První názory (SPOILER)

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Zamčeno
Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817
Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Baglik » 05.06.2012, 14:52 hod.

DURiN píše:Tak nemusíte pořád srovnávat Blizzard hry. Takoví Guild Wars, Rift (mmorpg) jsou dobré nebo očekávaná GW2. Já už hraju SC2 nejlepší hra pro mě. D3 mě přestalo bavit na Infernu nemám důvod to pořád hrat dokola a dokola kvůli tomu abych zabíjel UI větší obtížností a honil si ego čísličky na FORU.

Už jsem pár dní nezapnul D3 nenutí mě tam nic hrát a jak prohlásily že v datadisku nebudou přidávat LvL a teď se neví jestli přidají 1-2 postavy.
Také když slibovali každý 1 rok na SC2 datadisk a už budou mít 2 roky zpoždění je mě jasný jak dopadne D3 a slavné datadisky od Blizzardu velké nafouklé bubliny a skutek utek.

To samí SC2, SC2:Hots, D3 -> kdyby aspoň blizzard držel hubu a byl skromný a né že tadý prohlašuje rovoluci světa a potom 1měsíc před vydání 90% věcí co slíbili oddělají. Na Blizzcom tam v SC2:Hots lákali na nové jednotky a vychvalovali jak je to geniální a teď zase v HoTs 80% jednotek oddělali a nevědí čím to nahradit.

Je mě jasné jak dopadne Datadisk na D3.
Tak to jsi geniálnější než lidi od Blizzardu když víš jak dopadne :)

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od sklb » 05.06.2012, 14:55 hod.

Nemusi byt genialny da sa to predvidat, ale budme optimisti.:p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

sumacek77
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sumak

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od sumacek77 » 05.06.2012, 15:01 hod.

[quote="Red Eagle"]lordmystic Nazor na D3 ze je to nudna blbost ma vacsina ludi. Tu sa najde par kretenov ako Still Alive a pod co budu D3 v

Nazdar jsem asi kinder i když je mi 34.D3 považuju za dobrý počin ale to by ho někteří museli hrát i na vyšší obtížnosti.D2 byla taky bomba ale nezlobte se D2 na rozdíl od D3 považuji čistě za masochistickou záležitost.Protože hrát hru kde si nastavíš skilly a nemúžeš je změnit v pozdější fázi a pak zjistíš že jsi investoval špatně a nemůžeš už nic změnit jedině když začneš hrát od začátku je masochismus a nebo záležitost lidí co nemají kromě PC žádný osobní život.
Ano souhlasím s tím že autoři mohli nechat rozdělování bodů do atributů ale co už.Pořád je pro mě D3 odreágovací záležitost.S dynamicky se měnícím prostředím které v žádném příépadě není nudné a neomrzí tak jak u D2 (tím nechci říct že by bylo D2 špatné bylo vynikající na svou dobu) s možností taktizování ( na různé potvory různé buildy)
AH je věc kterou můžete používat ale nemusíte.Je to věc každého z nás já osobně nenakupuji pak by mě hra nebavila.
Někdy mi připadá že hraji úplně jinou hru než lidé co si stěžují.Ale remcalové budou pořád byli tady když přišli HOMAM 4.A budou tady pořád ne každému se lze zavděčit.Budmež za to rádi představa že by všicni lidé měli stejný názor mě děsí.Stejně jako to když liddé uráží ty ostatní kvůli tomu že mají jiný názor zamyslete se všichni nad tím než začnete něco psát.
U mě D3 8,5 z 10

horkyncz2
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Horkyncz#2405

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od horkyncz2 » 05.06.2012, 15:34 hod.

sumacek77 "D2 byla taky bomba ale nezlobte se D2 na rozdíl od D3 považuji čistě za masochistickou záležitost.Protože hrát hru kde si nastavíš skilly a nemúžeš je změnit v pozdější fázi a pak zjistíš že jsi investoval špatně a nemůžeš už nic změnit jedině když začneš hrát od začátku je masochismus a nebo záležitost lidí co nemají kromě PC žádný osobní život."

ehm....

