorie je hezká že D2 bez LoD by nic nebylo. Ale tak je to 10let jestli se Blizzard neponaučil a s D2 a LoD tak D3 nic nepomůže. Snad D3 by mělo už diky předchozích zkušeností být parádní a ne obhajoba D2 nic nebylo až s datadiskem to samé bude u D3.
Toto, presne toto. Miliona.... vlastne miliardarska firma robi po 12 rokoch tie iste omyli(vlastne este vacsie, nemozem povedat, ze d2 bolo pri vydani zla hra, pametam si ako som z nej bol v riti ked som hral od spoluziaka pozicanu original nemecku verziu z viedenskej humy, necro 65lv asi 2 mesiace v kuse hrania ) ako pri d2.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od DeathHero » 28.07.2012, 19:37 hod.

Still-Alive píše:Mě ta míra zábavy příjde uplně stejná... než vyšlo D3, ze srandy jsem si zase D2 nainstaloval... No po chvíli mě to přestalo bavit, asi už jsem nějak zlenivěl. Právě většina věci, co mě teď štvali u D2, D3 odbouralo..
ahoj co presne te vic bavi na D3 nez u D2?? jsem hodne zvedavy kolik novych a zabavnych veci prineslo D3 :D
Drakkari píše:Od kdy je, a kdy vůbec bylo diablo pro náročné lidi? :D
+1
Naposledy upravil(a) DeathHero dne 28.07.2012, 19:39 hod., celkem upraveno 1 x.
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Nepehath
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pilosh#2485

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Nepehath » 28.07.2012, 19:38 hod.

Timpa píše:Ty pandy se snad muzou libit tak dětem :D jinak plno lidi co ja teda osobně znám všichni zavrhli už wow hlavně ty pandy to je sranda :D .
Právě tohle píšou děti, stejně, tak to psali i před cata :) Jinak D3 je pořád sranda, baví mě a budu to hrát i déle.

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Still-Alive » 28.07.2012, 22:12 hod.

DeathHero: Už mě nějak nebaví expit X postav abych si vyzkoušel různé buildy, takže mi "přepínání" skillu v D3 přišlo vhod.
Hodně mě baví craft, sice je vcelku nepoužitelný na vyšších lvlech, bez receptů, ale v začítcích to pomůže a alespoň nějaký odliv peněz je (v D2 jsem používal Gamble, který taky většinou generoval kraviny ale aspoň jsem to zkusil). NV, achievementy, eventy - baví mě to, je to příjemné zpestření, je jich sice málo, ale snad jich přibude více.
Co si budem povídat, hodně věcí je dobrá myšlenka, ale jejich realizace je pochabná a moc dobře nefunguje, bez pořádného nastavení, to že udělají naraz změnu o 360 stupňů, během jednoho patche, tomu moc neprospěje.

Má to mouchy, ale přesto mě to neodrazuje a hraju...
Nepotřebuju k tomu extra inovativní prvky :)
Jsem zvědav, co nám přichystají v datadisku, zda nějaký bude :)

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Timpa » 28.07.2012, 22:36 hod.

Still-Alive: datadisk bude minimálně 2-3 roky. Ta hra nebude mít takovou životnost aby se toho datadisku dožila. Neříkám že mě hra nebavila z počátku ano ale když už skoro mám 4 postavy na 60lvl zabavnost mechaniky hry nikde tak to rychle omrzí. Můj názor je že Blizzard zaspal dobu sice v animací nemá konkurenci škoda že nedělá spíše filmy :) ale jeho nové hry za nic moc nestojí.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Alfajk » 29.07.2012, 10:17 hod.

