Otázky a Odpovědi

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)
Re: Aukce

Příspěvek od Still-Alive » 03.07.2012, 20:52 hod.

Logicky není problem jen u tebe :)

Uživatelský avatar
Patho
Gorebelly
Příspěvky:309
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Patho#2188

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Patho » 04.07.2012, 18:32 hod.

Ahojte,
Prosím Vás, kedy a čo to znamená a aké je to nebezpečenstvo keď sa nepriateľ premení na "prasa" ? :)
...ešte by som chcel vedieť ako zapnem nad hráčov s ktorými hrám alebo nad nepriateľa počet/množstvo životov?? videl som to zapnuté na Vášom streame,takým malým žltým to bolo :)
PS: neukameňujte ma :arrow: a vopred veľmi ďakujem za akúkoľvek pomoc :wave:

Uživatelský avatar
Smelina
Wraith
Příspěvky:115
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Smelina#2454
Kontaktovat uživatele:

Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Smelina » 04.07.2012, 18:42 hod.

hp bar zapneš písmenem v. To prase dělá jeden ze skillu WD a když je z nej prase tak ti po tu dobu nemůže nakládat.

messer19
Quill Rat
Příspěvky:32

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od messer19 » 04.07.2012, 21:23 hod.

Smelina píše:hp bar zapneš písmenem v. To prase dělá jeden ze skillu WD a když je z nej prase tak ti po tu dobu nemůže nakládat.
A myslim, ze navyse dostava o 20% vacsi dmg. Ale aj tak sa mi viac paci moja Enchantress, ktora mobov meni na sliepky :D

ranzer
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od ranzer » 06.07.2012, 03:44 hod.

Printscreeny udelane primo ve hre se ukladaji do Users\nick\Documents\Diablo III\, pokud pouzivas externi program, tak to nemusi fungovat korektne.

Za kolik si myslite, ze se bude v RMAH prodavat 1 mil goldu, az to spusti?

peles
Quill Rat
Příspěvky:1

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od peles » 06.07.2012, 09:55 hod.

Ahoj , chci jeslti muzu mit diablo nainstalovany jak na stolnim pocitaci tak i na notasu a na obou bych jen s jednim uctem nebo to Blizz to ma nejak vyreseny aby to neslo??

Houp
Wraith
Příspěvky:169

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Houp » 06.07.2012, 10:37 hod.

Můžeš hrát z x počítačů a x míst. Jen ne zároveň. Tedy pokud bys chtěl s někým sdílet hru, tak se musíte dohadovat, kdy kdo bude hrát. Když ty bys hrál a třeba byl před poslední ránou do Diablo a tvůj kamarád se pokusil ve stejnou dobu připojit, tak ho to připojí, ale tebe odpojí a zemřeš.

Uživatelský avatar
MichaelCZ
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MichaelCZ#2941

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od MichaelCZ » 07.07.2012, 06:44 hod.

Ahojky, tak jsme usoudil, že v jednotlivci se dál už nehnu.. Pravě sem umřel na HC na 48 levelu a momentálně se mi do toho znova nechce, tak jsem oprášil čaroděje na 60 lvl který je kouslej v infernu v 2 aktu a umírá rychleji než stíhá vydělat na opravu..  Takže hledám aktivní silné kamarády, s kterejma bych se posunul dál a měl šanci najit nějakou pořádnou zbraň abych mohl hrát zas i sólo a ne se točit furt na místě..

Pokud tu jsou hráči, co už inferno dojeli a prochází ho znovu, jen pro farmění, tak se prosím ozvěte do hry.

Těším se na společnou hru..

Michal

MichaelCZ#2941
HC - Wizard, Witch Doctor 70/200+, SC - Wizard 70/100+
Profil D3 Battle.net - MichaelCZ#2941
Achievements: Vanila - 100% (4560) / RoS - 99% (7280)

Bur
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hambi#2904

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Bur » 07.07.2012, 12:31 hod.

prosím jak je zkratka na fps v diablu,aby se mi ukázalo vlevo nahoře u monitoru.Za boha si teďka na to nemohu zpomenout.

Předem děkuji
Obrázek

Mikro
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mikro#1307

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Mikro » 07.07.2012, 13:44 hod.

FPS indikator je pod ctrl+R defaultně, nicméně už delší dobu ukazuje stále hodnotu 0... blizz o tom ví
Obrázek

Bur
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hambi#2904

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Bur » 07.07.2012, 14:06 hod.