Pouzij token(sklada se z essenci, ktere padaji z bosu) a vynuluj si vsechny investovane skill pointy a staty. :-)

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 05.06.2012, 16:35 hod.

horkyncz2 píše: Pouzij token(sklada se z essenci, ktere padaji z bosu) a vynuluj si vsechny investovane skill pointy a staty. :-)
tahle věc se objevila cca po deseti letech po vydání hry...
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Still-Alive » 05.06.2012, 16:56 hod.

Red Eagle: Asi máš z mojí maličkosti komplex :))
To mě velmi těší.. :)

EDIT: Nikdy jsem tě nenazval idiotem, to si mě asi s někým pleteš.
WoW jsem nikdy nehrál a ani to nemám v plánu.
Nejsem fanboy (to je jen tvůj pohled na věc), a to že jsem někoho kritizoval? A o čem je asi forum? O diskuzi, většina věcí je taky jako na kolovrátku a lidi prskají na věci které věděli už dlouho před vydáním a hraní BETY taky cokoliv napovědělo (a možnost si jí zahrát měli všichni!).

To že jsem někoho nazval idiotem, ti asi hodně leží v žaludku (a souvislost s kvalitou/nekvalitou D3 to vůbec emělo, ale to ti pořád nedošlo). Ale ZNOVA opakuji, pro kteří to asi nečetli, nazval jsem ho tak jen proto, protože ten kdo schvaluje krádež, si nic jiného nezaslouží :)

Nečekam že to pochopíš a ani se nebudeš obtěžovat s reakcí :p

S přáním hezkého podvečera, tvůj fanboy a dítě co vyrostlo na WOW - Still-Alive :)

Uživatelský avatar
Vinz Clortho
Fallen Shaman
Příspěvky:74
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morgion#2326
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Vinz Clortho » 05.06.2012, 17:55 hod.

Koukam ze D3 vidim v podstate stejne jako vetsina lidi na incgamers
http://diablo.incgamers.com/blog/commen ... diablo-iii
Skilly, grafika a elitky
Keymaster of Gozer, Volguus Zildrohar, Lord of the Sebouillia.

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Still-Alive » 05.06.2012, 17:58 hod.

Skilly, grafika a radom eventy/questy

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Garn » 05.06.2012, 17:59 hod.

Já akorát místo questů dal Story. :)
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Still-Alive » 05.06.2012, 18:03 hod.

Nj vybrat 3 věci je težké, nebo je spíše težké vybrat mezi tou hromadou, tu třetí :)

zool
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od zool » 06.06.2012, 09:22 hod.

Zkopčil jsem objektivní jeden názor z x-zone, se kterým se naprosto ztotožňuju:

Klady: • Efekty (někdy moc, ale jsou hezké) a skilly
• Grafika (i když špatně optimalizovaná, takže i na nejlepších herních počítačích se to lehce v nějakých případech seká)
• Skilly - bohatý výběr. (použitelnost, to už je jiná...)
• Hratelnost - i přes všechny zápory se to dobře hraje
• (Ne)náročnost na počítač (i když je to prozatím velmi špatně optimalizované)
• Hra více hráčů je zábavná
• Inferno, jako jediná obtížnost (i přes všechny vady), je opravdu zábavná (na rozdíl od Normal-Hell)
Zápory: Zprvu chci říci, jsem milovník Diabla 1 a Diablo 2 hraji doposud. Miluju tu hru. A i přes nějaké nedostatky ji rád hraji ještě nyní.
Diablo 3 mě však dalo podpásovku.

