Reakce D3 po case

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
sayonara
Fallen Shaman
Příspěvky:57
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sayonara#2326
Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od sayonara » 19.07.2012, 21:00 hod.

hra ma zmysel po diabla v hell, potom je clovek nuteny ist do AS a kupovat nieco na seba.... inak si ani neprdne, viem co hovorim, ja som AS za barbara vobec nepouzival a v public game som v hell uz nemal prakticky sancu pretoze 4 ludia + demon huntery s dps 100k robili monstra pro mna extremne silny, obycajnych som zvladal ale pri bossoch som skapinal rad radom a koli neunosnemu poplatku za opravu som skrachoval, .... oblecenie znicene v banke iba vietor... veci nepadaju ziadne, same cocotiny... lvl 63 item a vycaruje mi to zbran zo 120 dps... clovek farmy tyzden a nepadne mu nic...toto nema zmysel

niekde som cital sance na padnutie dobrych set itemov, legendariek a rare ..na zaciatku bola 0...
0,00195%, z toho vyplyva ze najlepsie zbrane mozu mat sancu na drop 0,00000000001
Obrázek

lakai
Fallen Shaman
Příspěvky:91

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od lakai » 19.07.2012, 21:15 hod.

Jak tu někdo říkal - aukce je velkej problém, protože D3 ve skutečnosti není mmo a proto vznikl pofidérní na půl funkční paskvil. Navíc hra má spoustu jiných nedostatků. Na druhou stranu dejme tomu experimentu šanci, protože i za tu cenu je to zatím slušná zábava.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od AlterEgo » 20.07.2012, 06:37 hod.

Proc se tu ohanite nejakym vyrazem jako endgame, kdyz nic takoveho nemelo ani D2 a i tak se to hralo tolik let? Problem je uplne jinde, ale uz se mi to tu nechce znova vypisovat.

Jinak, az tu bude psat nekdo, ze ve hre nema co delat a bude mit splnene uplne vsechny achievementy co hra nabizi, tak ho budu brat vazne, ze opravdu uz ve hre nema co delat.

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Fru-fru » 20.07.2012, 07:06 hod.

Spousta věcí se mi nelíbí a spousta věcí se mi líbí. Ve výsledku nahráno cca 90 hodin (casual gamer). Barbar Inferno 2A farma, a rozjíždím HC DH v současné době 21 lvl. Barba hraju s kámošem, DHčko na HC sám. Stále mě to ba (obzvláště teď to HC), ačkoli některé věci mě štvou. Ale tak to je asi u každé hry, u každé věci a u každé situace v životě. Očekávat dokonalý produkt se kterým bude každý spokojen je mimo mísu.
Shrnuto a podtrženo : Už dlouho jsem si nekoupil hru, u které jsem vydžel 2 měsíce hraní (sice málo herních hodin, ale na mě je to výkon;-) ) a rád jsem se k ní vracel. Díky tomu stále odkládám nákup Maxe Payna 3 :-)...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Punky » 20.07.2012, 07:34 hod.

AlterEgo píše:Jinak, az tu bude psat nekdo, ze ve hre nema co delat a bude mit splnene uplne vsechny achievementy co hra nabizi, tak ho budu brat vazne, ze opravdu uz ve hre nema co delat.
tak toto "Nemas co robit? urob vsetkych 5 milionov achivov" je trochu mimo ako nejake univerzalne tvrdenie, neviem teda kolko ludi si na tom ulieta, ale pre mna achievementy neznamenaju absolutne nic a to nie len v D3, ale v ziadnej hre... ono v D3 je stale co robit, farmit, vymyslat nejaky build, zacat inu postavu, zacat HC, dat si challenge ze za kolko spravis z 0 na 60, alebo ze s rozpoctom X goldov vybavis postavu na inferno alebo co ja viem co... cize nejaky ten endgame a znovu hratelnost tam je, ide o to ci ta to bude bavit... mna osobne uz az tak nie a tak jedina "meta" je dohratie inferna za barba a mozno neskor pomalicky HC za jednu postavu

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od sklb » 20.07.2012, 08:45 hod.