Mikro píše:FPS indikator je pod ctrl+R defaultně, nicméně už delší dobu ukazuje stále hodnotu 0... blizz o tom ví
Ok.děkuji za info
Obrázek

gulisek
Fallen Shaman
Příspěvky:80

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od gulisek » 07.07.2012, 19:08 hod.

ahoj mam takovej dotaz jde někde v aukci zjistit nebo spíš ukázat jestli je ten daný item který chci lepší než ten co mam nebo tam taková funkce neni?:) protože to by bylo docela hezké už několikrát se mi stalo že jsem si myslel že to co kupuji bude lepší a nebylo :D dík za odpovědi

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od kojot » 07.07.2012, 19:30 hod.

Tak když na ten item ukážeš, tak se ti ukážou jeho staty a zároveň se ti zobrazí item, který máš na příslušném slotu. Není zas tak náročný si to porovnat. Mě se teda nikdy nestalo, že bych koupil něo, co by bylo horší, než mám momentálně na sobě.
Nicméně blizz chystá něco, co bude fungovat podobně jako máš to porovnávání ve hře, když ukážeš na nějaký item. Kdy to bude, to netuším...
Obrázek

gulisek
Fallen Shaman
Příspěvky:80

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od gulisek » 07.07.2012, 19:36 hod.

tak přesně to jsem chtěl vědět.kdybych měl itemy porovnávat tak bych musel všechno o diablu znát což neznam a navíc počítat. jako je například že item má +x minimum damage a zároveň +x maximum dmg to zatim moc nechápu,ale třeba časem zjistim co je pro barbara dobrý z takového statu :)

Sybell
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sybellion#2509

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Sybell » 10.07.2012, 20:00 hod.

Ahoj. Potřeboval bych se zeptat jestli pak jsou nějaké ty servery. Ve hře v Options je Account a tam je na výběr Europe atd... tak nwm jestli je to pak ještě rozdělený protože jsem tam ještě žádnýho Čecha nepotkal. Děkuji moc na odpověd ;)

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Kubis » 11.07.2012, 12:40 hod.

Dál už to rozdělený není. Většina lidí (nebo všichni?) hrajou na EU serveru.

Taky bych měl otázku. Jak někoho vykoupnu ze hry? Dělám to přez vote kick. Všichni co jsme byli ve hře jsem to udělali ( kromě toho, kterýho jsme chtěli vykopnout) a nic? Je to jenom rozbitý nebo to funguje ještě nějak jinak??

Uživatelský avatar
Patho
Gorebelly
Příspěvky:309
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Patho#2188

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Patho » 13.07.2012, 12:30 hod.

...Úplne lame otázka, ale teraz pry čítaní HC článku vôbec neviem čo znamená "CC skill" ? :-| (inak, veľmi dobré čítanie ;) )

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Quetak » 13.07.2012, 12:32 hod.

Crowd control = kontrola davu

zylvar
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:zylvar#2475

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od zylvar » 13.07.2012, 18:08 hod.

Patho píše:...Úplne lame otázka, ale teraz pry čítaní HC článku vôbec neviem čo znamená "CC skill" ? :-| (inak, veľmi dobré čítanie ;) )

vysvětlení odpovědi od kolegy jedná se o skily pro kontrolu davu čili skil který specifickým způsobem upravuje chování protivníka =fear, freez, stun, wall.
např u wizzarda, Frost nova, Shock wave atd...

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od DURiN » 19.07.2012, 15:21 hod.

Taky teď zaznamenáváte Bugy jak kárva po Patchy to je neuvěřitelně za bugovany.

Už se mě stalo že jsem se odpojil a kámoš mě měl pořád ve hře takže se musel odpojit a ztratit NV.
Nebo se nám stálo že elitka měla 1hp neustále byla nesmrtelná.
Nebo že boss ve IV aktu se zasekli životy v půce a dál mu člověk nic neubíral.
Nebo že kámošuv barbar co hrál semnou zustal ležet ne zemi pokriky vsechno mohl použivat přidavalo a bralo mu to Fury ale nemohls e hybat pořad ležel.
Ted se mě stalo že po 4 hodinách chození jsem našel elitku na staff pro pony lvl samo sebou bug nemohl jsem používat kouzla prostě arcane mě to bralo ale kouzlo nikde.
Ted se mě stalo to samé při farmení mohu používat kouzla na myši ale ty 4 kouzla v listě nemohu za se mě to vezme arcane udělá animaci sesílání a kouzlo nikde.

Mě už to dost štve ale to je až po tomto patchy.

taky mě už nebaví to sice není bug ale farmim tu 20 hodin a padá mě 1000 předmětu a žádný není lepší než jsem koupil za 20 tisíc na Aukci.
Chtěl jsem to zkusit hrát bez aukce a to se nedá ono nic nepadá skoro to je úplně na houby.

A když mě padla po 50 hodinách hraní Legendary tak jsem měl radost dokud jsem ji neidentifikoval a stála uplně za prd to fakt člověk potom nemá důvod hrát nebaví mě farmit peníze abych si něco mohl koupit na Aukci.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“