• Příběh - velmi lineární, nudný, poté opakovaný na každém rohu, až to člověk štve.
• Dialogy - pořád, pořád, pořád se tam kecá
• Lokace - stále stejné, kam se poděla náhodnost z Diabla 2? Lokace vypadají krásně, ano, ale jsou pořád stejné, stále na těch stejných místech východy.
• Pouze 6 slotů na skilly - při hraní za kouzelnici máte 4 zaplněné automaticky, takže vybíráte jen další 2 na aktivní zabíjení
• Normal - neuvěřitelně lehký. Tutorial... Nuda na n-tou.
• Nightmare - konečně je tu něco, co vás dokáže zabít. Ale equip už máte natolik dobrý, že i tak pochybuji
• Hell - první úroveň, kdy jsem měl problém něco zabít a umíral jsem častěji, než jsem chtěl
• Inferno - něco jiného je výzva a něco jiného je naprosto nerozumná obtížnost. Na 60. lvlu máte kolem 50K zranění / sekundu a kolem 40 000 životů. Nestrůvy mají kolem 800 000 HP, championi 3 000 000 a Diablo ... ani se neptejte. Což by nevadilo. Oni však mají kolem 40 000 poškození na jednu ránu. I přes všechny resisty to sundává nabušené barbary na 3 rány. To není sranda, pokud umíráte každé 3 minuty. Kamarád to přestal hrát (barbar), protože je to prý idi*cie
• 60 lvl max - jste schopni ho dosáhnout za 3 dny. Poté je hra už jen o 2 věcech. Dohrát hru na inferno (. . .) a najít úžasné předměty
• Předměty - nejsou tu žádné úžasné předměty jako pamatujeme z Diabla 2. Vše se točí jen kolem +INT +STR +DEX +VIT a +ALL RESIST. Kdo má víc, je to lepší.
• Zbraně - jako čarodějka máte nejlepší šanci na poškození, když na sebe naložíte obouruční sekyru s dps 1100 a jdete na lov... Nezáleží na zbrani, jaký uděláte útok s kouzly. Je to jen o DPS
• Drahokamy - naprosto na nic. Jediné, na co jsou, je zvyšování INT DEX VIT STR
• Socket items - brnění může mít jen 3, kalhoty 2 a ostatní předměty po 1. Zbraň jen jeden. Nelogické.
• Nájemní žoldáci - pokud vy děláte 50 000 zranění za sekundu, oni dělají 600 max. Takže jsou jako živé štíty. Ne? Ne. Monstra je obcházejí, ignorují... Nevšímají si jich. A když už něco udělají, tak vám to spíš uškodí. Templář - hodí na vás nepřátele. Kouzelnice - změní vás v kuře.
• Povolání - Barbar - v Infernu nehratelný. Kouzelnice - v Infernu nehratelná. Witch doctor - hází na nepřátele pavouky? ? ? V Infernu však úžasná podpůrná jednotka. Demon Hunter - v Infernu dělá nejvíce poškození. Monk - jako jediný v infernu přežívá přímý styk s nepřáteli. A dává dobré poškození. (proč mluvím jen o Infernu - do té doby je hra nudná, v Infernu jste za 2 dny neustálého hraní).
• Automapa - nepřehledná, nejde zoomovat. Když tam dáte přehlednou, nemůžete chodit.
• Waypointy - town portal systém - ne jak v D1 / D2, ale idi*ticky ve výslednu tak, že když umřete na konci jedné mapy, musíte se plahočit od posledního waypointu (kolikrát 3 minuty běhu) k místu, kde jste zemřeli, aby jste mohli pokračovat. (V infernu je smrt otázkou několika sekund. Stačí kolikrát 1-2 údery, takže hru strávíte jen -chozením-)
• LVL požadavky zbraní - cokoli co najdete a je konečně dobré, ještě tak 5 lvlů neoblíknete. A to v dobrém případě. O 5 lvlů později máte už dávno o dost lepší věci, které jste sehnali v Auction Hall.

• Auction Hall - to -černé- na této hře. Cokoli najdete, můžete zde prodat. Máte dost peněz, můžete si zde cokoli koupit. Je libo amulet s "attack speed" "int" a "vit"? dejde to hledání, seřaďte podle ceny a vybírejte. Hra není o ničem jiném než schánění peněz na kup předmětu v Auction Hall. Totálně to zabilo potěšení z hledání předmětů.

• Musíte být stále online (žádné hraní u babičky nebo na chatě)
• VELKÉ množství hacklých účtů, kdy lidé ztratí všechny předměty a zlato i přes naprosto dokonalé heslo
• Častý Error 37 - je přihlášených moc lidí, musíte počkat
• Často Error 1 - prostě vás to vykopne ze hry
• Často Error 3003 - už si nevzpomínám, jen vím, že jsem se nemohl přihlásit
• Každou chvíli blizzard řeší nějakou technickou věc. řekne od 3 od rána do 4 se nepůjde přihlásit. Výsledek (byl jsem u toho). 1 ráno - disconnect. změněno od 1-3. Pak 1-5. Pak 1-6. Pak 1-8. 7:56 se šlo přihlásit. Na pár minut. Pak další chyby.
Celkové hodnocení: • Hra je dobře hratelná. Nudit se -nebudete-
• I přes všechny problémy a stížnosti a zápory hru dennodenně zapínám a likviduji nepřátele. Velké plus této hry - hrajete s kamarády. Bez nich by to byla nuda.
• Věřím, že hra bude velmi dobrá. Tak za ROK - DVA, až Blizzard vše vyladí a vychytá. Do té doby musím hodnocení nechat na tomto čísle.