Nepehath píše:
Timpa píše:Ty pandy se snad muzou libit tak dětem :D jinak plno lidi co ja teda osobně znám všichni zavrhli už wow hlavně ty pandy to je sranda :D .
Právě tohle píšou děti, stejně, tak to psali i před cata :) Jinak D3 je pořád sranda, baví mě a budu to hrát i déle.
jo urcite to pisou deti,se nekdy podivej na vekovej pruzkum...vsadim se ze z puvodnich hracu vanilly nezustal uz vubec nikdo

a jestli sis taky nevsiml,tak s kazdym datadiskem wowko ztraci stovky tisic hracu...pandy,to je ciste konec,alespon pro hrace,kteri meli radi "wow",ted z toho delaj "lineage GW aion" mišmaš,aby se zalibili asijsky komunite ktera pomalu tu evropskou i americkou vytlaci...to zase bude asiatu co se uhrajou k smrti...

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Alfajk » 29.07.2012, 10:22 hod.

Still-Alive píše: Co si budem povídat, hodně věcí je dobrá myšlenka, ale jejich realizace je pochabná a moc dobře nefunguje, bez pořádného nastavení, to že udělají naraz změnu o 360 stupňů, během jednoho patche, tomu moc neprospěje.

Má to mouchy, ale přesto mě to neodrazuje a hraju...
Nepotřebuju k tomu extra inovativní prvky :)
Jsem zvědav, co nám přichystají v datadisku, zda nějaký bude :)
kdyby udelali obrat o 360 stupnu,tak se moc daleko nedostanou :green:

mouchy? to sou masarky jak kravy s kridlama
ta hra se prodava jen diky tomu ze je to "blizzard" a "diablo" i ja jsem to koupil jen z tohodle duvodu,kdyby to takhle zpraseny vypustila jina firma,ani pes by po tom nestek...

Nepehath
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pilosh#2485

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Nepehath » 29.07.2012, 15:23 hod.

Alfajk píše:
Nepehath píše:
Timpa píše:Ty pandy se snad muzou libit tak dětem :D jinak plno lidi co ja teda osobně znám všichni zavrhli už wow hlavně ty pandy to je sranda :D .
Právě tohle píšou děti, stejně, tak to psali i před cata :) Jinak D3 je pořád sranda, baví mě a budu to hrát i déle.
jo urcite to pisou deti,se nekdy podivej na vekovej pruzkum...vsadim se ze z puvodnich hracu vanilly nezustal uz vubec nikdo

a jestli sis taky nevsiml,tak s kazdym datadiskem wowko ztraci stovky tisic hracu...pandy,to je ciste konec,alespon pro hrace,kteri meli radi "wow",ted z toho delaj "lineage GW aion" mišmaš,aby se zalibili asijsky komunite ktera pomalu tu evropskou i americkou vytlaci...to zase bude asiatu co se uhrajou k smrti...
jo, ještě jsem neslyšel žádný jiný argument, který by to potvrdil, jen a pořád ta samá stupidní kritika pand jako rasy, neslyšel jsem nikoho, kdo by si stěžoval na nové mechaniky, jen kritika, toho, že se jedná o asijskou tématiku, kungfu pandy a podobné blbosti...ale nic jiného, pořád ty samé kecy, které nemají žádné opodstatnění, všichni tak stejně nadávaly na cataclysm a první raidy + firelands před nerfem si všichni chválili, že se vrátil konečně nějaká obtížnost...ale děti si před vydáním stěžovaly, jak to zničí wowko,jak se vše zjednoduší..., ale nic se nepotvrdilo, až příjdeš s jiným argumentem, než je tahle blbost, co píšeš, tak napiš.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Alfajk » 29.07.2012, 18:25 hod.

jaka blbost? snad hru hodnotim na zaklade svych pocitu ne ? a ja to cejtim presne takhle...a cata nebylo vubec tak spatny,jak se tvrdilo,ale s wowkem to uz zacina mit spolecnej pouze nazev

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od pns » 30.07.2012, 06:48 hod.

ja bych pandy nezatracoval, tedy ten datac. ne rasu pandy, fail... oni blizz pochopili, ze musi s wow neco udelat a to je svete div se, nahnal lidi zpet do pvp sveta, ne bg, atd. ale to co bylo ve "vanile", proste aby ten boj se vratil tam kde ma byt... jestli se jim to povede a nebo lidi budou wainovat jak je tam nekdo pri trhani kyticek zabiji se uvidi...

a na d3 zapomente to je pro blizz mrtva hra ;)

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od GrOsO » 15.08.2012, 12:33 hod.

bump
Obrázek

Uživatelský avatar
Wixxia
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wixxia#2518

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Wixxia » 18.08.2012, 20:33 hod.