Achievmenty su choroba z konzol, tiez ma to nikdy nebavilo zbierat a pride mi vrcholne primitivne nahanat sa za takymito hlupostami. Uz zbieranie znamok v reale by ma bavilo viac lebo aj tam je o vela vacsia variabilita ako pri neakom achievment hunte, co to dokazuje ze ma clovek 5000 bodov achievu? Ze je dobry hrac? Akurat, ze je dobry psychopat ze ho bavilo sa za tym nahanat.. :p S jeho hernym skillom to nema nic spolocne, ina situacia by bola keby je ladder, ale takto?
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Punky » 20.07.2012, 08:52 hod.

tak zase ja to neodsudzujem... ked to niekoho bavi, tak je to pohode, nech si da achievy na 100% ako ciel a moze ho bavit hra dlho... len mi prislo ujete to takto generalizovat zo strany AlterEga, ze pokial nemas splnene achievy, nemas pravo nadavat na to, ze ti uz hra nic neponuka

lukas1135
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LukasSVK#1365

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od lukas1135 » 20.07.2012, 11:14 hod.

sklb píše:Achievmenty su choroba z konzol, tiez ma to nikdy nebavilo zbierat a pride mi vrcholne primitivne nahanat sa za takymito hlupostami. Uz zbieranie znamok v reale by ma bavilo viac lebo aj tam je o vela vacsia variabilita ako pri neakom achievment hunte, co to dokazuje ze ma clovek 5000 bodov achievu? Ze je dobry hrac? Akurat, ze je dobry psychopat ze ho bavilo sa za tym nahanat.. :p S jeho hernym skillom to nema nic spolocne, ina situacia by bola keby je ladder, ale takto?
Ty vies hned kazdeho odsudit, pourazat a dat mu vselijake privlastky len na zaklade toho ze si videl jedno video o nom (athene tema) , ze niekto zbiera achievementy, ze sa niekomu paci/nepaci diablo. Sa uvedom

lakai
Fallen Shaman
Příspěvky:91

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od lakai » 20.07.2012, 11:25 hod.

Achievmenty by měly být na bonus, když to někoho baví, tak ať je nahání, ale jestli to má být jediná věc která tě ke konci udrží u hry tak je to k smíchu!

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Alfajk » 20.07.2012, 12:38 hod.

jak vidim D3 s odstupem casu ?
takhle: Obrázek

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od ReptileSVK » 20.07.2012, 12:53 hod.

no presne toto tvrdil blizzard. inferno nie je pre vsetkych :D a je to tu ! casual gameri co by vsetko presli najradsej do tyzdna uz placu :D

Ja som spokojny. farmim farmim a uz som v akte 3 na inferne. Kupujem cez gold AH a predavam aj tam aj tam, takze je to celkom zabava.

Cina nema vplyv na RMAH, kedze je iny region.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Nekronaut » 20.07.2012, 12:56 hod.

No s tím regionem si tak jistý nejsem, určitě to půjde nějak obejít...

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Alfajk » 20.07.2012, 13:13 hod.

Nekronaut píše:No s tím regionem si tak jistý nejsem, určitě to půjde nějak obejít...
jasne ze to jde obejit,proste si cinan koupi hru v evrope/americe a zalozi si to v regionu us/eu a je to...

a jen pro info reptile,ja inferno dal jeste v dobe,kdy bylo inferno,tzn pred tim nerf patchem,takze pomlc o casual gamerech,kdyz nevis :wave:

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Nekronaut » 20.07.2012, 13:26 hod.

Na to fakt stačí jen evropská kopie?? Tak to je slabší než jsem doufal. Mohlo by to to aspoň zkoumat kde reaálně hraješ, ale i to se dá ochcat přes další servery.

Lurk
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Lurk » 20.07.2012, 15:24 hod.

To mne na tom nejvice zklamalo online hrani. Cekal jsem, ze se budu moci pripojit ke hracum, ke kterym chci a ne se joinovat do public games na slepo...Predstavoval jsem si, ze se budou zakladat hry s nazvy a ja se tam budu moci pripojit...napr. ACT 2 farm, Butcher run, atd...Takhle se vzdycky naslepo nekam joinu a je to tragedie a navyseni nakladu za opravy...monstra maji nad milion zivotu a nejaky nb DH v actu 3 inf. pobiha s 15k dps :roll:

Taky mi vadi, ze clovek kdyz farmi itemy ,se nikam nepousouva a je to opravdu jenom o tom farmeni itemu. Kdyby tam k tomu byly alespon nejake dalsi mensi bonusy ....napr. navysovani statu, to by alespon posouvalo postavy, ktere nemaji stesti na drop anebo maji to farmeni mnohokrat tezsi. Nejvic me bavilo prave lvleni, farmeni uz je potom pro me takove zlo....a kdyz k tomu neni neco navic, tak uz je to oser...