Uživatelský avatar
Red Eagle
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Red Eagle » 06.06.2012, 09:27 hod.

Still Alive :_Ale ZNOVA opakuji, pro kteří to asi nečetli, nazval jsem ho tak jen proto, protože ten kdo schvaluje krádež, si nic jiného nezaslouží :)


Ako ta mam povazovat za dospeleho cloveka ked si naivny ako male dieta ?:) pozri ja nie som zamestnanec Blizzardu ani v Blizzarde nepracuje nikto z mojej rodiny cize mne to moze byt zcela ukradnute (a tebe tiez) ci si niekto D3 stiahne alebo nie. Ja za kradez povazujem ked niekto okradne chudobneho cloveka nie ked niekto okradne miliardara :)) Ak teba to trapi ze napr. pan Bashiok z blizzardu si kvoli tomu ze si niekto D3 stiahne a nie kupi nebude moct kupit 3 auta ferrari ale len jedno tak si bud blazon alebo to co pises o mne cize idiot.
Apropo Pani pracujuci v Blizzardu si milionari aj keby sa D3 do dnesneho dna nebolo predalo ani jeden kus a vsetci by si D3 stiahli ani by to v Blizzardu nepostrehli.:)) nijako by ich to financne neohrozilo. A hry by vydavali a vyrabali aj nadalej lebo je to banda chamtivych darmozracov ktorim narozdiel od pana Schafera (ci ako sa ten pan volal)ktory uz tam nepracuje na fanusikoch Diabla nezalezi im ide len o peniaze. Sa zobud :)) Lebo si naivny ako male dieta..Ty ,,kradez,, :lol:
Best Games na PC :
1: Rome Total War
2: Diablo 2
3: Jagged Alliance 2
4: Heroes of Might a Magic III.
5: Fifa 11

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Still-Alive » 06.06.2012, 10:00 hod.

Red Eagle: Proč mám pocit, že ještě chodíš do školy a práce ti nic neříká?
Jako nevím jak by ti bylo, kdyby jsi něco vytvořil, prodával to za peníze a někdo by tvou práci koupil a distribuoval zadarmo.. To tě asi evidentně netrápí :)
A práve prooto, to mám za krádež.. Ok je to jeho názor že krást je dobré, ale ať aspoň mlčí a takovou krávovinu nevypouští z huby :)

TADY ALE JDE JEN O PRINCIP!

Prudit si do mně začal ty, né já, tak si nech ty svoje narážky na někoho jiného..

Uživatelský avatar
Red Eagle
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Red Eagle » 06.06.2012, 10:20 hod.

Ja pracujem mam i svoju firmu zarabam slusne. Porovnavas neporovnatelne. Porovnavat Blizzard s obycajnym pracujucim clovekom je blbost.. Keby teba niekto okradol na ulici panom z Blizzardu by to bolo jedno.Pre nich si len konzument nula.. Preto mi je smiesne ze tebe tak lezi na srdci ci si D3 niekto kupi alebo stiahne .Kraviny tu z huby vypustat ty. Si to ty kto tu prudi a prska a pouziva vulgarizmy na kazdeho kto tu napise negativny nazor na D3 :))
Ale mam pre teba kompromis. zhodnime sa ze ty mas na mna nazor ze som idiot a ja na teba ze si naivny idiot a nechajme to tak. Ja mam chut tu diskutovat na temu Diablo 3 prve nazory a nie na temu naivny ,,prostacek,, Still Alive a jeho lacne moralizovanie :)
Ja na taketo lacne moralizovanie nie som zvedavy svet je o niecom inom ty ,, kradez ,, :))
Best Games na PC :
1: Rome Total War
2: Diablo 2
3: Jagged Alliance 2
4: Heroes of Might a Magic III.
5: Fifa 11

Houp
Wraith
Příspěvky:169

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Houp » 06.06.2012, 10:29 hod.