Ahoj.

Baví a to i přes jeho nedostatky. Proč odpovídáte lidem, že je to výmluva, když řeknou, že D2 je vynikající hra, ale až s datadiskem byla dokonalá?? :shock: Tento názor má hodně lidí na téhle planetě ( možná víc, než je v celku vás ) a jen proto, že vám se ta hra nelíbí neznamená, že naše reakce budete považovat za výmluvy a ten váš názor je na just pravdivý. To není žádná výmluva. Srovnávat D3 v době jeho vydání je naprosto raiconální srovnání s datem vydání D2 bez LoD. To za prvé. Za druhé. Je to práce té samé firmy. Čili nevidím jeden jediný důvod nesrovnávat chleba s chlebem po několika letech od stejného pekaře. Naopak, vaše reakce nejsou tak zcela normální a adekvátní. Už jen proto. Je velice zajímavé, že toto používají lidé, kteří si na D3 vysloveně zasedli podle jejich příspěvků. Ano, kvalit D2 ( s LoD i bez LoD ) to nedosahuje, ale to vám ani zdaleka nedává právo nás nazývat lidmi, kteří se jen vymlouvají.. Mě to příjde tak, že jakmile se vám nelíbí názor někoho na D3, tak ho okamžitě sprudíte jako D3 samotné. Vaše odpovědi pramení jen z nelibosti vůči této hře, což je nejen sobecké, protože nedokážete akceptovat i jiné názory, ale taky od vás celkem dost drzé označení. Uvědomte si, že né každý má váš mozek a díky bohu za to!! Klidně mi odpovězte na mozek stejným dílem. Je mi to naprosto jedno, protože už sem si zvykla na to, že někteří jedinci umí jen nadávat a urážet. To sem zvědavá, který člověk z vás sem zase něco velice milého napíše vůči ostatním hráčům, kteří mají odlišný názor. Přesně díky vám jsou na tomto a jiných FORUM rozepře. Kritizuje se Diablo sakra. Né naše názory. Kde jste vůbec vzali odvahu na to nazývat lidi těmi, co se vymlouvají?? To je upřímě na pěst. Jediný aspekt, proč nesrovnávat tyto hry je zub času. Ale i na tento zub má každý naprosto odlišná měřítka. Lidem, co zkritizují můj názor nebudu vůbec odpovídat. Jdětě si vylévat zlost vaší nedoškavosti a náročnosti na hraní jinam. Stejně tak jak nás, co nás hra baví, vaše nedotažené a urážející názory nezajímají. Datlujte si jak chcete, protože z vašeho mozku to zase bude jen pruda do mě a absolutně neakceptování možnosti, že má na věc někdo odlišný názor než vy. Velice málo lidí na tomto forum s odlišným názorem než já, mi dokázali odpovědět bez výlevu vlastního ega uznávající jen svou a svou pravdu. Moc dobře víme, o koho jde, že.
http://www.youtube.com/watch?v=Yryr4y3T4cs <<-- Prosím poslechnout. Strašně krásné.

Arthur Shopenhauer : „Není nic těžšího než vyjádřit významnou myšlenku tak, aby jí každý rozumněl.“

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od ZOMB » 18.08.2012, 20:59 hod.

Wixxia: pokud mluvím za sebe, tak jsem rád, že jsi omezila smajlíky a to svoje "chííííííích"
problém je možná v tom, že lidi tady na foru Diablo 3 milují nebo nenávidí a svůj názor nechtějí měnit...