A stejne, az vyjde GW2 tak z D3 vetsina lidi nejspis utece...pripadne i Torchlight2 :ble:

....na SC2 jsem se od Blizze nenachytal ale na D3 uz me dostal... :{

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od st.ranger » 20.07.2012, 15:35 hod.

I přesto, že mě hodně štve loot a některé kombinace mobů, stále to hraji. Když mě omrzí run za jeden charakter, nahodím druhý. Když má člověk 10 slotů, je jasné, že to použije pro všech 5 class, jedna banda na SC, druhá HC. Nejvíce mě ale štvou ty předražené opravy na Inferno, styl hraní na SC pak připomíná HC. Z váz, mrtvol a všeho možného po patchy padá kulové, takže s goldy je problém, jak idiot tedy farmím, prodám, umírám opravuji a zase farmím. To není moc záživné.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

KarelZanosvodil
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:např. Pepa#4687

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od KarelZanosvodil » 20.07.2012, 16:18 hod.

AlterEgo píše:Proc se tu ohanite nejakym vyrazem jako endgame, kdyz nic takoveho nemelo ani D2 a i tak se to hralo tolik let? Problem je uplne jinde, ale uz se mi to tu nechce znova vypisovat.

Jinak, az tu bude psat nekdo, ze ve hre nema co delat a bude mit splnene uplne vsechny achievementy co hra nabizi, tak ho budu brat vazne, ze opravdu uz ve hre nema co delat.
Nic takoveho nemělo D2??? Probrat se plz a nepsat hlouposti. Co takovej lvl 99, Ubertristram, Diablo Clon, PVP, hledání hrs, zkoušení novejch buildů a hybridů. Hrálo se to tolik let protože to byla zábava. D3 je prostě od 60lvlu jen velmi špatně placená robota.

Jinak kdyby si chtěl někoho kdo má vše splněno here it is
http://www.youtube.com/watch?v=Aed55ZYRv4c

BBB
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od BBB » 20.07.2012, 16:32 hod.

nebaví, je to sranec

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od coyd » 22.07.2012, 02:21 hod.

Mne na d3 nebavi diablofans ;-) ne ale vazne stejne to tu za chvili zas nejaky pro blizzardi aktivista zamkne. Psali bychom tu porad dokola, co uz kazdy vi a vi to i blizz, viz odkaz tady na prvni strance z bonuswebu. To jen tady si kluci porad hrajou na to ze ani blizz nevi to co uz sam priznal (myslim ze se tomu rika pokrytectvi) Ale zase nesmime zapominat ze se to tu jmenuje DIABLO FANS zejo ;-) Za sebe si nemyslim, ze je d3 fail, ale na druhou stranu neni ani to co jsem cekal. A kdyby se mne jeste nekdo pred pul rokem zeptal, jestli budu kupovat i datadisky, tak se jen pousmeju a reknu, ze klidne ikdyby jich bylo deset. Ted uz si tim tak jisty vubec nejsem a to je pro mne samotneho, jako zaryteho diablistu, docela prekvapeni v tom spatnem slova smyslu. Kazdy vidi "neuspech" d3 v necem jinem ale da se shodnout na tom ze hra momentalne v sobe nema to co d2 - tedy ze chytne a nepusti a clovek ji dokazal hrat x hodin denne bez pocitu znechuceni a omrzeni, ktery se u d3 dostavuje bohuzel velice brzy..
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

messer19
Quill Rat
Příspěvky:32

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od messer19 » 22.07.2012, 07:21 hod.

No teda, ja to tu nespoznavam. Z fanboi fora sa stava konecne normalne zmyslajuce forum. Ja som nehral DIII uz asi dva tyzdne. A to som ani nepresiel treti ACT na inferne. Nuda od hora az dole. Ale tak ked blizzard sam uznal, ze hra je nuda, tak sa nemozeme cudovat.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“