Hlavní problém D3 je, že je stejně nudný a špatný jako D2

lordmystic
Quill Rat
Příspěvky:14
Bydliště:Strakonice

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od lordmystic » 06.06.2012, 10:54 hod.

Houp píše:Hlavní problém D3 je, že je stejně nudný a špatný jako D2
no pokud někdo jako já rozehrál World of Tanks, tak s tebou musí rozhodně souhlasit! opravdu jsem nenašel jediný důvod proč přestat hrát WoT a pokračovat DIII, snad jediný - nostalgie díky předchozím dílům u kterých jsem strávil stovky a možná i tisíce hodin...
http://shadowork.net
*lordmystic (europe.battle.net) SCNL

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Still-Alive » 06.06.2012, 12:22 hod.

Red Eagle: Porovnávám neporovnatelné? Princip je uplně stejný...
Mě neleží na srdci D3, ale spíš tak obecně, já jen nechápu lidi, kteří se tak chlubí stahováním a apod...
Btw najdi mi posty, kde používám vulgarismy - najdeš jedině reakci na sklba.

KDY JSEM TĚ NAZVAL IDIOTEM?
Řekneš mi to konečně?

Tuhle nesmyslnou debatu jsi tady rozvířil ty, tak nevím proč to zase svaluješ na mně..

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Baglik » 06.06.2012, 12:39 hod.

Houp píše:Hlavní problém D3 je, že je stejně nudný a špatný jako D2
Tak pokud se ti nelíbilo D2 tak je docela logické že D3 u tebe dopadne podobně není to tvůj šálek kávy, mě se taky nelíbí některé opěvované hry.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od sklb » 06.06.2012, 13:00 hod.

Still-Alive píše:Red Eagle: Porovnávám neporovnatelné? Princip je uplně stejný...
Mě neleží na srdci D3, ale spíš tak obecně, já jen nechápu lidi, kteří se tak chlubí stahováním a apod...
Btw najdi mi posty, kde používám vulgarismy - najdeš jedině reakci na sklba.

KDY JSEM TĚ NAZVAL IDIOTEM?
Řekneš mi to konečně?

Tuhle nesmyslnou debatu jsi tady rozvířil ty, tak nevím proč to zase svaluješ na mně..
omfg :D to ta este fakt tak stve, ze by som sa potesil keby tu hru crackli?:)
Inak fakt sa nepovazujem za ziadneho zlodeja a okradaca blizzardu. Za posledne tri roky som Blizzardu zaplatil na hrach cez 100 euro. (wow, sc2, d3)
A tiez mam aj Warcraft, diablo 2 takze fakt zly argument, ze sa chvalim stahovanim. Prakticky je to jedina firma ktorej hry dlhodobo hravam a vzorne za ne platim.
Len proste som presvedceny, ze crack a nasledna piratska verzia je to co tato hra potrebuje ako sol.
1. budu z toho mody.
2. offline hranie
3. Blizzard sa mozno pouci a nabuduce uz bude radsej strkat peniaze do hry a nie do zbytocnych ochran.
Ano mozte argumentovat, ze budu hacky a nadupovane itemy, ale ako sa nas to dotkne? Nie fakt by ma zaujimalo ako sa ma dotkne ked niekto bude sam doma pre seba mat postavu s nachetovanymi vecami popripade niekto s tym vleze na piratsky server. Blizzard ma predsa ochranu aby sa taketo veci na oficialnom servery nestavali, takze ziadne riziko nehrozi.
Hackovanie uctov je tu aj bez toho tak teda?:p (a tiez to ma blizzard dobre poriesene)
Chcem pocut jeden rozumny argument preco je crack pre tuto hru zlo. JEDEN ROZUMNY, PODLOZENY ARGUMENT (si idiot nie je argument a je to kradez tiez nie)
Diablo 2 si hral povodne tiez hned originalnu verziu ze?
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Gotha
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Gotha » 06.06.2012, 13:07 hod.

lordmysticno píše: pokud někdo jako já rozehrál World of Tanks

rozehrál jsem jej před D3 a pomalu se to k WoT opět stáčí :) jinými slovy D3 toho moc extra na dlouhou dobu nenabízí
Naposledy upravil(a) Gotha dne 06.06.2012, 13:08 hod., celkem upraveno 1 x.

Zamčeno

Zpět na „Obecně“