Když jsem hrál betu, tak mě D3 moc nezaujalo, čekal jsem od toho víc a hlavně jako následovníka D2... v tomto domnění jsem si hru koupil a čekal, že mě snad bude bavit více než beta... ale jak to tak dopadá, zázrak se nekonal, a od D3 jsem si dal asi měsíc pauzu... pochopil jsem, že D3 musím chápat jako díl Diabla, který jde vlastní cestou a naednou jsem začal vidět víc jeho kladů...

Proto bych na závěr dodal, že Diablo 3 je povedená hra a moc se těším na datadisk, protože potenciál na to má...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Wixxia
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wixxia#2518

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Wixxia » 19.08.2012, 02:57 hod.

Ahoj

Zomb : Kéž by tu a i kdekoliv jinde byly ( " i " ?? ups ) lidé podobní Tobě. Protože pak by komunikace mezi lidmi neměla ostny jako ježek.

Zomb : Co se mojich smailíků týče a mojeho chííích. To je bohužel o zvyku. Sama si ani několikrát neuvědomím, že to udělám. Ono, když to používáš přes devět let, co se zůčastňuješ diskuzí na forech, tak se to už velice špatně odnaučuje. A věř, že si se tefil. Sama se o odnaučení snažím. Protože jde o naprosto zbytečné znaky. Bohužel, u mě je to už ne železná, ale panceřová košile.

K D3 : Ani náhodou nemohu tvrdit, že mě v jádru hra nezklama. To rozhodně ně. Ale přesně. Od začátku k tomu přistupuji jako Ty. Hra jde vlastní cestou a už jen to, že nekopíruje všechny nápady s D2 ( LoD ) a snaží se vymyslet něco nového je změna, která opravdu může mít potenciál. Kolik firem se neodhodlá ani k tomuto kroku a jen trapně nastaví kaši a dovolí si to vydat pod názvem " Hra díl entý ". I když se D3 nepovedlo tak jak jeho předchůdce ( což čas může dokonale napravit a rozhodně k tomu nemíním být okamžitě skeptická ) tak se jedná furt o kvalitně provedenou hru, která má skvělou hratelnost. Osobně si myslím, že podobně jako třeba Interplay, Bioware, ( sice nerada, protože tuto firmu opravdu nemusím, ale jen firmu. Né její díla. ) ale zmíním i Bethesda ( rozhodně nemluvím o Oblivionu, protože tato hra bez omodování byla pro mě naprostý propadák), tak i z jejich rukou vyšla věru skvostná dítka, za což Skyrim ( Ve kterém je jasně vidět, že se Bethesda z Oblivionu poučila) a Morrowind + Arena rozhodně považuji, tak i Blizz ( osobně si i myslím, že lepší strategie než je Warcraft 2 neexistuje. Ostatní následující strategie jsou už jen její klony. ) jsou mistři oboru a kvalitních her udělali už věru spoustu. Že se i mistr tesař víme všichni. D3 je i přes jeho nelogické chyby ( těžký obouruční meč v ruce slabých jedinců jak zmínil TristanTzara a plivat šipky z kaldiva je opravdu napováženou ) a jeho rádoby styl RPG pořád hra, ke které sem se !! ráda !! vrátila. Což se o další tuně herního průmyslu nedá říci ani zdaleka.
http://www.youtube.com/watch?v=Yryr4y3T4cs <<-- Prosím poslechnout. Strašně krásné.

Arthur Shopenhauer : „Není nic těžšího než vyjádřit významnou myšlenku tak, aby jí každý rozumněl.“

Houp
Wraith
Příspěvky:169

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Houp » 19.08.2012, 09:46 hod.

Už nebaví a dle nabízených změn evidentně nezačne. A proč? Jednoduchý důvod "max level". Nesnáším ho v jakékoli hře. Navíc tady jednoduše dosažitelný. I kdybych měl dostat jen bonus do základních statů, tak to žene dál, takhle ne. Ve Fallout 3/ New Vegas jsem mohl alespoň nainstalovat mód, který zrušil max level, ale tady to nejde. Škoda. Zlatá série Might and Magic, kde jsem měl i levely 150 a stále jsem se zlepšoval.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“